Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

Październikowa mama oglądałam te pieluszki wielorazowe i się zastanawiałam... ale doszłam do wniosku, że prać to mi się tego nie chce... nie po to wymyślił człowiek jednorazowe żeby sobie głowę zawracać wielorazowymi:p przed włożeniem do pralki wkład trzeba spłukać jak jest kupka... szkoda mi na to czasu a i przyjemne to też chyba nie jest:p wolę wyrzucić 1razową i mieć z głowy...:) w PL pełno już tego... ale jak ktoś się chce zdecydować to polecam te najdroższe nie najtańsze... bo niestety te najtańsze to wkłady jak szmaty bardzo szybko... Aneta ja łóżeczko sama składałam, bo mąż w pracy był jak doszło i te dwie godziny czekania na Niego były nie do wytrzymania, więc złożyłam hehe:)) Karolinka to czekamy z niecierpliwością na wieści:D Margaretka fajna ta mała:D:D Marti884 no to 3mam kciuki by jak najszybciej poszło:) Kasiula może do czwartku samo się zacznie, a jak nie to w sumie wiesz, że to już czwartek...:D jakoś tak powoli się rozkręcamy hehe...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vicodin ja z lozeczkiem mialam tak samo... te 2 h to byly wieki:) dzwonil moj lekarz zczy nie urodzilam hehehhe pewnie przez te.pogode... w.srode koniec 38 tygodnia, bedzie juz 38 tyg i 1.dz wiec juz bezpiecznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej padnięta dzisiaj jestem:( Brzuch mi twardnieje cały dzień i chyba położę się juz do łóżka... Jestem 11 dni przed terminem - w pierwszej ciąży właśnie tej nocy odeszły mi wody i w sumie 10 dni przed terminem urodziłam:) Ciekawe, czy historia się powtórzy? Miłej i przespanej nocy życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margaretka ale mala owlosiona super moje to takie lyse byly:) goja to ja mam porod na twoja wizyte:) ale nie jest taki maly ten twoj maly przynajmniej porod moze lzejszy bedzie. ja mam nadzieje ze do tego czasu dostane skurczy bo chcialabym to poczuc raz jeszcze:) przytylam 10 kg wiec nie tak zle nawet ale po wszystkim m usze sie zabrac za siebie zrobil mi sie taki celulit na nogach ze hej:( ciekawe jak tam karolinka . Mi tez nie chcialo by sie prac pieluch a jeszcze noworodek ma za kazdym razem kupsztala wiec odpada zbyt leniwa jestem:) dzisiejszy upal mnie tez prawie wykonczyl nawet dzieci dwa razy kapalm bo nie chcialo mi sie dodmuchiwac basenu. dzis mnie lekarz pocieszyl ze porodowka i sala do ciec maja klime:) Milej nocki wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki ja nadal w dwupaku :) wszystko mi przeszlo po tym moim sprzataniu wiec wybralam sie z synkiem na plac zabaw a pozniej wrocil moj m i jakos tak nie mialam kiedy napisac :) tzn przeszlo na tyle ze nigdzie nie jechalam ;) bo skurcze nadal odczowam ale nieregularnie i jakby troche rzadziej wiec jeszcze nie teraz ale juz mam nadzieje niedlugo do tego w wc bylam dzisiaj chyba z 6 razy i nie wiem mam takie wrazenie jakbym ciagle musiala tam siedziec nawet sie smialam ze nocke na muszli spedze :) no nic ide spac moze przespie spokojnie nocke jakby nie bylo do terminu jeszcze 4 dni zobaczymy ja nic do jutra nie bedzie to na 17 mam ktg to zobacze co mi gin powie milej i spokojnej nocki kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ja w piątek byłam na ktg-ubaw miałam, bo moje Maleństwo za nic nie chciało dać sie podsłuchać :), aż biedna położna zaczęła do niego mówić, ja też, i głaskać-ale Maleństwo fikało i fikało. W końcu po 15 minutach się nieco uspokoiło i usnęło, i wykresik tętna elegancki. Aż zaczęłyśmy z położną szeptem mówić :). Natomiast mnie wyszły regularne skurcze co 6 minut. Zdziwiłam się trochę, bo nie tego uczucia się spodziewałam, i jeszcze w takiej regularności. Ja ich prawie nie czułam, a na wykresie były dość znaczące. Więc troszkę się zestresowałam i po powrocie do domu szybciutko się spakowałam, w końcu to 38 tydzień. I teraz wzięłam się poważnie już za kompletowanie wyposażenia pokoiku dla Maleństwa. I mam takie pytanie, jakiej grubości macie materacyki do łóżeczka? Bo chcę kupić takie na 7 cm, wydaje mi się dobre.... Basiu gratuluję rozwiązania i dużo zdrówka dla Zuzi :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ja w piątek byłam na ktg-ubaw miałam, bo moje Maleństwo za nic nie chciało dać sie podsłuchać :), aż biedna położna zaczęła do niego mówić, ja też, i głaskać-ale Maleństwo fikało i fikało. W końcu po 15 minutach się nieco uspokoiło