Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Viviii

Topik dla zaczynajacych wlasnie starania o dziecko :)

Polecane posty

Witam, mam ogromny problem z zajsciem w 2 ciaze, 1 ciaza bez problemu a teraz staramy sie juz dluzszy czas i nic, kupilam testy owulacyjne co o nich sadzicie,czy sa wiarygodne i pomoga nam wyznaczyc dni plodne? Tempka od okresu jest ok 36.6 niemalze identyczna i niezmienna mierze rano po przebudzeniu w pochwie, wg moich obliczen szczyt plotnosci powinnam miec 9 stycznia, (dodalam 11 dni-cykl 28dniowy) ,co sadzicie o testach owulacyjnych i co moze mnie wspomoc?pozdrawiam wszystkie starajace sie o wyczekiwane 2krechy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zastosowalam teraz pierwszy raz I czekam na efekty.ale to ze jest owu to nie znaczy ze sie zajdzie w ciaze.niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez po raz pierwszy zastosowalam te testy w zeszlym mcu. I cale szczescie, bo sie okazalo, ze mam owulacje w innym terminie niz przypuszczalam. Co by sie wlasnie zgadzalo, z faktem kiedy zaszlam w pierwsza ciaze :) Mozna powiedziec, ze tez czekam na efekty, bo spoznia mi sie okres juz 4 dni! Test dzien po spodziewanej @ wyszedl negatywny, ale jak nie dostane @ do poniedz. to zrobie ponownie. Mysle, ze warto stosowac testy owul., zwlasza jesli nie masz pewnosci kiedy masz owul. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiewiora83 daj znac jak wypadnie kolejny test! A u mnie dziwadlo totalne 2 testy owulacyjne (wczoraj i przedwczoraj) 2 krechy (jedna troche jasniejsza) a dzis 1 krecha, kurcze niewiem,czy to juz po mojej owu ? wspolzylam regularnie,pozostaje nadzieja,jak zwykle.. :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dam znac Anastazja :) Pomimo testow i tak najlepiej wspolzyc regularnie. Wtedy masz pewnosc, ze nic nie przeoczysz ;) Owulacja bedzie wtedy jak na tescie pojawia sie dwie kreski takiego samego koloru lub testowa bedzie ciemniejsza od kontrolnej. Mialas juz tak? Od dnia, w ktorym pojawia sie takie wlasnie kreski owul. bedzie w przeciagu 24/48h. Przynajmniej na moich testach tak pisze. Wiem, ze sa takie ze owul.nastepuje po 12/24h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli test wyjdzie pozytywnie to juz nie nalezy robic dalej.czasem one I po owu wskazuja 2 kreski.ja mialam tak ze pierwszego dnia mialam blada ta druga kreske a drugiego juz byla ciemna I to by sie zgadzalo z tym co czulam ale gdzies na forum przeczytalam ze mimo dwoch kresek na tescie moze nie byc owu ze tylko monitoring daje pewnosc. Ja mam mam ten test na sline I on ponoc pokazuje dokladnie moment owulki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z męzusiem kolejny dzień po przytulanku :) Świeca a pozniej podusia pod pupą, teraz czekam na efekty:) Kurcze niewiem co sadzic o tych testach owu,wychodzi na to ze juz jestem po :( No ale regularnie sie przytulalismy wiec wychodzi na to ze nic nie przegapione.. Kurcze dzis mnie jakas handra bierze, wszystkim sie udaje tylko nie Nam:( A maly ma juz 2,5roku i chce braciszka albo siostrzyczke..Ciągle przekładaliśmy decyzję o 2 dziecku aby ,,odchować" troszkę naszego brzdąca ,gdybym tylko wiedziała że to tak długo będzie trwać zaczęlibyśmy prędzej:((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
anastazja0110 no niestety nie zawsze jak pierwsze jest szybko drugie tez musi byc od razu tak to nie dziala!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
anastazja0110 moja znajoma ma 4 letnia córcie w tej chwili o 2 staraja sie 2 rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze wiem,wiem.. Ale to takie ciezkie do zrozumienia,ze Ci ktorzy tak bardzo chca to nie moga,a Ci ktorzy juz maja tyle dzieci ze ledwo wiaza koniec z koncem to im nieplanowane zawsze wyjdzie, cholibka.. hlip hlip:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
anastazja0110 ale masz i sie ciesz bo inni staraja sie po kilka lat o 1 DZIECKO to ze mialas 1dziecko szybko jak pisze nie oznacza ze 2 tez szybko musi byc nie zawsze ma sie od razu to czego sie juz chce bylo to by tez troszke niesprawiedliwe zeby te co maja dzieci mialay następne tez szybko a inne staraly sie po lkilka lat o pierwsze dopiero to nie dziala w ten sposó i docen to co masz teraz a to drugie tez przyjdzie tylko wiecej cierpliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj mam ogromną nadzieję że niebawem zobaczę wypragnione 2 krechy na tescie:) Fakt,uszy do gory,1bobo jest wiec szczescie przeolbrzymie,gorzej maja Ci co nawet 1 bobasa miec nie moga:( chyba zaczne stosowac apsulki z olejkiem z wiesiolka tylko zastanawiam sie bo od pewnego czasu mam nieregularne cykle(2lata po porodzie bralam anty i chyba sie cos poprzestawialo we mnie) i biore estrofen i duphaston i zastanawiam sie czy moge laczyc te leki z tym ziolowym specyfikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula_84 co sie stalo? BARDZO NAM PRZYKRO:( wiem,przez co przechodzisz, cholibka tez mialam 1 ciaze zagrozona i wiem co to znaczy :( nie ma sprawiedliwosci na tym swiecie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula bardzo bardzo mi przykro. Musisz teraz się teraz podnieść z tego bólu. Wiem że trudno jest się z tym pogodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka ściskam cie mocno. Strasznie ci wspolczuje.jak tylko bedziesz miala ochote pisz do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusss20
