Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Witajcie! Stefi, fajny przepis - to bezy kokosowe? pisałaś jeszcze o ciasteczkach? Karmi, w tym m-cu, jak i w ubiegłym, robię testy. Dzisiaj 13 lub 14 dc, "lub" bo wieczorem zaczęłam plamić, a @ dostałam w nocy i nie wiem, jak liczyć :) A test mam negatywny.... Wynika z tego, że owulka u mnie kolejny m-c jakoś dziwnie późno... Myślałam, że może tylko w ub. cyklu tak był, a widocznie ja tak mam. Podniesiony poziom LH nie musi też wcale oznaczać, że owu nastąpi... Dziewczyny, w którym dniu macie?! Wiem, że w pierwszą ciążę, całe 23 lata temu ;) zaszłam w 12 albo 13 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaw2010 - ja niestety Ci nie pomogę, bo robiłam tylko fsh, na pozostałych się nie znam, ale mamy tu ekspertki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka jestem jetem czytam was ale nie pisałam bo byłam zalatana ;) U mnie nic nowego z m też nic nowego też akurat jesteśmy na takiej ale ścieżce donikąd tzn on wraca z pracy zmęczony, zasypia chrapie ,że ja spać nie mogę ,a nie mówiąc już o przytulankach nawet nie pamiętam kiedy były :( ach życie..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaw ja Ci nie odpowiem musisz iść do lekarza aby zinterpretować wyniki : niska prolaktyna to chyba rzadkość, większość kobiet ma zbyt wysoką. potwierdzę tylko to co widać FSH dobre, lh dobre....Powodzenia Rachela czytałam,że @ liczymy od pierwszego plamienia. Co do owulacji: ja nie robię testów muszę zatem je kupić koniecznie. U mnie bazuję na charakterystycznym kłuciu jajnika i śluzie, którym się objawia owulacja. U mnie różnie cykle 25-29 dni, owulacja od 10 a nawet 15 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żałuję, że nie monitoruję cyklu, wtedy wiedziałabym dokładnie co, jak i kiedy ;) Ostatnimi czasy dowiaduję się różnych rzeczy o swoim organiźmie, których przez lata nie wiedziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka, ja chyba też najbardziej lubię piątkowy wieczór... Szkoda tylko, że zazwyczaj wtedy jestem też najbardziej śpiąca - po całym tygodniu wczesnego wstawania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka dawaj przepis na ananasowca . Ania( nie pamietam nicku) ja te badania robiłam w 3 dc, niestety znam sie tylko na fsh ;) także zapisuj się na wizytę do gina , a ile się starasz o 2 ciążę? SM no to rzeczywiście jakoś Wam teraz nie po drodze, ale pewnie za jakiś czas bedzie znowu ok. Teraz zima nic się nie chce i w ogóle smutno. A może tak męża sposobem babskim weźmiesz??????? Rachela co jeszcze szykujesz na gościnę? Widziz Twoje owulki zdecydowanie przesuwają się, miesiąc temu też miałaś późno. Ja jak byłam wspomagana lekami to miałam od 12 do 14 dc tak wskazywał monitoring, a teraz to nie wiem bo nie chodzę już do gina. ale raczej mam wcześniej niż później;) O ile mam w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 34 taka sobie
hej moze d sie do Was przyłacze od rokustaramy sie o 2 dziecko bezowocnie, mamsynka który ma 4 latka, ginekolog na ostatniej wizycie powiedzial ze wszytsko w porzadku, niezabezpieczamy sie, ostatnio maz wrócił do pracy wyjazdowej wiec trudniej sie nam wstrzelic, ale zeby rok nie wyszło? szczegolnie ze był na miejscu? co robic , jakie badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona zapraszamy do nas, potrzeba nam świeżej krwi:) Niedawno rodziłaś więc u Ciebie pewnie lada miesiąc będzie ciąża, rok starań w Twoim wieku to jeszcze nie ma powodu do niepokoju.Powodzenia. Zaloguj się bo nie wiem jak Cię nazywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę robić pieczeń z karkówki, do tego warzywka na parze; jakąś sałatkę - jeszcze się nie zdecydowałam Mnie dzisiaj dół brzucha pobolewa, gdybym nie robiła testów pomyślałabym, że może owu.... A to pewnie dlatego, że zmarzłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 34 taka sobie
