Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

Niki ja muszę swojej nakładać śpiochy, rajstopki, bo skarpety ściąga w 2 minuty i nie ma nawet co nakładać. Mam kupę leginsów, spodenek, a nie mam jak nałożyć, chyba że gdzieś jedziemy to na rajstopki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a ja nie widzę zdjęć demagogi na meilu :( widze tylko do demagogi :( niki jak znalazlas to dlaczemu nie zaprosiłas?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
teraz już wiem do kogo Alunia podobna!! :) cała mamuśka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam dzis w smyku bo mialam kupony za 30zl i znizke 20%i co?? zimowe lefinsy...grube tak ze jak spodnie dresowe a polspiochy jej zjezdzaja jak.majta stopami...tylko ja lubie takie cienkie leginy cienka guma nie z jakims gumskiem...bo jak ona ciagle na brzuchu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja faktycznie jest DO Demagogia :-) nie przyjzalam sie . a Alunia do mnie podobna ? hehe czy ja wiem .... ;-) ale milo to slyszec ;-) ogladamy pierwsza milosc a mloda tak glosno gaworzy ze musze co chwile podglasniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
asiula dałaś mi do myslenia z tym poceniem się z nadmiaru wit.D, zauważyłam pewna zależność. Jak Brajan byl chory i dostawał tyle tych leków to po prostu zapomnialam o wit.D i było wszystko ok. A teraz po chorobie wróciłam do wit.D i jak pije to się tak poci że jest mokrusieńki, cała główka, kark i plecki, a nie jest tak ciepło ubrany zeby sie pocił ? Ale tylko jak pije, jak śpi to nie.. hmm a nie chcę iść z nim do lekarza do tych zarazków, a u nas dzieci zdrowe przyjmuja tylko od rana i nie mam jak iść bo z dwójką nie ma szans się dostać.. ehh:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia - tak tak ja o te brwi :) Dziękuję :) Kostek dzisiaj już jest inny, może faktycznie zdrowie mu wraca bo nawet więcej gada po swojemu. Szykujemy się właśnie do lekarza, na 20 mamy wizyte. Później Was nadrobię, bo młodzian wzywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już się jak widzę wyjaśniło, że ja nie wysyłałam żadnych zdjęć na wspólną pocztę. Sikorka, jestem niemal pewna, że to od Ciebie mam fotkę, aczkolwiek na moją prywatnego maila nie doszła, dobrze, że Tralala wspomniała, że jest na wspólnym mailu coś w wysłanych do mnie. Zgadłam? To jak znajdę jakieś swoje fotki to Ci wyślę na Twojego maila. Tu na laptopie męża mam tylko parę z okresu ciąży. A na wspólnego nie wysyłam, bo mi wtedy nikt nie prześle w zamian swojego. :P A FB nie wiem, drażni mnie. Może ja jestem za starej daty i się na tym nie znam. Jakieś to dziwne jest jak dla mnie. Ale daję radę i żyję bez FB. :D Tralala, to Brajanek się tylko do zdjęć tak szeroko uśmiecha? Nie mów. Goju, dobrze, że to tylko od zębów. Oby się nie przyplątało nic do Igorka. Jak byłam na drugim szczepieniu to mówiłam pediatrze, że sie Kacper poci. One pytała jak jest karmiony i czy bierze wit. D. Potem sprawdziła mu główkę, ale z ciemiączkiem było wszystko ok, więc powiedziała, że to od nadmiaru ruchu widocznie. Najwięcej mi się pocił podczas karmienia. Teraz tego problemu już nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Demagogia- haha nie, Brajan normalnie tez sie tak smieje ale do aparatu, chocby płakał to przestanie i bedzie sie usmiechał :D Ze zdjęciem, nie zgadałaś :P To ja :D tyle że 3lata temu z Nikolką :) Dużo się nie zmieniłam w sumie tylko włosy mam krótsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hehe ja to się już