Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

A co tu się dzieje? Nikogo nie ma? Nie mówcie, że wszystkie rodzicie i tylko ja zostałam..... Marka, jakieś wieści od Piny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kropelko, nie zostalas sama, ja chyba nigdy nie urodze :P u mnie cisza, troche tylko brzuch mi sie stawial w nocy i nic. ide o 10.00 do szpitala sie zglosic juz. Dzisiaj i tak na pewno mi nic nie dadza na przyspieszenie.. ja juz 5dzien na plusie dzisiaj... ;/ Tez jestem ciekawa co u Piny, pewnie juz tuli swoje malenstwo... Ja tez chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola, Tobie już godziny idzie odliczać. Co miałaś przeżyć, przeżyłaś, zaraz też będziesz tulić swoją kruszynkę. U mnie jak się samo nie rozwiniee to nawet nie chcę myśleć ile czekania zostało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zobaczymy czy tylko godziny... siostra mi powiedziala wczoraj ze sama sie pewnie blokuje stresem przed porodem bo ona tez tak miala.. ze w pewnym momencie miala juz skurcze wszystko sie powoli rozkrecalo (jak u mnie) a potem zaczela sie nakrecac ze to juz ze sie boi itd. i dup.a... ponad tydzien w szpitalu lezala zanim urodzila... najwiecej zalezy od psychiki... niestety nad ktora ciezko zapanowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Jestem i ja. W dwupaku naturalnie. Ciekawe jak tam pinia....?? Ja wczoraj narobiłam się jak dziki wół - wysprzątałam od A do Z całe mieszkanie i oprócz bólu pleców nie czuję nic...:/ Właśnie dostałam telefon od koleżanki (tej kosmetyczki co wcześniej wspominałam) że urodziła - 4 dni po terminie córcię 3800. Ale naśmiałam się jak opowiadała - ta to dopiero filmowy poród miała. Dostała delikatnych skurczy o 23.00 i kazali jej trochę pochodzić po korytarzu , a po 15 minutach ta krzyczy do nich z korytarza - "dziecko mi wypada". Pielęgniarki wpadły i faktycznie z 3 cm rozwarcia zrobiło się pełne i o 00.05 urodziła. Ja mówię że taki poród to ja na TLC oglądałam, i nie wierzyłam że jest możliwy, a tu o......... Każdej życzę i sobie oczywiście też takiego porodu :) A dziś po 10.00 lecę na "przegląd" do gina :). Zobaczymy co powie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. O.o Ile was już rozpakowanych..... DAlej, która następna? Współczuje wam:/ JA już naszczeście PO. A termin miałam na za 19 dni, a moja kruszynka już dawno ze mną:)/ Idę nakarmić małego. Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja oczywiscie dalej w szpitalu. Przed chwila mialam usg - maluch jest donoszony i wazy 3.300. Czyli przez miesiac urosl 1.200. A do terminu jeszcze 3 tygodnie. Ciekawe kto to urodzi hmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stella, u mnie to samo...przynajmniej mam nadzieję, że to 3700 wcześniej było zawyżone :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki :) ja nadal 2w1, dzisiaj na 16,40 wizyta, ciekawe co gin powie... a Pinia ma juz swoje malensto :) pisala do mnie wczoraj przed 22 ale juz bylam tak padnieta ze nawet nie chcialo mi sie wejsc na kompa, dzisiaj tez wstalam dopiero po 11 :/ Pinia urodzila o 18.40 Mateuszka, Waga 3150, dl 57cm. Porod sn, zaczelo sie juz o 2 w nocy, lekko nie bylo. Szczegoly opisze jak wroci :) dodaje tylko ze tylek ja bardzo boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..............wiek.........ost @............termin porodu.....imię ********************************************************* *** *********************** Ola_Fasola.........24........30.09.2011...... 