Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

Hej, a ja pożarłam placków z cukinii i zdycham:) U nas strasznie duszno, siedzieliśmy do 16 na ogrodzie. Teraz odpoczywamy w domu:) Mnie dzisiaj strasznie krocze boli, jakby mi młody juz tam próbował główkę wcisnąć. A poza tym jest naprawdę super. Czuję się jakoś tak nieciążowo:P asiula - ile się smarowałaś tym bephantenem zanim zauważyłaś zmiany? Bo zaczęłam od dzisiaj tez go stosować, może trochę zejdą te rozstępy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka nie wiem ile to trwalo tydzień??? dwa razy dziennie...tylko jeszcze kąpałam się w oilatum czyli ogolnie natłuszczanie turbo skóry...i jest coraz lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usłyszałam w ostatnim czasie fajne teksty które jakoś mi się spodobały: "Mój brzuch żyje własnym życiem." "Nic nie trwa wiecznie... Nawet ciąża!" hehehe :D:D:D:D:D:D Kurcze, jeszcze mojej małej powychodziły jakieś dziwne chrostki wszędzie, lekarka straszy że czasami tak się ospa zaczyna... Oby nie, bo nie wyobrażam sobie tego z maleństwem w domu... A odizolować się nie da, przecież nie dam komuś dziecka na co najmniej 2 tygodnie bo chyba umrę z rozpaczy! Dostała te kropelki, i jak przejdzie to znaczy że to tylko potówki, a jak nie to jednak ospa... Mam nadzieję że to tylko potówki! Tylko ich z każdym dniem jest więcej póki co:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga.S
Ja też podebrałam Wasz pomysł i zaczęłam smarować brzuch bepanthenem, może moje paskudy też zejdą :) Wczoraj byłam u gina, termin z miesiączki mam na 26.08, z przedostatniego usg na 23.08 a z ostatniego na 03.09...zdziwiłam się trochę, ale może ustalono to na podstawie wagi - Malutka pod koniec 35tc miała wagę dopiero ponad 2kg . W każdym bądź razie gin wyznaczył mi termin na cc na 14.08. Mam nadzieję że dotrwam do tego czasu bo już miałam dosyć mocne bóle przepowiadające, a teraz brzuch mnie już pobolewa codziennie, łykam no-spę i staram się leżeć jak najwięcej, no ale wiecie że nie zawsze się da...a jeszcze mam troszkę kłopotów a to dodatkowe nerwy i stres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja też dziś kupiłam bepanthen maść 100g za 35zł :) i smaruje te paskudy na brzuchu, może zejdą... Aga to szybko masz cesarkę, ja mam z OM termin na 23.08, z pierwszego usg na 5.09, drugiego 18.08 a ostatnio 27.08 :) No ale mam nadzieję że tyle nie będę czekać... Mój P. prawdopodobnie w niedziele wraca, mają przestój na budowie, szef coś zaczął kręcić, 3 dzień w domu jest i jak nic nie znajdzie na ten tydzień to wraca bo nie ma sensu za pokój płacić... Ehh i znowu bez kasy będziemy. Kurczę na sam koniec problemy jeszcze. My to mamy takie głupie szczęście... Dziewczyny, zdarza się wam po siusianiu że wychodzicie z łazienki i jeszcze coś poleci na bieliznę? Bo ja dziś zgłupiałam już, "coś" chlusnęło aż miałam spodnie mokre, mimo wkładki. Aż podpaskę założyłam. Nie wiem czy to może być mocz, czy śluz. Bezbarwne, bezwonne. No komedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaretka :)
hej dobry pomysł z tą maścią ale chyba już za póżno :( dostane na mojego @ wasz @ bo nie wiem jak sie zalogowac i wgl nie jestem w temacie za bardzo:D ja mam jedyne rozstępy to na piersiach;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sikorka- mam tak samo po wc :) dlatego wkładki stoją na honorowym miejscu w łazience i bez nich ani rusz, a nie daj Boże się zaśmiać nagle albo psiknąć! Maluch już mi tak uciska że nawet jak kaszlne to coś mokrawo :( Ale po ciąży to przechodzi... Bynajmniej mi przeszło po pierwszej :) Dziś córcia położyła głowe na moim brzuchu i zrobiła sobie z niego leżanke:) Ale jak bobas zaczął kopać ją po głowie to szybko zrezygnowała i przeniosła się na poduszkę! :D:D A wiecie co, ja to mam pecha, nie dość że bateria w telefonie siada (mimo że mam w miare nowy, bo ok roku i zawsze pilnuję żeby się ładowało tak jak powinno) to trzyma mi jeden dzień, to jeszcze popsuł mi się aparat!! I to przed samym porodem, nawet maleństwu zdjęcia nie zrobię żeby teściowej wysłać- bo za granicą mieszka i nie wiadomo czy uda jej się z pracą zeby mogła przyjechać tak od razu :( a chwilowo nie mam tyle odłożonej gotówki żeby kupić nowy... ehh no złośliwość rzeczy martwych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margaretka mail jest tylko po to by fotki wrzucać :) wyślij maila na sierpnioweczki2012@gmail.com a dostaniesz odpowiedź. Zachowujemy teraz ostrożność, mieliśmy niemiła sytuacje z jedną "mamą".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaretka :)
