Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ancymonka21

slubujemy - WRZESIEN 2012 :)

Polecane posty

Dziewczyny ale lecimy z wpisami. Nasz topik jest najpopularniejszym topikiem na ślub 2012, czerwiec i sierpień bijemy na glowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama nie pamietam ale nie chyba nie pisałam;) w sumie nie ma w tym nic ciekawego hehe;) M. oświadczył mi się w drugi dzień świąt zaprosił mnie do siebie na kolacje i uklęknąl wręczył pierścionek, jakos wcześniej na temat pierścionka nie rozmawialiśmy bo to były oświadczyny z zaskoczenia I prawde mówiąc w pierwszej chwili nie spodobał mi się ale musiałam robić dobrą minę;P ale teraz nie zamieniłabym go na żadnego innego;) i tak to. A oficjalne zaręczyny prz rodzicach mieliśmy jakiś miesiąc temu M przyjechał z kwiatami dla mnie i dla mojej mamy prosić rodziców o rękę jeszcze nie widziałam go takiego zestersowanego, chociaż nie bylo mowy żeby moja mama sie nie zgodziła bo wprost za nim przepada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki z brzoskwiniami tort moze być jeszcze dla mnie, ale w małych ilosciach ;) za słodkie dla mnie wszytsko. Nawet ciasta. Najlepiej dla mnie biszkopt z owocami, albo kruche ciasto. Ewentualnie sernik ale taki tradycyjny - nie ulepszony. Jak podpisywaliśmy umowę, to pytaliśmy o cenę :P menu, co wchodzi w cenę, a co musimy sami kupić. Szczegółów nie dopytywaliśmy, bo prawie 2 i pół roku wcześniej, to jeszcze za wcześnie było. Jak zdecdowalimy, ze to co najważniejsze nam odpowiada i podoba nam sie bardzo, to podpisaliśmy umowę, a resztę zostawiliśmy a teraz. Oni sami mówili, że ciągle się coś zmienia, czy menu, czy wystrój. To jest jakaś nasza baaardzo daleka rodzina. Mama moja zna tą właścicielkę no i znamy kelnerkę, bo mieszka niedaleko nas. I kiedyś mama z nią gadała, to ona powiedziała, ze na pewno nie będziemy żałować. I rozmawiałam z wieloma osobami, które miały tam wesele, albo byli jako goście i wszyscy bez wyjątku zadowoleni bardzo. Twój fioletoy wiatek na torcie pewniez lukru będzie, a one chyba tak nie barwią. Tak mi się wydaje. Ja ogólnie od dawna mam dłuższe włosy, ale w tamtym roku postanowiłam zapuścić i przed weselem i w ogóle chciałam miec dluższe :) Oj tam Pati, już dawno u księdza nie byliście to możecie znów się wybrać ;) zmieńcie lepiej teraz, niż później macie żałować. Powidzcie, ze dopiero teraz wyszło z tą bryczką, no i musicie zmienić godz, bo inaczej za późno będzie wszystko się odbywało. My zaręczyny mieliśmy prawie 2 lata temu :] ale śmignęło szybko, to szok! Po Nowym Roku to już w ogóle nam będzie czas szybko mijał... Pati, czy Ty pisałaś mi maila? Bo nic nie dostałam. No super nam idzie ten tamat nasz :) też na to uwagę zwróciłam kiedyś, ze jesteśmy najpopularniejsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie nadążam za Wami:) chwile mnie nie ma a tu już tyle wpisów:) ostatnio sie troche rozgladalam za fotografem i kamerzysta. Fotograf wynosi gdzies z 1500zl i w to wchodzi 450zdjec - wesele, ceremonia, przygotowania, plener; album. Nie wiem czy sie to opłaca. Myślałam nad tym zeby zamowic fotografa tylko na plener i kamerzyste na calośc. Co o tym myslicie? Sofi90 mi tez czas szybko leci:) my sie zareczylismy co prawda we wrzesniu ale i tak zlecialo. W ogóle te ponad 6lat bycia razem przelecialo niewiadomo kiedy. Jak wezmiemy slub to 3 dni po bedziemy miec 