06.07.2012.......Emilia tusiana............22.........27.09.2011.........06.07.20 12..... Diamondxstar....22.........05.10.2011...........10.07.201 2 ....Liwia jolla25..............31.........05.10.2011.........12.07. 2012....Kacper Kikaa84............27........05.10.2011..........13.07.20 12. ....syn Kalla...............33.........09.10.2011.........15.07.2 012 .....synek elita83.............28........10.10.2011..........16.07.2012 .....syn kiniam85..........26.........09.10.2011....... .16.07.2012.....synek Lipcówka2012.....33........11.10.2011.........17.07.2012 .....Synek P. kwiatek polny...20........10.10.2011......17.07.2012.....córeczka? małżenka..........25........11.10.2011.........18.07.2012. ....Synek SzczęśliwaMama...21........13.10.2011........18.07.2012 .....synuś justysia88..........23........13.10.2011.........21.07.20 12. ....Zosia Milka862...........25.........16.10.2011.........23.07.20 12. ....Zuzia Werkaa_a..........25.........16.10.2011........23.07.20 12....córeczka weronikakrz......29.........17.10.2011.......23.07.2012.. ..Aleksander Efciaczek..........29.........17.10.2011.........24.07.20 12.....Siusinka amiaga............ 34.........18.10.2012........ 25.07.2012.....córeczka iwkas847.......... 20......... 18.10.2011....... 25.07.2012........ Iwona Nenia...............24.........19.10.2011.........25.07.2 012 ....Alanek Layssa.............28..........19.10.2011.........25.07.2 012......Kamilek Fressia.............31.........21.10.2011.........26.07.2 012 .....córka oby_lipcóweczka..32.........19.10.2011.......26.07.2012. .....syn Stella Polare......30..........26.10.2011.......29.07.2012......syn strzałka............25.........09.10.2011....... 29.07.2012.....Damian kuleczka@13......31.........22.10.2011...... .29.07.2012.....syn andziula24.........24.........23.10.2011.......29.07.2012 ......Nikola madlen29 ..........29.........24.10.2012.......31.07.2012.......Alan Kropelka03........28..........16.10.2011........03.08.2012.. ....Kluska Rozpakowane mamusie : NICK....WIEK.....TP.......DP.........WAGA. ...DŁ....IMIĘ........SN/CC ********************************************************* ************************ neli8....23.......07.07...27.06.......2450.....51.....Fil ip........CC anetta...31......10.07...30.06......2880......51.....Miko łaj.....SN Marka...23......04.07...30.06......3080......54......Fili p ........SN Ankis....??.......10.07 ...01.07.......3660......55...... Ola..........SN Neonka1935....30.07... 02.07.......3450.....54......Tymek.......?? LipcówkaKasia..04.07...02.07.......3460......57......Ada ś........SN Pigułeczkaa...27...19.07...04.07....3600 ... 55...Małgosia.....SN izzkka77....23.....23.07...05.07.. 1880. ... ...48......Daria.....SN madziaz....24.....29.06....05.07....3750.......52.......V ictoria..SN szkrabiczek..22..01.07....06.07....3490.......54.......Ju lia......???? luna0207..... .......02.07........06.07....2880.......49......Jagoda...SN Pina_789....22...07.07...10.07....3150........57.. .Mateusz....SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. I co nadal nic nie wiadomo z Piną??? Luna ja swoją mała ubieram w bodziaka i przykrywam pieluszką franelową ale tylko do pasa. I mamy okno uchylone w pokoiku. Kropelko ja całą ciążę miałam bardzo obrzęknięte dolne wargi :-) To ponoć normalne, bo zwiększa się ukrwienie. Mam pytanko do mam karmiących cyckiem - czy też macie takie bolesne piersi po nocy??? W dzień mała ładnie mi je opróżnia, ale w nocy wiadomo je rzadziej i rano strasznie bolą. Kupiłam dziś laktator, spróbuję