Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Migotka z nadwaga

POSZUKUJE choc jednej osoby, ktora nie podda sie po tygodniu.

Polecane posty

Gość monika_008gta
wiesz co nie wiem jaką diete, tyle ich miałam.. były głodówki, 800 kcal, 1000kcal, 3 posiłki obfite. teraz jem 4 posiłki dość małe i nie wiem czy to coś da. jak uwazasz ? a ta dieta dukana na czym polega ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe panie ;) Ale dawno nie pisalam. Od swiat jem to, co wszyscy w domu (maly kryzys finansowy). Z cwiczeniami tez bylo troche kulawo, ale juz sie biore znowu do pracy. Na szczescie przybyl mi tylko 1kg. A wy dalej dietkujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja caly czas walcze:) cichutko tu, wiec sie udzielam na innym forum. Ja stosuje dietke 17 dniowa i tez jestem z niej bardzo zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ogolnie dobrze, kilogramy spadaja:) wreszcie wrocilam do cwiczen i baseniku po swietach...bo mialam chyba 3 tyg przerwy... Teraz mam okres i strasznie mnie korci do slodkiego....ale jakos daje rade. Dzis zumba i pilates wieczorkiem:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawzięta23
Ja też nadal dbam o siebie :) Tylko bieganie trochę zaniedbałam, bo szwagier coś z nogą sobie zrobił :/ a sama wieczorami nie lubię biegać. Ale za to w poniedziałek zaliczyłam ABT, w środę - zumba, dzisiaj byłam na pilatesie, a jutro standardowo basen przed pracą :D Z jedzeniem też jest ok. Miałam się ważyć w poprzedni weekend, ale jakoś zapomniałam więc teraz koniecznie muszę to zrobić! Trzymajcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawzięta23
moja waga jest ok - 53,7 kg. Ale moje marzenie to 52 kg, także nadal walczę! A jak u Was dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika 008gta
przysiady daja efekty, polecam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika 008gta
eh dzisiaj sie wazyłam, 57,5 ludzie pomocy !! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz dawno sie nie wazylam. Zrobie to niedlugo, bo teraz mam okres i poleglam. Slodycze jadlam tonami. Na szczescie juz sie opanowalam, bo zauwazylam, ze slodkosci poteguja bol ;//. Niedlugo mam zamiar znowu zaczac a6w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawzięta23
U mnie ok, też wzloty i upadki ;) ale trzymam się! Dużo sportu, więc to mnie ratuje :) U mnie ważenie będzie za tydzień. Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika 008gta
dziewczyny ile ćwiczycie zeby schudnąć ? ile kcal jecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika 008gta
a dzisiaj -1,5 kg. w 5 dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veryAnka
Cwicze, jem zdrowo i od czasu do czasu siegam po przekaski Cmbridge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heej pamietacie mnie :D Porzucilam diete bo mialam zawirowania szkolne i nie chcialo mi sie myslec co jem, ale nie bylo tragicznie, bo waze teraz 69.9kg. Od jakiegos tygodnia znow wrocilam do zdrowego jedzenie,ale jest tak zimno ze odpuscilam silownie na jakies 2 tygodnie, jedyne o czym mysle po powrocie do domu to zawinac sie w 3 koce i nie ruszac:D Ale w przyszlym tyg. juz sie wybieram pocwiczyc:) Pozdrówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×