Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

Gość
Ita eh...może to jednak ząbek?Bo temperatura się tak utrzymuje, a innych objawów nie ma, to tak wygląda, jakby ząbkowanie hm..oby ta stomatolog jutro Wam rozjaśniła sytuację:)Xaraa nie rozumiem skąd ten wniosek, że się nie możesz wbić w rozmowy. Ja i dziewczyny odpisywałyśmy na Twoje posty, więc szkoda, że tak się poczułaś, że Cię nie chcemy tutaj.Demagogia dawaj te foty Twoje a nie gadaj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basieńko kochana, masz do mnie maila jak co. :P Poproszę o tą fotkę ze ślubu, gdzie podobno jak księżniczka wyglądasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Osz Ty;p No dobra;p Dziewczynki mocno przesadzały więc się nie spodziewaj cudu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xaraa- no co Ty nie wnikaj pisz z nami :) a,ze czasami czujesz sie pominieta- rozumiem. ale tak to jest ja np, podczytuje caly czas a jak przychodzi do odpisania- nie pamietam! tlyko jakies drobne watki heh i wlasnie widzisz, odpisalam Tobie ale o reszcie kompletnie zapomnialam!! X ja tez zaprosilam kilka dziewczyn na fb ;-) jak zwykle od tralalali wzielam hehe x Basiu mam pytanko- reguluje sobie sama brwi ale czesto mam te miejsca zaczerwienione i podraznione jest na to jakis sposob? dodam ze wogole mam sucha skore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Anetka kostka lodu po wyrywaniu zaraz schłodź te miejsca, na podrażnienia może być alantan, albo coś z cynkiem, sudocrem ma chyba w składzie nawet cynk więc śmiało nim możesz sobie posmarować te miejsca:)Nawet to co do pupci Kaji używasz na odparzenia, jak coś używasz, np bepanthen też może być, powinnaś mieć mniej podrażnione:)Przy suchej skórze tak możesz być, możesz np dzień przed regulacją porządnie nawilżyć tą okolicę nawet oliwką zwykłą:)Może pomóc, chociaż i tak skoro masz te miejsca na tyle delikatne, że skłonne do takiego podrażnienia, może ono występować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Demagogiu wysłałam fotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to mi dopiero cuda wyszly na tym fb... Goju wysylalam Ci zaproszenie kilka dni temu, chcialam wtedy poodnajdywac tez pozostale dziewczyny ale brat wylaczyl mi internet a pozniej nie mialam czasu az do teraz. no i bylam przekonana ze to zaproszenie sie nie wyslalo heheheeee ale jaja .... ita jeju ciekawe ... moze to faktycznie zab ? ale tak dziwnie hmm jeju i musialas z chorym dzieciatkiem dwa razy jezdzic... szkoda ze ta goraczka dalej wysoka, chyba sie nie da ominac tego antybiotyku... ale byle poprawa bedzie Wivi powiadasz ze mlodo wygladam ?? hehe mam 26 juz na karku ;-) to bardzo mile ale do pieknosci to mi baaardzo daleko i z wiekiem coraz dalej hhe bo zmaeszczwk przybywa ;-p ale.dziekuje , poprawilas mi nastroj :-) Tez musisz mlodziutko wygladac skoro pytali cie o dowod :-) tez mnie czaswm spotyka taka sytuacja. a moj maz to na zywo wyglada powazniej , ma 31 latek a miektorzy daja mu nawet 40. ale z zachowania to czasem nawet osiemnaatki bym mu nie dala ;-p Xara szkoda ze tak piszesz , tak wlasnie zauwazylam ze Cie mniej na forum. no coz skoro tak zdecydowalas ... odezwij sie czasem :-) sciskam Cie serdecznie a ja powyparzalam butelko, Alunia dalej spi... tez bym poszla spac ale o 22 insulina, o 22.40 mierzenie cukru ech pewnie bedzie tak ze o 23 pojde spac a mloda sie obudzi... ja to juz mam takiego pecha hihiii jak nie z facebookiem to z Innymi rzeczmi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
