Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

Ola wyślij ze swego maila mail na lipiec2012@o2.pl to wyślemy Ci login i hasło na pocztę. I dopisz sie do książki adresowej i podaj numer telefonu, żeby w razie gdyby to mieć kontakt telefoniczny chociaż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justysia ależ Ty masz duży brzuszek jak na 34 tydzień. Mój jest chyba nawet mniejszy teraz w 37 tyg. Ale ślicznie wyglądasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potwierdź tutaj jak dostaniesz maila z danymi, właśnie wysłałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam to samo napisać, duży i ładny brzuszek ;) Trzeba się za obiad brać. Jeszcze po 16 narożnik przyjeżdża a tam w dużym pokoju taki syf. Trzeba będzie chociaż podłogę przetrzeć. Lenia mam takiego, że hoho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok Ma-rka juz wyslalam :) Wsnie przyszla do mnie paczka z allegro z ostatnich zakupow. zamowilam linomag, majtki poporodowe - tak apropos dziewczyny nie kupujcie tych jednorazowych zrobionych z nieoddychajacej flizeliny... one nie daja takiego komfortu jak takie wielorazowe siateczkowe ktore mozna nawet przeprac-bardzo sie sprawdzily u mojej siostry-miala przewiew i wszystko sie ladnie i szybko goilo..a dziewczyny z sali niektore mialy te zwykle i byly poodparzane i sie wszystko kisilo.. zamowilam sobie tez stanik do karmienia i zdiwilam sie jaki fajny bo byl bardzo tani.. az mi sie humorek poprawil przez ta paczke :P jeszcze tam jakies waciki gaziki i podklady na lozko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marka co by nie było trzymam kciuki. Melduj się to co chwila, bo my zwariujemy ze strachu i obserwuj się. Może lepiej się połóż? Moja położna chce między 400- 600, My dajemy 500 zł. Dzięki dziewczyny tak właśnie zrobiłam pieluszki gotowałam a ubranka w 40 stopniach. Już wszystko wywieszone ma balkonie :-D Madlen mi zostało niby 3tyd i 3 dni, bo twierdzi gin i położna że do terminu nie dotrwam. Termin z OM 13 lipiec a na USG ok 6, więc liczę do 6. Ale jak coś mnie zaniepokoi to mam przyjechać do niej na dyżur :-D Ola a ja jak nie miałam pokarmu i chciałm, żeby trochę dokarmiły to nie, bo dziecko nie schwyci cyca. A wrzeszczała, że cała Bydgoszcz wiedziała że Milena głodna :-D, przecież jak dziecko takie głodne to też nie schwyci. Koleżanka jak nie miała pokarmu to przemyciła mleko i trochę łyżeczką podkarmiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marka wczoraj miałam podobnie dzis sie wszystko uspokoiło. Zadzwoniłam do siostry dowiedzieć sie o objawy porodu. Powiedziałą, ze jak się zacznie to na pewno będe wiedziała, że to już. Tego nie da sie z niczym pomylić. Męczyłam wczoraj męża i nic, no cóz dziś sie biorę za sprzątanie zobaczymy, który sposób lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaaaaa jakie wy macie piekne brzuszki :) ale mnie ominelo :) jeszce raz dzieeki :) moze tez wrzuce swojego bebola :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marka, a ja mam pytanie do Ciebie, bo wczoraj gin zapomniałam spytać. A jak ja mam tego paciorkowca, to przytulanki też zakazane już do końca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pina ja nie miałam zakazu. Po pierwsze paciorkowiec nie jest zaraźliwy przez kontakty fizyczne(tak mówiła mi moja ginekolog), a po drugie nawet gdyby był to i tak masz go i Ty i chłop, czyli żadne żadnego nie zarazi już, więc śmiało można szaleć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kobietki postanowiłam napisać, a potem spróbować na drobić resztę, bo jeszcze ze 3 strony mi zostały. A wiecie, że piszecie co 2-3 minutki? Nie nadążam czytać :P Stella, Izka, no