Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ancymonka21

slubujemy - WRZESIEN 2012 :)

Polecane posty

no jeśli wg Ciebie ma być ten zapowiadany koniec świata, to wolę go skończyć jako mężatka :P My mamy śluby we wrześniu, a przewidują na grudzień, więc 3 miechy mamy :D btw: uważam, że koniec świata będzie jak zdenerwuje się Pan na górze ;) a nie wtedy, kiedy ludzie powiedzą. Już miało być tyle końców świata, ze mi się znudziło przejmowanie tym. Już środa dziś :] Trzeba zaktualizowac jeszcze tą listę spraw do załatwienia i która dziewczyna już to ma, bo tez bardzo zaniedbałyśmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na szczęście nie mam wrażliwej cery:) a koniec świata już kilka razy miał być w tym roku:) i co ...NIC:D a ja studiuję Inżynierię Środowiska i już mam dość studiów:/ A jeżeli bym miała wyjechać na to szkolenie to nic nie związanego z tym:) ale okaże się dopiero to w czerwcu. A wy już myślicie o takich rzeczach zaproszenia i inne tan takie bzdury?? bo ja kurcze nie:/ jeszcze muszę dekoratorkę znaleźć jakąś fajną bo ja tylko salę sobie wynajełam... Ojejku lipss dobrze, że nic poważnego się nie stało... !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kochana, my tu już obdyskutowałyśmy temat zaproszeń, winetek i dekoracji samochodowych, kościelnych i salowych :D ale to są chyba takie rzeczy, które załatwić można najszybciej. My do sali nie potrzebujemy dekoracji, bo to już oni robią. Kościół same z mamą odstawimy ;) na auto fajne są na all dekoracje na przyssawkach kwiaty. Ogólnie wszystkie stwierdziłyśmy, że zaczęłyśmy się interesować tym, jak zaczęłyśmy tu pisać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie czytam po kolei co i jak wasze forum jestem na stronie 6 dopiero:p my chyba kościoła nie będziemy ubierali:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu nie chcecie dekorować kościoła? jak dla mnie jest to bardzo ważny element, bo mimo, że mój kościół jest bardzo piękny, to ładne bukiety czy dekoracje ławek mu się przydadzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie wasze forum Asiek? Nasze :) Ty też nalezysz do naszej gromady :D my w kościele zamierzamy zrobić łuk przy wejściu (z tego przedsionka na kościół) z takiej girlandy i na to kwiaty sztuczne, kwiaty na ołtarze i na co drugą ławkę tylko chyba atłasowe kokardy, dywan ślubny ksiądz wyciaga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my też kościół skromnie, bo jest nowo wybudowany i bardzo ładny sam w sobie. damy tylko ze 2 bukiety kwiatów w okolicach ołtarza i na co drugą ławkę kokardę. myślę, że zrobimy to samo samochód to tak jak anka z allegro pewnie, a bryczki nie będziemy ubierac bo nie trzeba kupimy najwyzej 4 kokardy, dwie na koniki i dwie na drzwi od bryczki. domu też nie będe nie wiadomo jak ubierac i tak zawsze ma lato kupujemy z mamą kwiatki i stawiamy w duzych donicach na schodach za dekoracje sali płacimy 200zł z tym że podstawową dekoracje taką jak pokrowce na krzesła, tiul na filary i sciana za parą młodą. my mamy kupic kwiaty i świece na stół w naszym kolorze przewodnim czyli fiolet. kurcze dla mnie te 200zł to sporo skoro jeszcze mamy kupowac swoje rzeczy ale lepiej niech oni ubierają bo nam pewnie nie będzie się chciało dzień wczesniej leciec i skakac po sufitach zaproszenia raczej niedrogie http://moda.allegro.pl/wyjatkowe-zaproszenia-slubne-rosalia-nowosc-i1904213806.html