demagogia, szczerze to kiepsko widac tatusia Kacperka wiec nie wiem :) Ale do Ciebie chyba podobny faktycznie nie jest :) Mój Brajanek to wszyscy mówią że cały tata.. :) Dobra, lecimy z inhalacją, i ogarnąc po kąpaniu (bo u nas zawsze sajgon po kąpaniu dzieciaków, mała się sama rozbiera to ubrania po całym pokoju szukam hehe) :) :) A plecy mnie tak bolą że zaraz zwariuje.. Tak jak na koniec ciąży mnie bolały od ciężkiego brzucha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu w zyciu nie nadrobie...dopiero usiadła...dzień intensywny bo pierwszy raz się wybrałam na zakupy z kolezanka tak bez powodu zostawiłam Polcie z babcią na 3 h...strasznie tęskniłam.do pracy to ja się nie nadaje psychicznie....do tego wlasnie skończyłam prasowac i to tylko jakieś 80% wyprasowane... weźcie mnie pozapraszajcie...ja tam jestem u Basi... Niki wariacie mnie zaprosiłaś Basiu ja też uważam ze wygladasz jak księżniczka albo z jakiegoś katalogu sukni ślubnych ale bałam się pisac bo może nie kazdy lubi takie teksty a ostatnio wiesz...jak mam z "koleżankami" obejrzałam fotki, jakie wasze dzieci duze!! raczki Kostka to mi się wydają dwa razy Polki, a długie jakieś....głównie to chłopcy tacy się wydaja no może naszą Przytulanką Brajankiem ale pozostali to mi na przedszkolaki wyglądają hehehe Karolinka no synek był mega byku :) Dziewczynki chyba sa mniejsze bo Gabi, Zuzik i Polka jakieś takie mniejsze rączki itd...może ja się nie znam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie święto!! Natlka ponarzekała !! hihih zartuję kochana oczywiscie ale zawsze Cię podziwiam ja tu z jednym dzieckiem i panikuje a Ty trzaskasz sama dwójkę...brawo! xaraaa, mamakostka, mamusia sorka ze jeszcze mało do Was personalnie pisze ale po ciązy została mi jeszcze mega skleroza...mam tak ze pamietam co napisac a potem dupa...potem dodajecie posty i nie wiem jak cofnąc do tych by sobie coś przypomnieć itd... taka tam aga co taka cisza? :) :P vivi a to ja ciebie mam w znajomych czy demagogię ? bo ja już wszystko pomieszłałam jak się Wasze nazwiska połączyły..tak po ksywkach to ejszcze ale po nazwiskach to już masakra jakas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogole to ostatnio miałam dwa rentgeny dzien po dniu wiec szarych komórek ubyło hahaha, a tak powaznie mam jakieś zmiany ogniskowe w lewym płucu...ortopeda tez chce rentgen, krioterapia nie pomogła teraz lece z polem magnetycznym...smeije sie ze musze szybko drugie dziecko machnąc bo jak umre to moj bedzie miał tyle roboty ze mu drugie babsko w glowie nie bedzie siedziec :) i tak bede go straszyć po nocach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja nie wiem co jest w tym moim mleku, ale moje dziecko z wszystkiego ma ubaw! Wycieram mu pupę jak kupkę zrobi- śmieje się w głos.. Trzymam mu nóżki żeby nie wierzgał- śmieje się w głos! :D Dzisiaj próbowałam mu jakiś obiadek wcisnąć ii on nie umie z tej łyżeczki i za setnym razem jak wypluł się wkurzyłam (choć wiem że nie powinnam) i mówię do niego tak poważnie z podniesionym głosem BRAJAN NO JEDZ a ten się zaczął tak śmiać na głos że myślałam że padne!! Cały się opluł ze śmiechu, mnie i krzesełko :D A może te inhalacje zawierają jakiś gaz rozweselający :D Takiego dziecka to ja jeszcze nie widziałam- z wszystkiego