Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ancymonka21

slubujemy - WRZESIEN 2012 :)

Polecane posty

a ty Pola masz już coś na oku? może masz jakieś linki do sukienek co ci się podobaja wrzucaj co masz my chętnie pooglądamy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, dobrze wymienić się poglądami::) wątpliwości rozwiane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sofi sofi pewnie z chęcią :):):):) wrzucę i to nie jedną. W głowie miałam taki kogiel mogiel, codziennie chyba z 20 stron przeglądałam :) teraz musze uciekac. Podziele sie z Wami moimi typami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Pola. fajnie ze dolaczylas. ja tez 15 wrzesnia. chyba jestesmy tylko dwie. co do gotowania to tylko troche umiem ale nie mam za bardzo czasu zeby cos wymyslic albo cos bardziej skomplikowanego zrobic. niestety nie odziedziczylam talentu kulinarnego po mojej mamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiax161 - 01.09 - Asia - 23 lata - dolnośląskie asiek12345 - 01.09 aksamitkaaa - 01.09 Minia Flo - 01.09 Inna 23 - 08.09 Lipsss - 08.09 - Patrycja - 22 lata - Warmińsko-Mazurskie Zakochana Ania :] - 08.09 - Ania - 23 lata - łódzkie katie3231 - 15.09 - Kasia - 25 lat - lubelskie novia - 15.09 - Pola - 27 lat - zachodniopomorskie Sofi90 - 22.09 - Malwina - 21 lat - lubelskie panna_młoda 1989 - 29.09 - Ula - 22 lata - mazowieckie ancymonka - 29.09 - Ania - 21 lat - śląskie pacia91 - 29.09 - Patrycja - 20 lat - śląskie Pola, dopisalam cie do listy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati.. hehe, no to jedziemy na tym samym wózku- spoko spoko. Kulinarnego talentu to może nie mamy, ale są rzeczy w których przebiłybyśmy niejednego ;p jak tam u Ciebie przygotowania? Macie już sale? myślałaś o sukience?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) Pola super, ze do nas dołączyłaś :) thx za pozdrowienia ;) wywiad środowiskowy już przeprowadzony, to fajnie :D Najpierw o sukienkach - pierwsza jest super, druga jak dla mnie przesadzona w tym fasonie, trzecia i czwarta nie przemwiają do mnie ;) piąta i szósta fajniaste. Ale chyba naj jest dla mnie pierwsza :) może na gorsecie dodałabym jakieś kryształki, ale tez bez przesady. Co do gotowania, bo ja o to pytałam, a nic nie napisałam ;) to umiem gotować zupy, sosy, jakieś zapiekanki, kotlety, sałatki, ciasto tylko kruche mi wychodzi, biszkoptów nigdy nie robiłam. I takich bardziejszych dań (bigos, moje kluski śląskie ;) nie umiem - tzn tez nie próbowałam, ale nie porywam się za bardzo ;) ) moim daniem specjalnym jest leczo i gulasz, które mój przyszły mąż sobie ciągle życzy, jak jestem u niego ;) Ogólnie mówi, ze lepiej niż jego mama gotuję, więc nie jest źle chyba :) Ten chór to chyba niepotrzebny koszt, skrzypce fajneee :) Właśnie szykuję się do spania ;) idę się kąpsiać i nastawiam się na sen z moją "małą" paskudną dowcipną tabletką :/ łeee :( Do jutra kobietki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie dobrze Aneczka.. do wesela będziesz zdrowiutka jak ryba.. dobrze, że teraz to wyszło... dobrej nocki, ja przed tivikiem z połową mą siedzimy :) ciał ciał do juterka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola my juz sale mamy zamowiona i sukienka tez jest upatrzona tylko poluje na jakas oferte narazie bo ta co ja chce kosztuje 4700zl. z tych co pokazywalas to pierwsza jest boska, ostatnia tez mi sie bardzo podoba. pozostale tez sa ladne ale ta pierwsza jest moim zdaniem najladniejsza. tak, tak. zgadzam sie ze w innych sprawach bysmy niejednego przebily. dobranoc dziewczyny ja spadam do tesco na zakupy. (o tej porze najlepiej isc bo nie jest az tak busy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Pola, z sukni ktore wkleilas pierwsza najladniejsza. ostatnia tez. ale pierwsza przebija wszystkie :D Ania u mnie z gotowaniem nienajgorzej. Przynajmniej tak mowia osoby z otoczenia. Ale prawde mowiac od dziecka mnie ciagnelo do garow. Moja mama kucharka wiec poszlo po genach. A i ciasta i torty uwielbiam robic. Torty sczegolnie, mozna sie wyzyc artystycznie. A W. do mnie dzwonil o 20 z pracy ze dzisiaj nadgodziny robia i dopiero o 2 skonczy prace. Ale