winietki razem z pudełeczkiem na podziękowania do środka cukierki http://moda.allegro.pl/pudelko-winietki-pudelka-weselne-na-upominki-i1951557961.html jeszcze nic nie kupione ale w głowie już mam wszystko zaplanowane:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze jak narazie nie myślimy ubierać w kościele, jeszcze nie wiadomo gdzie to będzie. Kwiatki może skromne przy ołtarzu tak, ale nie wiadomo jak niektórzy ubierają:) Heh i fioletowe zaproszenia;> oj a winetki śliczne:) kurcze teraz jak siadłam na to forum to sobie uśiawdomiłam, że jeszcze tyle tego do przygotowywania:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiek najważniejsze to ułożyc sobie wczesniej wszystko w głowie i pomału realizowac. bo pozniej jak czas goni trzeba np zamawiac zaproszenia a tu dopiero zaczyna się oglądanie zastanawianie i nie wiadomo jakie. Dlatego ja już wcześniej sobie wszystko poglądałam, zastanowialam się co nam się podoba, co będzie pasowac. Przyjedzie odpowiedni czas zamawiamy wybrane i już i tak ze wszystkim robimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiek a jeszcze nie pisałaś jakie chcecie obrączki, czy macie już wybranych świadków, czy robicie podziękowania dla rodzicow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam mniej więcej w głowie to, co chciałabym żeby było i jak to miałoby wyglądać :) później, jak będziemy podejmować ostateczne decyzje, to będziemy wiedzieć czego szukać :) dzisiaj ja mam zły dzień :/ głowa mnie boli i ogólnie taka jestem jakaś podminowana :/ ost bolą mnie kości biodrowe ... to jakieś dziwne jest, bo czuję tak, jakbym miała siniaka, ale nic nie mam i nawet się nie uderzyłam nigdzie. Po prostu tak mnie dziwnie boli. Najpierw bolało mnie lewe, za jakiś czas prawe i dziś znów lewe było :/ I to mnie poboli trochę i po jakimś czasie przestaje o_O masakra! musiałam ponarzekać trochę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ja też jakiś mam dzień zły:/ a co do świadków to nie mam pojęcie. wszystkie moje koleżanki są zajęte... a Marcin ma większość wolnych kolegów.... Nie mam pojęcia:/ Miałam taką koleżankę ze studiów, nawet jej już mówiłam, że ma być moją druhenką i bardzie ucieszona była. ale teraz ma chłopaka i nie wiadomo jak to będzie, czy nadal byłaby chętna:/ o obrączkach jeszcze nie wiadomo jakie, ale jak oglądaliśmy w sklepie to takie proste, skromne, a podziękowania dla rodziców na pewno będą:) pokazałam dzisiaj swojemu M suknię jaką bym chciała mieć i mu się spodobała:D jejku, żebym tylko w niej dobrze wyglądała!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fajnie, ze Twój M poparł Twoje sukienkowe wyobrażenie :) ja mam nadzieję też, ze będę fajnie wyglądała w sukience, która mi się spodoba na maxa :) Jeszcze "tylko" przetrzymać zimę i będziemy się rozglądały :) A chcecie jakiś grawer na obrączkach? Bo my jesteśmy za :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my oczywiście będziemy mieć grawer :) na początku myślałam o jakimś cytacie, który będzie zaczynał się na jednej obrączce a kończył na drugiej, ale teraz chcę, żeby były tam nasze imiona i data ślubu, dzięki czemu będą wyjątkowe, bo cytat można dopasować do każdego, a żeby trafiła się druga osoba o tym samym imieniu chyba nie będzie tak łatwo :) poza tym mój N. nie będzie miał problemu z przypominaniem sobie o rocznicy, bo