Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ancymonka21

slubujemy - WRZESIEN 2012 :)

Polecane posty

o to będzie chyba fajny sylwester Pola ;) ja w swoim pokoju dzisiaj ubieram, bo taka "główna" choinka już we wtorek ubrana była :) Może w końcu lepiej poczuję te Święta :) Dzisiaj gadałam z szefem na temat urlopu i wt i pt raczej na bank będę miała, ale śr i czw nie wiem :( pewnie nie. Ale dobre i dwa dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę, ja tez jeszcze nie mam umówionego fryzjera- ale to przecież czas.. paznokietki to w czwartek jak się zrobi to będzie luzik:) tak jak piszecie żeby nie odrosły. A myślałyście o wybielaniu zębów?:) Tez pewno mnie ominął ten temat ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my mamy zaproszenia na sylwestra do zakopanego ale M pracuje i ja też nie moge wcześniej jechać więc pewnie sylwka spedzimyw domku z moimi siostrami iznajomymi Wow dziewczyny już zamawiacie fryzjera ja na szczęście nie mam tego kłopotu bo czesze mnie siostra:) Co do wybielania to ja myślałam o tych paskach wybielających ale nie wiem czy to jest dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wybielaniu nic akurat nie było :) ja się nad tym nawet nie zastanawiałam. Ale chyba nie. Ja oczywiście wczoraj musiałam gdzies paznokciem zahaczyć i mi się złamał :/ zawsze tak mam przed weselami/imprezami/świętami :/ wrrr :/ ale na szczęście to u kciuka i nie tak krótko, to się nie rzuca w oczy tak ;) A co w ogóle robis Pola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW ZAKOPANE :) My uwielbiamy te klimaty:) te paski mało efektywne.. zrobiłam już wywiad u dentysty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba nie będę wybielała, bo z natury mam jasny odcień, ale chyba wyślę swojego N. do gabinetu na wybielanie. tylko nie mam pojęcia ile taka przyjemność może kosztować?? my również idziemy na domówkę do znajomych:) naszym zdaniem takie imprezy są najlepsze ;) no dziewczyny, ale mamy tempo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh, to fakt tempo jest.. odnośnie cen wybielania.. taka przyjemność od 800 zł się zaczyna... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu pytasz się co robię tzn. co gotuję na święta czy czym się zajmuje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałam,że na manicure trzeba się wybrać w piątek, a wy tak wcześnie będziecie szły?? tyle,że ja chcę mieć swoje paznokcie, bez żadnych żeli czy akryli, mimo, że nie mam zbyt mocnych... a fryzjera i kosmetyczkę chyba będę zaklepywała na początku roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie, zastanawiam się nad tym czy robić żele, jestem ogólnie za naturą:) tak jak Ty Ula nie mam mocnych..ale co swoje to swoje, ale z drugiej strony ładnie zrobione, naturalna długość- fajny kształt- nie takie łopaty;p czemu nie? moja kosmetyczna ma takie piękne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też właśnie nie wiem czy robić żel czy swoje ładnie pomalować mam drobne dłonie a palce to już wogule nie chce żeby to wyglądalo sztucznie, a miałam kiedyś tipsy to póżniej pół roku paznokcie dochodzily do siebie więc do tego podchodze sceptycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŁADNE TO ZAPROSZENIE, TYLKO CIEKAWE JAK WYGLĄDA W ŚRODKU :) chociaż nie wiem, czy nie przydałoby się jeszcze coś nad kokardką ? może wasze inicjały? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co robisz na codzień :) co gotujesz tez możesz powiedzieć, może mi smaka narobisz :P my z moją sis to się śmiejemy, ze jak do siebie piszemy maile, to przeważnie o ciuchach i jedzeniu :D szczególnie o jedzeniu :D marzymy sobie, co byśmy zjadły w tej chwili ;) ja już nie moge się doczekac zjedzenia cukierka truflowego w Święta (dziś mój 22 dzień bez słodyczy, chipsów itp. ... :) ) To ja chyba też w czw będę te paznokcie robiła moje. jak mi się nie połamią do czw, to ten żel sobie strzelę ;) a jak mi się coś wydarzy, to może coś mocniejszego. Ale nie chciałabym :/ Podobają mi się takie proste wzory np taki http://forum.we-dwoje.pl/files/paznokcie_359.jpg trochę niewyraźne zdjęcie, ale wiadomo o co kaman :) Takie delikatne bardziej preferuję. Oglądne jeszcze jakieś i wkleję link jak cos znajdę fajnego dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaproszenia ładne ale jak dla mnie chyba troche za skromne chociaż też jestem za tym że im mniej tym lepiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania... 22-gi dzień bez słodyczy jaaa to jak 22 dni bez wysłania sms-a do przyjaciela ;p takiej przyjemności to ja sobie nigdy nie odmówię.. podziwiam Cie:) kochane, ja to uwielbiam robić naleśniki pod każdą postacią uwielbiam z bananem+ czekolada+ bita śmietaną oczywiście hehe albo zapiekany z ryżem śmietanka i malinkami poza tym makarony, sałatki :) nie jestem mięsożerna, ale wegetarianką tez nie jestem ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcony loczek
