Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

Moja znajoma urodzila w zeszlym roku na dzien ojca miala termin na 26.06. a urodzila 23.06i mojemu M tez ciagle mowie ze mala mu zrobj prezent na dzien taty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, ja dziś podjadę wkrótce do szpitala, bo rano podniosłam mojego 4-latka i od tego czasu boli mnie podbrzusze i plecy, nie wiem czy to skurcze. Ginekolog mówi, by sprawdzić w szpitalu. To dopiero 34 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby_lipcóweczka - ja ufam mojej endok, jest dość mloda (ma może 38-39 lat), pracuje na Oddziale Klinicznym Kliniki Endokrynologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie i naprawdę poswieca pacjentowi duzo czasu, czasami się siedzi u niej 45 min., bo wszystko wytłumaczy, i przede wszystkim nie jest tylko ukierunkowana na kasę, jak co niektóry lekarze. No w końcu musimy zaufac swojemu endo. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Torba niespakowana, bo w ogóle to za szybko przecież, co mam tam wrzucić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola , ja nie przecze :) ale te baby niektore to naprawde sa wstretne :P co ich to obchodzi ja tak sobie czasem mysle, ..... fresia nie strasz nas tu, czekamy na wiesci, oby to nie bylo nic powaznego..... kurcze dziewczyny nie rozpakowywac mi sie tu jeszcze!! my na lipiec jestesmy a nie czerwiec!! :) \ choc nie ukrywam ze mnie tez cos mecza male skurcze od kilku dni, ale to nic powaznego bo ni nasilaja sie i nie sa czeste....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fressia> i co caly czas od rana masz te skurcze i bole??? a probowalas sie polozyc i odpoczac??? nie martw sie na zapas, ale masz racje lepiej chuchać na zimne i podjechac pozniej do szpitala zobaczyc co sie tam dzieje... wez podstawowe rzeczy... zawsze Ci moze ktos dowiezc reszte.. oszczedzaj sie do tego czasu i odpoczywaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fressia - piżamę i szczoteczkę do zębów, bo na stówę pojedziesz i zaraz wrócisz. To normalne, że od dźwigania w ciąży boli brzuch, ale od bólu brzucha do porodu nie taka prosta droga ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellolllll!!! wlasnie wywiesilam pranie :) pajacyki , spiochy i body nowordka:) jak cudnie wygladaja.):):))) potem sie uprasuje i ladnie w szufladzie pouklada:):):):) za pare dni moze sie juz rodzic:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleście się rozpisały :P normalnie myślałam, że już nie doczytam do końca :P ale jakoś się udało :) również dodałam na poczcie swój numer telefonu :) SzczęśliwaMamusiu, spóźnione troszkę ale szczere życzenia urodzinowe :) szybkiego i jak najmniej bolesnego porodu, no i co najważniejsze, to zdrowej Dzidzi :) buziaczki :* Milka, gratuluję tytułu magistra :) ja mam nadzieję, że też mi się uda pójść na obronę jeszcze z brzuszkiem i że mnie z tego powodu łagodniej potraktują :P no ale na razie muszę skończyć pisać pracę :) Ola, mi niestety rennie nie pomaga :( a jak pomoże, to na pół godzinki i znowu to samo, więc nie widzę sensu w braniu go, bo to jednak chemia i na pewno w jakichś niewielkich ilościach przenika do Dzidzi.. Już mleczko na mnie lepiej działa, a że ja od zawsze byłam mleczny ludek, to sobie popijam co jakiś czas i na razie jest OK :) a wczoraj i dzisiaj już mi nogi nie puchną, więc myślę, że na weekendzie to po prostu z przemęczenia mi spuchły :) ale dziękuję za radę, jak jeszcze kiedyś będą mi puchły, to zapewne skorzystam :) Ola, a pochwalisz się jaki biustonosz kupiłaś? Bo też muszę sobie jakiś kupić, żeby mieć do szpitala, a nie chcę na niego wydawać za dużo kasy, wolę już droższy kupić po porodzie, żeby był lepiej dopasowany, bo nie wiadomo ile jeszcze mi piersi urosną jak się wypełnią mleczkiem ;) Marka, dziękuję :) mi od początku ten brzuszek tak rośnie jak szalony i bardzo wcześnie zaczął być widoczny (już w 7 tygodniu!), ale jak na razie mi jeszcze nie przeszkadza, no może troszkę niewygodnie mi się śpi, ale tak ogólnie to jeszcze normalnie funkcjonuję i nawet dłuższe chodzenie mnie zbytnio nie