7lat razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci że jeśli ten fotograf bieże tylko 1500 za tyle rzeczy to ja bym brała bo ja za swojego płace 2000 bez pleneru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania jeszcze nie napisalam a to dlatego że pisze do was z doskoku wiecie co robie piore ogromne 2 częsciowe legowisko moich bokserek i już padam. takie to ciężkie. moja mlodsza suczka wzieła wczoraj i tam nasikała a starsza zrobiła protest i spi na podłodze, więc piore w wannie takie to cholerstwo wielkie i ciężkie ze szok. już nie mam siły. na szczęscie zaraz koncze. Ania zaraz ci odpisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pacia opłaca się. nasz też bierze 1500 albo 1700zl i robi podobnie jak wasz. tylko że to jest też kolega mojego Ł więc nam policzył tysiac równo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pacia my też tylko zamówiliśmy kamrzystę na wesele i poprawiny i plener, ale teraz już chcemy fotoreportaż. Bo to zawsze fajne zdjęcia, weźmiesz oglądniesz, a filmu za każdym razem się włącztyć nie chce ;) My mamy 12 dni przed ślubem 8 rocznicę ;) Asia chyba ma w swoją rocznicę z tego co pamiętam :) Powiem Wam jedno dziewczyny - fajnie, ze jesteście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czekaj bo nie zrozumiałam to jest sam fotograf, czy 2 w 1? bo my mamy 2 w 1 foto plus kamera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie ja podobnie jak Pati myślałam że to kamera i fotograf razem bo u mnie tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati Lipsss :) - to szczwane bestie te Twoje pieski ;) ja mam kundelka, który się przybłąkał do nas i teraz ma budę na zimę (stoi na tarasie, bo musi być blisko drzwi, bo inaczej nie chce siedzieć tam :D ) tata mu zrobił taką wypasioną ;D jak chce do domu wejść, to wchodzi na nią i nos do okna przystawia i zagląda, bo akurat tam okienko jest :D i dwie kociczki mam, teraz ni nie robią tylko śpią na swoich pufkach i jedzą ... Są już grubsze niż wyższe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, u mnie by bylo osobno. Nie znalazłam 2 w 1 i bede miala podwojny wydatek dlatego nie wiem co sie oplaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa ... to ja też tak zrozumiałam ;) My mamy drogo w porównaniu do innych dziewczyn tutaj. Płacimy 1800 za 2 dni kamery i 800 za plener. No i chcemy ten fotoreportaż dorzucić jeszcze, ale dowiem się jak oddzwoni do nas ta kobitka jak to będzie wyglądało i czy w ogóle można jeszcze. Napisze jak się dowiem. Ale na to nie boję się wydać sporo, bo to jest pamiątka na całe życie już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pacia- a domawiacie jeszcze kamere? musiałabyś się zorientowac ile kamerzysta by wział i wtedy zsumowac, bo tak to ja się nie orientuje u nas wszędzie jest foto+ kamera. nawet nie wiem ile bierze oddzielnie kamerzysta. Ania- haha to smieszny ten twoj pies. a kotki to to samo bym mogla powiedziec o swojej starszej suni szersza niż wyzsza juz chyba z 40kg wazy. Ania to na poprawinach też będziecie miec kamere? napisałam ci maila, znowu długo wybacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yhym, na poprawinach tez mamy kamerzystę. Ciekawe, czy ten fotoreportaż będziemy miec w ogóle :( bo jak się okaże, ze coś już im nie pasuje, to chyba padnę na zawał ... :/ Ale mam nadzieję :) No to ładnie wazy ta Twoja suczka Pati :D A