rozumiem a dopiszecie mnie do tabelki bo nie wiem jak to sie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka - dzięki, będziemy próbować:) Ale jakaś zmęczona jestem... Cały dzien na nogach robi swoje. Za to mam takie dziwne bóle w dole brzucha - nagle się pojawia i znika. ale nic poza tym. Czekanie jest dobijające...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaretka :)
termin 10 sierpień lat 24........inowrocław płeć dziewczynka Nicola posłałam @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaretka :)
o boziu jakie wy macie kochane dzieciaczki widzę nawet bliźniaki śliczne te maleństwa wszystkie a jak poród dzieżko było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margaretka wysłałam już Ci maila :) Wieloryb hehe. Ja to mówię że jak shrek wyglądam, zielonych paznokci brak :) A znajomi na mój widok reagują tak: "Ojej, Ty jeszcze chodzisz? Biedactwo jak Ty wyglądasz..." Pocieszające :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaretka :)
a jak mnie widzą to mówią o kochana ci juz nóg nie widać wyglądasz jak chomiczek z małymi nóżkami :D kiedy ty w końcu urodzisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK************** WIEK*******SKĄD************TERMIN PORODU******PŁEĆ**********IMIĘ _________________________________________________________ ___ _________ .A.N.I.A..............31........S-ce.............01.07 -02.08...........??............??........ .a..ga.ta.............24........malopolskie......03.08... ......corka...........?? Aneta_21............23.......Pruszcz.Gd.........06.08.... ... ......córka..............Kaja Quore1988.........24.......Sandomierz........10.08..... ..........synek.........Kacper... karolinkaa_j........25.......ZduńskaWola.....10/11.08... ... .......synek.........Gabryś Gosiaaa .............32........St.Wola............11.08/18.08....... ..??............??....... KasiulaUK............26.......Londyn...............12.08. ... ............??............??....... Miss.M...............17........Łódź..................1 5.0 8...............??.............??....... vicodin..............29..........St.Szcz.............16.0 8.. ...........synek.....Tymoteusz 30juz30.............31........lubelskie..............17.0 8.. ........synek.........Wiktorek goja27.10..........30........Wrocław..............17.08. ... ........synek............??..... pandora89..........23........Częstochowa........19.08... ... .......synek........??........ qwerty28...........28........mazowieckie.........20.08... ... .........??...........??........ basieńka77.........35........Sanok..................21.0 8.. .............??...........??........ Camerata.............28........Kraków.............22.08 -...........córka............Emilka sikorka1988........24........Mazury................23.08. ... ........córka.......Malwinka asiulka358..........28........Warszawa.............23.08. ... .......córka.............Pola Oliwia27l ...........28.........Dzierżoniów..........24.08.......... .córka............Zuzia sierp.2012..........27.........Wł-ek..................24 .08 ..............??............??...... Tynka0901.........24.........Niwy....................24.0 8.. ............syn..........??...... Aga.S................38.........St.Wola................26 .08 ............córcia............Iga supernudziara.....24.........Kalisz...................26. 