męczy :) obecnie na wysokości pępka mam 110 cm :) a przed ciążą miałam 70-kilka cm, więc urosło mu się porządnie ;) Ach Marka, już 38 tydzień i jeszcze te skurcze dzisiaj :) czyli lada chwila możesz tulić Filipka w ramionach :) trzymam kciuki, żeby poród był ekspresowy, a Synek zdrowy i grzeczny :) Kasiu, też mi się wydawało, że duża ta moja dziewuszka, jak mi gin powiedział ile waży, ale jak później sprawdziłam w siatce centylowej, to jest tylko niecałe 100g większa od 50 centyla, czyli prawie idealnie na dany tydzień :) no ale to i tak jest tylko takie statystyczne porównywanie, bo przecież każda Dzidzia rośnie swoim tempem i najważniejsze, żeby w ogóle przybierała na wadze :) Ola, ja też mam tą linię i pod pępkiem i nad pępkiem i to już od dawna (już koło 15 tygodnia mi wyszła) :) mam nadzieję, że mi po porodzie zniknie, bo słyszałam, że może zostać, a tego bym raczej nie chciała... ja też nie mam zamiaru brać położnej, będzie co ma być :) tak naprawdę, to jeszcze dokładnie nie wiem gdzie chcę rodzić :P akurat tam gdzie się teraz przeprowadzamy, to mimo, że jest duży dość nowy szpital powiatowy, to nie ma oddziału ginekologiczno-położniczego i do najbliższego szpitala będę miała 40-50 km... No ale damy jakoś radę :) inne kobiety z okolic dają radę, to i my damy :) Stella, dziękuję :) właśnie przez tą moja piłkę pod bluzką wszyscy mi wróżą chłopca :) a że my nikomu nie mówimy co będzie, tylko zawsze odpowiadamy, że niespodzianka, to każdy mówi, że na 100% będzie chłopiec i nie ma innej opcji :) to się wszyscy zdziwią jak urodzę dziewczynkę :D bo mam nadzieję, że nie będę miała niespodzianki w postaci chłopca, bo praktycznie wszystkie ubranka mam w kolorach dziewczęcych :) i jak ktoś się pyta o wagę i mówię, że mam już 16kg na plusie, to mi nie wierzą, bo niby gdzie mi tyle kg w brzuchu się zmieściło ;) Anetka, gratulacje :) fressia, trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze i Niunia jeszcze sobie posiedziała u Mamusi w brzuszku. A brzuszki Wasze też są śliczne :) zresztą jak każde Dzidziusiowe, bo siedzi w nich maleńki cudek :) Ale się rozpisałam :) ale w końcu jestem na bieżąco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też torba jeszcze nie spakowana, czekam, aż mi przyjdzie przedmioty zakupione na allegro, a od kilku dni odczuwam kłucia @ jak chodzę. mam nadzieje, że do piatku dotrą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fresia napewno ze dwie koszule ,klapki pod prysznic, kapcie wsuwane jakies najlepeij, szlafrok, skarpetki bo czasem jest zimno, pake tych duzych podkladow jesli masz, szampon, zel, cos co uzywasz dla siebie --kosmetyki, sztucce (ja np wolalabym miec swoje) to z tych najwazniejszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to do mnie ostatnio na koncercie podeszła jakaś nieznajoma babka i zaczęła mnie po brzuchu głaskać!!! Ja się na nią patrzę, a ona się do mnie śmieje, coś tam powiedziała (ale że było głośno, to nie zrozumiałam jej) i sobie poszła dalej... Normalnie nie rozumiem takich ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SzczesliwaPrzyszlaMamusia2012>> no no :D ja to wogole masz szczescie do takich komentarzy :D ostatnio przy stoisku z ciastkami koles z wozkiem sklepowym a w nim dziewczynka , a druga cora przy wozku i cos tam pomialkuja.. na co koles do mnie... o widze ze juz niedlugo pani urodzi... lepiej niech to pani trzyma w srodku jak najdluzej i nie pozwala wyjsc i smiech... :P justysia88>> mi po mleku doslownie przez moment lepiej wiec zeby nie wykitowac na zgage musze to rennie ssac.. a co do biustonosza to daje link do aukcji.. http://allegro.pl/75c-biustonosz-do-karmienia-z-fiszbinami-naturis-i2396942710.html.. a co do lini to znika poo jakims czasie na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś to chyba taśmociągiem jedziecie ;-) Marka, teraz to już co ma być to będzie. Najwyraźniej poród już tuż tuż. Trzymam kciuki kochana Mnie się zaczął brzuch opuszczać...na razie bardzo powoli ale trochę widzę różnicę ...a tu przecież jeszcze miesiąc... Pokój Zośki gotowy. Pieluchy się suszą. Dziś komponuję ostatnią