ja właśnie jestem na eutyroxie 100, miałam dawkę zwiekszaną od0,25i taka mi się utrzymuje od 2 miesięcy. A robi mi tylko ft4 i twierdzi, że tsh i inne są w ciąży zaburzone. I utrzymuje mi poziom ft4 15-19, strasznie wysoko. Może dlatego mały taki drobny? Jutro mam kolejne usg to zobaczymy, będę konczyc 34tc i mam nadzieję na 2kg. Aż mam ochotę z innym lekarzem skonsultować, bo ta endo jest baaaaaardzo stara i może nie jest na bieżąco? Zeby mi nie narobiła problemów. Milka, przede wszystkim gratuluje magistra!!!!! A zachowaniem twojego faceta to sie wkurzyłam i g*wno, nie hormony, po prostu sprowadzenie do pionu mu się należy. A im więcej robisz kobietko, tym bardziej udowadniasz, że dasz radę. Mój tez kiedyś z takimi tekstami potrafił wyskoczyć, troche wspólna wizyta u lekarza pomogła, który mówił, czego nie wolno i na co uważać, a ból brzucha, nadwaga, opuchlizna, zgaga, hemoroidy, duszności itd, to nie choroba, tylko kilka na raz. Moja macica podobno nierówno sie układa i wyżej jest po prawej, tam Tymek trzyma sobie nóżkę i boli jak nie wiem :( Tylko leżenie na lewym boku czasem pomaga. A dzisiaj musze się poważnie za pakowanie zabrac, bo firme przerowadzkową na sobotnie południe zamówiłam, a tu prawie nic nie spakowane. Miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia_ prze prze prze przepiekny brzusio :D ja tez wyslalam mojego bebola do pochwalenia sie jaki ogromniasty :) oby lipcoweczko- ja tez ostatnio ledwo nadazam nad czytaniem , ale wiecej sie udzielam bo odpoczywam duzo teraz wiec fajnie gonic zaleglosci :) tez slyszlalam ze paciorkowiec nie jest zarazliwy, ze praktycznie kazdy ma go w organizmie.. tylko dla ciezarnej jest problemem jak sie dostanie sie do drog rodnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stella 1500 zł. taka cena w szpitalu prywatnym??? czy państwowym????????? u mnie przy SN 400-600 nie wiem od czego to zależy, bo chyba nie od ilości podanej oxy :D ma_rka może to bóle przepowiadające? trzymaj oko na zegarku...najlepiej wez pabialginę i marsz do wanny jeśli wszystko przejdzie to będzie znaczyło,ze to jeszcze nie finał Jutro idę do gina(ale nie do mojego prowadzącego,bo ten nie ma 4d) i chce znać dokładnie ułożenie,ustawienie i położenia niuni oraz wagę, bo w 31tc wazyla 1450g co prawda w siatkach cetynowych się mieści, ale należy do grupy chudzielców,mam nadzieję, ze nabrała trochę ciałka przez 20 dni mimo tego,że ja przez ostatni miesiąc w ogóle nie przybierałam na wadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki Melduje sie 2w1. Dzis czuje sie lepiej, wczoraj kregoslup bardzo mnie bolal, ale ciezko juz mi sie poruszac i przewracac z boku na bok:( Justysia to duze to twoje malenstwo jak na 34 tydz, 2,5 kg to juz spory maluszek. Moj Adas na wczorajszej wizycie mial 2650 (+-400g) wiec chce zeby jeszcze chociaz z 200g przybral w tym tyg :) Pinaa no zobaczymy która sie pierwsza rozpakuje, ja ty czy marka, a może któras nas wyprzedzi hehe, no taki nasz urok ze nasza trojka nie zapowiada sie na przenoszenie ciazy. Najgorsze jest to ze na wczorajszym KTG skurcze byly co 2-3 min ale ja ich nie czulam, czuje tylko te silniejsze, a jest ich kolo 30-40 w ciagu dnia. W nocy wogole nic nie odczuwam. Marka odprez sie i czekaj, tak jak mowia dziewczyny jak juz przyjdzie ten moment to bedziesz wiedziala ze to juz. Ja tam mam jechac do szpitala jak odejda mi wody, albo jak skurcze sie nasila i czas pomiedzy nimi bedzie sie skracal. Tak mi moja gin powiedziala. Ale poki co na porodowke sie nie wybieram hehe :) Nie chce jeszcze rodzic, maluszek niech wytrzyma do 22 czerwca az jego tatus z pracy wroci na urlop, bo moj maz chce bardzo bardzo mocno