08. .............??...........??....... Susełek1............36.........Olsztyn.................2 6.0 8..............??..........??........ JoannaUK1987.....24.....Doncaster/Raszkow.....26.08...... ... .synek.....Alex James Pafi86...............26..........Gliwice................. 26. 08...............??.........??....... Marti884........... 28..........Śląskie.................27.08.............cór ka.........Maja fabi784.............28...........Kraków................2 7.0 8 .............synek.........??... malutka3110.......32..........Kraków................30.0 8.. ...........córka.......??....... Limetka_87........25..........lubelskie...............05. 09. ............córka..Marcelinka Ita3-84.............28..........Toruń................... 05. 09...............??..........??...... tralalalapimpirimpi... 22......Poznań.................02.08...............??...... .....??..... Agulindda..........30.........Wrocław................13. 08.............córka.......Natalka Margaretka :)........ 24.....Inowrocław...........10.08........dziewczynka.... ...Nicola MAMUSIE ROZPAKOWANE: NICK.........WIEK.........TP..........DP.........WAGA.... ... . DŁ.........IMIĘ........SN/CC ********************************************************* *** ******************************************** letnia_mama.......30........02.08....18.07......3590..... ... .54.........synek.........SN taka tam aga.......29......02.08.......23.07......3200.........53.... ...Michał......... Basia2510...........25............12.08. ... ......28.07...........Zuzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miesiąc temu byłam z nim nad morzem,tylko na 3dni bo nie dawałam rady sama na plaży, mimo zimnej wody musiałam go trzymać za rece i nogi żeby mi nie popłynął...pierwszego dnia jak zobaczył taką ilość wody wykąpał mi się cały razem z kapeluszem i w dresie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss M jakby mnie ktoś teraz zabrał nad morze albo chociaż jezioro to też bym z radości weszła w ciuchach :) Do jeziora mam 2km, ale na rower nie wsiądę, autem nie jeżdżę, poza tym z moim wyglądem to bym wszystkich turystów z mazur przepędziła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margaretko droga- jaki wieloryb ja się pytam?!! Przecież wyglądasz rewelacyjnie!! Sikorka- Ty na bank też, kobiety w ciąży nie straszą :P A co Ci tam turyści :) Ja dzisiaj idąc do lekarza, mijam dwóch młodych facetów i mówią "matko same kobiety w ciąży" a ja im na to "no jak się kobietom jesienią i zimą nudzi to szukają sobie miłego zajęcia i teraz są efekty" :D zaczerwienili się, bo chyba myśleli że nie słysze i poszli dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde każdy czeka do terminu ;d a tu klops i trza chodzić dłużej ;/ to jest najgorsze człowiek chce to już z siebie wycisnąć by czuć ulgę i mieć maluszka przy sobie a musi czekać;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś w sklepie spotkałam kobietę,która ma termin na październik z większym brzuchem od mojego...mam nadzieje,że nie przenoszę.. Mogłabym urodzić pojutrze a wyjść ze szpitala jak Młody wróci z nad morza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwie dziewczyny jeszcze miały termin na jutro i są już po, a ja jeszcze się męczę:) Córcia urodziła się 2dni przed terminem bo miałam na 30grudnia, a ona 28wyszła :D także nowy rok witaliśmy już w domku, w sylwestra nas wypisali, ale co z tego jak całego przespałam, a mój ukochany wypił szampana, poszedł postrzelać o północy i też się wkulnął do nas spać:) Ja to chwilami mam głupie myśli żeby dziecku nic nie było jak tak długo tam siedzi, niby mówią że lepiej urodzić później niż za wcześnie, no ale ja i tak się boje o to łożysko że coś nie tak albo coś.. Za dużo się naczytałam głupot:) Śmiałam się dzisiaj z tatusiem moich dzieci że przez pół ciąży się pchało na świat, miałam zagrożenie przedwczesnym porodem, a teraz jak przychodzi co do czego to nie chce wyjść, nawet mycie okien i chodzenie po schodach nie pomaga :)) :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×