jeszcze jutro i od piatku wolne i bede go miala dla siebie :D A kupilam mu w prezencie perfum Hugo Bossa, taki jak ja chce zeby mi pachnial :p No klade sie juz spac, corcia za pare godzin mi pobudke zafunduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim PM wrześniowym :) Asiu, co do perfum, to ja chyba najpierw zakochałam się właśnie w perfumach D, a później w nim :D żartuję, ale cuuudownie zawsze pachniał ;) Do tej pory używa podobnych, dużo rodzajów, ale z tą samą nutką :) pyszne;) zawsze jak się przytulam, to nos przy szyi mi się na chwilę zatrzymuje ;D zapomniałam Wam dziewczyny napisać, ze wczoraj umówiłam się na czesanie już u fryzjera :) na 11. Bałam się, czy to nie za późno, ale tak mi rozplanował dzień slubny, ze nie mogłam ze śmiechu :) Jak mamy ślub na 17, to nie ma nerwów chyba nie?Powiedział, ze ok. 2 godzin mu zejdzie z fryzura moją o_O na 13 mam się umówić do kosmetyczki. Też w tym samym mieście. Miałam jechac gdzie indziej, ale tam też są jakies fajne, to będę miała po drodze :) Do 14,30 będę w domu, bo to tylko od nas 15km. Tam gdzie nasza sala zresztą ;) No a na plener mam się umówić dopiero za parę miesięcy (gdzieś w maju/czerwcu). Zadał mi pytanie, czy na plener będę miała welon, czy nie, bo to też zależy jaką fryzurę będzie robił. I stwierdziłam, że na plener bez welonu, ale z jakimś kwiatem we włosach :) Albo welon tylko na troszkę. Ale znów się rozpisałam ;) W ogóle gdzie się podziała Pacia? Asiek? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze witam nową koleżankę - Polę, która ma identyczny gust jak ja! ;) wszystkie sukienki z madonny przymierzałam lub dobrze się im przyglądałam, a pozostałe mam zapisane w folderze z ulubionymi sukienkami. nie przemawia tylko do CALAIS bo ma za dużo falban, ale ma śliczną górę :) oczywiście moją faworytką jest pierwsza, z piórkami, ale niestety poza moimi możliwościami finansowymi ;] ja niestety w ogóle nie lubię gotować, nie umiem, nie mam do tego serca, ale za to mój N. dobrze kucharzy :) ja będę zmywała :p jedyne to mi w miarę dobrze wychodzi to muffiny i ciasto brownie, bo to w sumie zakalec ;) gorąco je polecam, jeśli jeszcze nie próbowałyście, a uwielbiacie słodkości ;) czy pokazywałam już wam to cudo: http://www.mlodaimoda.pl/suknie-slubne/anna-kara-kolekcja-2012/suknia-slubna-anna-kara-elena.html Ula :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokazywałaś Ula tą suknię :) z tej strony jeszcze pierwsza jest fajna. dzisiaj już u nas nie ma takiego mrozu :( i ma być już dodatnia temp. :/ i w wigilię śnieg z deszczem, tyle że deszczu więcej :/ a już miałam nadzieję, ze chociaż bedzie oszronione wszystko :( Wczoraj w łazience zrobiłam porządek generalny :) Już tylko zostało odkurzanie i ścieranie kurzy, zmiana pościeli. Ale to w sb już rano. A dzisiaj moja choinka :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sofia90
Pola mi podobają się pirwsze trzy z madonny są po prostu boskie a i ostatnia tez jest fajna, wogóle podobają mi się takie sukienki bardziej skromne bez udziwnień;) Ula Twoja sukienka jest ładna skromna ale ma w sobie urok ale jak dla mnie troche za wąska, ciekawe jak w niej by sie tańczyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sofia90
sory ale cos mi się niechce zalogować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sofia90
dziewczyny ale coś mi znowu nie działa kafe;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem są tu jakieś zawirowania :/ Mnie dzisiaj jakoś smiga normalnie. No i macie jakie plany sylwestrowe dziewczyny? Bo my chyba w domku z rodzeństwem, znajomymi będziemy imprezować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania juz sie umowilas do fryzjera? Ja dopiero bede szla w marcu ale teraz sie boje ze moze byc za pozno i wszyscy najlepsi moga byc pozajmowani. To fajnie ze pomogl ci rozplanowac caly dzien. W koncu on to robi co sobote to powinien chyba wiedziec co jak i kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom, a tymbardziej, ze w tamtym roku miał swój ślub, to wie tez co i jak :) Już się umówiłam, bo on z dużym wyprzedzeniem zapisuje. Ma tyle chętnych, ze szok. I na 8 września jakaś kobitka tez już