i usnęło, i wykresik tętna elegancki. Aż zaczęłyśmy z położną szeptem mówić :). Natomiast mnie wyszły regularne skurcze co 6 minut. Zdziwiłam się trochę, bo nie tego uczucia się spodziewałam, i jeszcze w takiej regularności. Ja ich prawie nie czułam, a na wykresie były dość znaczące. Więc troszkę się zestresowałam i po powrocie do domu szybciutko się spakowałam, w końcu to 38 tydzień. I teraz wzięłam się poważnie już za kompletowanie wyposażenia pokoiku dla Maleństwa. I mam takie pytanie, jakiej grubości macie materacyki do łóżeczka? Bo chcę kupić takie na 7 cm, wydaje mi się dobre.... Basiu gratuluję rozwiązania i dużo zdrówka dla Zuzi :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu cisza :) ostatnio widze kazda z nas ma coraz mniej czasu zeby zagladac a pozniej to juz wogole :) no nic u mnie nocka przetrwana malo tego nawet w miare przespana kacper juz nie spi od 5,30 a ja nie moglam jakos wstac i podnioslam sie dopiero ok 9 :D tzn dalam mu tylko sniadanko i sie maluszek zajal sam soba :) no dzis ktg zobaczymy co tam sie dzieje a wolalabym zeby sie zaczelo dziac bo moj gin w pt jest ostatni dzien a pozniej ma urlop :( no i wolalabym zeby gdzies tam byl z tym ze poiedzial ze w razie czego mam dzwonic do niego chociaz nie wiem co to dA skoro jego nie bedzie :) milego dnia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ciężka noc była... Do ok 2 w nocy miałam nieregularne skurcze i ból w krzyżu. Już myślałam, że się na dobre rozkręci a tu nagle przestało! I spałam spokojnie do rana:) Normalnie zgłupieć można:P Ale dobrze że nie urodziłam, bo dzisiaj mam wizyte u pediatry. Mój Wiktor od kilku tygodni ma chrypkę i zaczynam sie martwić, że coś się tam z gardłem dzieje. Boję się że to moze być trzeci migdał, bo cięzko mi będzie teraz się tym zająć. malutka - własnie licze na to, ze lżej będzie przy porodzie:) Oby się tylko usg nie pomyliło w dół i waga nie była jeszcze niższa:( A cellulit też mi się na dniach zrobił straszny! Tylko że ja więcej przytyłam - na wczorajszej wizycie wyszło, że równo 20kg:( karolinka - ale cię czyści! Lepiej nigdzie się z domu nie ruszaj, bo to chyba tuż tuż....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech dziewczyny jestem po rannej wizycie u lekarza...mam.skierowanie na ktg od.piatku a.wskazaniem jest duzy plod...z.wyliczen Pola.ma 3850 a tu jeszcze.2 tyg.... ja wiem.ze.to.wyliczenia aleroznie bywa...moze.mnie.wziela.cukryca ciazowa o ktorej nie wiem...to by wyjasnialo.te.pekniecia.skory itd... w.nocy budzilam.sie.co.3.h ze.skurczem i mega mnie.boli krocze.a.to.przez.jej.ciezar.ponoc...martwie.sie.o mala......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Basienka Ty faktycznie się szykuj jeśli ktg tak wykazało:) Karolinka to trzymamy kciuki chyba już bliziutko Asienka to du7ża ta twoja mała, ale tak jak dziewczyny mówią usg często się myli więc ile waży okaże się przy poreodzie My dzisiaj na ściągniecie pessara idziemy, ponoć boli trochę ale i tak się cieszę jak głupia:) aaaaaaaa i8 nareszcie chłodniej!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wreszcie chlodno....super ja wieem ze wyliczenia.sa.rozne ale wiecie lekarz musial zareagowac...a mnie.boli calt dol..wg niego.to od malej ciezaru a nie.objawy porodowe...hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14.08 ANIA
hej dziewczyny. Wczoraj od popoludnia tak mnie bolał brzuch i krzyze jak przed okresem. Takie bole "falowe" przychodzily i odchodzily. Zadzwonilam do poloznej kazala wziac ciepla kąpiel i zjesc tabletke- w Anglii taka praktyke maja:)- tak zrobilam bole nie minęly...pol nocy je odczuwalam- nie byly bardzo mocne... ale juz ich nie mam:(:( termin mam na 14.08 myslicie ze to jakis znak ze juz sie zaczyna... chyba juz sie doczekac nie umie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiula - a widzisz, ty się martwisz, że dziecko duze, ja że małe... Ech chyba taka nasza natura, że się ciągle o coś martwimy! A krocze mnie też ciągnie w dół i boli, więc to chyba nie kwestia wagi dziecka, ale tego, ze się wstawiaja główką w kanał. U mnie od rana spokój. Pojechałam na dość spore zakupy (robię zapasy na czas połogu:P) teraz gotuję zupę pieczarkową, potem pranie i wizyta z młodym u pediatry. A i jeszcze sobie wieczorem zaplanowałam z mężem zrobić foundue czekoladowe, mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goja, ja też się martwię, że