Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ancymonka21

slubujemy - WRZESIEN 2012 :)

Polecane posty

Dziewczyny, ja już prawie rok chodzę na rzęsy, bo to duża wygoda dla mnie, dlatego Wam podpowiadam co do metody. Nie robię ich w salonie, bo u mnie kosztują 250zł... Mam za to sprawdzoną dziewczynę, która robi w domu. I tak szczerze mówiąc, to na gruponie czy gruperze nikt nie poleca, bo robią je byle jak i szybko odpadają. Najlepiej zróbcie je sobie na miesiąc przed i przed ślubem idźcie jeszcze raz, bo do tego trzeba się przyzwyczaić (tak jak do tipsów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ancymonka21 --> kolczykow jeszcze nie wybralam, nie wiem, chyba najlepeij bedzie jak pojde po prostu osobiscie cos wybrac, niz tak przez internet :) na pewno chce zeby byly dlugie :) nie za strojne nie za skromne...takie w sam raz :P a z kawitami to dobry pommysl - nie bede mowic ze to slubny bukiecik :) chociaz korci mnie zeby samemu zrobic...ale jak nie wyjdzie to lia bedzie :/ Lipsss --> a z jakiego miasta jestes? nie wiem moze dzies juz pisalas, ale nie czytalam wszytkich stron :) twoj grawer na obraczkach tak mi sie spodobal, ze chyba od ciebie sciagniemy :P z bankami zrobie tak jak mowisz, mam nadzieje ze zadziala :) ide robic deserek na dzisiejszy wieczor, bo jutro imieninki mojego misia, i nie dam rady jutro po pracy nic przygotowac ;/ - znalazlam taki w necie: http://ilonkowo.blox.pl/2010/05/Deser-z-galaretek-serka-i-banana.html zobacze czy wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gasha jak nie zaczęłaś jeszcze to ja mam też świetny przepis na deserek :) z bananami właśnie :) Potrzebne są bananki, takie dojrzałe raczej, zwykłe herbatniki, śmietana kremówka, cukier puder i polewa czekoladowa, najlepiej taka jak do lodów, która nie zastyga. Herbatniki kruszysz na drobno, śmietanę kremówkę ubijasz z cukrem pudrem, tak nie za wiele żeby nie przesłodzić tym cukrem, bananki kroisz w kosteczkę. I na przemian do pucharków, warstwa ubitej kremówki, herbatniki, bananki i polać czekoladą, i znów to samo śmietana, herbatniki, banany i czekolada :) robisz tyle warstw ile wystarczy składników :) Jest pychota :P mniam mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziula --> juz zaczelam :/ ale narobilas mi smaka :P nstepnym razem zrobie twoj deser! :) brzmi naprawde samkowicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczyny, zdenerwowana jestem na te zaproszenia. Dostałam wczoraj maila o 9.55 rano, że kasa już wpłynęłam na konto (mama mi dzień wcześniej płaciła) i że dostanę maila z informacją o wysyłce. Do tej pory nic, żadnej informacji, żadnego maila.W porównaniu do tej pani u której zamawiałam te różyczki to noc i dzień. Dziś rano ona wysłała mi maila, że wczoraj nadała już paczkę. Ona potrafiła a tamci od zaproszeń już nie... Ok, może i przesadzam, ale zawsze mnie takie coś denerwuje. Chyba zrezygnuję z tych zaproszeń bo już mnie zdenerwowali i nie chcę później płakać jak z tymi już wydrukowanymi dla mnie miałby być jakiś prpblem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle, ze powinnas poczekac jeszcze 1-2 dni. kiedys zamowilam bluzke i tez mialam dostac informacje, ze juz wyslane a ja nic nie dostalam przez kilka dni - i co sie potem okazalo - wczesniiej bluzka do mnie dotarla niz oni napisali maila - bo oczywiscie napisali, ze paczka zostala wyslana, tyle, ze ja juz paczke