Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

Ma_rka ja juz chyba od tygodnia takie kopniaczki czuje wypukle tzn mozna je zobaczyc... a moj M jak reke przyklada to odrazu przestaje kopac ma respekt przed tatusiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziaz, ma_rka, ale Wam zazdroszczę tych kopniaczków, mój maluszek ledwo gilga czasem od środka... No ale patrzyłam do tabelki i w stos. do Was jestem 3 tygodnie "opóźniona". Mam nadzieję, że niedługo sie doczekam :) Dziewczyny, jak słucham waszych opowieści o seksie, to aż mi głupio. Powinnam sie pozbyć swoich chorych lęków, mój M. nie ma ze mną lekko, nie narzeka co prawda, ale on nigdy na nic nie narzeka. Taki złoty facet z niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież tu nie o to chodzi kto ma lepiej a kto gorzej...Ty jesteś niestety w trochę innej sytuacji bo tu większość dziewczyn w stałych związkach a dziecię zaplanowane, to wiadomo, że inaczej. Przynajmniej z założenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznański kwiatku, jesteśmy tu razem, żeby się wygadać, czasem pochwalić albo pożalić, ale nikt nie zamierza się licytować, kto ma gorzej, a kto lepiej. Ty na pewno nie masz łatwej sytuacji, ale jak zaczniemy omijać niektóre tematy, żeby się żadnej z nas przykro nie zrobiło, to nie będziemy miały o czym rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie :) widze mamy znow nowa kolezanke :) im nas wiecej tym lepiej :) ma_rka-- no ja sie tak zastanawialam nad mrozonymi ale jakos mi sie wydawalo ze to bez smaku, ale skoro mowisz ze pychota to chyba tez sie na to skusze :) polny kwiatku-- zgadzam sie z dziewczynami wyzej, nikt tu nikomu nie chce zrobic przykrosci, i kazda tu pisze o wszystkim, bo jak sie zacznie unikac tego czy tamtego to faktycznie nasz topik zginie.. zazdroszcze wam dziewczyny pagorkow na brzuszku :) ja jeszcze musze na to poczekac troszke, ale chyba juz nie dlugo bo wczoraj chyba malenstwo po raz pierwszy mnie musnelo :) a dzisiaj za to czuje sie beznadziejnie :( glowka boli, i te paskudne wymioty :( ajajaj ja tez biore prenatal, jedna tabletke dziennie, koszt okolo30zl wiec i duzo i malo jak za witaminki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski, zważyłam się i powiem wam, że stało się coś dziwnego. Wcześniej byłam "przytyta" 4 kg ale teraz tylko 2,7 wiec schudło mi się trochę hehe. A co dziwne, wcale nie jem nic innego niż jadłam wcześniej Rano poszłam się kapac a mój luby "tylko pamietaj, nie dluzej niz 15 min i temperatura max 40 stopni" jak karp na to i pytam czy czytał nasze forum a on "nie. Kazalas sie przygotowac to czytam poradniki" ;-) uśmiałam sie. A dziś robimy gofry. Pewnie bedzie duzo wiec zapraszam :-) P.s. Czytam fajny topik, o wpadkach i smiesznych sytuacjach przy porodach. Polecam. Np. Jak facet zapomnial zony do szpitala. Pojechal z sama torba i poduszka a ona bida w domu czekala bo kom nie zabral :p http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3241856&start=120

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj... źle mnie zrozumiałyście. to miało zafunkcjonować jako forma "pocieszenia" czy Wam też tak krew leje się z nosa litrami? bo u mnie nic, tylko tampon włożyć. biore 3x dziennie rutinoscorbin ale nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SzczesliwaPrzyszlaMamusia2012 a który to tydzień że już czujesz maleństwo? Ja się wsłuchuję i nic, ale jeszcze mam trochę czasu. A co do tych tabletek Prenatal, to one tak kosztują ale jest ich 90 sztuk więc na 3 miesiace, więc znowu nie jest tak drogo,. A jak tam wasze brzuszki? Widać już coś ? Bo ja jak ubiorę dres to nie, ale przez leginsy juz widać ;) KUrczę już bym chciała mieć większy, narazie taki malutki, ale pewnie mi wybije. Kropelka ty się nie masz odchudzać tylko tyć hehe ;) ciekawe dlaczego schudłaś, mnie to moja lekarka chce utyć ale jak narazie z marnym skutkiem, wydaję mi się że jeszcze apetyt przyjdzie i przytyję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izzkka u mnie widać ale tez malutki.. a Ty ktory tydz? u mnie wczoraj sie zaczal 17. ale brzuszek w sumie jest choc polozna mowila ze strasznie malutki jak na ten tydz :O przytylam 3 kg. A Ty? :) nie martw się , na wiosne bedziemy chodzic z tuniczkami o brzuszyskami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obecnie polowa 17tygodnia, nie wiem czy to byl kopniaczek, ale wieczorkiem jak juz lezalam to cos poczulam, zreszta pierwszy raz