małe dziecko jest ... ale tak to już z nami mamami jest ... u mnie wreszcie zrobiło się chłodniej i aż chce się żyć :-) rano to aż żakiet zakładałam, bo było mi zimno ;-) a tak poza tym, to nic mi się nie chce ... i poród też się rozkręcać nie chce ... ciekawe co mi dziś gin powie na wizycie ... pewnie że nic na poród nie wskazuje i kiedy mam się zgłosić do szpitala, jak sama nie zacznę rodzić ... no bo dziś to już ostatnia wizyta w tej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaa - u mnie tez mówił, że nic się nie dzieje, ale w życiu jest tak, że z dnia na dzień wszystko się zmienia:) U nas też dzisiaj fajnie chłodniutko:) Aż przyjemnie tak się ciągle nie pocić:P Dobra pogoda na rodzenie:D W ogóle cichutko tu od wczoraj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goja masz racje ze krocze boli bo sie w kanal ustawiaja mi sie mala obrucila w zeszlym tyg i to samo czuje gin mi powiedzial ze szyjka zamknieta ale sie skraca wiec sie okaze a powiem wam teraz nie ma sie co martwic ze male dzieci wazne by po urodzeniu mialy apetyt i przybieraky na wadze moje wazyly po 2kg z hakiem a mialy taki apetyt ze przez 1 miesiace po 1,5 kg przybieraly az sie zaczelam bac ze grubasy beda:) a powiem wam tak mi opadl brzuch strasznie . Wczoraj juz poscielilam lozeczko dla malej teraz ide juz torbe pakowac i poukladac na polkach wszystko fajnie juz nie moge sie doczekac naprawde chcialabym juz mala zobaczyc . strsznie mnie ciekawi reakcja moich malych one sa za male by cokolwiek tlumaczyc a juz duzo z drugiej strony kumaja jak jedno spaceruje za raczki to drugie tez chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK************** WIEK*******SKĄD************TERMIN PORODU******PŁEĆ**********IMIĘ ____________________________________________________________ _________ .A.N.I.A..............31........S-ce.............01.07 -02.08...........??............??........ .a..ga.ta.............24........malopolskie......03.08... ......corka...........?? Aneta_21............23.......Pruszcz.Gd.........06.08....... ......córka..............Kaja Quore1988.........24.......Sandomierz........10.08.......... .....synek.........Kacper.. karolinkaa_j........25.......ZduńskaWola.....10/11.08...... .......synek.........Gabryś Gosiaaa .............32........St.Wola............11.08/18.08....... ..??............??....... KasiulaUK............26.......Londyn...............12.08.... ............??............??....... Miss.M...............17........Łódź..................15.0 8...............??.............??....... vicodin..............29..........St.Szcz.............16.08.. ...........synek.....Tymoteusz 30juz30.............31........lubelskie..............17.08.. ........synek.........Wiktorek goja27.10..........30........Wrocław..............17.08.... ........synek............??..... qwerty28...........28........mazowieckie.........20.08...... .........??...........??........ basieńka77.........35........Sanok..................21.08.. .............??...........??........ Camerata.............28........Kraków.............22.08-... ........córka...........Emilka sikorka1988........24........Mazury................23.08.... ........córka.......Malwinka asiulka358..........28........Warszawa.............23.08.... ......córka..............Pola Oliwia27l ...........28.........Dzierżoniów..........24.08.......... .córka............Zuzia sierp.2012..........27.........Wł-ek..................24.08 ..............??............??...... Tynka0901.........24.........Niwy....................24.08.. ............syn..........??...... Aga.S................38.........St.Wola................26.08 ............córcia............Iga supernudziara.....24.........Kalisz...................26.08. .............??...........??....... Susełek1............36.........Olsztyn.................26.0 8..............??..........??........ JoannaUK1987.....24.....Doncaster/Raszkow.....26.08......... synek.....Alex James Pafi86...............26..........Gliwice.................26. 08...............??.........??....... Marti884........... 28..........Śląskie.................27.08.............cór ka.........Maja fabi784.............28...........Kraków................27.0 8 .............synek.........??... malutka3110.......32..........Kraków................30.08.. ...........córka.......??....... Limetka_87........25..........lubelskie...............05.09. ...........córka...Marcelinka Ita3-84.............28..........Toruń...................05. 