pogubiłam z tymi fotkami:)Aaaa żebym nie zapomniała, Natalka należy Ci się porządny klaps za komentarz na fb o urodzie:)Właśnie gdzie tam mi do Ciebie, a nie odwrotnie:)Wariacie:P :)Hehe Nikolka jak mała była to jak Zuzia wyglądała heh:)Jak i Brajanek:)U mnie małej się główka zawsze pociła troszkę, podczas choroby jak D odstawiliśmy to bardzo zaczęła, a teraz powoli wraca do normy bo dajemy codziennie kropelkę tej silnej D3. Niki mąż żaden olbrzym:)Naprawdę fajna z Was para:)Alunia do Ciebie podobna mi się wydaje, tak jak Tralali:)To nas popodglądałaś mówisz na Fb:))Ja mam już luz, mała po kąpieli śpi, kurczę tak myślę, czy jej nie zrobię takiej inhalacji z parującej wody z solą, jak niektóre z Was na katar robią, bo coś jej tam czasem zacharczy w gardełku tak jak pociągnie mocno powietrze noskiem, pewnie jakiś katarek zalega jej. To tylko gorąca woda i sól tak?Stawiacie koło łóżeczka takie parujące tak?Dużo razy już było, ale gdzieś mi z głowy wypadło:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu dokladnie tak, lyzka soli na litr goracej wody i poatawic obok lozeczka. ja to nawet po kilka razy robilan, jak jedno wysttuglo to nastepne gotowalam i zostawialam na noc przy lozeczku. a na Fb wyslalam Wam wiadomosxi ze to ja ;-)) bo nie siem czy mnie chcecie w znajomych hehe ;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takiego zwierzofila hehe :-P oj ale ta Ala moja marudna :-( mam nadzieje ze jej zadne chorobsko nie dopadnie :-( a taka śpiaca jestem .. chyba przez ten deszcz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Niki do mnie chyba nie wysłałaś bo nie mam żadnej wiadomości:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
niki to mnie chyba nie znalazlas bo ja nic nie dostalam :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie Basiu mam pytanko, moze bedziesz miala na to jakas rade :-) mam ta cukrzyce i od 13tc podaje sobie w uda insuline, i mi sie takie zgrubienia porobily twarde, ciezko sie w to wkluc no i brzydko wyglada. nie dosc ze siniaki mam to jeszcze takie dziadostwo. jak masuje to boli :-( masz moze jakas rade na to? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurka to do kogo ja to wyslalam? hahaa ale jaja, sorki dziewczynwy! to ja juz nie wiem do kogo wyslalam hehe wzielam nazwiska z maili, widocznie zle przxpozadkowalam naźh.ska do pseudonimow :-P kurcze ale mi glupio teraz :-P je...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
niki, wysle ci na meila wspolnego moj adres na fb i mnie zaproś do znajomych, ok?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Niki wygląda na to, że te twarde gulki to zrosty po zastrzykach tak na moje oko. To od podawania zastrzyków w te same miejsca.Z kosmetycznego punktu widzenia powinny się wchłonąć, ale może to długo trwać i niektóre mogą pozostać. Są specjalne maści na zrosty, zapytaj w aptece. Wiem, że jest taka maść arcalen, tylko bardzo brudzi ubrania, wiem, że jest skuteczna przy takich zrostach, Zapytaj w aptece o nią i o inne ewentualnie, na pewno Ci coś farmaceuta doradzi:)Bo kosmetyka niewiele zdziała w tej kwestii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu dziek! nie wpadlam na to zeby pytac apyece, ja to jednak ograniczona jeatem hehe tralala no wlasnie do Ciebie wyslalam wiadomosc heh niewiem co sie porobilo, dziekuje za linka, wyslalam Ci zaproszenie ;-) i najlepsze jest to ze ja te wiadomosci mam na moim fb jako wyslana konwersacje . do Ciebie i do Basi, poznalam Zuzinke na zdjeciu. cos zle musialam porobic widocznie . dzieki jeszcze raz :-) ide sie myc, mloda poszla spac - ukapalismy ja wczesniej , zobaczymy czy poszla spac czy tylko drzemke sobie zrobila :-?