mialam w domu hihi kurcze...serek nie chce mi sie stegnac w tym deserze:/ cos chyba sknocilam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może za mało żelatyny? Albo włóż do zamrażalnika i poczekaj z pół godzinki, powinno być już widać efekty :P Miejmy nadzieję, że będzie tak jak mówisz Dorotko :) mogę się tak zwracać do Ciebie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze mozesz sie tak zwracac :) deser juz zrobilam, serek postal w lodowce i jest git :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziula widze za zrobilas ladny porzadek :):) i nawet ja sie na liscie znalazlam :):) coraz bardziej do mnie dochodzi ze jestem wrzesniowa panną młodą :):) we wrzesniu tego roku bierze tez slub Brad Pit z Angeliną :):) Słyszałyscie? :) Gasha masz przepieknasuknie!!! jak dla mnie dluuugie kolczyki nic na szyje i bez welonu (moja wizja ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laseczki :P Przyszły mi dziś te próbki zaproszeń i różyczki do zawieszek :) tak lamentowałam a wystarczyło chwilkę poczekać :P mnie się bardzo podobają, na żywo jest lepiej niż na stronce :) są takie delikatne i takie dla mnie jak najbardziej pasują. Jeszcze pokażę je swojemu A. i jeśli on nie będzie miał nic przeciwko to zamówię :) zamówiłam ten wzór http://www.mart-pracownia.pl/galerie/KOLEKCJA_IS/album/slides/IS03.html i ten http://www.mart-pracownia.pl/galerie/KOLEKCJA_MW/album/index.html ale chyba zdecyduję się na ten drugi. Nie śpijcie! Piszcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki :) Aniu ja bym zdecydowała się na drugie zaproszenia :) naszymi jesteśmy zauroczeni i zamawiam je jutro :) no i na dniach zamówię sobie naszyjnik i będę szukała jakichś spinek koszulowych dla mojego męża przyszłego :) Zawieszki bardzo fajne, super Ci poszło :) W piątek odwiedziłam z sis salon z sukniami i powiem Wam, że wcale a wcale nie żałuję wybrania tej krawcowej. W całym salonie zwróciłam uwagę tylko na jedną suknię, coś w stylu mojej ale była tak przesadzona takimi srebrnymi cekinami, ze łeee :/ Szukałam też biżuterii podobnej do tej z allegro, ale były brzydsze dużo, a ceny porównywalne, dlatego wolę zamówić :) Pisałyście o kopertach do zaproszeń. Te nasze zaproszenia kosztowały albo 1,3 bez koperty, albo 1,6 z kopertą. Zamówiłam te z kopertą od razu i powiem Wam, ze jest bardzo fajna. Z takiego grubszego jakby papieru, fajnego tworzywa, nie zwykłego papieru w kolorze zaproszenia. No i przez Anię ancymonkę (jeśli dobrze pamiętam) zmienił mi się znów gust na bukiet :D skandal ... ;) te goździkowe biało-różowe są tak pyszne :D że nie mogę się im oprzeć :) Mój Dawid jak zobaczył, to też powiedział, ze jest śliczny z takich kwiatków i niespotykany taki :) Także nie wiem czy nie zdecyduję się na taki cudowniutki goździkowy :) O rzęsach ja nie mam pojęcia... Pisałyście tu o różnych metodach, kształtach itd. Ja nie łapię tego nic a nic ;) Ja bym chyba chciała tylko doklejonych po parę sztuk. Swoje mam dość długie i gęste, ale tak na końcach przydałoby się pogrubienie z wydłużeniem :) bo fajnie to wygląda :) no chyba na razie tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakochana Ania---> moja droga goździki to moja zasługa :) :) :) fajnie, że wam sie spodobaly te bukieciki :) myslalam ze chce banalny bukiet, a jednak innym tez sie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia właśnie dopiero później skojaryzłam, ze to