09...............??..........??...... tralalalapimpirimpi... 22......Poznań.................02.08...............??...... .....??..... Agulindda..........30.........Wrocław................13.08. ............córka......Natalka MAMUSIE ROZPAKOWANE: NICK.........WIEK.........TP..........DP.........WAGA....... .DŁ.........IMIĘ.......SN/CC ************************************************************ ******************************************** letnia_mama.......30.......02.08.......18.07.........3590... ......54.......synek......SN taka tam aga.......29......02.08.......23.07.........3200.........53. ......Michał.....SN Basia2510...........25......12.08.......28.07.........2900.. .......55.......Zuzia.......SN Margaretka.........24......10.08.......03.08..........2700.. .......50......Nicola......SN Pandora89...........23.....19.08........27.07................. ................Janek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla wszystkich rozpakowanych już mam serdeczne gratulacje!!!!! Zdjęcia malutkiej przepiękne. Powiem Wam, że moim zdaniem też nie ma co się tak przejmować wagą dzieciaczka. Ważne, żeby po urodzeniu ładnie jadło i odpowiednio przybierało. Ja nie miałam w ogóle podawanej przybliżonej wagi. Tylko chyba na początku kiedy się robi 3D w 20 tygodniu. Moja lekarka twierdzi, że bez sensu jest ważyć bo i tak to się potem nie zgadza a dodatkowo można się niepotrzebnie zamartwiać. Od wczoraj rano pobolewa mnie coś brzuch jak na okres a dziś doszedł trochę kręgosłup. Trochę goni mnie .....no zobaczymy....do terminu jeszcze 16 dni więc dużo no ale nic nie wiadomo. Już tak jak Wy chciałabym tulić malutką :). Torba przygotowana więc tylko czekam. W czwartek ostatnia wizyta więc zobaczymy co tam powie lekarka. Trzymajcie się!! W końcu trochę chłodniej się zrobiło uffffff....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Ja rozpakowałam się w niedzielę 5sierpnia :) Mamy synka, mały zdrowy, 3420g i 56cm. porodu nie będę opisywać bo odechce wam się rodzić:) Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pandora gartuluje;* tak was czytam i powiem wam że ja obiawy mam od tyg a mały nie wychodzi;)dziśs kolejna wizyta rozwarcie 4cm szyjka 0,5cm mały na samym dole;) wczoraj miałam straszne skurcze ale raz co 7,4,20 minut i tak odnowa, w nocy też często się budziłam bo był skurcz. brzuch i krzyże bola jak cholera. ale skurcze sie uspokoiły wiec zostało czekać;) położna znowu że urodze dziś;) chodz wiem że jednak nie;) chodzić też jest mi ciężko ale siedzieć jeszcze gorzej, ale to przez główke małego. do tego mam od nowa takie upławy podbarwione krwią, ale to podobno normalne przy rozwierającej się szyjce. i jednak zmieniam zdanie co do porodów że lepiej taki z nienacka;) bo jak zaczeli mi mówić że już urodze to mało jem bo niechce robić lewatywy przed porodem ani brać czopka i chodze taka zła;) nigdzie nie wyjde bo boje sie że się zacznie i nie dam rady wrocić do domu. a jak bym o tym wszystkm nie wiedziała to do terminu mam od 2 do 4dni wieć twierdziła bym że mały ma czas a tak to tylko dodatkowe nerwy. mąż tez dzwoni jak głupi czy juz się coś zaczeło to mu mówie że już trwa od tyg;) do tego boje sie tego wywołania;( bo nie wiem czego mam się spodziewać,wiem że nie dostane żadnego czopku na zmiękczenie szyjki i na rozwarcie bo to jest gotowe tylko pierwsze przerwanie wód i jak nie ruszą skurcze to kroplówka na przyśpieszenie. biore sie za jakieś gotowanie i może się coś samo ruszy;) 14.08 ANIA -to nie tylko w angli maja taka praktyke tylko wszedzie bo to sa skurcze przewidujące jak się uspokoiły po kompieli.mi zawsze też po prysznicu przechodziło i po jakims czasie wracało. miłego dnia kochane;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralllaaaa...-tak każda z nas myślała że pewnie rodzisz;) super że jesteś juz po gratuluje;* i buziaki dla syneczka;* nam sie ciąży juz odechciewa a na porody to czekamy jak na zbawienie;) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabeleczka
NICK************** WIEK*******SKĄD************TERMIN PORODU******PŁEĆ**********IMIĘ _____________________________________________________________________ .A.N.I.A..............31........S-ce.............01.07-02.08..........??.....................?? .a..ga.ta.............24........malopolskie......03.08.............corka...................?? Aneta_21............23.......Pruszcz.Gd.........06.08............córka...............Kaja Quore1988.........24.......Sandomierz........10.08...............synek...........Kacper karolinkaa_j........25.......ZduńskaWola.....10/11.08.............synek.........Gabryś Gosiaaa .............32........St.Wola...........11.08/18.08.........??...................?? KasiulaUK............26.......Londyn...............12.08................??..................?? Miss.M...............17........Łódź..................15.08...............??...................?? vicodin..............29..........St.Szcz.............16.08.............synek.....Tymoteusz 30juz30.............31........lubelskie..............17.08...........synek........Wiktorek goja27.10..........30........Wrocław..............17.08............synek.................?? qwerty28...........28........mazowieckie.........20.08...............??...................?? basieńka77.........35........Sanok..................21.08...............??...................?? Camerata.............28........Kraków.............22.08.............córka..........Emilka sikorka1988........24........Mazury................23.08............córka.......Malwinka asiulka358..........28........Warszawa.............23.08...........córka..............Pola Oliwia27l ...........28.........Dzierżoniów..........24.08...........córka............Zuzia sierp.2012..........27.........Wł-ek..................24.08...............??.................?? Tynka0901.........24.........Niwy....................24.08..............syn................?? Aga.S................38.........St.Wola................26.08............córcia.............Iga supernudziara.....24.........Kalisz...................26.08..............??..................?? Susełek1............36.........Olsztyn.................26.08..............??.................?? JoannaUK1987.....24.....Doncaster/Raszkow.....26.08.........synek......Alex James Pafi86...............26..........Gliwice.................26.08...............??................?? Marti884........... 28..........Śląskie.................27.08.............córka.........Maja fabi784.............28...........Kraków................27.08 .............synek............?? malutka3110.......32..........Kraków................30.08.............córka..............?? Limetka_87........25..........lubelskie...............05.09............córka...Marcelinka Ita3-84.............28..........Toruń...................05.09...............??................?? Agulindda..........30.........Wrocław................13.08.............córka......Natalka MAMUSIE ROZPAKOWANE: NICK.........WIEK.........TP..........DP.........WAGA.... ... .DŁ.........IMIĘ.......SN/CC ******************************************************************************************************** letnia_mama.........30.......02.08.......18.07.........3590 ........54......synek.....SN taka tam aga........29.......02.08.......23.07.........3200........53.......Michał....SN Pandora89...........23.......19.08........27.07...............................Janek......SN Basia2510............25......12.08........28.07.........2900.......55........Zuzia......SN Margaretka..........24......10.08.......03.08.........2700........50.......Nicola......SN tralalalapimpirimpi...22.....02.08.......05.08.........3420........56.......Brajan.....SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralala gratulacje w koncu:) zycze zdrowka wam obojgu super . a i pandora rowniez gratulacje coraz was wiecej rozpakowanych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TRALALALLLAALLALALALALALAAL!!!!!? GRATULACJE Z OKAZJI NARODZIN BRIANA jesli dobrze pamietam :)))) a jak na.porod narzekasz to.faktycznie przpominamy jak.to w.ciazy bylo masakrycznie!!!! buziaki dla.rodzinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralatrala a ty już wdomku ? po 2 dniach cie wypuscili szybko wszędzie jest 3 doby . Gratulucja dla nowych mam :* Moja mała śpi sobie a ja mam chwilkę dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralarimpi, pandora - gratulacje:))) pandora - czemu cię tak długo trzymali w szpitalu? Mieliście żółtaczkę? Ja po lekarzu z młodym, ma 3 dni brać wapno a jak chrypka nie przejdzie to do laryngologa. Ciekawe, czy zdążę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×