tak mialam :) wiec chyba dzidzia daje o sobie znac :) co do tabletek to ja place 30zl za 30 szt. :( a mowiac o brzuszku to troszke sie zaokraglil , stad moj M sobie tego obelixa wymyslil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za swoje 30 sztuk place prawie 40 zl.. i tak najmniej jak udalo mi sie znalezc. ja wczoraj tez poczulam cos dziwnego, ale to moja pierwsza ciaza i zaczal sie wczoraj wlasnie 17-sty tydz wiec nie wiem nie byl to chyba kopniaczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, kazala mi brac wlasnie rutinoscorbin 3 razy dziennie. To jest czasami problem w ciazy. Jako ze nie mialam innych objawow za bardzo, moze z 5 razy wymiotowalam czy 6, to mi sie to trafilo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi leci 18 tydz dokładnie 17+3 więc do kopniaczów to jeszcze trochę ja przytyłam 1 kg już o tym pisałam nie raz ale nie mam się komu pożalić hehe, mi moja gin mówiła że mało, a to też dlatego że nasze maleństwo jest o tydzień młodsze niż wychodzi z miesiączki i dlatego też kazała przytyć, bo jak mamusia nie przytyję to dziecko też nie nadrobi, ale kazała się nie przejmować, bo może to jeszczcze nadrobić;) A co do brzuszka to chciało by się duży, a potem będziemy narzekać że za duży hehe;) Ale w tym cały urok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze zapytam lekarza do ktorego chodze prywatnie ale mam byc tam w 23.tyg... nie wiem czy wytrzymam moze pojde wczesniej bo chce ta plec znac juz.. nawet sni mi sie to! tej nocy mi sie snilo i jeszcze poprzedniej tez ze bylam u niego :O schizy ale moze ktoras z dziewczyn tu miala takie cos i zaradzi :) w koncu tez po to piszemy :) fajnie ze jest kafe 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj mojego M. po zakupy wyciągnę, bo wrócił po tygodniu i hurtowni dziecięcej nie odpuszczę! :P chcę wózki pooglądać jeszcze, łóżeczka i inne gadżety, a bardziej po to, żeby moje kochanie zobaczyło ile to wszystko kosztuje, ile tego trzeba itd, bo on bladego pojęcia nie ma, no bo i skąd. W sumie dziwne byłoby, gdyby się orientował :) A na tych zakupach, to baterie do wagi kupie i sprawdzę. Było plus 4kg. Ale brzucho mam spory, już nie tylko wieczorem, ale rano też. Jak siedzę z lapkiem na kolanach, to się smieję, że stoliczek na kubek już mi sie wyhodował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak, macie racje z tymi brzuszkami :) teraz sie nie mozemy ich doczekac a niedlugo nam beda przeszkadzac, bo bedziemy wygladac jak wielorybki ;) ja przytylam ponad 1kg, wiec tez malutko, a na samym poczatku schudlam 5kg, wiec jeszcze nie osiagnelam nawet wagi sprzed ciazy , ale moj gin mowi ze z maluszkiem wszystko dobrze i ze mam sie cieszyc , bo jeszcze zdaze to sporo nadrobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech... Szczesliwa mamo :) to juz wole chyba to krwawienie :) choc to nie jest strasznie uciazliwe ale czasami to sie tak leje ze cztery warstwy chusteczki przenika :O ale warto sie poswiecic dla naszych Bibi :) ja Bibi mowie na mojego :D ja na 20 na pocz bylo, ale ostatnio moj gin mi powiedzial na 17-stego, dzien przed Tobą :) i w karcie ciazy ktora mam u lekarki na nfz tez tak wpisala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby_lipcoweczka-- nie boisz sie ze M sie zalamie jak zobaczy ceny tych wszystkich rzeczy?? :D moj juz nawet nie chce chodzic i ogladac bo ceny go przerazaja :), ale niestety biedak ma pecha bo ja jestem uparta i tak musi ze mna lazic po tych sklepach czy regalach w markecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow to mam najtańszą aptekę hehe;) A co do snów t ja też już schizuję dziś mi się sniło że byłam u mojej mamy i w szafie znalazłam same ubranka dziecięce różowe, a ja ją opieprzyłam że ma kupować uniwersalne bo jeszcze nie wiadomo, masakra takie schizy. A co do porodu u mnie to ja już mam kilka dat z miesiączki: 18 lipiec z 1 usg-23.lipiec a z 2 usg 26 lipiec. Niby tydzień w tą czy tą to norma ale zobaczymy przed samą ciąża jak to będzie zresztą mi i tak grozi przedwczesny poród i muszę leżeć ale mam nadzieję że będzie wszytsko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierwszy termin mialam na 20, z miesiaczki, ale z usg jak sie okresla wiek plodu to 2 dni wczesniej, czyli na 18 :) wiec mam w karcie obydwie daty he he :), ale to i tak tylko przypuszczenia bo daje sie wiec nie ma sie co nakrecac tylko na ta date :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×