moje kotki, jak im zimno to wchodzą na kaloryfery i rozciągnięte się grzeją :D a jak jest za wąski grzejnik, to np siada na parapecie tylnymi łapkami a przednie i nosek w kaloryfer :D śmieszne są te nasze zwierzątka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W koncu doczytalam. Juz nie nadazam za wami dziewczyny. My za 9 miesiecy od dzisiaj bierzemy slub :) strasznie szybko to leci. My juz mamy tort zamowiony (chcialam miec juz to z glowy). Smak bedzie owocowy I chyba bedziemy mieli mase. Tez chcemy fioletowe kwiaty ale powiedzieli nam ze ciezko jest dostac fioletowy barwnik i zdecydowalismy sie na zywe kwiaty jako ozdoby. Pokaze pozniej zdjecie bo mam na komputerze a narazie z telefonu pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha :D to niezła ;) moja tylko skaka jak głupia za papierkiem :D bo druga to leniwa taka, ze jak ma się gdzieś przeturlać, to pazury w dywan i się przeciąga z miejsca na miejsce :D ale to jak już na serio zmęczona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia to musisz pokazac zdjęcie, widzisz może i trudno z tym fioletowym barwnikiem bo ja jakoś nigdzie nie wdziałam też. jak się nie da to będzie inny trudno, przecież nie musi wszystko byc fioletowe. ja wam powiem że nigdy jako gosc nie zwracałam uwagi na kolor przewodni. dopiero teraz jak zaczełam interesowac się ślubem to zajarzyłam że mój kuzyn miał kolor przewodni bordo, a brat Ł niebieski. wcześniej jakoś mnie to nie obchdziło, bo nikt z goście nie pamięta na weselu jakiego koloru były zaproszenia, jaki kolor bukietu miała mloda i czy tort pasowal kolorystycznie. takie rzeczy są tylko dla nas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie zastanawiam nad fioletem, bordowym lub ciemna zielenia ale nie wiem czy ta zielen to dobcy pomysl. Ogólnie to bardzo lubie zielony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie :) teraz dopiero widzimy takie rzeczy :) ach, pomyśleć ile Panna Młoda ma na głowie ;D a ja sobie tak z ciekawości zapytam (temat z zupełnie inej planety ;) ) - czy oglądacie jakieś seriale? Macie jakiś ulubiony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a siostra Ł to nawet nie wiem jaki miała kolor przewodni. ze zdjęc wiem że bukiet miała bialy, zaproszenie nie pamiętam na sali to coś mi się zielony kojarzy ale to stała dekoracja wiec nie wiem. wtedy nie wiedziałam że jest coś takiego jak kolor przewodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja w ogóle nie oglądam tv. włączam go może ze 2 razy w tygodniu. Oglądam tylko m jak milosc z seriali i czasem w niedziele jakiś teleturniej. tak to nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pacia zielony ładny ale tak jak mówi ania jasny. mi się podoba taki odcien z białym by ładnie wyglądał http://www.google.pl/imgres?q=jasna+ziele%C5%84&um=1&hl=pl&sa=N&biw=1366&bih=575&tbm=isch&tbnid=PtFS054kO2DIRM:&imgrefurl=http://firmowebiurowe.pl/Kalka-ozdobna-Leniar-jasna-zielen-20-szt%283,8075,8067%29.aspx%3FpageId%3D2&docid=BFroGucT5jfsZM&imgurl=http://firmowebiurowe.pl/Img.ashx%253FId%253D2572%2526w%253D300%2526h%253D300&w=212&h=300&ei=-ObpTpXlN42RswbPmPmHBw&zoom=1&iact=hc&vpx=627&vpy=230&dur=411&hovh=163&hovw=115&tx=124&ty=167&sig=107791368753882952089&page=3&tbnh=163&tbnw=115&start=24&ndsp=13&ved=1t:429,r:9,s:24 Bordowy w ogóle mi się nie podoba, a fioletowy tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×