Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

werka84

Trenować SILNĄ WOLĘ!!! W końcu może mój własny topik!! MÓJ SEKRET...CHUDNAĆ...

Polecane posty

Cio dziewczyny:) Promyczek- najważniejsze czuć się dobrze w swoim ciele ! Ja dziś na śniadanko; grahamka z małym "smarnięciem" serka topionego + gorzka herba ( 7.30) 9.30 zielona 10.30- jabłko 50kcal + mięta 12;30 zielona - odczuwam boleści brzucha- to chyba z braku ciepłych posiłków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na diecie:) ja rowniez z pracy gniote;) Bo tak to nie mam czasu w domu na komuter:) jesczze 20 minut i ide jesc lunch. glodna jestem jak wilk chyba sie organizm przyzwyczail do tych kilku malych posilkow i wie juz ze sie pora jedzenia zbliza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NA DIECIE..
ja w domu też nie mam czasu za bardzo... mam strasznie daleko do pracy i na to tracę dużo czasu. ale myślę o wynajęciu po nowym roku czegoś bliżej pracy.. no zobaczymy ja póki co jeszcze głodna nie jest, planuję ok. 17.00 coś zjeść :) idę coś popracxować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak zwykle pieczywko chrupkie i koktail na bazie maslanki i owocow do tego lyzke miodu dodalam czas pokaze co dalej a mam sporo do zuzucenia jeszce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dorotka. Witam resztę dziewczyn. Mam pytanie ile macie lat, jeśli to nie tajemnica? Ja mam 34.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na diecie...
ja mam 27 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boże dziewuchy :-(już mnie tyłek boli ale jeszcze jakieś 40min i stolica potem tylko myk na lotnisko i znów nie :-(lubię nie lubię siedzieć w miejscu.:-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 84 rocznik też 27 :-) ale no prawie 28 bo za pasem 2012 i rokiem już starsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boszzzzzzzz jak ja sie dzis nasycilam ta maslaneczka pewnie juz nic jesc nie bede do wieczorka i dobrze woda do picia ostala ino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja juz doliczam godziny dow yjscia z zpracy jeszcze niecale 2 i spadam do domu szybko sie przebiore i do szkoly. Musze opracowac jakies szybkie jedzonko przed szkola moze mozarella light z pomidorami albo twarod z rzodkiewka znowu:p I po szkole wskakuje na stpper 40 minut bo na orbitrek po szkole nie dam rady za pozno bedzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na diecie...
podsumowując zjadłam dziś póki co: śniadanie: serek wiejski z płatakami 300 kcl II śniadanie: jabłko małe 50 kcl "obiad" w pracy: jogurt naturalny i 2 sucharki 200 kcl jeszcze 1 h i do domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jescze pol godziny i do domkU:)szkola trening i spac:) Czekam juz na weekend ;) a tu dopiero wtorek ha:) Do jutra dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje menu- -pół pomidora,sałata,4 łyzeczki serka wiejskiego,sosik czosnkowy własnej roboty,kawa -marchewki gotowane,kawa -jabłko -barszczyk ciekawe ile to kcal ,jakos nie licze nigdy,bo jestem leniuszkiem hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Kurcze szukam topiku i szukam, a on na 2 stronie. Dziś 2 dzień dietki lniano-kefirowej.Waga dziś 85,50 kg. bo wczoraj miałam takie czyszczenie,ze hej:D Najważniejsze,ze po tym lnie mnie żołądek mnie boli i zapycha, bo nie chce się obzerać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki.:) Słuchajcie, w sobotę siostra mojego męża robi osiemnaste urodziny dla rodziny i będzie tam mnóstwo jedzenia i zastanawiam się co będę mogła zjesc. Na pewno będą gołąbki, krokiety, jakieś kotlety i sałatki, ogólnie preferują polską kuchnię. :P I co ja tam będę jadła? Powiedzcie mniej więcej co można jesc, na pewno coś tam wypatrzę na tym stole. :P :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×