od Ciebie się zaczęło ;) a Ania wklejała chyba fotki ;) nom goździki są luksusowe, jak już mężczyzna docenia piękno bukiecika, to musi być serio cud :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, oświećcie mnie, bo ja już mam mętlik w głowie :/ będziecie dawały osobne zaproszenia rodzicom? Juz się tyle naczytałam na różnych forach i nie wiem już sama...niby rodzice organizują wesele, finansują je, nawet jeśli nie w całości to i tak są jego organizatorami choć po części, więc zapraszać czy nie??? Ja w sumie chciałam kupić jakieś bardziej pokaźne zaproszenia i im wręczyć, ale czy to ma sens? Powie by się ucieszyli. Jak Wy robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziula- my dajemy rodzicom normalne zaproszenia, bardziej jako pamiątke bo nam tez płaca za wesele ale skoro dajemyj wszystkim to rodziców nie bedziemy pomijac Zawieszki zrobiłas bardzo ładne, podziwiam ja wybrałam ten bukiet http://www.voila.pl/194/vh86j/?1 W tamtym tyg zamowiłam troche rzeczy lampiony tablice na samochód, tuby z płatkami róż i zawieszki na wódkę. w tym tyg powinno mi to dojsc Podoba Wam się ten makijaż? http://www.voila.pl/195/kdjkx/?1 Ja od soboty sobie choruje, straszna grypa mnie wzięła. mam nadzieje ze do końca tyg przejdzie bo w niedziele idziemy na chrzciny i nie chcialabym zarażac Macie już buty albo chociaż pomysł na nie? bo ja od kilku dni przeglądam allegro w poszukiwaniu jakichś okazji, szkoda mi wywalac dużo kasy na buty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze pogadam ze swoim i podsunę mu też Twój pomysł z zaproszeniami Pati, zobaczymy co powie. A zawieszka na razie jest tylko jedna :) jeszcze nie zrobione :P Jeśli chodzi o makijaż to fajny, mnie się zawsze podobają takie smoky ale boję się, że źle mi to na oku będzie wygladać, że za ciemno... ja z kolei kieruję się coś w tę stronę http://www.voila.pl/198/1at4f/?1 albo http://www.voila.pl/199/8efus/?1 ale zobaczymy jeszcze. Buty jakieś najprostsze, nie lubię niczego zbyt przesadzonego więc coś w tym stylu http://allegro.pl/buty-slubne-obuwie-nowe-hit-cenowy-r-37-i2267235988.html a Ty Pati mniej więcej już jakiś wzór sobie upatrzyłaś? I radzę się kurować bo do weekendu niewiele czasu zostało, na gardełko polecam stary sprawdzony sposób, ugotowane mleczko a do tego skwareczki ze słoninki :P mówię Wam, mi zawsze pomaga, może nie jest zbyt smaczne, ale skuteczne, nawet mój przyszły maruda się do tego sposobu przekonał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My zaproszenie dla rodziców mamy. Jak to Lipss mówi, w formie pamiątki- na pewno będzie to miły gest.. Wiecie Co.. mam małe przeboje z tymi zaproszeniami.. eh.. szkoda gadać w sumie.. nie pisałam o tym wcześniej bo chciałam to przemilczeć, ale wkurzam się z dnia na dzień co raz bardziej.. raz , ze pominięto jednego gościa... a dwa, że miałam takie wymaganie, że nie na wszystkich wierszykach ma być wierszyk o pieniążkach ... na tych co nie miało być to są;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, że babeczka jest ugodowa i mi przyśle raz jeszcze te zaproszenia poprawione..