Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ancymonka21

slubujemy - WRZESIEN 2012 :)

Polecane posty

wrrr nienawidze takich.....dziwek:D które odkrywają co tylko mogą zeby zwrócic na siebie uwagę. ja chyba nie mam nikogo takiego w rodzinie. bardziej obawiam się wujka alkoholika. co do prezentu to na święta chyba kupie mu taką tarcze z lotkami do strzelania http://allegro.pl/duza-tarcza-lotki-rzutki-dart-wys-lcd-36gier-lote-i1920391773.html bo tak mi sie przypomniało ze jak jest u mnie to zawsze chce sobie porzucac a ja mam taką starą zwykłą już prawie rozpadającą. myślę, że by się cieszył. w końcu kazdy facet ma coś z dziecka:D ale jeszcze nie wiem czy nie wymyślę czegoś innego. a na urodziny to może kupie mu jakiś fajny sweterek albo bluze, albo portfel bo stary mu się porwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też! precz z takimi! :/ ;) my też będziemy mieć wujka alkoholika, ale on umie się zachować w przeciwieństwie do syna chrzestnej mojego N ... Ale jak coś to go wykopię ;) Ja może kupię pod choinkę jakąś grę na PS ... ;) bo zimą przeważnie siedzi na tym wieczorami ;) a nad portfelem się też zastanawiam, bo ost mówił, że ten mu się już rozwala, koszulki i bluzy już były :D ale zawsze może mieć jeszcze jedną ;) zostają jeszcze mikołajki... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my na mikołajki nie robimy sobie prezentów czasem jakieś czekoladki czy coś. jesli już to kupie mu czteropak piwa zapakuje z świąteczny papier i będzie taki prezent:) zastanawiamy się z N kiedy prosic na świadków. chcemy najpierw poprosic jego siostrę z mężem, choc wiemy że mogą odmówic z powodów osobistych które rozumiemy i nie mielibysmy za zle gdyby odmówili, ale zapytamy ich bo są fajni i ich lubimy więc mają pierwszeństwo. jesli odmówią to poprosimy moją koleżankę i kuzyna N, oni mam nadzieje że już nie odmówią bo jak tak to dalej nie mam pojęcia. W sumie nie będe wymagała nie wiadomo czego od świadkowej, ale fajnie by było jakby pomogła mi wybrac sukienkę i w ogóle takie babskie sprawy. Jak uważacie kiedy mamy ich poprosic muszę brac poprawkę ze mogę odmówic i wtedy tą koleżankę tez musze wcześniej bo ona czesto wyjezdza. pół roku przed ślubem czy wczesneij jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem, jeśli są to Wasi dobrzy znajomi, to możecie jak najwcześniej. dzięki temu będziecie wiedzieć na czym stoicie :) a przyszli świadkowie będą mieli dużo czasu na przygotowania :) ja jeszcze czekam z decyzją o świadkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my jak mamy "miesiączki" nasze to ja dostaję kwiatki, a miś piwo :D obie strony zadowolone ;) hihi :) myślę, ze pół roku wystarczy, zeby poprosić na świadków. Jesli mieliby odmówić, to powiedzą to od razu raczej, więc będziecie mogli uderzać do koleżanki i kuzyna. Ja też chcę, zeby moja świadkowa pomogła mi w wyborze sukni i dodatków wszytskich :) no i mamcia pewnie będzie pierwsza ode mnie tam ;) Nasi świadkowie wiedzą już od początku, że to oni będą ;) N ma dwóch braci, ale z tym jednym mieszka, a drugi za granica i prawie nie ma z nim kontaktu, także to było wiadome, ze wybierze tamtego :) A ja mam tylko jedną sis, więc też wiadomo ;) tylko kiedyś się zastanowiłam, bo teraz są sami, ale co jak będą mieli kogoś, albo gorzej - jedno z nich? Głupio wtedy by było. Sis powiedziała, ze ona mimo wszytsko będzie moją świadkową :) Zobaczymy, bo na razie nie zapowiada się żeby kogoś mieli mieć :D Myślałam kiedyś, zeby dla młodzieży np kupić zaproszenia inne, takie