Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Mysle ,ze kazda z nas nie poddajac sie jest silna i godna podziwu!!!! Z mezem bylam raz w ciazy 3 lata temu i od tego czasu nic... U mnie sa uszkodzone jajowody (prawy zupelnie) i maz ma katastrof sperme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem. Justin no niestety nie koniecznie zostanie nam to wynagrodzone, bo może takie nasze przeznaczenie i nic nam się nie należy. Ja już zaczynam zmieniać swoje myślenie i zaczyna do mnie dochodzić, że będę miała jedno dziecko i powiem Ci, że nawet jak się ma rodzeństwo to różnie to bywa, mojego męża brat za granicą, moja siostra mieszka daleko, a z drugą jakoś się nie dogadujemy i tak naprawdę to jesteśmy bliżej ze znajomymi niż z rodzeństwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczynki spadam spać bo jutro znowu do pracy. Pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie gadajcie, że pijecie. ja nie mogę bo @ mnie męczy, ale soczkiem chętnie toast wniosę za 10 stronę....a teraz do 100 czekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renia ,ale masz rodzenstwo - jest szansa ,albo jak sie jakas tragedia wydarzy to czasem sie ludzie po latach dogaduja ,jestes sama , to przewalone!!!! Ja tak mialam nawet jakbym chciala ,to nikogo nie mam :( Princesska , a ta ciaza z mezem , naturalna czy iui ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prinzesska_De przecież robiłam TSH i ft3 ft4 tarczyca ok. teraz właśnie mam kontrole zaś u endokrynologa USG i będę robi czas badania przed po 2 stracie tez miałam jakoś w listopadzie kontrole i wszystko było ok. endokrynolog mówił ze ot nie z tarczycy pytałam wyniki miałam dobre wszystkie Powiem jeszcze ze w tamtych ciążach bałam u najlepszego u nas gina diagnoza tak się zdarza nie ma przyczyny jako tako bo wszystko było ok. rozwijało się ok. ale nie było akcji serca obumierało nie wiadomo dla czego wyniki wszystkie super dobre .W tej ciąży byłam u innego gina też priv i jak na razie nie znam przyczyny może się dowiem al. Może nigdy zapytam ewentualnie jakie mogę jeszcze zrobić badania żeby ewentualnie się dowiedzieć czemu tak się dzieje Justyś kochana ja sama siebie podziwiam bo wiesz co teraz byłam pewna że wszystko się ułoży że w końcu się uda że będzie ok. i czułam się dość dobrze a tu lipa :( :( Reniaa39 ja tez zostanę ze swoja córcią a najgorsze że ona zostanie sama :( to mnie dobija wiesz :( że będzie samotna nie zna rodziny męża ja też, oni są dziwni nie utrzymują nawet kontaktu ze sobą ale co zrobić tacy już są ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renia kurka wodna - sto lat mnie uczyli ,ze kazdy jest kowalem swojego losu , to jasny gwint kowalilam jak potluczona , i co ? To by bylo w temacie sprawiedliwosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe ja nie piję ale soczkiem mogę wznieść toast ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem Justin, ja wiem, że masz rację, ale próbuje Ci pokazać, że nie zawsze jest tak jakbyśmy sobie życzyli. I to tak trochę na pocieszenie Ci napisałam, ale trochę to mam i ja rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naturalna (bio-chemiczna) potem 3 miesiace pozniej parametry spermy spadly do zera (w ejakulacie brak plemnikow). W koncu gdy sie pare pojawilo od razu zamrozilismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam dzis piwko Tyskie na obczyznie , bo nasza corcia imprezuje nocnie na urodzinach kolezanki , no nie przesadzilam ,to tylko nudne pizama - party na 4 dziewczynki , ale mamy wolna chate i goraca noc przed soba jesli wczesniej nie padniemy wymeczeni na nos ,ha,ha,ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Justin, a ja częściej byłam uczona, że to my dokonujemy wyborów, ale nie na wszystko mamy wpływ i teraz trzymam się tego, bo co innego mi pozostało. SM wybacz, że nie zabieram na razie głosu w Twojej sprawie, ale jakoś nie ogarniam tego wszystkiego, trudne to bardzo....ale jestem z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E no Justin wolna chata, no to się będzie działo, ale masz racje w naszym wieku to można już nie doczekać do szaleństw, już mi się zdarzało obiecywać staremu gruszki na wierzbie a potem mnie spanie wycięło, raz to nawet już winko piliśmy i miało być super a ja zasnęłam bo z winem przegięłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prinzeska to u Was raczej tylko in vitro wchodzi w grę? To ja już mocno kciuki trzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renia - nie masz racji ,ha ha :( jesli przyznam Ci racje ,to nie mamy szans ,a ja jeszcze nie chce sie z tym pogodzic? Princesska , a probujecie jego wyniki polepszyc , bo moj mial krotko tragiczne , a potem poprawilismy do calkiem zadawaljacych , wiadomo czemu sie to pogorszylo ,no przeciaz mlody chlop jest !!! Sm nie wiem ,moze powinnws dalej probowac , ale nabracpoteznego dystansu i nie pozwalac sobie na radosc zbyt wczesniej ,bo w koncu serce Ci peknie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reniu wlasnie ,jakby od checi zalezalo , to bysmy mimo wieku z lozka nie wychodzili :) :) :) , a tak na starosc - duch chetny , ale cialo slabe - tak sobie naobiecujemy codziennie ,a potem wieczorem na pyski padamy i co najwyzej posnic sobie mozemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Princesska , jakich wspomagaczy dla Twego mana probowalas ,wiadomo czemu jego wyniki sa tak fatalne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też nieraz w dzień gorące smski i plany na wieczór, a potem padamy...takie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prinzeska a Ty pewnie szybciej doczekasz się przez in vitro niż naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku ja Renie rozumiem , musi biedactwo do pracy ,ale reszta ma jutro niedziele:) Ale zycze wszystkim dobrej nocy !!!! Coni moja droga zajrzyj i postaw kropeczke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×