listę zakupów i przed końcem czerwca się spakuję. A teraz odprężam się w kapieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, ale się rozpisałyście. U nas po wizycie ok, nie pisałam bo wróciłam padnięta wczoraj i obżarta pizza ;) Szyjka dalej krótka ale jak nie będe szaleć to nie powinno być niespodzinek, mocz i morfo idealne więc chociaż to dobre. Usg nie robiłam bo za 2yg następna wizyta a to będzie 36 tydzień to wtedy zrobie. Gin zaznaczyła mi w kalendarzu że do 2 lipca mam się ozczędzać a później już moge rodzić, więc jeszcze 3 tygodnie lenistwa mi zostały a później o ile będe miała siły moge biegać. A tak szczerze to jakoś nie wierze że mogę wcześniej urodzić i bardziej prawdopodobne dla mnie jest że przenosze no ale się okaże. Milka gratuleje obrony;) Marka Ty nas tutaj straszysz od kilku tygodni tym rodzeniem że ja im bliżej lipca tym bardziej zaczynam się rozmyślać haha;) A brzuszki wszystkie śliczne i każdy inny. A dziś kolejny mecz więc kibicujemy, ja choć za piłką nie przepadam to z nudów wszystkie mecze oglądam. Co do liczenia ruchów ja nie licze, moja gin też nie każe pyta się tylko czy czuje a że czuje i to często więc nie licze. Też nie mam jeszcze staników musze kupić jakieś szmaciaki ale to poczekam do lipca bo nie wiem jaki rozmiar kupić? Jak teraz mam 80D to też taki do karmienia?One w sumie miękkie to więcej cyca sie mieści.. Aneta gratuluje, my jesteśmy w trakcie załatwiania przepisów i aktów notarialnych ale cały czas do przodu;) już sie tak nie spinam bo im wiecej sie spinam i nastawiam tym bardziej sie to przeciaga a nawet jak wprowadzimy sie za rok to tez nie bedzie tragedi wazne ze teraz mamy gdzie mieszkac a pozniej bedzie nasze i bardziej docenimy ile to wyrzeczen,nerwow kosztowalo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola, to u mnie odwrotnie :) jak po rennie z pół godziny nie będę miała zgagi to jest dobrze :) a po kubku mleka mam spokój na kilka godzin :) ale może rodzaj mleka ma znaczenie, bo ja piję takie od krowy a nie z kartonu, więc ono na pewno jest bardziej tłuste. I nie ma się nawet co równać w smaku z tym z kartonu :) dziękuję za link :) może i ja się skuszę na ten biustonosz, skoro mówisz, że tak dobrze uszyty i fajny :) a jak jest z rozmiarówką? Nie jest jakaś zawyżona lub zaniżona? Kropelka, link działa jak się usunie te dwie kropki na końcu za html :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werkaa_a>>>> stanik najlepiej obwod z przed ciazy... bo po porodzie to szybko spada.. ja kupilam dodtakowo takie przedluzki do stanika-koszt chyba 5zl. a miseczka o rozmiar wieksza niz teraz. bo te staniki sa "pojemne" dlatego ze sa mieciutkie i z bawelny ktora jest podatna na rozciaganie. ja nawet wzielam w rozmiarze terazniejszym ;p tylko obwod mniejszy. bo zauwazylam ze nawal trwa tylko kilka dni a potem sa normaqlniejsze... a te staniki sa mieciutkie i sie rozciagaja. ten co zamowilam jest idealny i widze ze spokojnie romiar wiekszy cycka sie zmiesci z wkladka bo sa takie podatne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justysia>>> wydaje mi sie ze rozmiarowka jest ok.. tzn ja ma zamowiony 75c i wydaje sie obwod jak moje 75tki.. miseczka jest chyba troszke pojemniejsza niz przecietne C, ale to dlatego ze nie jest usztywniana tylko bawelniana-w sensie nie ma sztywnej koronki itd.. wiadomo na "mleczny cyc" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski, melduje się po wizycie i z 3cm rozwarciem, skróconą szyjką i obniżonym brzuchem (potwierdzone przez gin, wiec to nie były moje zwidy że mi wisi ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do komentarzy na temat brzucha, u mnie od półtora miesiąca słyszę..."o, to już lada moment tak? I wszyscy zgodnie obstawiają chłopca :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz powiedział mi żebym była przygotowana bo nie znam dnia ani godziny, że może się zacząć w każdej chwili ale nie musi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justysia>> tak, a jak mi zakładali to miałam 1,5cm rozwarcia, to było 2,5tyg temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×