Witajcie, sorry że nie odpisywałam ale jakoś zakręcona jestem ostatnio. Mam 23 lata mój narzeczony też, jesteśmy razem ok 1,5 roku, ale znamy się od zawsze (wspólna szkoła podstawowa, gimnazjum, wspólna przyjaźń i jakoś tak się zaczęło:) a co do zespołu to macie racje co miejscowość to inna bajka cenowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski własnie wróciłam z zakupów. robiłyśmy z mamą prezenty dla rodzinki itp. pod choinką stoi 14 paczek:) fajnie to wygląda. jestem zmęczona na miescie taki ścisk ze szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochana Gosia
oooo to Mikołaj będzie u Ciebie Lipss :) ciekawe czy u mnie będzie:)????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam ubierać choinkę i normalnie nie mam siły :/ Taka jakaś zmęczona jestem. Ciągle nie mogę się wyspać, kładę się o 23 i wstaję o 6. Chyba zaraz idę na kąpsianie i spać, może trochę się ogarnę jakoś ... Od paru dni boli mnie bardzo kręgosłup, w pracy siedzę większą część dnia, a mam dość niewygodny fotel i zawsze zgarbiona siedzę :/ Pati to fajnie macie już prezenty położone pod choinką :) My dopiero w Wigilię kładziemy. Zawsze pakujemy w papier świąteczny, żeby była większa frajda ;) Piszę dobranoc już :) jutro się odezwę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się zegnam na dzisiaj. będe oglądac titanica, chyba już 10 raz ale to nic;) do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry dziewczyny :) ale mam tydzień :/ cały tydzień wkurza mnie szef :/ wczoraj jeszcze jego dziecko mi ciśnienie podniosło :/ a do tego siedzę po ciemku, bo cos się stało ze swiatłem i miga jak szalone, więc musiałam go wyłączyć całkiem, nikt mi nie zrobi go dzisiaj w dodatku o_O eh :/ Liczę, ze dzisiaj przyjedze do mnie D, bo ma wolne, to mi się trochę samopoczucie poprawi :) Właśnie słucham sobie kolęd w radio :) Trochę się uspokajam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was :) ja tez Aniu siedze w domku i slucham swiatecznych piosenek, ale na 13 uciekam do pracy ;/ jutro prawdopodobnie mam wolne to sobie posprzatam i razem z L przygotujemy cos na wieczor :) wybieracie sie na pasterke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Aniu :) ja mam dzisiaj dość spokojny i nudnawy dzień w pracy ... na pasterkę idziemy, jak co rok :) żeby w I dzień Świąt pospać dłuzej :) a jak jest u Was? Bo my jak idziemy na pasterkę, to w I dzień już nie. Bo to liczy się jako pierwsza msza Bożonarodzeniowa. Ale nie wszędzie tak jest, z tego co słyszałam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki, ja bardzo się ciesze bo jutro wolne mam:) z rana do Mamy mojego T jedziemy pomagać w kuchnii, dziś po pracy wspólnie ubieramy u niego w domu choinkę. Wczoraj ubieraliśmy u nas, fajny cukiereczek wyszedł.. pozdrowienia z nad zimnego morza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, liczy sie to jako pierwsza Msza Bozonarodzeniowa, ale u nas zazwyczaj wszyscy ida tez w Boze Narodzenie do kosciola, a ja jak bylam na pasterce to jak juz mi sie nie chcialo to nie szlam juz w Boze Narodzenie, a jak chcialam isc to poszlam :) ale wam zazdroszcze ze bedziecie spedzac swieta rodzinnie :) nie ma to jak polska wigilia i polskie swieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom w domu jest inaczej spędzać Święta. Wy z Kasią na wygnaniu biedne :( :) Ale dobrze, ze macie swoich przyszlych mężów ze sobą :) kurczę, muszę sobie znaleźć jakieś zajęcie, bo zaraz tu zeświruję :/ chyba sobie posprzątam biuro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może trochę byśmy się rozmarzyły.. gdzie chciałyście spędzić swoją podróż poślubną? jesteście pasjonatkami jakiegoś kierunku? Macie miejsce na świecie o którym marzycie, które Was fascynuje?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my stawiamy na Chorwację :) Mam nadzieję, ze uda nam się we wrześniu tam jechać :) A Wy? :) Wychodzę o 14 do domku dzisiaj :) jeszcze tylko pół godzinki i mogę świętowanie rozpocząć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×