u niego z tymi datami bywa różnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom, my też imiona i datę raczej :) mój D pamięta o naszych rocznicach, "miesiączkach" :D i innych imprach ;) a poza tym, mamy ślub dzien po urodzinach mojej sis i 12 dni po naszej rocznicy, więc pewnie nie zapomnimy nigdy ;) kiedyś stwierdziliśmy, ze ślub ślubem, ale naszą rocznicę zakochaniową ;) i tak będziemy obchodzić :) Ula a Ty w weekend na buszowanie wśród sukien? :D zapamiętuj wszystko i jak wrócisz, to zdaj relacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. No ja mam takią samą nadzieje jak wy że będe dobrze wyglądac w moim upodobanym fasonie sukienki:D Co do graweru to już nad tym myśleliśmy i też chcieliśmy imiona i datę ślubu, ale siostra mojego Ł mi mówiła że na mojej obrączce może się nie zmieścic tak długi grawer. mam rozmiar 9 więc malutka obrączka i ona mówi że raczej imiona plus data tam nie wejdą. ona ma dużo grubsze palce i jak oglądałam jej obrączke to imiona i date miała zmieszczoną na styk. Będzie trzeba jeszcze zapytac złotnika co on uważa. My pewnie skrócimy sobie grawer do naszych inicjałów i daty ślubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję, że nic mi nie pokrzyżuje planów i będę mogła się spokojnie wybrać w sobotę na poszukiwania :) a w niedziele na warsztaty :D a na 11.12 już zapisałam się na pokaz sukien do Marriotta :D szaleństwo :P ale muszę odbić sobie targi na Torwarze, w których nie będę mogła uczestniczyć, bo mam szkołę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zapomniałam jaki mam rozmiar obrączki ... bo my nosimy srebrne już od 5 lat, albo więcej. I nosiliśmy właśnie na palcu serdecznym prawej ręki, tak jak "normalną" obrączkę :) ja zmieniłam, jak dostałam pierścionek zaręczynowy, bo złoto obok srebra nie powinno być podobno, a D zmienił teraz, bo mu paluszki powiększyły się ;) i nosimy na lewych. No Ula szaleństwo pełne :D ale dobrze, podzielisz się z koleżankami, które nie mają jak jechać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulka zazdroszcze ci też już bym chciała pooglądac suknie, poprzymierzac:) co sądzicie o sukience pauliny sykut? podoba wam się:D http://www.google.pl/imgres?q=%C5%9Blub+pauliny+sykut&num=10&um=1&hl=pl&biw=1366&bih=575&tbm=isch&tbnid=pQgAr0XUYT-ATM:&imgrefurl=http://forum-opinie.se.pl/showthread.php/817-%25C5%259ALUB-SYKUT-zdj%25C4%2599cia-%25C5%259Blub-Pauliny-Sykut-i-Piotra-Je%25C5%25BCyna-wszystkie-zdj%25C4%2599cia-jakie-mam&docid=bbRPEOGXv1B9YM&imgurl=http://www.se.pl/s/photos/thumbnails/129437/slub_pauliny_sykut_piekna_pogodynka_640x0_rozmiar-niestandardowy.jpg&w=599&h=900&ei=BDjOTp_CHqyL4gSAnr0f&zoom=1&iact=rc&dur=733&sig=105824391160469165481&sqi=2&page=1&tbnh=115&tbnw=79&start=0&ndsp=24&ved=1t:429,r:23,s:0&tx=50&ty=42

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny Przyłączam się do was :) Temin mojego ślubu jest wyznaczony na 22.09.2012. Mamy załatwione sale kamerzyste fotografa catering i jak narazie tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiax161 - 01.09 asiek12345 - 01.09 aksamitkaaa - 01.09 Minia Flo - 01.09 Inna 23 - 08.09 Lipsss - 08.09 Zakochana Ania :] - 08.09 Sofi90 - 22.09 panna_młoda 1989 - 29.09 ancymonka - 29.09 Czesc Sofi miło cie poznac. to w sumie masz załatwione to co wiekszosc z nasz czyli sprawy najwazniejsze:) Napisz coś o sobie z jakiego woj jestes, ile