się śmieje ! :D iiii tak jak demagogia kiedyś pisała, ze jak ja się śmieję to on też mimo że nie wie o co chodzi to chichocze ze mną :D Ale najsłodszy to jest rano- jak się obudzi to tylko słychać że obrócił się na brzuch.. idę zaglądam do niego a on podnosi główkę takimi zaspanymi oczkami i taki uśmiech od ucha do ucha! :D Asiula- chcesz mi powiedzieć że Brajanek jest jak dziewczynka? :P hehehe :) Ja mam jakieś małe te dzieciaczki :D Małe ale grubaski :D :D Chociaż Nikolka też była kuleczka a jak już miała 7-8mies to się wyciągnęła i była normalna, a teraz w sumie drobna jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My po kontroli. Mały osłuchowo czysto, tylko gardełko jeszcze troche czerwone i kaszel trochę został. Za to ja dostałam leki od lekarza mojego synka :) Pytałam o wit.D i mówił że na piersi dawać a na mm nie, ale myślę, że co lekarz to opinia. Pytałam też o siusiaka, oglądał go i kazał mi dość mocno mu tą skórkę naciągać bo już mu się zrosty zrobiły. Ita - Super, że na wizycie u neurolog wszystko ok! Oby ta gorączka spadła a na dziąsełku nic poważnego nie było! Asiulka - dziewczynki może drobniejsze, bo to dziewczynki :) Kostek miał robione zdjęcie do paszportu i wygląda na nim jakby miał gdzieś rok. Rosną te dzieci, a dopiero co się urodziły. Ciąża się dłużyła, a jak maluchy na świecie to ten czas szybciej leci. A sklerozę to ja też mam, czasem otwieram kafe w jednym oknie a odpisuję w drugim, co by odpisywać na bieżąco jak czytam :P Tralala - może po prostu Brajanek się z Ciebie śmieje :P Kostek jak widzi babcię to ciągle się chichocze, nawet się odezwać nie musi :) Ja też jestem na fb :) Jutro Was poszukam, chyba że któraś z Was znajdzie mnie prędzej :P Idę odespać wczorajsze wieczorne płacze. Dziś jest ok, a lekarz stwierdził że to było chorobowe przesilenie. Oby więcej tych "przesileń" nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mamo kostka podaj ile mialas lat rodząc synka i czy cc czy sn to wpisze Cie do tabelki naszej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tralala - 24 lata i sn :) Tabelkę chyba sobie wydrukuję i powieszę, bo nadal nie pamiętam które dziecię czyje :) Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez poprosze o zdjecia ślubne na poczte, uwielbiam ogladac zdjeci zwłaszcza z slubu. niki ślicznie wyglądałaś w dniu ślubu;* xxxxxxxx posłałam na poczte moje wypieki;) w tym tyg znjoma miała urodziny i postanowiłam zamiast tartu to zrobic 25 rurek z kremem;) xxxxxxxxx ja tez nie wiem czyje dzieciaczki na tych zdjeciach;) jak dla mnie to Brajan popija wszystkich taka mała wsza;) wszedzie go pełno i cudownie sie go oglada takiego wesołego i jego poczynania. jestem w szoku jak szybko sie rozwija. a ten ślicznotek w kropkach;)pokazałam męzowi i tylko jedno słowo takich małych dzieci to nie powinno spotkać;( widze ze Zuzia ostro ćwiczy na brzuszku;) kostek ma śliczny uśmiech a włosk cudownei, a Kacper jak był mały;) sama buźka sie śmieje mały pulpecik a teraz w sam raz, Kaja taka delikatna na buzi a niunia od siorki taka powaga jak mój Franek;) wyciagam aparat i u małego znika uśmiech tylko zostaje powaga i duma;) goja-jak twój mąż zrobił tak ładne zdjecie??? macie jakis program do obrabiania zdjec?? czy dobry aparat??? bo że dziecko cudowne to na pierwszym planie widać. ja mam niby dobry aparat a zdjecia kiepskie. może któras zna sie troszke na fotografi i udzieli