była zapisana ... Wolę szybciej się zapisać i później się nie martwić, ze u "mojego" fryzjera się nie uczeszę :) A kiedy najlepiej paznokcie zrobić? Tzn te żele na moje własne pazurki :) tydzień wcześniej, czy np dopiero w czw przed weselem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My w sylwestra idziemy do znajomych na impreze. Myslelismy zeby isc do jakiegos klubu ale za duzo bysmy pieniedzy wydali i za tloczno by bylo. Czyli nie za fajna zabawa jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak Ula, zauważyłam to podobieństwo w gustach ;p :) ja właśnie szukałam takiej delikatnej, nie przesadzonej a zarazem takiej charakternej, mającej to coś. Jak patrzyłam w necie na niektóre z masą cekinów, kokardek, taft, drapowań i innych duperelków to tak nieciekawie to wyglądało, panna młoda zanikała na tle tego wszystkiego. A słuchajcie.. myślałyście już o sukience na poprawiny... NIE WIEM, MOŻE PORUSZAŁYŚCIE JUŻ WCZEŚNIEJ TEMAT- NIE DOCZYTAŁAM ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałyśmy z Patrycją na ten temat Pola :) Nie pamiętam, czy jakaś dziewczyna pisała też z nami. patrycja wklejała linki do bardzo ładnych sukienek, stąd zapamiętałam ;) to jest jakieś 2-3 str dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati te linki wkleiła (pozwolę sobie je skopiować ;) ) http://www.google.pl/imgres?q=sukienka+nude&u m=1&hl=pl&sa=N&biw=1366&bih=575&tbm=isch&tbnid=uEVN3RoZ9xkZm M:&imgrefurl=http://kasia-skalska.blogspot.com/2010/ ,r:4,s:67 http://www.google.pl/imgres?q=sukienka+koronk owa&um=1&hl=pl&biw=1366&bih=575&tbm=isch&tbnid=UZRprIfKD_yxD M:&imgrefurl=http://www.ediva.pl/sukienki/1825-sukie ,r:0,s:33 http://www.google.pl/imgres?q=sukienka+na+wes ele&um=1&hl=pl&biw=1366&bih=575&tbm=isch&tbnid=npUUqmM8CAXgB M:&imgrefurl=http://newlook.pinger.pl/m/2904759&doci ,Sukienki-na-wesele--Lipsy-London-286-zl.jpg&w=336&h=400 &ei=tE3vTpuLIufQ4QTI7L2HCQ&zoom=1&iact=hc&vpx=361&vpy=217&du r=135&hovh=245&hovw=206&tx=115&ty=222&sig=107791368753882952 089&page=4&tbnh=163&tbnw=137&start=43&ndsp=16&ved=1t:429,r:1 ,s:43 gdzieś tam musisz polikwidowac spacje, bo się wkradły :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ale posunełyscie do przodu, fajnie się czyta jak jest dużo wpisów. Mnie wczoraj nie bylo bo Ł był u mnie:) Teraz sobie jem sniadanko pije herbatkę i was czytam. Pola jak dla mnie to pierwsza i ostatnia sukienka są super, podoba mi się jeszcze druga. Ania już się umówiłas? kurcze muszę o tym pomyślec ale ja mam problem bo nie wiem do kogo pojde się uczesac, jesli chodzi o fryzury to jestem bardzo wymagająca i musi byc ktoś kto podoła. Fjanie masz rozplanowany dzień, my bedziemy mieli na 16 więc musze chyba wczesniej miec czesanie, ale chciałabym zeby fryzjerka do mnie przyjechała. Co do sylwestra to my w domu u Ł, bedzie jego rodzeńswto i sobie posiedzimy. nie będe sie bawic bo mam żalobę Ja na prezent dla mojego Ł kupiłam spinki do koszuli takie jak mu się podobały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie zastanawialam sie nad paznokciami ale chyba we wtorek mysle zeby sie przyzwyczaic ale zeby tez nie zdazyly odrosnac. O sukience na poprawiny tez jeszcze nie myslalam ale do wrzesnia jeszcze duzo kolekcji wejdzie wiec na pewno cos sie znajdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez wczoraj wieczorem byłam zaskoczona, jak zobaczyła, ze już ponad 1000 wpisów ma nasz temat :) Już się umówiłam i spokojną głowę będę miała :) jedno do odhaczenia ;) ja tez jem śniadanko właśnie, ale drugie :) w pracy. Za oknem śnieżek malenieńki ;) sypie sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas nic a nic Ja chyba paznokcie zrobie gdzies w czwartek tez chce zel i cuś tam. bez tipsów. wcześneij boje się ze się zniszczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za linki sukienek :):):):) spinki do koszuli, super prezent - elegancki :) jejcia.. ja tez jestem wymagająca co do włosów, mam parę fryzur które mi sie podobają.. potem wrzuce linków pare. My sylwestra jak to sie mówi na kawdracie;p przebierany bedzie:) ja bede Panią Pirat ;p hehe dziś ubieramy choinecze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×