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D Hehehehe, wychodzi na to, że Niki pozapraszałaś inne osoby :P A obejrzałam Twoje fotki, olbrzym faktycznie wcale nie taki olbrzymiasty :) A Ty śliczna dziewczyna jesteś! i wyglądasz na tych zdjęciach tak młodziutko :) Ja się muszę Wam pochwalić, że wczoraj poszlam do sklepu i kupiłam sobie i mężowi Redsa... I pani mnie o dowód poprosiła!! Normalnie podziękowałam jej i zapytałam, czy tak specjalnie pyta o dowód, żeby mi humor poprawić :D A tak poza tym to byliśmy sobie rodzinnie na spacerku i było miło. Wojtuś spał jak kamień. A teraz już mąż go karmi i wieczór dla nas :) Szkoda tylko, że siły mam już tak mało... W weekend przyjeżdża siostra i cieszę się, że będę miała z kim pogadać. Zaoferowała się też, że wieczorem zostanie z Wojtusiem a my pójdziemy do kina :D:D Nie mogę się doczekać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tralala, o Ty... :P Na to bym nie wpadła. Drogą dedukcji wywnioskowałam, że to Sikorka, bo żadne inne dziecko mi nie pasowało. Zaraz wyślę Ci kilka moich fotek. Dzięki ale przyślij też coś aktualnego, na pewno masz na FB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że jednak nie udało m i sie wbic w Wasze rozmowy albo po prostu nie potrafie a moze zbyt pozno Was znaazłam...takzę życze powodzonka, przede wszystkim zdrowych maluszków i szczescia... nadal bede Was czasami czytac... dziekuje za wszystkie miłe słowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
domagogia- hehe sikorki Gabrysia ma taką malutką główkę i całkiem jasne włoski :) wysłałam Ci aktualne na Twojego meila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć O Kurcze ale naskrobalyscie, muszę 3 str nadrobić, ale zrobie to z miła chęcią :-) Ech Dziś już mam dość, byliśmy najpierw u neurolog wszystko ok :-) potem do pediatry, oGladal go i chyba sam nie wiedział co, niby cos wirusowego, jak po 4 h od podania przeciwgoraczkowego leku nie spadnie temp poniżej 39 to mam podać antybiotyk, po 17 zobaczyłam, ze na górnym dziasle na samym końcu taka biała gula twarda mu wyrosła, na zęba to nie wyglądało, na plesniawke tez nie bo twarde, to dawaj małego znowu w auto ( z gorączka!) do lekarza, a ona na to ze nie wie co to, ze do stomatologa z tym. Pytam sie czy gorączka od tego może być a ona ze chyba nie. Noz kuzwa. Jutro idziemy do takiej dalekiej ciotki męża ona jest stomatologiem. Ciekawe co to. A mlody ma temp 38,7 po 4h od podania paracetamolu. Martwię sie bo innych objawów przeziębienia nie ma :-( Ok nadrabiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
demagogia :) mniej wiecej tak sobie Ciebie wyobrazałam :) i ten malutki Kacperek jeeej cudo :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tralala, wysłałam Ci maila. Xaraa, dlaczego tak piszesz? Przecież dziewczyny normalnie z Tobą 'rozmawiały' na forum. Chodzi Ci o dostęp do maila? Myślę, że za jakiś czas byś dostała. Nie odchodź, naprawdę każdy tu wnosi coś ciekawego i można korzystać z czyichś rad. :) Oj Ita, daj znać co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój Janek ma taką grudkę na dolnym dziąsełku. Ja to zauważyłam jak miał niecałe 3 miesiące i ma to do teraz. Myslałam, że to ząb, ale lekarka powiedziała, że nie że to nie ząb tylko coś tam, już nie pamiętam co, ale nic co mogło by martwić matkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×