kilku rad jak robic dobre zdjecie. xxxxxxxxxxxxxxxxx z tego co czytama to Zuzia i mój syneki i chyba jeszcze Kostek sie nie przekrecają na boki. leniuch jedne;) xxxxxxxxxxxxxx z witamiana d mi położna powiedziała że jak karmie piersia to ja mam brac witamine d i w mleczku przeniknie do dziecka a przy sztucznym nic nie podawać a lekarz w pl kazał podać krople dziennie bo w uk nie ma słońca;) xxxxxxxxxxxx mój mały od paru dni zaczyna machać nogami w kompieli do tej pory była pełna powaga;0 i kapnął sie że ma włosy z tyłu głowy i cały czas sie za nie ciągnie;) dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeny ja od 2.50 nie spie! ech to ja juz wole jak mloda idzie w kimono o polnocy i spi do 10 :-( ale przynajmniej mezowi kanapki zrobilam bo sie do pracy wybiera :-P Ala nawet kupsko zrobila, mleko zjadla, moze usnie juy w koncu ojejj wśpolcźuje tym dziewczynom ktorych dzieci śie budza nad ranem ebh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja jestem w półśnie od 4 dziś. Mała spać nie może wybudzała się, krzyczała, zasypiała na 5 minut i tak w kółko. A teraz sobie wędruje po całym łóżku. Wyślę później na maila filmik jak ona się przesuwa do przodu poprzez kiwanie się na boki na brzuchu :) Ja wysłałam zaproszenie na fb do MamaKostka i kogoś jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem nie przytomna...skad moje dziecko wzielo wstawanie o 6??....a pobudke miala o 4... takze jesc jeszcze nie chce...po pprostu wstala...horror

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita, a może to trzydniówka? temp utrzymuje się przez 3 dni a później znika, pojawia się wysypka, która po kilkunastu godzinach sama znika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaKostka super ze juz wszystko ok z malutkim :) Kropek moj :) chociaz w sumie to juz nie kropek :) Xaraa nie wiem dlaczego odnioslas takie wrazenie przykro ze odchodzisz bo jak tu juz ktoras z nas napisala kazdy wnosi cos cennego do tego forum :) co do ubierania to ja po domu malego zazwyczaj ubieram w krotkie body i pajaca bo jakos mi tak wygodniej albo dlugie body i polspiochy a na noc wkladam go w spiworek i lekko plecki jeszcze kolderka okrywam bo moj to taki kopaczek ze zaraz sie rozkopuje :) a w mieszkaniu mamy tak ok 22 stopni wiadomo nad ranem mniej i nawet chlodno mi jak wstaje no ale nikt w nocy do pieca nie doklada bo jak chlodniej jest to jakos nam sie lepiej spi :) Trala fajnie ze Brajanek taki wesolutki :) ja to sie musze nameczyc alebo malego gilgotac zeby sie zaczal w glos smiac za to jak widzi dziadka to od razu ma usmiech od ucha do ucha ja nie wiem moj tesciu ma cos w sobie chyba bo Kacper tez zawsze tak na niego reagowal zreszta do teraz jak dziadzius w domu to starszy caly czas na gore biega a jak wy sie znajdujecie na tym fb??? bo ja tez bardzo chetnie dolacze do grona waszych znajomych :) i tez poprosze o zdjecia Basi :) maly wstal wiec uciekam milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy ktoras tez tak ma ze co pampers kupa? I to nie kropka tylko kupka...ale nie tez caly pampers...