Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

Dziewczyny, to co, po porodzie przerzucamy się na forum diety? :D Ja mam 20 lat więc przemiana materii jeszcze ok, wiec mam nadzieje nie bedzie strasznie ciezko... choc mama mnie straszy. W ogole to wasze pierwsze dzieci? moje rzecz jasna tak. i w sumie nie planuje innych. choc ten wiarolomny kubus kiedys sie odezwal do mnie ze jak bedzie chlopczyk teraz (on mowi siusiorek, co na poczatku mnie smieszylo a teraz wkurza), to bedziemy miec drugie dziewczynke i na odwrót :O chyba sam sobie je zrobi, nic nie odpisałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepis na gofry: 30 dg maki 0,5 l mleka 8 dg cukru pudru 10 dg rozpuszczonego masła 2 jaja 15 gr proszku do pieczenia Szczypta soli Po zrobieniu sprawdzić czy mąki nie za mało( ja trochę dodaje więcej) A, i robie z podwojnej ilosci ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwa a Ty studiujesz? ja bylam na pierwszym roku na UJ ale teraz bede sie starac o urlop zdrowotny, bo tam dziekanki nie daja na pierwszym roku zreszta socjalne by mi zostalo a mialam az 550 zł mies. Bo mialam rok przerwy pracowalam w ksiegowosci u ojca taty mojej Dzidzi... pisalam wczesniej o tym nie wiem czy czytalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SzczęśliwPrzyszłaMamusio Właśnie o to chodzi, żeby się pobał i oswoił z tematem :) A co, sama mam sie bać, a on w błogiej nieświadomości? :P Jeszcze mamy kilka miesięcy, a chcę mu uświadomić, że trzeba będzie tyle rzeczy kupić, znam go. Na spokojnie, minie trochę czasu, on przemyśli, poukłada sobie w swojej mądrej główce i wszystko pójdzie gładko. Inny temat, że ja do zakupów podchodzę bardzo emocjonalnie i wszystko bym chciała, jak cos mi sie spodoba, to jak alkoholik do flaszki, aż mi się oczy świecą. I wtedy to moje kochanie, widząc mój zachwyt mówi, żebym kupiła, jak chcę. A to trzeba z głową, z rozumkiem. Niech on opanuje temat i potem służy mi mądrymi, rzeczowymi argumentami :) Mam nadzieję, ze coś z tego zrozumiałyście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsza pierwsza ciąża, inaczej pewnie bym tak nie panikowała;) ja mam 23 lata więc też jestem młodziutka;) to potem się będziemy odchudzać a teraz możemy się obrzerać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zdazylam :) mam jeszcze kupe stron do nadrobienia :) ja niestety swoja edukacje poprzestalam bo musialam sama na siebie zarobic, bo mialam duzy spor z ojcem i musialam sie wyprowadzic, na szczescie dal mi chociarz mieszkanie, ale pracowalam a teraz jestem na L4 bo tam gdzie pracowalam nie bylo mozliwosci dla kobiet w ciazy, smrod, opary, bardzo duzy halas, nocki, 8h stania. jedyny plus taki ze dostaje teraz pieniazki z tego chorobowego, bo umowe mialam tymczasowa i od razu nie podpisali ze mna kolejnej, wiec nie wiem do kiedy bede miec zwolnienie, a po porodzie zostane bez kaski niestety, dobrze ze moj chociarz pracuje, i ze mam pomoc w rodzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he ja tez bym od razu wszystko kupila, tylko moj mnie jeszcze powstrzymuje, i bardzo dobrze bo czasem mozna trafic na fajne wyprzedaze, albo na allegroo cos kupic o wiele tanszego, a tym bardziej jak w moim przypadku kiedy wiekszosc dostane od kuzynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izzkka- hehe :) ja juz nie mam takiej ochoty na słodycze, ale za to na mandarynki a nie wolno tak duzo podobno :( Szczesliwa u mnie z ojcem tez nie jest za dobrze... moi rodzice sie rozwodza. Ale ucze sie wiec mam zamiar ojca podac o alimenty bo dobrze zarabia a nic mamie nie daje, poza tym z gminy cos bedzie, stypendium i... nie potrzebuje Kubusia łaski :) ech, choc chcialabym miec kogos, tak nawet sie przytulic czasem... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wiele rzeczy dostanę. Ciuszki np. Wózek tez, łóżeczko... choc brat mi zniósł z góry po najmłodszym bracie (ma 10 lat) i potraktowałam już papierem ściernym, może dziś poprawię. I będe malowac na niebiesko. babka mowila zebym zostawila paragon to w razie czego wymieni na roz ;) ale tez bedzie pasowac niebieski do dziewczynki.. Cholera, gdzies to juz pisalam, mam nadzieje ze nie tu :D a co tam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tak wspomnialas o tym lozezcku :) ja mam teraz ochote na wszystko :) wiec jem co mi w rece wpadnie, teraz np zajadam sie kwasnym kiwi ha ha :D moi rodzice zyja razem, ale ojciec niedawno stracil prace i tylko mama pracuje, i moj brat z nimi mieszka ale tylko do wrzesnia bo idzie na studia, i chce wyjechac do innego miasta, rodzice tez zyja jak pies z kotem juz kupe lat wiec nie wiem jak to dalej bedzie, po mojej wyprowadzce ojciec troche zmienil do mnie stosunek, stal sie milszy ale to i tak kropla w morzu tego co by mogl..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale staro się przy Was czuję :) Za tydzień kończę 33 lata, to nasze pierwsze dziecko, wcześniej jakoś życie tak mi się układało, że... się nie układało, bynajmniej na tyle, że z żadnym facetem nie byłam przekonana do dziecka. Z rodzicami nie mieszkam 12 lat, ale są świetnym małżeństwem, jutro mają 40 rocznicę ślubu! :) Niestety już kiedys wyprowadzili się jakieś 120 km ode mnie, zamarzyło im się życie na wsi. Teraz tata jest poważnie chory i już nie jest tak sielankowo :( A ja nie mogę do nich jechać, bo jakiś wirus groźny się przyplątał i lekarz ojca kategorycznie mi zabronił, byłam ostatnio w wigilię, a najwczesniej będę mogła odwiedzić ich w marcu. nawet nie widzieli brzuszka, ale codziennie wiszę z mamą na telefonie. 20 lat to świetny wiek na dziecko, jak sie ma w głowie poukładane, to można super swoje życie zorganizować, być młodą mamą i wszystko fajnie sobie ułożyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny co do kopniaczkow to ja juz leciutenkie poczulam wlasnie w 17+3 dni a to moja pierwsza dzidzia i nie jestem takim chudzielcem bo 49kg przy 160cm przed ciaza a teraz juz 55 ale to jest 20+1dzien ehhh niech to szybciej leci chce juz malenstwo na swiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby_lipcoweczka nie przejmuj sie wiekiem :) moja kuzynka jest w tym samym wieku co ty i w pazdzierniku urodzila blizniaki :) niestety in vitro, bo starali sie kupe lat z mezem a nic nie wychodzilo, bo maz niestety mial za slabe plemniki zeby same dotarly, teraz jest tak szczesliwa jak nigdy dotad ,i nawet nie wyglada na swoje latka :) co do mnie to mimo mlodego wieku duzo przeszlam w zyciu, z chlopakiem jestesmy 4 lata, wiec i dzidzia byla po troszku planowana, wiec bedzie bardzo wyczekana :) wszyscy w rodzicie kreca glowa ze za szybko, ze kupa czasu przed nami, ze ja za mloda (bo moj ma 27 lat) ale ja wiem ze tak mialo byc i jestem w pelni odpowiedzialna za siebie i swoje decyzje, a w przyszlosci bede decydowac o tej kropelce co mam w brzuszku :) i ktora juz tak bardzo mocno kocham i nie wyobrazam sobie ze mogloby byc inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piękna nie? ja kocham ten zespół. kiedyś jeszcze coś wrzucę :) oby_lipcóweczka- to zazdroszczę:) ja od małego mieszkam na wsi. wiesz, ja w głowie mam w sumie poukładane... gorzej z Kuba :( i dlatego wcale taka szczesliwa nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznanski kwiatek jeszcze znajdziesz tego jedynego ktory na Ciebie i dzidzie zasluguje. Widzisz niektore maja szczescie ze maja facetow przy sobie ale maja inne problemy, w moim przypadku to staralismy sie o dzidzie chyba okolo 3.5 roku w marcu poronilam i teraz znowu zaszlam, a niektore za pierwszym podejsciem po podjetej decyzji o dzidzi zachodza a z moim M jestesmy juz 7 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy zasluguje na jedna szanse nie mozna odrazu skreslec bo w sumie to jest ojciec Twojego dziecka, ale to juz tylko i wylacznie Twoja decyzja bo jak ho nie kochasz to tez nie ma co sie zmuszac bo moze byc ojcem weekendowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Dawno mnie nie było ale nie miałam o czym pisać, nie jestem zbyt wylewną osobą....wybaczcie. Dzisiaj byłam na 2 badaniu prenatalnym i wszystko jest ok, będziemy mieć córeczkę. Mój termin z 2 lipca się zmienił na 28 czerwiec uppss mała rośnie jak na drożdżach same nóżki mają 96 mm, czyżby jakąś modelką miała być. Ja czuję sie ok, małą czuję już od dłuższego czasu. Dzisiaj na usg ziewała - wyglądała słodko. Teraz mogę dokupywać ciuszki dla dziewczynki. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×