masz lat ty i twój narzeczony, co robisz na codzień, czy mieszkacie razem. I wszystko to co chcesz na temat swoich przygotowan i planów. My tu wszystko omawiamy od A do Z:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Sofi :) standardowo poopisuj Was, związek, co chesz mieć, plany itd. :) Lipsss sukienka ogólnie ładna, ale ja bym takiej nie założyła, nie chciałabym tak stać w kościele przed księdzem :D to jest coś w stylu tej, nad którą były debaty :D krótkie fajne, ale bez przesady... Jest czas i miejsce, a mój ślub by takim nie był na tą sukienkę :D może stara jestem, albo co ... ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z woj.lubelskiego. Mój M ma 22 lata a ja 21. Dokładnie tak jak ty Lipsss planowalam ślub w 2013 bo twierdziłam że jestem za młoda ale mój M nie mógł sie doczekać i uległam. Jeszcze sama niewiem co chce mieć dopiero jak zaczelam czytać wasze wypowiedzi to mnie wciągneło. I te planowanie coraz bardziej mi się podoba:) Co do sukienki Sykut to nie w moim typie, ale o gustach się nie dyskutuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie. tak wkleiłam zdjęcie bo przeglądam sluby "gwiazdek tv" podobała mi sie np sukienka agnieszki popielewicz i zony piotra cugowskiego. znalazłam takie zdjęcie http://www.google.pl/imgres?q=dekoracje+ko%C5%9Bcio%C5%82a&um=1&hl=pl&sa=N&biw=1366&bih=575&tbm=isch&tbnid=6rfgpxLAwonbWM:&imgrefurl=http://www.dekor-limo.pl/dekoracja_kosciolow.html&docid=kz7ska0MykwZ7M&imgurl=http://www.dekor-limo.pl/userfiles/file/Fotolia_5299077_S.jpg&w=847&h=567&ei=f1HOToCAOsySOoGwrZoP&zoom=1&iact=hc&vpx=169&vpy=167&dur=751&hovh=184&hovw=275&tx=218&ty=127&sig=105824391160469165481&page=12&tbnh=135&tbnw=173&start=202&ndsp=13&ved=1t:429,r:7,s:202 nasz kościół jest podobny, dużo drewna i też chcemy taką skromną dekoracje jak na zdjeciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sofi a jak masz na imie? masz już upatrzoną sukienkę, obraczki? no widzisz:) mamy podobnie. ja też w końcu uległam bo stwierdziłąm ze ten rok nie robi różnicy a tylko tyle aby czekac dłużej... to nie ma sensu. No i już tylko 9 miesiecy, bardzo szybko leci. na początku się bałam że jest tyle rzeczy i że nie dam rady tego ogarnąc a jak pisze na forum to jakoś łatwiej i prawie juz wszystko mam zaplanowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na imię mam Malwina A co do sukienki to kilka co wpadły mi w oko jak znajde link to wkleje, ale myśle, że jak zaczne przymierzać to zmienią się moje upodobania. Mi się podobaja proste sukienki bez falban i zbędnych dodatków. Obrączek jeszcze nie oglądalam ale napewno będą złote i gładkie. Mam pytanie w kwestii ubioru młodego, chcecie aby wasi panowie mieli kamizelki czy samą koszule i garnitur? Bo ja ostatnio byłam na weselu gdzie pan młody mial białą koszule i biała muszke i to w połączeniu z garniturem bardzo mi sie spodobało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie wiemy. proponowałam mu samą koszule i garnitur bez kamizelki, ale on mówi ze chyba chce kamizelke. na pewno bedzie miał krawat, nie muchę i nie musznik. no i do tego białą gładką kamizelke jesli już chce. garnitur albo grafit albo czarny w jakies prążki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo cudna sukienka, bolerko klasa. ładne sukienki dzięki za stronke mi się podoba barbate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×