byc przy porodzie :) i jak sie dowiedzial wczoraj ze juz sie szyjka rozwiera to bardzo posmutnial ze moze go ominać ten cud narodzin:) tylko ze to ja bede cierpiec :( No coz trzymajcie sie tam cieplo i dbajcie o pociechy co by troszke jeszcze posiedzialy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola ladny brzuchol widze ze linia Ci sie zrobila pod pepiem mi nic takiego nie wyszlo az moja mama sie dziwila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja dziś od 6.00 na nogach byłam w labolatorium mocz, morfologia i hbs czy jakoś tak:) po 15.00 wyniki troszke się boję żeby nie było białka w moczu bo dziś znów jestem popuchnieta ledwo wstałam no ale duszno jest:( Właśnie skończyłam prasować pościel i ubrałam łóżeczko bo wczoraj przyszło i tak mnie jakoś naszło, że jak to łóżeczko już stoi to zapesze a ciuszki tak nie reaguje bo są schowane a łóżeczko widze co wchodzę do sypialni:( W czwartek mam kontrolę to może się troszkę uspokoję. Ma-rka melduj się na bieżąco:) chyba się rozrycze się rozpakujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAdziaz- ja mam ta linie od 4 miesiaca ciazy jakos.. mam ciemna karnacje i sutki tez mam "czarne"" doslownie :P nie dosc ze mam mocna ta linie przez caly brzuch to jeszcze jakby pijany jelen ja malowal taaaka krzywa :D moja siostra ma jasna karnacje i prawie wogole nie bylo widac u niej tej lini :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny u mnie jest tak ze jak mi wody odejda to mam dzwonic do szpitala i oni pytaja jaki kolor co i jak i wrazie co to mi powiedza ze mam przyjechac albo jak dostane skurcze to mam dzwonic jak bede miala co 3 min chociaz mam 45km do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marka, dziękuję za odpowiedź :* Ja w ciągu tygodnia przybrałam 1.5kg, jadłam i leżałam na lewym boku. Po sobie nie widzę za bardzo ale w brzuchu ciężej się zrobiło, mam nadzieję, że Mały już nie jest taki mały :P Kasia, a no zobaczymy.. I też tak czuję, że u nas na przenoszenie się nie zanosi. Ale to dobrze z jednej strony, i tak ładnie dotrwałyśmy ;) Moje skurcze najgorsze są właśnie w nocy, cholery spać nie dadzą. Idę pooglądać te Wasze brzuszki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziaz ale dziwne zasady w tym Twoim szpitalu mają. W Polsce to jak wody odejdą to sie jedzie, a nie dzwoni :P a jak masz 45km do szpitala to ja bym nie czekała na skurcze co 3 min. Bo to już praktycznie urodzić mozna, a w drodze kiepsko sie rodzi na pewno :P I bardzo ładny brzuszek, nie zaduży, a jaki okrągły :) Milka i Ola mają kreskę. Mi też jakby zaczeła wychodzić kilka dni temu, ale że jestem bladziak to słabo widoczna. Milka a Ty jaki masz spiczasty ten brzuszek. I na razie chyba nie opadł co? Bo wygląda jakby był dość wysoko. A Ola to widać, że murzynek. Mi sutki np. wcale nie pociemniały. Nic a nic. Aha! I bardzo ładna kołderka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luna widzisz, na Ciebie przytulanki nie podziałały a ja po przytulankach zaczełam mieć te swoje dolegliwości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz dziekuje za zyczenia :) marka to wyglada na to ze porod ci sie zbliza wielkimi krokami :) ale masz o tyle dobrze ze mozesz juz rodzic bez zadnych problemow i zmartwien, ale trzymam kciuki aby filip jeszcze troszke poczekal na ten dzien :) a moj mi wczoraj kupil kwiatuszki , bo niestety na prezent w tym miesiacu sobie pozwolic nie mogl bo tyle innych wydatkow bylo ze az by mi bylo szkoda jakby cos kupil... ale za to mnie wysciskal, wycalowal i pojechalismy sobie na spacerek tam gdzie daaawnooo nie bylismy :) ale szczesliwa wrocilam :) ale niestety w nocy brzuszek dawal o sobie