bardziej luzackie ;) Ale nie wiem do konca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czy to nie będzie głupie prosic 9 miesiecy wcześniej? ula a masz rodzeństwo? masz kogo wziąc? ja niestety jestem jedynaczką:( więc musi byc z rodziny narzeczonego albo ta moja koleżanka ale chceiliśmy pare żeby nie bylo problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania- myślę tak samo jak ty, bardzo głupia jest sytuacja jeśli jedno ze swiadków ma pare a drugie jest samo. wiadomo świadek ma obowiązki, dochodzi zazdrosc i jest niefajnie. lepiej żeby byli samotni chociaż do września:D ja tez tak się zastanawiam co do tej moje koleżanki i kuzyna N. ona ma 19 lat on 21, sama młodosc. ciekawe czy nie będa mieli swojej drugiej połówki do września. Koleżanka moze nie bo ona jest taka spokojna, stawia na nauke, mówi ze na facetów ma czas. za to ten kuzyn N to bardzo otwarty i symapatyczny gosc, zawsze jakies dziewczyny się przy nim kręcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom świadkowanie, kiedy ktoś jest w parze, to głupio. A jak ktoś ma zdjęcia w studio w dzień wesela, to już w ogóle ... Nie wiem, dla mnie pół roku wcześniej to wystarczający czas, żeby zapytać o świadkowanie. Niech jeszcze wytrzymają w samotności do września, to nie będę miała problemu ;) okrutna jestem ... :D wiesz, jakby jednak była koleżanka świadkową i kuzyn to kto wie, moze jeszcze by coś z tego wyszło ;) u moich rodziców na ślubie poznali się świadkowie i małżenstwem są już z 25 lat ;) także nigdy nic nie wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom świadkowanie, kiedy ktoś jest w parze, to głupio. A jak ktoś ma zdjęcia w studio w dzień wesela, to już w ogóle ... Nie wiem, dla mnie pół roku wcześniej to wystarczający czas, żeby zapytać o świadkowanie. Niech jeszcze wytrzymają w samotności do września, to nie będę miała problemu ;) okrutna jestem ... :D wiesz, jakby jednak była koleżanka świadkową i kuzyn to kto wie, moze jeszcze by coś z tego wyszło ;) u moich rodziców na ślubie poznali się świadkowie i małżenstwem są już z 25 lat ;) także nigdy nic nie wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my będziemy mieli zdjęcia w studio w dniu ślubu. Własnei tak sobie myśle ze jeszcze się wstrzymamy chociaz do lutego bo jeszcze jest czas a to różnie się moze ułożyc a co będzie jak zmienimy zdanie a świadkowie już będa poproszeni. lepiej jeszcze poczekamy troche hehe masz racje nigdy nic nie wiadomo, jak kolezanka i kuzyn by byli swiadkami to i tak zrobilibysmy dla nich jakieś spotkanie wczesniej zeby się poznali. chyba ze siostra N z mężem się zgodzą to nie bedzie problemu. ciekawa jestem kto się zgodzi w końcu. dla mnie to obojętne, ale wiem ze N bardziej by wolał siostre i szwagra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też we wrześniu ślubowaliśmy (13.09) ale już 3 lata temu :) Teraz robimy zdjęcia ślubne: ( http://www.mammaart.pl/ ) więc dla wszystkich wrześniowych par - z wiadomych względów :) mamy od zawsze 30% zniżki. Swoją drogą, to szukanie sali na wrzesień nam zajęło równo tydzień (do 3 razy sztuka) więc to chyba niezły czas? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiadomo, ze lepiej miec kogoś takiego bardziejszego ;) zawsze swobodniej, pomocniej itd. Moja Sis mówi, ze ona na moim weselu to chyba będzie buczała jak bóbr ;) jak byłyśmy mniejsze, to się kłóciłyśmy, biłyśmy i wyzywałyśmy, a teraz nie możemy wytrzymac bez siebie ;) wyprowadziła się niedawno, to codziennie od rana piszemy maile do siebie ;) A w ogóle to ona z moim N chodziła do podstawówki i to w sumie przez nią go znałam :) Jak się widywaliśmy to tylko częśc sobie mówiliśmy i ja się wstydziłam, bo młoda byłam a to taki ładny chłopak :D a on myślał, ze nie chcę gadać z nim :D i na dyskotece siostra tańczyła z jego kolegą i zostaliśmy sami i zatanczyliśmy i tak już zostało :) to był 25.12.2003 a 27.08.2004 było pierwsze Kocham Cię od niego i rozpłynęłam się ;) i od tego dnia oficjalnie jesteśmy razem :) A jak u Was było? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania zazdroszczę Ci że masz siostrę, zawsze chciałam miec rodzeństwo. I do tego twoja siostra was poznała, super:) Ona jest starsza od ciebie tak? My mieliśmy podobnie wiesz. Poznaliśmy się przez tego szwagra, mojego N siostry męża. tych co będziemy prosic na swiadków jako pierwszych. Bo on mieszkał w tej samej miejscowości co ja, byliśmy sąsiadami. No i on spotykal się z siostrą mojego N, byli już zaręczeni. I czasami N tu przyjezdzał do niego. I tak mnie wypatrzył, mówi że bardzo mu się rzuciłam w oczy, bo wyglądam jak cyganeczka. Pózniej była w naszej miejscowości taka mała impreza no i znowu N przyjechał ze swoją siostra i tym szwagrem. I wtedy podszedł do mnie i tak się poznaliśmy. to było we wrześniu 2006r, a w grudniu zostaliśmy już parą. więc 16grudnia będzie 5 lat jak jestemy razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój N jest w wieku mojej Sis, czyli 5 lat starsi są ode mnie :) razem do podstawówki chodzili. No z opisu Twojego, to chyba niejeden uwagę zwraca(ł) na Ciebie ;) Ale mamy podobne historie, podobne gusta, podobne sytuacje rodzinne ... :) Jak masz na imię w ogóle? :) ale pogoda u nas paskudna :/ zimno jak nie wiem i zachmurzone, ze kawałeczka nieba nie widać :/ ciemno przez to i tak sniegowo jakoś :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u nas też zimnica, zaczęło padac. to prawda nasze historie są podobne i nawet data slubu ta sama:) W sumie to N jest moim pierwszym facetem. wcześniej miałam dwóch chłopaków ale to było takie szczenięce miałam wtedy 15 lat. Na imię mam Patrycja. Od teraz nie będę pisała ma mojego N tylko Ł bo ma na imie Łukasz i będzie mi wygodniej, a N to pisałam od Narzeczony:P. A twój N jak ma na imię? bo ty to Ania tak jak w nicku tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja i Łukasz, ładnie :) ja Ania a mój Narzeczony Dawid :) moge do Ciebie Pati, czy nie lubisz? Bo skrótem lepiej się pisze ;) ja tam miałam jakichś chłopaków, ale to takie było zauroczenia były ;) Kiedyś mój D ;) napisał mi, ze jestem jego pierwszą prawdziwą miłością i jedyną. Jak tu się można było nie zakochać? ;) u nas na szczęście nie pada :) zaraz wychodzę do domu :] Sis dzisiaj przyjeżdża i jedziemy do fryzjera, ja dzisiaj nie (teraz tylko co pół roku na podcięcie końcówek jeżdżę) i po drodze wstąpimy po pizzę i robimy sobie chilloutowy wieczorek :) także odezwę się albo wieczorem, albo jutro z rana :) w razie czego pa :* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz, możesz nawet lubie. Widzisz my to mamy szczęscie do facetów oby tak dobrze było też po ślubie:) aj zazdroszczę tej pizzy heh to do jutra pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. widze ze opowiadacie historie waszych milosci :) niezwykle :) to ja opowiem swoja. moj N to Wojtek wiec bede pisac W. ja od razu po maturze poszlam do pracy i na studia. ze studiow zrezygnowalam po pol roku bo to nie bylo to :p ale pracowalam dalej, w pewnym zakladzie. i tam tez pracowql moj W. kiedys po