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze tylko że ja tego nie przełknę, mleko jeszcze ok nawet z miodem i czosnkiem ale skwarki? nie słyszalam. nie znosze tłustego:D mam wielką nadzieje ze mi minie do niedzieli, mam jeszcze 4 dni, od dzisiaj biore antybiotyk. Pola jest czas więc jesli babka zgodzila się popraiwc to nic się nie martw na pewno dojdą jeszcze przed czasem Andziula ten makijaż na rudej kobiecie bardzo ładny jesli miałabys rózowe dodatki to bedzie super pasował. A jestes brunetką czy blondynką?. Bo ja jestem brunetką i mi się wydaje ze dla mnie pasuje taki mocniejszy makijaż oczu, a dla blondynek rudych a nawet szatynek delikatniejszy. Buty mam tak mniej więcej upatrzone takie http://anwisklep.pl/pl/biale/14-buty-slubne-biale-550.html tylko zastanawiam się czy podejmowac to ryzyko i zamawiac w necie bez mierzenia? troche się boje ze będą niedopasowane i bede miała odsyłac. w połowie maja mamy jechac z Ł kupowac granitur i buty dla niego więc wtedy tez popatrze dla siebie tylko nie wiem czy w sklepach dostane buty ślubne za taką cenę jak w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola, masz jeszcze troszkę czasu, na pewno przyjdą te zaproszenia i już nie będzie stresu :) Ja też właśnie się zastanawiałam nad tymi wierszykami, bo w sumie kasa się zawsze przyda, tym bardziej, że my planujemy zapłacić za zespół, kucharkę, salę i fotografa (o ile starczy :D) z zebranej kasy. A goście jak nakupują różnych prezentów to wiecie, kilka kompletów pościeli mi nie zaszkodzi, ale już 3 roboty kuchenne.,albo 2 krajalnice napewno...nie wiem czy się jeszcze takie rzeczy kupuje, ale pamiętam jak moja ciotka 10 lat temu tak miała, później jej to wszystko leżało po szafkach nieużywane... Ale stwierdziliśmy, że jednak bez wierszyków, kupią co kupią, nie będziemy nic narzucać. Ja jestem taką ciemną blondynką, przynajmniej tak mi się wydaje :P ciężko określić :) no i mam zielone oczy, a takie róże, wrzosy, fiolety pasuję do takich oczu i makijaż chcę mieć właśnie taki. Wiązanka też oczywiście z takich kolorów, już kiedyś wklejałam, eustoma albo goździki. Ja bym się bała zamawiać buty przez neta :/ jeśli Pati jesteś na tyle odważna to spróbuj, ale ja tam wolę sklep :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie bardziej podoba ten delikatniejszy makijaz :) co do zaproszen to ja tez mialam przeboje... zmieniismy sale weselna, a zaproszenia niestety byly wydrukowane z ta nieaktualna :/ i musialam nowe zamawiac....nie wspomne juz,ze dwa razy pllacic trzeba:/ ale coz pospieszylam sie z tymi pierwszymi zaproszeniami to teraz mam nauczke. rodzicom zaproszenia dajemy takie same jak innym gosciom, ale zastanawiam sie - c dajecie tak w podziekowaniu - w trakcie wesela? wszytki butki mi sie podobaja...ale moje najardziej hihi :P i ja tez balabym sie w necie zamawiac, zawsze mialam problem z butami i ciezko mi dobrac wygodne, wiec ja akurat na tyym nie zamierzam oszczedzac - w koncu nie chce siedziec na swoim wlasnym weselu przy stole tylko dlatego, ze mam bable na stopach z powodu niewygodnych butow :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i jeszcze mala prosba... moze ktoras z was wpisac imiona was wszystkich? razem z pseudonimem zebym wiedziala kto jest kto :) bo zwracacie sie do siebie po imieniu, a ja nie czytalam wszystkich (85!!!) stron w wpisami i znam tylko wasze nicknames...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja tez mam problem z zaproszeniami zrobilam blad na prawie wszystkich tzn napisalam najpierw pana mlodego a pozniej mnie jako osoby zapraszajace a teraz sie dowiedzialam ze odwrotnie powinno byc i musze zamawiac jeszcze raz.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×