trochę ściągnąć. I chyba po tę cuda działającą kapustę sięgnę :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki, ja juz w szpitalu.. Czekam na przyjecie mnie na oddzial. Duzo babek po terminie :/ masakra jakas. Ciekawe jak dlugo bede czekac. Narazie osluchala tetno Malej i pobrali krew... Pozniej dam znac i bede zagladac . Gratulacje Pina! Obym ja byla nastepna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigułeczka dzieki za odpowiedż. Jagoda tez tak spi body i pielucha. Tylko wczoraj na głównej był watek podczym śpią teraz dzieci pod kołderką czy w śpiworku. No i zgłupiałam a teraz wiem:) MOje cycki po nocy sa takie same jak w dzień wiec nie iwem co ci doradzić PIna gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ktore maja juz maluszki :) piszcie swoje doswiadczenia jak najczesciej :) ja z checia sie czegos dowiem, dobrze ze teraz piszecie o tym czym przykrywac maluszka i wczym ma spac mi sie to przyda :) i czy kazdej byl potrzebny laktator??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pina gratuluje:)) Buziaki dla Ciebie i Mateusza:)) I Ty sie doczekalas swojego skarba. Dochodz Kochana do siebiei czekamy tu na relacje, bo nasze malchy uparte i siedza w brzucholach;) Stella to tez Ci ladnie dzicie uroslo;) ja tez sie dziwilam jak w dwa tyg z 2500 zrobilo sie 3300 i sie smialam ze jak przenosze to do 5 kg mi dobije jak tak na koniec zaczela przybierac. No ale zawsze jest ta statystyka bledu i tym sie pocieszam, gorzej jak bedzie w druga strone i bedzie o pol kilo wiecej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sory ze pisze jak analfabetka i tak litery zjadam;) mam nadzieje ze sie doczytacie. To z podekscytowania ze nastepne lipcowe dziecko mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwa ja laktator mam ale na razie nie potrzebowałąm myśle ze tak za miesiac moze go uzyje, zeby mieć troche luzu i gdzieś wyjść. Rożek jak na razie też rzecz zbędna. Ale pewnie jak bliźnika oprzyjadą z wakacji to pewnie bede chciały mała wziąć na rece to sie przyda. A pierwsza kąpiel hmmmm nie wiedziałam, Że JAgoda mozę tak płakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luna dziekuje za podzielenie sie doswiadczeniami :) a lubi juz kapiel czy dalej macie placz?? :) kurcze ja sie tak boje tego wszystkiego, bo to takie malenstwo przeciez, boje sie ze zle zlapie, ze cos nie tak i wogole, heh... a jak dabcie o pepuszki?/ duzy klopot sprawiaja??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werkaa widzę, że masz termin na 23lipca to tak jak ja z tym, że mi z usg wyszło teraz na 14-16lipiec ale nic tego nie zapowiada:( Dziewczyny napiszcie mi proszę co jest potrzebne do becikowego bo robię mężowi liste bo ten osioł sie pogubi. WIem, że na pewno wniosek, zaświadczenie, że byłam pod opieką od 10tyg i co dalej? Zaświadczenie, że drugi małżonek nie pobrał już kasy gdzieś czytałam ale w jakiej to ma być formie jest do tego jakiś formularz do pobrania czy to można ręcznie napisać? I chyba dowód osobisty i skrócony odpis aktu urodzenia dziecka napiszcie jeśli cos pominełam albo wymieniłam za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa ja przechodzę właśnie nawał pokarmu i kupiłam dziś laktator ręczny medeli za 63 zl i już wypróbowałam. Ciągnie świetnie i nic nie piszczy :-) będę odciągała troszkę żeby ten obrzęk zmniejszyć a resztę mała wyciągnie. Ale ulga widoczna :-) Za dużo odciągać też nie można bo to wręcz pobudza laktację. No i np za tydzień mamy wizytę w poradni na bioderka to też wezmę w butelce