Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ancymonka21

slubujemy - WRZESIEN 2012 :)

Polecane posty

oj dziewczyny ale mnie rozlozylo :/ tragicznie sie czuje, katat,kaszel goraczka,wszystko mnie boli :/ bylam wczoraj u lekarza,powiedzial ze dziecku nic nie grozi ze strony mojego przeziebienia, mam lezec popijac ciepla herbatke, jesc owoce i warzywa i do porodu nabyc duzo sil. wiec slucham zalecen i bycze sie w lozeczku pod kolderka a moj narzeczony kolo mnie chodzi :) w poniedzialek jak pojedzie,warte przejmie moja mama :) pozdrawiam i trzymajcie sie zdrowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie nudze przegladam suknie :) to pierwsze to tylko tak zamieszczam, suknia nawet tego nie nazwe amnezja.blox.pl/2007/05/SUKNIA-SLUBNA-DLA-ODWAZNYCH-JODIE-MARSH.html ta mi sie za to spodobala www.weddingnova.com/blog/wp-content/uploads/2010/06/Vera-Wang-Wedding-Dress-2009.jpeg www.brides-love.com/image/wedding-dresses-gown-h-1129_1.gif ta syrena mi sie pidoba ale ti pozostanievw sferze marzen, taka figure miec :) i00.i.aliimg.com/photo/v0/295004914/2010_most_popular_modern_mermaid_wedding_dress.jpg www.discount-dress.com/images/wedding-dresses/2011/kleinfeld-pnina-tornai-exclusives/4377larger_image.jpg 4.bp.blogspot.com/_L2sOFyOCTYo/SUClGb5AILI/AAAAAAAAAw8/aRxHfr_yKvo/s400/pntor.jpg www.wedding-destinations.net/wp-content/uploads/2011/06/kleinfeld-wedding-dresses-5.jpg z tego co pamietam cena tej ostatniej sukni to jakies 20 tys dolarow...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) Asia bidulko widzisz taka pogoda teraz zdradliwa. prawie wszyscy przeziębieni. trzeba sie kurowac. Dobrze, że ma Ci kto herbatkę ciepłą podac:) a już na 100% wiadomo, że będzie dziewczynka? Te sukienki które wkleiłaś bardzo mi się podobają, szczególnie ta z czarnym pasem. Teraz w modzie takie;) czarny pas w talii albo czarna koronka. Ta też jest niezła http://www.we-dwoje.pl/suknia;slubna;bialo;czarna,ogloszenie,57695.html?foto_id=1 ale raczej na cywilny bym ją założyła. Ja siedzę teraz samotnie. Mój N własnie pojechał do siebie. Rozmawialiśmy dzisiaj na temat pierwszego tańca i mówił, że też mu się podoba Edyty Geppert- szukaj mnie. Ja bardzo lubie manaam ale to takie rockowe kawałki bardziej i może lepiej zostawic hmm... N rozmawiał ostatnio z kamerzystą i ten powiedział, że jak dla nas po znajomości wezmie tysiąc zł. W przyszłym tygodniu jedziemy podpisac umowe. Jak tysiąc to bardzo mało, normalnie bierze więcej. Ciekawi mnie tylko co wchodzi w zakres tej jego roboty, podobno 10 dużych zdjęc w studio robi i jakieś tam jeszcze, ja bym chciała w plenerze tylko ciekawe czy nie trzeba będzie dopłącic, myślę ze tak. Jak się z nim spotkamy to pogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) ja właśnie zostałam sama od czwartku i rozpaczam :( coraz bliżej do zamieszkania razem i coraz bardziej przeżywam rozstania po spędzonych dniach ;) dzisiaj oglądaliśmy obrączki na necie i nam się podobają takie same, te o których kiedyś pisałam :) Asiu jak tam zdrówko? Przeszło Ci troszkę? Lipsss tysiąc to bardzo mało. Dopytajcie się tylko, co wchodzi w tą cenę. My jesteśmy umówieni na sb na oglądanie zdjęć i płyty z wesela znajomych, ale nie wiem, czy coś wyjdzie z tego, bo nie wiem, czy mój Narzeczony nie musi iść do pracy w nd :/ A już nie mogę się doczekać, bo chcę zobaczyć i zastanowić się, czy nie zmienić fot. i kam. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zajrzalam na chwile, Aniu juz lepiej, katar zostal tylko, twkze chwilowa grypka tylko mnie zlapala. jutro moj wyjezdza,mam nadzieje ze tylko na tydzien bo chodza pogloski ze moze sie przedluzyc do dwoch (oby nie). pokoj malej pomalowany, jutro juz ostatecznie wybieram meble i skladam zamowienie, bo w salonach nam mowili ze czas oczekiwania do dwoch tygodni. ciagle ogladam i ogladam te suknie w internecie i jakos dalej nie wiem na jaki styl sie zdecyduje :p no klade sie spac bo jutro musze wyszykowac mojego do wyjazdu, pobudka 3:00 :D dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i pojechal :) ale bede miala czasu dla siebie teraz mnostwo. musze jakos zaplanowac te dni zeby sie nie zanudzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :* ja dziś taki nawał pracy mam, że nawet nie miałam jak wcześniej napisać. To fajnie Asiu, ze już Ci przechodzi. Widać, ze mąż się postarał w kuracji ;) Teraz będziesz miała dużo czasu, to pooglądasz wszystko pewnie :) A dzidzia tuż tuż :) Ja na suknię jestem zdecydowana, ale w myślach ;) nie wiem, jak to będzie po przymierzeniu ... Chciałabym taką falbankową, jak kiedyś wklejałam zdjęcie, w całości z ramiączkami cienkimi, coś koronkowego, coś błyszczącego, ale nie z przesadą! :) Odkąd zaczęłam pisać tu z Wami, to mnie napadł taki weselny maniak i dopiero zaczęłam się interesowac wszytskim :) dekoracjami, sukienką itp. :) i teraz nie mogę się doczekać kiedy już będzie po Nowym Roku! Od dzisiaj 299 dni do ślubu naszego :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was po weekendzie:) U nas bez zmian, w środę jedziemy do tego kamerzysty juz ostatecznie bo cały czas przekładamy. Zajdziemy też do księdza potwierdzic date ślubu i popytac co i jak. Jak to załatwimy to już narazie chyba nic, bo takie rzeczy jak transport ubrania to po nowym roku. Dzisiaj byłam na małych zakupkach kupiłam sobie bluzeczkę w modnym kolorze musztardowym. W tym tyg szykuje nam się mała uroczystosc w rodzinie mojego N więc może założe. ale jeszcze te moje dwie sukienki z allegro mają dosc to będę miała trudny wybór:) Teraz sobie siadłam do komputera i nadrabiam zaległosci kafeteryjne;) Asia jak będziesz miała mebelki to muszisz wkleic jakies fotki żeby nam się pochwalic jak to wszystko wygląda Takie dziecięce rzeczy są słodkie, żeby tylko kasa była to można cały sklep kupic. My z N w sobote chodziliśmy po sklepach rozejrzec sie za prezentem dla naszego chrześniaka (mamy wspólnego) i aż nas głowa rozbolała tyle tego. Tylko teraz zagadka co mu kupic bo ten maluch się niczym nie bawi, najlepszą zabawką jest gazeta, pilot od tv i sztucce.:D Ania- bądz cierpliwa już niedługo przyjdzie czas na wybór sukienki:) Sukienek z falbankami teraz jest dużo bo sa w modzie falbany i na pewno będziesz miała duży wybór. ja wiem tylko że moja ma miec krój princessy i dół tiulowy. kurcze kiedys znalazłam w necie taką przepiękną sukienke i jej nie zapisałam tylko zrobiłam telefonem jej zdjęcie. no i ta sukienka tak mi się podoba a nie moge jej teraz znalezc. jest taka piękna gorset ma mocno zdobiony a dół własnie tiulowy z takim podpięciem, na dole zdjcia było napisane glamour. ale wpisalam to w google i nie znalazłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna_młoda22
Cześć Dziewczyny! tak sobie czytam Wasze wpisy i postanowiłam się dołączyć :) A więc: moje wesele będzie 29 września. Do tej pory udało nam się załatwić to co najważniejsze: salę, zespół i fotografa. Ale czytając Wasze wpisy czuję się bardzo nieogranięta :P nie wiem jaką chciałabym mieć suknię, buty, dodatki... Jedyne o czym pomyślałam, to motyw przewodni kolorów jesieni, bo chyba ładnie będzie się komponował z salą, ale wszystko będzie zależało od sukni. Poinformowaliśmy już proboszcza, żeby zarezerwował termin, ale nadal nie wiem jakie dokumenty trzeba będzie dostarczyć. Wy się orientowałyście w tym temacie? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no te księżniczkowe sukienki są bardzo ładne :) fajnie mieć przy niej taki gorset zdobiony, bo dół jest gładki. Tylko też nie można raczej przesadzić, bo ona jest sama w sobie już ozdobna przez wielkość :) mnie się np taka podoba z tego typu http://www.we-dwoje.pl/suknia;slubna;ksiezniczka,ogloszenie,65585.html?foto_id=1 Nom Asia musi nam pokazać cale oprzyrządowanie dla córeczki :) Ja właśnie siedzę na all i tez oglądam bluzeczki różne i ie wiem, czy się nie skuszę na jakąś ;) i butki mukluki ;) od 2 lat na zimę kupuję, żeby mi nóżki