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka, mi Marek robi teraz kupkę dwa razy dziennie, ale to jeszcze efekt choroby, a tak to kupa była raz na dwa-trzy dni, ale mój jest na piersi i jeszcze nie je żadnych zupek, na razie próbujemy ... muszą się wypowiedzieć mamusie które mm karmią i dają już stałe posiłki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że wszystkie niewyspane... U nas tez kiepska noc. Wieczorem Igor strasznie płakał, zasnął dopiero po czopku a potem była jazda w nocy z wysoką goraczką! Zbijałam nurofenem i dospał do 5. Od wczoraj niewiele je, właściwie połowętego co powinien:( Dziś znow gorączka, a oczywiście pediatry nie ma! Jak coś będę jechac gdzieś prywatnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za nami od 7 do taz juz 3 kupy...jutro juzmkoniec dicofloru moze to rpzez to... Mialam dzis zaczac gluten ale chyba poczekam do poniedzialku... Nie wiecie jak gluten wplywa na kupe? Normqlizuje, zestala czy moze rozluznia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Anetko na Fb :) Demagogia - fajnie, że spełniłam Twoje wyobrażenie o mnie :D A ja powiem Ci szczerze byłam pewna, że zupełnie inaczej wyglądasz! Tzn, myślalam że jesteś blondynką i - nie mam pojęcia dlaczego - z lekko kręconymi włosami :D Ale piękna brunetka z Ciebie :) W ogóle muszę Wam powiedzieć, że jak Was "poznałam" na FB to jakoś nie mogłam wizerunku przypasować do osoby - tzn, każdą z Was wyobrażałam sobie inaczej. Chyba dlatego, że kierowałam się wygladem dzieci. Np myślałam, że Asiulka jest blondynką bo Pola ma jaśniutkie włoski :) (To mnie - Wivi - masz w znajomych na Fb, nie Demagogię :) Mamo Kostka - cieszę się, że maleństwo ma się lepiej. Obyś i Ty szybko wróciła do zdrówka! Tralalala - ja Cię podziwiam, że dajesz radę sama wszystko ogarnąć. Weekend tuż, tuż!! Mam nadzieję, że będzie wspaniały! Xaraa - szkoda, że masz takie wrażenie, że nie udało Ci się wbić w nasze rozmowy... Ja powiem Ci jak to u mnie wyglądało... Też zaczęłam tu pisać stosunkowo niedawno (no... jakieś 100 stron temu :P) I też na początku niewiele osób mi odpisywało. Raczej czytałam i starałam się zapamiętać kto, co i jak... A jeśli mi zależało to po prostu ponawiałam pytanie i część mamusiek mi odpisywała. Teraz też tak jest czasami - a to ktoś mi odp. a to nie... I to chyba normalne :) Dla mnie zresztą to forum jest pewnego rodzaju... hm... terapią? Wypiszę się i jest mi lepiej. To tak, jakbym trochę prowadziła wirtualny dziennik :) Odezwij się czasami! A u mnie dziewczyny tak sobie - Wojtuś wstał przed 6 (z tego co widzę, to wszystkie dzieciaczki takie ranne ptaszki dzisiaj) i marudził... Potem zasnął na 20 minut, wstał, był głodny i zjadł - UWAGA - 60 ml!!! Jestem załamana... Spojrzałam w mój dziennik - zapisuję ile zjadł - i widzę tendencję spadkową... ZNOWU :(:( I znowu się denerwuje i napina przy jedzeniu... Ja nie wiem... Tak samo było wtedy... Najgorsze jest to, że ja się zaraz tak denerwuję, spinam, płakać mi się chce... Już oczyma wyobraźni widzę nas znowu w szpitalu :( Jutro idziemy do pediatry - kolejnego. Chciałabym, żeby ktoś jeszcze zerknął na jego wypis ze szpitala i ewentualnie podpowiedział jakie badania zrobić. Wiadomo, że w szpitalu to badają tylko na podstawowe bakterie itp. A może to cos dalej w nim "siedzi"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Biedny Wojtuś :( Trzymam kciuki żeby nic się nie działo!! A dzisiaj te dzieci chyba się zmówiły :P Co prawda mój spał od 20 do 9 ale miał w nocy 3 pobudki a normalnie nie budzi się w ogóle :) Dziś sprzątaliśmy chomikowi i nam uciekł :) Była gonitwa w łazience żeby nie wlazł pod pralkę albo pod szafkę bo bym go nie wyciągnela juz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×