dzięki nie az tak niedawno w pazdzierniku synek bedzie miec 5 lat:) dzięki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona.. spokojnie, wyluzuj kup testy owulacyjne i działaj. A idź też do ginekologa powiedz ile się staracie i on na pewno skieruje ciebie na odpowiednie badania. Masz co ja przegapiłam...wiek 34 lata super! Niech moc będzie z tobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi : Ananasowiec biszkopt - 4 jajka, 3/4 szklanki cukru,3/4 szklanki mąki, 1 1/2 łyżki mąki ziemniaczanej, 1 łyżeczka proszku do pieczenia blat kokosowy - 4 białka, 1 szklanka cukru i 200 gr wiórek kokosowych krem - 4 żółtka, 4 łyżki cukru, puszka ananasów, budyń śmietankowy (na 0,5 l mleka), masło. Upiec biszkopt. Blat: białka ubić na sztywno, dodać cukier, później wiórki - piec ok. 30 minut. Krem: budyń ugotować na syropie z ananasów ( 1 szklanka płynu) z żółtkami i cukrem. utrzeć masło i porcjami podawać zimny budyń. Ananasy drobno pokroić. Na biszkopt ułożyć ananasy, krem i blat kokosowy, posypać cukrem pudrem. Smacznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, zapisuję! Jadłam taki, ale nigdy nie piekłam. A może macie jakieś pomysły na zimne przystawki? Szybkie, smaczne i niedrogie? Ja czasami "na szybko" robię pieczarki faszerowane serem brie (zapieczone), lub pomidorki z mozzarellą, oliwkami i mozzarellą pokropione octem balsamicznym i oliwą z oliwek i bardzo lubię wszelkie sałatki Ona - przyłącz się do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM niestety życie.. u mnie też czasami identycznie, dosłownie mijamy się albo biegniemy gdzieś w swoją stronę. Ja w pracy też się zatracam - czas mi ucieka przez palce. dziś normalnie jak przeczytałam posty od dziewczyn co mają 34 lata sama aż zastanowiłam się a kiedy ja tyle miałam lat, który to był rok....? Dosłownie galop ... Rachelo widzę, że mentalnie jesteś gotowa na gości, menu gotowe.... i humor się poprawił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ulubiona i bardzo prosta sałatka: 1 papryka, makaron kokardki, szczypiorek, boczek najlepiej parzony, majonez, przyprawa curry Boczek podsmażamy ( ja lubię tak mocniej), makaron al dente +papryka pokrojona w kosteczkę + szczypiorek+boczek+ majonez + 2 łyżeczki curry. Wszystko mieszamy i do lodówki.:) smacznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, troszkę lepiej, w końcu jutro piątek :) Mąż wraca, a goście... cóż, będzie wesoło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale napisałam... "pomidorki z mozzarellą, oliwkami i mozzarellą " :D zamiast tej drugiej mozzarelli miała być bazylia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale smacznie tu na tym topiku szkoda że nikt nie może mi pomóc w analizie moich wyników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania poszukaj w necie wyników badań, bo my to tylko narzekać umiemy;)i znamy normy FSH, wiesz w naszym wieku to tylko trzeba patrzeć czy menopauzy nie ma, a reszta to nieważna:):):) Rachela nastawienie na gości pozytywne, aha zapomnialam... w tych kokosankach to co to znaczy paczka kako?????????????????????????????Ja mam takie gorzkie z wiatrakiem i ono jest bardzo mocne chyba paczka to przegięcie by było?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu a kiedy masz wizytę u lekarza? Wiesz może wpisz w przeglądarkę swój wynik właśnie prolaktyny i estradiolu bo te wyniki Ciebie martwią. Poczytaj wszystkie posty, wówczas będziesz mogła coś wywnioskować i wiedzieć o o pytać lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz tu mon cheri wpadnie i zruga za "tematy zastępcze" :P Ale ja dzisiaj wątek kulinarny przetykam wątkiem o owu :) albo odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mam w przepisie: paczka kakao i tak przepisałam; ostatnio miałam kakao królewskie Gellwe w puszce 200 g i dałam ok. połowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela no to ja dam na oko tego kakao. A żeby nie było, że zastępcze tematy to napiszę, że za oknem pełnia a u mnie płodny czas, tak więc zaraz do dzieła się zabieram. Moncheri ja tu już o wszystkich głupotach piszę bo mnie trafia tak samo jak Ciebie, że mi się nie udaje, a tak bym chciała:(:(:( No to ja tyle dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi, ja jutro będę robić polewę, to napiszę Ci ile dodałam i czy było ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×