Witam dziewczyny. Agula bardzo mi przykro...nawet nie wiem co napisac..trzymaj sie jakos my jestesmy z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( nie będę wiele pisać bo nawet nie wiem co mogłabym napisać...:( chciałabym Cie tylko tak mocno, ale to z całych sił przytulić... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, jestem już w domu. Leżałam w szpitalu. Tak jak przeczuwałam dzidziuś się nie rozwijał :( Jest mi ciężko. To moja druga ciąża i drugie poronienie w 7 tygodniu. Nie wiem....trudno wogóle mi coś pisać...musze się pozbierać. Nie miałam zabiegu łyżeczkowania. Moja doktor jest na pierwszym miejscu zawsze za naturalnymi metodami lub najmniej inwazyjnymi, więc roniłam 3 dni pod jej stałą kontrolą. Organizm wyczyścił się sam. Powiedziała, że dobrze bo szkoda żeby jakaś niewydolność szyjki jeszcze była po zabiegu a ostatnio już miałam bo inaczej to wszystko przebiegało. W środe ide na kontrole z mężem i dalszymi zaleceniami (badania genetyczne). To tyle z tych suchych faktów. Psychicznie....źle..... bardzo. Napiszę do Was jak choć trochę z tego ochłonę i nabiorę dystansu. Jak będe gotowa do podniesienia się z tego i znów z pełnym nadzieji sercem i umysłem do rozpoczęcia nowych starań. Na razie nie wiem...nie wiem co mam myśleć. Fizycznie byłam przygotowana na ból bo już przez to przechodziłam ale psychicznie ten drugi raz mnie i męża dobił. Pozdrawiam i mam nadzieje, że jak sie znów odezwę to przyjmiecie mnie z powrotem. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko, czy plodny sluz jest ciagliwy i w srodku jakby bialawe niteczki a ogolnie przezroczysty??? takie jak bialko kurze?? u mnie test owu wykazal wczoraj 1 kreche przedwczoraj 2 a dzis tyle sluzu mi poszlo,ze szok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula oczywiscie, ze Cie przyjmiemy z powrotem. Czekamy na Ciebie z otwartymi ramionami! :* Trzymajcie sie z mezem i wspierajcie nawzajem, bo w tej chwili chyba jest najwazniejsze....i mam nadzieje, do uslyszenia :) Anastazja - ja to sama nie wiem jak to jest z tym sluzem :/ Wiem, ze ma byc przezroczysty, ale czy moze byc z domieszka czegos, to nie wiem :) Wiem natomiast, ze u mnie w ost.cyklu milam wlasnie taki przezroczysty sluz, a po 3 dniach test owul.pokazal sie pozytywny. Wiec juz w ogole nie wiem o co biega. Hehhe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...garnierka...
HEjka Agula bardzo mi przykro... trzymaj sie ciepło i bądź silna. moja siostra tez poroniła w 10 tyg, nikt niewiedział co było powodem bo wszystkie wyniki miała oki,pozniej lekarz przepisał jej tabletki anty na 3 miesiace, po odstawieniu odrazu zaszła i teraz juz ma 5 miesiecznego cudownego syneczka:)) także głowa do góry i bedzie dobrze, myślcie pozytywnie, wiem żę to teraz trudne ale dacie rade:)) a ja dalej niemam tego okresu ehh... niemyslalam ze to tak dlugo bedzie trwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusss20
Jutro wybieram do lekarza rano. Nie mogłam sie doczekac a teraz sie troche boje... ale mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedzcie
Dziewczyny, tak czytam Wasze posty i chciałabym zapytać jeśli wiecie: jaki może być koszt wykonania badań zaleconych przez ginekologa? Tak profilaktycznie przed ciążą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusss20
Własnie wrociłam od lekarza ale nie jestem zadowolona z tej wizyty...myslalam ze zobacze to malenstwo na usg i ze usłysze serce ale niestety nic nie widzialam i nic nie słyszałam...nawet mi nie powiedzial w ktorym tyg jestem. Powiedzial tylko ze ciaza jest młodsza o tydzień. Karte ciąży założy mi dopiero za trzy tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martus a dlaczego pytan nie zadajesz?wiesz lekarzy trzeba wypytywac o wszystko co cie interesuje.no albo go zmienic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiedcie - to zalezy jakie.podstawowe czyli krew I mocz ze skierowaniem jest za darmo, toxo I rozyczka to ponad 100.hormony sa drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×