znac, i jak nigdy bolalo mnie krocze :( wogole od 3dni mam jakies skurcze, jest ich moze ogolnie z 10 ale sa.... i bardzo boli brzuch, i jest mega napiety, na szczescie tylko w nocy, tyle ze nawet sie przekrecic nie moge.. milka moje gratulacje!! co do poloznej jak nie biore, wystarczy mi moj przy porodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marka ale panikę w nas wywołałaś :-D, ja tam się stresuję. A dziś mam stertę prasowania dla Małego i teściowa jeszce przyjeżdża, ta to ma nosa. Ona nie wie, że jest chłopiec, więc jakby zobaczyła ciuszki to nie trudno się domyślić, więc muszę wszystko wyprasować i schować ale teraaz chwilkę odpocznę Pooglądam zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marka no niestety ja nie ustalam zasad mowilam poloznej ze mam 45km do szpitala a ona mowila ze jak beda co 3 min bo jak beda rzadsze to mnie moga nie przyjac i odeslac do domu a ja jak tam pojade to chce odrazu urodzic i nie wracac bez dzidzi. A tak wogole to tu sa porabane zasady bo nawet 3 godz. po porodzie wypuszczaja z maluszkiem do domu ale ja sie nie dam i zostane na 2 dni bo mala musi miec szczepionke zrobiona odrazu po porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma_rka>>> no ja sie tylko przejde na miasto i juz mnie slonce chwyta.. troche na tarasie -w cieniu!! poczytam ksiazke i sie "opalam" zaraz. Slonce lapie mnie raz dwa trzy :) ale to dobrze bo sie balam troche ze te wakacje bede wizirkiem :P hehe chociaz u mnie to malo mozliwe bo z natury mam ciemniejsza karnacje :) a kolderka to tak mnie zachwycila ze w sumie przez nia kupilam lozeczko z kompletem.. hehe dla samej kolderki na allegro razem z materacykiem itd moge dac linka do sprzedajacego bo maja piekne wzory oryginalne tych poscieli i wcale nie takie drogie :) wogole szybka przesylka itd. ja na szczescie mam szpital pod nosem :P na nogach 10 min (teraz z brzuchem :P ) a tak to prawie z okna widze :P wiec jakby co to nawet na nogach hehe :P wlasnie przyszedl moj chlop i kupil mi plaster chlodzacy z apapu.. myslalam ze to badziew.. a nakleilam na czolo i powiem wam ze suuper!! ,mega ulga-bo pisalam wyzej ze znowu mnie bole glowy atakuja ;/ kochany o mnie pomyslal :) wybaczam mu wczorajsza nieobecnosc :) Wogole to jaram sie teraz tym stanikiem co do mnie dzisiaj przyszedl.. nie spodziewalam sie ze stanik do karmienia za 30 zl moze byc tak dobrze uszyty i super wykonany.. a znam sie bo pracuje w sklepie z bielizna :P tzn pracowalam do poki nie poszlam na l4.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajne macie brzuszki:) Ja tam też ej lini nie mam, ciekawe czy jeszcze się pojawi. A apropo przyjazdu do szpitala, no madziaz wiem że ty nie ustalasz, ale strasznie dziwne fakt, ja mam 7km do szpitala i mówią że co 5 min jak będą skurcze to mam przyjechać, bo w szpitalu jeszcze papierkowe procedury i to może potrwać. Ale co szpital to obyczaj. A ja mam dziś wizytę i już schizuję, modlę się żeby moja mała miała te 2 kg, bo moja też ta jedna z drobnych. No jak już pisałam myśmy wszystkie markę obstawiały bo nas tu straszy, chyba że ktoś ją nieoczekiwanie przegoni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola, zazdroszczę opalenizny, ja jak Marka, blada totalnie. A jak się wystawiam na słońce to czerwona jak rak, i dopiero po tym etapie delikatna opalenizna. Może jak bym na solarium chodziła to by inaczej było, ale ja nie lubię bo dla mnie to takie łóżkowe trumny są brrrrr. Madzia, fajny już ten brzuszek masz. Milka, ale Twój to super jest :D Wygląda jakby mała modeleczka się tam w środku wypinała i takie fajne kształty brzuch poprzyjmował ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×