swojego mleczka, bo małą na pewno zgłodnieje. Także u mnie to raczej takie sporadyczne odciąganie będzie. A odciągnięte mleczko zamrożę. U nas dwie pierwsze kąpiele zaliczył tatuś. Mała się darła strasznie, wczoraj było lepiej, zamaczaliśmy ją powolutku, ale jak zaczęłam myć głowę to ryk się zaczął :-) także dziś będę myła głowę na końcu :-) No i chyba zaliczyliśmy pierwsza noc z kolką. Straszne to jest bo dziecko płacze godzinę, jeść nie chce a potem pada zmęczone tym płaczem. Robiłam jej masaż brzuszka, bo cóż innego mogę. A od dziś popijam koper włoski. Jest espumisan w kropelkach dla dzieci, ale dopiero od 1 miesiąca życia dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka jak twój pójdzie rejestrować dziecko to w urzędzie dostanie wszystkie papiery i dokładna instrukcje jak je wypełnić. Rejestracja dziecka nic nie kosztuje o dziwo. A odpis aktu małżeństwa nie ma terminu ważności :D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pina, super że masz już Mateuszka po tej stronie brzuszka :) GRATULACJE :D Milka, tutaj masz wzory pism do wniosku o becikowe i jakie dokumenty są potrzebne :) http://www.becikowe.com/?sr=wzorypism.html a u mnie dalej cisza... Jutro mam wizytę, więc zobaczymy co gin powie :) a ostatnio mi powiedział, że raczej na pewno się już nie spotkamy na tej wizycie ;) to się pewnie troszkę zdziwi jak mnie zobaczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka u mnie niby zapowiada bo i mam bolene skurcze i odszedl mi czop i nie wilekie rozwarcie jest ale czy to bedzie za dwa tygodnie czy za dwie godziny to nigdy nie wiadomo;) A ja juz mam dosyc bo strasznie sie mecze jak tak dalej pojdzie to nie bede mial sily rodzic po tych ciezkich nocach, choc dzis w miare ok spalam a skurcze jakby ustapily cholera wiec jutro pewnie nie bede miala zadnego na ktg:P Zjadlam fasolke szparagowa z bulka tarta mniam:) przy karmieniu podobno nie mozna wiec sie opchalam na zapas. Luna i Piguleczka a na spacerki juz wychodzicie z maluszkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski mi we wszystkim moj M pomaga jak kapalismy malutka to ja ja trzymam pod glowke w wanience jedna reka a druga ja. myje a moj M oblewa mala woda :-). Pina gratuluje duzego chlopaczka :-) Co do pepuszka to kupilam taki plyn specjalny ale w szpitalu mi powiedzieli zeby nic tam nie ruszac!!! Odpadl po 4 dniach sam wiec nie bylo tak zle tylko strasznie smierdzial!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej , ja dalej kibluje na trakcie porodowym i czekam na przyjecie mnie na ginekologiczny.. Masakra jakas :( podczas mojej obecności i czekania urodziło sie 5 dzieci.. 2 cesarki i 3nat. Najgorsze ze słyszałam jak matki krzyczą z bolu.. Az mi sie odechciało rodzic :( czekam dalej na przysłowiowe łóżko. Dam znac pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kurna...... sprzatam, robie, latam , cikam, nawet dzis pod obiedze sexik i potem lezalam zeby mi nasienie szyjke "zmiekczalo i co? i gowno... i to doslownie.. jedyne co miekkiego urodzilam to kupa.... no sorry ze tak hpo hamsku ale mnie dzis nerwy nosza!!!! plecy mnie bola brzuch sie niby stawia ale nic.. cisza.... w poniedzialek mija termin... a ze 2ga ciaza niby wczesniej sie konczy to co.... aaaaaaaaa ...znudzilo mi sie... nosi mni ejak nie wiem. ale dobre wiesci sa. widze PIna wczoraj wydala Mateusza na swiat:):):) GRATULACJE KOCHANA!!!!! i jaki duzy maly!!! 57 cm!!! od razu na 2ga rozmiarowke skacze maly:):):):):) czekamy na foty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×