Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

i wlasnie o to chodzi, ze mozemy o wszystkim popisac, pogadac... i to jest wlasnie zdrowe podejscie do rzeczy (wg mnie) i dlatego wlasnie topic przetrwal... :) i niech tak juz zostanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć młodzieżówki :-) Ja tylko rzuciłam okiem przed snem, co tu nasmarowałyście i ilez tu rozmaitych tematów! Ivanko, cudne te domy a w tulipanach się zakochałam... Echh, kiedy ja będę mięć swój dom... Mon Cheri, zgadzam się z Tobą co do mentalności ludzi z Bliskiego Wschodu. Fanatyzm i żądza zemsty są dla nich najwazniejsze. Szczególnie islamiści sa przerażający, miałam okazję iśc późnym wieczorem ulicą przez palestyńską część Jerozolimy - koszmar jakiś. I wcale nie potępiam Żydów, że tak ostro się obchodzą z Palestyńczykami, gdyby tego nie robili, ich kraj już dawno by nie istniał. Jakiś czas temu czytałam parę artykułów Oriany Falacci na temat muzułmanów i chociaż nie lubię jej, bo jest (była) skrajną megalomanką to w tej kwestii ma świętą rację. A raczej miała... No dobra, rozpolitykowałam się dzisiaj, wystarczy :-) Tesso, fajnie , że juz w domu :-) temperaturka rośnie, to dobry znak :-) Wszystkim dziewczętom słodkich snów zyczę 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie Ivanka - to byl powod zalozenia topiku - wlasne miejsce - dlatego w tytule sprecyzowalam dosc dokladnie o co chodzi :) :) :) Jednak 20 - latki mysla troche inaczej , to juz inna generacja - zauwazam drapiac sie powykrecanym artretyzmem paluchem , po garbatym upstrzonym wielkimi brodawkami nosie i postanawiam podniesc sie z bujanego fotela i poczlapac do kuchni zaparzyc sobie herbatke na nerki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blue kochana ty o tej porze? superrr:) Mon cheri uśmiałam się :D, idę zatem własne super ciałko namaszczyć i położyć do łóżka. Dobranoc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w poniedziałkowy, deszczowy poranek. Nasmarowałyście wczoraj jeszcze sporo, a ja po 22 wyłączyłam laptopa, obejrzałam jeszcze 1 odc. nowego polskiego serialu w Canal+ "Krew z krwi" i postanowiłam się wyspać. No i mi się nie udało, fatalnie spałam, budziłam się kilka razy zalana potem (chociaż w sypialni tylko 18 st.) a sen miałam taki, jakbym tylko drzemała :( Skutek taki, że ledwie żyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim :-) :-) :-) Ależ ja się dzisiaj nie wyspałaaaaaam. Chciałoby się zdrzemnąć jeszcze chwilkę a tu trzeba się sposobić do wyjścia. Cóż, sama tego chciałam. Mam nadzieję, że zaczynacie nowy tydzień w dobrych humorkach :-) Życze Wam miłej pracy (lub miłego odpoczywania w domu). Rachelo, Ivanko, Stefi, Karmi - jak tam Wasze kręgosłupy? Zregenerowane? :-) Mon Cheri, Tesso - trzymam kciuki za dobry pierwszy dzień po urlopie :-) SM - jak zdrówko? :-) Alanja, Biest, Coni, Gosia, Maja, Paula, Eu lala, Nina - miłego dnia :-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blue lady - widzę, że nie jestem jedyną niewyspaną dzisiaj :) Życzę Ci powodzenia w pierwszym dniu! 🌻 Jak wrócisz napisz jak było. Nadal jestem "połamana". Ale z kręgosłupem mam tak od wczesnej młodości, raz lepiej raz gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelko, dzisiaj jeszcze nie będę działać, znowu ma być spotkanie z innymi wolontariuszami i mamy im pomagac w ich pracy, żeby zobaczyć, jak to wygląda. To taki trochę pic na wodę, ale skoro takie mają wymogi to co zrobić. Samodzielną pracę zaczynam po najblizszym weekendzie :-) Ja też się fatalnie czuję, od wczoraj jestem cała spuchnieta, gdybym nie wiedziała na pewno, że nie jestem w ciąży, to miałabym klasyczne objawy - biusty jak balony, ból brzucha itp ;-) Pozdrowionka i do później 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IVANKO , piękne te wnętrza!!!!! i ten ogród.... ja kocham styl kolonialny, wszystko to co natura może dać, lubię formy proste i królują u mnie beże , brązy które rozjaśniam akcentami pomarańczowymi. miałam w tym miesiącu powtórzyć badania na rezerwę ale jak mam liczyć 3 dc , kiedy to @ bujała się tydzień??? olałam sprawę , moja gin nie zobaczy mnie tak szybko :( jestem beznadziejnym przypadkiem , i mam dosyć wydawania kasy. DZIEWCZYNKI DROGIE - DOBREGO DNIA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też padam na pysk:( i musze się zbierać do pracy:( jakaś masakra ze mną dzisiaj.... ijeszcze ta pogoda za oknem - porażka ... Miłego dnia dziewczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny u nas tez deszcz brrrrr nie lubie takiej pogody ale dziś się wyspałam nareszcie ;) blue_lady a, dziękuję choróbsko na reszcie poszło już sobie :) ale teraz mnie zalało @ jeden oj Rachela przeforsowałaś się nie szlej tak bo kręgosłup będzie dokuczał pracusiu :P ;) Ivanko, Stefi, Karmi, Mon Cheri, Tesso, Alanja, Biest, Coni, Gosia, Maja, Paula, Eu lala, Nina - miłego dnia wam życzę jeśli kogoś pominęłam przepraszam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Ehhh... jak ciezko wystartowac po urlopie... nie bedzie tez niczym nadzwyczajnym jesli napisze, ze u mnie tez deszcz i zimno okropnie, nawet zimniej niz u tesciowej... do tego dziecko mi sie "rozjechalo", jakies slabe choc bez goraczki - zostala w domu i teraz sie nudzi... a ja sama jakos malo energii mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM - to przynajmniej Ty jedna jesteś wyspana :) Dobrze, że już jesteś zdrowa. Pozdrowienia dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyspałam się od tylu dni co mnie choróbsko męczyło ale senne jestem dalej i zaś obolała @ daje się we znaki na dokładkę mam od dłuższego czasu problemy w rodzinie więc wszytko na raz ach życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie ja już nie wierzę że zobaczę jeszcze w swoim życiu 2 kreseczki, ja staram się już dobre 3 lata a to niedoczynność tarczycy a to wysoka prolaktyna teraz hormony super wyregulowane więc myślałam że już........ ale brałam ten cholerny antybiotyk i pewnie dlatego tak się przesunęło dziś 42dc. i ani widu ani słychu, nie wiem a jak małpa nie przyjdzie trzeba by do gina, na wywołanie bierze się chyba luteinę tak??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaw, zadzwoń do swojego gina i zapytaj czy masz jeszcze czekać czy zgłosić się po receptę, nie wiem co lekarze zapisują w takim przypadku. trzymaj się, ja jestem w podobnej sytuacji :( wiem co czujesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez walcze 3 lata od ostaniego poronienia... Moze powtorz test jeszcze raz? A podchodzilas do inserminacji na stymulowanym cyklu? Ja mam dzis dzien wolny i leniwy....poprasuje cos, potrenuje tluszczyk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam narazie stymulowanego cyklu, byłam z wynikami u gina w marcu więc stwierdzi że tarczyca ładnie się wyregulował a i teraz wszystkie hormony muszą też dojść i poukładać się to wszystko tak jak ma być bo tarczyca sieje spustoszenie straszne i powiedział że damy im pól roku, mówi niewykluczone że w między czasie przyjdzie Pani z radosną nowiną a jeśli nie to po tym pół roku działamy, więc tak do lata..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jestes pod opieka endokrynologa? Jeszcze sie nie spotkalam z z dwoma roznymi dawkami lekow na tarczyce ale widocznie tez tak mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie dużo... ale teraz idealnie. Ja jestem dodatkowo oprócz niedoczynności tarczycy - hashimotką . Moja dawka eutyroxu to 62,5 codziennie. TsH też już uregulowane, miałam ostatnio 1,59 czyli też ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lykalam lthyroxin 50 . Musze w miare czasu moja tyrczyce sprawdzic jeszcze raz. No poprasowalam i posprzatalm kuchanie. Dzis umowilysmy sie zpolka z dolu heheh nie na sex tylko na uprawianie sportu wspolnie. Ciekawa jestem co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×