nie marzły ;) tylko nie te za 400 zł o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o super, że się przyłączyłaś :) witaj :* nie martw się, ja po wpisaniu się tutaj zaczęłam wszytskiego szukać i oglądać ;) Zaczernij nick i dopisz się na naszą listę parę stron wcześniej :) Dokumenty do księdza to z tego co wiem to świadectwo chrztu i bierzmowania z tej parafii, gdzie byłaś chrzczona. Jeśli w tej samej bierzesz ślub, to chyba nie trzeba. No i z USC takie zaświadczenie. o proszę http://www.slubniaczek.pl.tl/%3E%3E-Formalno%26%23347%3Bci.htm dostalam od Lipsss stronę, bardzo fajna :) Napisz coś o sobie, ile macie lat, ile jesteście razem itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej panna_młoda22. Super że nowe osób dołączają do nas. Zaczernij sobie nick i zostan z nami. im więcej dziewczyn tym lepiej:) Ania dzięki ci za tą sukienkę, chce dokładnie taki gorset, jest przecudny. Takie wycięcie w gorsecie w"trójkąty" (nie wiem jak to się fachowo nazywa, może wiecie? )mi się bardzo podoba, bardziej niż serduszko. Ciekawe czy znajdę taką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie Lipsss, że na coś się przydałam ;) niestety nie wiem, jak się nazywa takie wycięcie. Jakby mi się nawinęło na oczy, to napiszę ;) w ogóle zakochałam się w tej sukience http://moda.allegro.pl/mariann-suknia-wieczorowa-na-wymiar-i1910969116.html cytrynkowa jest super, ale znów cena mnie zabiła :/ czemu takie fajniaste rzeczy muszą tyle kosztować?! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam już je kiedyś. żółta śliczna ale bardzo drogie a szukasz na jakąś okazje czy tak tylko przeglądasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz tak tylko przeglądam, na razie nie mamy okazji na szczęście, bo już w tym roku limit przekroczyliśmy: komunia, 18-tka, wesele, wesele i jedna 18-tka nas ominęła, bo akurat mieliśmy wesele. Jutro coś czuję, że zamówimy sobie z sis coś na all ;) a te Twoje sukieneczki jeszcze nie przyszły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie, bo zamawiałam akurat przed długim weekendem i przez to jest opóźnienie. mam nadzieje że do piątku przyjdą bo jak już pisałam szykuje mi się mała impreza i chciałam którąś z nich założyc. U nas też na razie nie ma żadnych większych okazji. Wesele mieliśmy we wrzesniu ale tak sobie bylo, nikogo nie znaliśmy, bo to moja daleka rodzina, nawet trochę załuje ze poszliśmy. za rok się rzucą komunie u mojego N, dwójka dzieciaków jego rodzeństwa i jedna dziewczynka z mojej rodziny. już mnie głowa boli, trzeba 3 prezenty na jeden miesiąc. na szczęscie żadne z nich nie jest naszymi chrzesniakami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my w przyszłym roku będziemy mieć przestój chyba :] może 1 wesele, ale jeszcze nie wiadomo. W 2013 komunia mojej chrześnicy i jej siostry bliźniaczki, 18-tka kuzyna i wesele ;) Kurczę od czwartku imprezowaliśmy ;) i teraz chodzę śpiąca cały czas :/ Nowa koleżanka nam zginęła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ;) tylko pod trochę innym nickiem. Z narzeczonym poznaliśmy się już ponad 4 lata temu i od tamtej chwili jesteśmy razem. Zaręczyliśmy się już 3 lata temu, ale to było jeszcze nieoficjalne-takie tylko dla nas, a w tym roku w sierpniu zorganizowaliśmy zaręczyny z rodzicami. Ja mam 22 lata (można wywnioskować z nicku ;)) a mój N 23. Wiele osób uważa, że jesteśmy za młodzi na małżeństwo, ale szczerze mówiąc, nie możemy się już doczekać naszego ślubu! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i fajnie :) a tam za młodzi, za starzy ... Zawsze ktoś coś będzie mówił. Serio wszytskie jesteśmy podobne wiekiem ;) fajnie :) a skąd jesteś? jak mamy się do Ciebie zwracać, bo po nicku za długo ;) pisałaś, ze nie masz jeszcze wyobrażenia o sukni? jakichś elementów chociaż umyślonych? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania- ja tak samo:) normalnie wziełam i się napiłam wykorzystując fakt że w końcu nie muszę byc kierowcą. a ja nigdy nie pije i umierałam cały weekend. coś strasznego:O oj komunia chrześniaczki... trzeba szykowac kase teraz komunia prawie jak wesele. jak dobrze że nasz chrzesniak ma dopiero 1,5 roku. za 7 lat będziemy się martwic:) macie jakieś pomysły na prezenty pod choinke dla swoich facetów? ja mam o tyle problem że mój narzeczony dwa tyg po świętach ma urodziny i musze miec coś i pod choinkę i na urodziny, zawsze tak kupuje. podrzucajcie pomysły. został miesiąc na zakupy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w czwartek popiłam trochę, bo też w końcu nie byłam kierowcą i w sb mnie tak głowa nawalała, ze szok ;) ale wieczorem piwo wypiłam i mi przeszło ;) ja mam ten sam problem, tylko że mój Narzeczony ma imieniny niecały tydzień po ;) nie wiem co tu kupić w tym roku :/ już wszytsko mu kupiłam chyba co mozliwe przez te 7 lat :D na imieniny może zrobię mu prezent i dam takie mega duże zdjęcie moje z tych, co ten fotograf mi zrobił, taki portret, bo mówił, ze chciałby takie :) ale pod choinkę ? zawsze z prezentami dla facetów jest problem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) gdzie Wy zaginęłyście? ;) Ale miałam dzisiaj sen ... Nasz ślub mi się śnił :D miałam sukienkę, której na oczy nie widziałam, krótką taką koronkową rozkloszowaną :D ale o dziwo podobałam się sama sobie :D do kościoła mieliśmy spóźnienie chyba z godzinę czasu! i wszystko było nie tak ;) ale głupoty :D ja znów mam urwanie głowy w pracy :/ cały czas coś i ktoś :/ Lipsss a jak tam Twoje poszukiwania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Możecie się do mnie zwracać po imieniu - Ula :) Z N jesteśmy z mazowieckiego. Jeśli chodzi o suknie, to wiem tylko, że chciałabym mieć najpiękniejszą! :D żeby wszyscy na mój widok zrobili głośne WOW :P ale takiej pewnie nie znajdę ;P Nigdy nie miałam na sobie żadnej sukni ślubnej, więc nawet nie wiem w jakim fasonie będzie mi dobrze. Ale chce wybrać pomiędzy princeską a taką prostą, posągową, np. na jedno ramię. A jeśli chodzi o prezent dla N, to właśnie dziś sobie wymyśliłam, że mogłabym mu kupić jakieś śmieszne spinki do koszuli. Dziś widziałam fajne na jakimś teledysku ślubnym. Na jednej było: I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ula :) Każda będzie miała suknię taką naj ;) Kiedyś pisałam już, ze dla mnie każda PM wygląda super, czy jest grubsza, chudziutka, obojętnie na styl sukni. To taki dzien, gdzie nikt jej nie przebije ;) Ja jeszcze nic nie wymyśliłam dla mojego mężunia przyszłego ;) Może mi coś wpadnie do głowy... A co porabiasz Ula?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc;) Ania to patrz jak się zgrałyśmy mi się też dzisiaj śnił nasz ślub. A było tak: Nie mieliśmy kogo wziąc na swiadków, w końcu ktos mi doradził żebym wzieła mojego kuzyna i jego nową dziewczyne której na oczy nie widziałam. No i z braku laku tak zrobliliśmy. Laska- świadkowa do kościoła przyszła prawie naga w czerwonej sukni z odkrytymi plecami i brzuchem. miała piękne długie włosy i odkąd weszła do kościoła zrobila wielkie zamieszanie. wpakowała się na moje miejsce przed ołtarzem, ja siedziałam jak szara myszka z boku przy ławce. suknia zaczęła mi się plątac, kokarda od sukni mi się rozwiązała a ona nic mi nie pomogła. tylko flirtowała ze świadkiem, ja zaplątana w tą suknie siedziałam wściekła i cała spocona z nerwów, a ona perliście śmiała sie na cały kościół pokazując swoje białe ząbki. W końcu odwrocilam się do siostry mojego N i mówie "Marta błagam cię wyjeb stąd tą dziewuche i zostań moją swiadkową bo zaraz oszaleje" i na tym koniec. Masakra co za sen:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jaja ... :D co za koszmary :/ a co do tej laski z Twojego snu, to ja się obawiam mojej kuzynki, jak ona przyjdzie na nasz ślub ubrana o_O to jest coś w stylu jak najmniej i jak najkrócej i full makijaż i tapir ... Aż mi mdło :P No i wymyśliłas coś na prezent dla N? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×