Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

Quore1988 fajny prezent ;-) Margaretka :) a tak wyszlo hehe ;-) zeby Was nie zmylilo nie mam 21 lat ;-) tylko 23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie. Miała robiony laboratoryjnie test. Nie mieszkam w Polsce i tutaj dopiero w 7 - 8 tygodniu umawiają na wizytę. Ale ja miałam problemy z zajściem dlatego troszkę szybciej pójdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ja nie za bardzo chcialabym byc w ciazy tym bardziej ze coraz gozej nam sie uklada a mam dopiero 19 lat. Jestem zalamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Mam nadzieje , że już niedługo do Was dołączę. Jutro mam termin spodziewanej @ ale narazie nie czuję żeby miała nadejść. Bardzo bym tego chciała. A jak narazie życzę dużo zdrowia dla Was i Waszych fasolek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kurcze to nie ciekawie... kup test bo moze to jednak nie ciaza i sie tylko nie potrzebnie sie stresujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy dołączę bo jakoś jeszcze nie wierzę,test robiłam chyba 3ciego i 6stego,oba pozytywy bez dwóch zdań;)okresy mam bardzo nieregularne bo dużo karmię syna piersią,ostatni miałam bodajże 8smego...do lekarza przejdę się przed świętami-dolegliwości nie mam... Pozdrawiam i gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co Ty hehe ale na topiku pazdziernik 2010 chyba nie pisalas z nami bo nie kojarze fajnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olej ten topik tu jest
nie musisz usuwać,sam zaginie jak nie bedziesz pisac... podczytuje was,jutro robie test..gratuluję wszystkim mama i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpień 2012
dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robilam dzisiaj test ciazowy ale nie z porannego moczu ale wyszedl negatywnie. Zrobie jeszcze w przyszlym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Troche wahalam sie z przylaczeniem do sierpniowego topiku. Myslalam zeby moze poczekac dopoki nie bede miala potwierdzenia na usg, ze wszystko jest w porzadku. Ale w ramach pozytywnego myslenia postanowilam napisac:) Jestem w 5tc. Dowiedzialam sie kilka dni przed spodziewana @. Termin mam na 5 sierpnia. Mam 30 lat, to moja druga ciaza. Pierwsza, w ktora zaszlam w wyniku in vitro, niestety poronilam 2 i pol roku temu. Takze bardzo sie teraz boje. Miejmy jednak nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze. W srode mam usg. Jesli chodzi o objawy to czesto siusiam, powiekszyly mi sie piersi i bardzo bola. Od niedawna mam delikatne mdlosci. I to tyle jesli chodzi o objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja...jesli twoje dwudniowe plamienie bylo plamieniem implantacyjnym to test po tylu dniach na pewno wyszedlby pozytywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to myslicie ze nie jestem w ciazy? Kurcze tak bym sie cieszyla :) to chyba jeszcze nie czas na drugie dziecko skoro facet zachowuje sie gorzej od dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje Wam dziewczynki:) Zanim sie obejrzycie bedziecie tulić swoje maleństwa. :) życzę bezproblemowej ciązy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca i ciekawa
polowa z Was i tak poroni niestety ale powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marinaija
pytajaca i ciekawa-zeby czasem takie slowa do ciebie nie wrocily,jak mozna pisac komus takie brednie Okres powinnam dostac 6stego,ale juz 3dni wczesniej zrobilam test,wyszedl pozytywny, godzine temu powtorzylam,rowniez 2kreski-dzis mocniejsze.mam juz 1dno dziecko i jesli wszystko bedzie ok to dzieci super sie dogadaja,roznica 2lata. MissM powinnas jaknajwczesniej pomyslec o zaprzestaniu karmienia. Patrycja,idz na bete,ale mysle ze raczej w ciazy nie jestes,sprobuj w nastepnym cyklu. Piscie dziewczyny jak tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marinaija a z ktorego jest Twoje pierwsze dziecko? pomaranczki radze olewac bo zawsze sie takie "madre" znajda Karmelek powodzenia oby tym razem sie udalo Patrycja mi tez sie zdaje,ze to raczej nie ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marinaija
wrzesien 2010-synek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Chętnie do Was dołączę , choć bardzo się boje żeby było wszystko ok . Staraliśmy się ponad 4 lata , mam nadzieje , że będzie dobrze musi być. W poniedziałek idę na 2 betę i usg . Oby beta ładnie przyrosła i na usg było już widać kropeczkę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życzę wszystkim przyszłym mamusią dużo zdrówka i dobrych wyników. Ja juz 29 tydzień termin 1 marca:) pozdrawim was cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkie mamy na sierpień! To cudowny miesiąc na urodzenie maluszka :) Wszystkiego dobrego i samych radosnych chwil z brzuszkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede sierpniowa mama
dziewczyny,oststni okres mialam 9tego,cykle mam 28dniowe ZAWSZE,3dni temu zrobilam test,powiedzcie kiedy isc do lekarza-tak zeby bylo juz kogos widac,jestem pewna tej ciaszy i bardzo sie ciesze.to bedzie moje pierwsze dziecko,mam juz 36lat wiec najwyzsza pora;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30już30
Witajcie, dziś dowiedziałam się że jestem w ciąży :) Termin by wypadał 17.sierpnia. A teraz wypada poczatek 5-tego tygodnia. Mam już synka 3 latka 8 miesięcy. mam mnóstwo obaw..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×