pracy poczekal na mnie i zaczepil mnie przy wyjsciu i stwierdzil ze chce sie zena umowic,prawde mowiac tylko na to czekalam, nie moglam w pracy przestac sie na niego gapic, momentami jego tez lapalam na uktadkowych spojrzeniach :) niecaly miesiac pozniej bylismy para, przed reszta zalogi ukrywalismy ten fakt przez prawie pol roku, no ale ciezko ukryc takie spojrzenia jakie sobie posylalismy.no i tak tez zaczelo sie nasze wspolne zycie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i powiem wam ze mnie tez dopiero jak zaczelam tu z Wami pisac, ogarnal szal slubny, ogladanir sukni, butow,welonow kwiatow itp itd :D zaraz pewnie pozamieszczwm linki do tego co znalazlam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia wszystkie tak miałyśmy. Dopiero jak się pisze z innymi dziewczynami to zaczyna się oglądac przeglądac, każda daje swoje pomysly i tak się kręci. Ja mam już wszystko w myślach zaplanowane, suknie, dodatki, dekoracje i ogólny wygląd. a jak to wyjdzie to zobaczymy. To mieliście trudną sprawe żeby to ukryc w pracy:) wiadomo na początku jest takie zafascynowanie że aż się oczka świecą. A że tak spytam dlaczego nie chcieliscie żeby ktoś się dowiedział o waszym związku? Kupiłaś już wózek dla córeczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak jeszcze się pojawiam teraz ;) czekam na siostrę właśnie. Kurczę, na prawdę się cieszę dziewczyny, że tu zajrzałam i napisałam :) lepiej się z Wami "gada" niż z niejedną koleżanką, która tylko czeka aż coś pójdzie nie po Twojej myśli ... ;) Asia pokazuj wszytsko dla córeczki i wszystkie Twoje pomysły ślubne :) Ale mamy fajne historie zakochaniowe ;) Pomysleć, że po zimie to już będzie bardzo niedaleko do Naszych ślubów :) tylko najpierw musimy nie zamarznąć :/ ;) no ale wcześniej Asi poród, więc będziemy miały temat dzieciaczkowo - ślubny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lipsss-> tak wozek kupiony, z takich mniej wiecej co na allegro widzialam, z bordoqymi dodatkami, nie moge niestety zdjec pododawac jeszcze, bo zadnego kabelka do telefonu ani aparatu (W. do Niemiec zabral). a chcielismy utrzymac w tajemnicy (moze ja bardziej) bo bylam nowa w pracy, chcialam poczekac az to bedzie(nasz zwiazek cos powazniejszego) az pozostalym to pokazemy, bo ludzie nie ukrywajmy sa podli,a tam gdzie pracuje jest takich troche i zdazylam sie juz o tym przekonac.nie chcialam na poczatku od razu wyjsc na taka co od razu jak zauwazyla wolnego faceta sie na niego rzuca. W. to rozumial, ale w koncu od niego to wyszlo i sam sie wygadal :p ludzie gadali, momentami przykre rzeczy, ale po czasie ucichlo,a my dalej jestesmy razem. nie mowie jest pare osob ktore sa naprawde swietne i zyczliwe i na poczatku sie troche powsciekaly ze to ukrywamy bo chcialy sie nacieszyc z nami, ale teraz to one pobawia sie na naszym weselu :D www.svatebni-saty-naive.cz/obr_velke/1054a_1281614348.jpg fashionbride.files.wordpress.com/2009/06/peiro-6.jpg fashionbride.files.wordpress.com/2010/11/jessuspeiro-22.jpg?w=600&h=411 www.whitemischiefbridal.co.uk/IMAGES/962036_1020-1.jpg www.svatebni-saty-naive.cz/obr_velke/jesus_peiro_9035_1232103492.jpg www.bialeinspiracje.pl/wp-content/uploads/2011/01/9.jpg www.weddinginspirasi.com/wp-content/uploads/2011/02/jesus-peiro-wedding-gowns-2011.jpg 4.bp.blogspot.com/_RjscLA_unmA/S_QsFPQpTxI/AAAAAAAACp4/BnkRr08Kmdc/s1600/JesusPeiro_025.jpg www.shibawi.com/wp-content/uploads/2011/02/New-Spring-2011-Jesus-Peiro-Collection-Wedding-Dresses-5-219x300.jpg imworld.aufeminin.com/dossiers/D20091005/JESUSP-1-113855_L.jpg Te suknie wyzej to suknie Jesusa Peiro, bardzo przypadly mi do gusty ale podejrzewam,ze cena juz by mi tak nie przypadla, ale zawsze jeszcze jest krawcowa :D a tu przypadkowe: www.trendy-moda.net/entry-image/piekne-suknie-slubne-jak-wybierac www.niceweddingdresses.info/wp-content/uploads/2011/07/simple-wedding-dresses.jpg i.pinger.pl/pgr452/e0ec57e60027ad604bf3ac23/wedding-dresses-2010.jpg www.affordable-bridal-gowns.com/images/celebrity-wedding-dresses-avril.jpg no to tyle linkow :p ojj tak porod moj jeszcze, powoli juz mam stracha. teraz przed porodem, a za niecaly rok przed slubem. czeka mnie naprawde ciekawe 12 miesiecy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo Ania przypomnialas mi suknie ktora mi sie bardzo podobala.jakis czas temu,mam na mysli ta druga :) ale juz mi sie zmienilo i chce inna. ale w dalszym ciagu mi sie podoba tylko wiem ze taka nie dla mnie jest, jestem chyba najmniej zdecydowanym czlowiekiem na swiecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz bukiet, chce wlaczyc zywe kolory (bardzo zywe nawet) i poznajdowalam rozne wariacje...ogolnie mam momentami dziwny gust :D 3.bp.blogspot.com/_Z5pSwK6-p50/SA-UAXpwNqI/AAAAAAAAANo/UY4mEmxhQj0/s400/bridal+bouquet+2.jpg www.imprezarodzinna.pl/assets/gallery/2ec2cd09a50cc3204573403bd9af3bceccc8992d_560x560.jpg forum.slubneabc.pl/uploads/1276868364/gallery_13_8_4568.jpg 3.bp.blogspot.com/_Z5pSwK6-p50/R40uwFsjn7I/AAAAAAAAAJI/orTyTBbh9so/s400/msp_colorb_1.jpg sp.life123.com/bm.pix/fall-wedding-ideas-fall-bouquet-2.s600x600.jpg 4.bp.blogspot.com/-J8S3GdfwC6s/ThSeA83PGBI/AAAAAAAACBQ/WOnaVUbttls/s1600/yellow_rose_bouquet.jpg takie niektore jesienne no i pasujace do mojego kolorku przewodniego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez te linki na kafe sa wkurzajace ze nie dzialaja :/ ale wiem ze sobie poradzicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia mi się podoba ten 3.bp.blogspot.com/_Z5pSwK6-p50/R40uwFsjn7I/AAAAAAAAAJI/or TyTBbh9so/s400/msp_colorb_1.jpg a sukienki Ani obie są ladne. ale ja bym bardziej skłaniała się ku pierwszej, choc wiem ze jej bardziej podoba się ta z falbankami:) Asia z twoich to ta z czarną kokardą jest w moim guście. Dziewczyny mam pomysł, pokażcie swoje pierścionki zareczynowe i opiszcie swoje zaręczyny:) co wy na to ??? Ja zaraz kładę się do łózka bo strasznie mnie dziś boli brzuch, ale może wezme laptopa do łóżka i jeszcze z wami popisze jesli ktoś jeszcze będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati dobry pomysł :) tylko ja dopiero jak będę w domku to zrobię zdjęcie i opiszę całą ceremonię ;) Chyba że znajdę jakiś podobny na necie. Czyżby dopadła Cię comiesięczna ukochana dolegliwość? :/ Jak ja tego nie cierpię :/ Mnie też się podoba ta suknia bezfalbankowa, jak pokazałam mamie to była zachwycona ;) ale tą pierwszą też :) Asiu te Twoje bukieciki są bardzo ładne, ja będę chciała coś niedużego, coś w stylu takim http://www.vivaflora.pl/bukiety_slubne.html Ten jeszcze mnie zachwycił http://forum.we-dwoje.pl/files/thumbs/t_storczyk_i_ra_304.jpg Podobają mi się bukiety z tymi ogonami http://styl.fm/moda/bukiety-slubne/moda257823.htm ale sama bym raczej takiego nie chciała. Za dużo plątania ;) Takie kulkowe są fajne. Słonecznikowe bardzo fajnie wyglądają, ale nie wiem czy bym się zdecydowała też ;) A co jeszcze znalazłam http://bukiety-slubne.blogspot.com/2007_09_01_archive.html :) oryginalne :) A myślałyście nad makijażem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×