Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

Wivi - no to trzymamy kciuki za to nowe mleczko! A z tym moczem to ja ze starszym synek rok się mordowałam. Był pod opieką poradni nefrologicznej i co miesiąc robiliśmy posiew. Dlatego wiem, że woreczki są do bani i najlepiej łapac. Ale Igor przez gorączkę małoje no i mao tego siku. W końcu wsadziłam mu nogi do zlewu i jak się trochę polało wody to ładnie zrobił siusiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka - własnie dzwoniłam, ale okazalo się, że tam do 17 tylko:( A bym puściła wiąznkę bardzo chętnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja współczuje :-( Nasz po zupce jarzynowej jakby lekka wysypka ma, dałam tylko 4 lyzeczki nie wiem czy to od tego czy nie, jutro chyba znowu spróbuje. Demagogia ja bym spróbowała z tymi sankami :-) i zobaczyła skoro już sam siedZi Przed chwila teściowa wyszła i maz sie skarżył, ze od 3 dni nie możemy sie wyspać i ta zaproponowała ze w sobotę mamy iść do nich spac a oni prZyjda do małego :-) fajnie ciesze sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak pusto, chyba wszystkie szykujecie maluchy do spania. Przyszły wyniki i są dobre:) Niestety od 18 walczyłam z 40 stopniowa goraczką. Paracetamol, okłady i kapiel pomogły na szczęście. Na noc dałam mu jeszcze nurofen. Musimy jakoś wytrwać do rana. Najbardziej boję się drgawek i wstrząsu. Chyba nie zmrużę oka, już trzecia noc taka. Nawet mój mąż dziś stwierdził, że wyglądam okropnie z wielkimi cieniami pod oczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja dobrze że chociaż wyniki w porządku. Moja siostrzenica dwuletnia miała niedawno przez 4 dni tak wysoką temp że zbić nie mogła i do dziś nie wiadomo skąd była. Gabi wykąpana (w dużej wannie, w małej już nie kąpię bo się nie może wyciągnąć:) ), ale spać nie zamierza. Walnęła drzemkę ponad godzine koło 18 i teraz szaleje. Od kilku dni prawie wogóle nie śpi w dzień, 2 razy po 30-40 min tylko. Ale jak ja rozbierałam to odkryłam okropne odparzenie, cała pipka i pachwiny, skąd to? Przy poprzednim przebieraniu było ok, bez zaczerwienień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedny Igorek, oby noc byla spokojna :* przy goraczce dziecko szybko sie odwadnia. synek przy prawie wszystkich zabkach goraczkowal do 38, nawet teraz przy piatkach xxx tatus z corcia poszli spac a ja z synkiem ogladam "na wspolnej''. ogladam hula-hop na allegro i mam zamiar jakies kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
oooo jaaa!! co za dzień. Ledwo żyję, ale cały dzień po za domem, okazało się że zapomniałam o wizycie w urzędzie pracy, poszłam do lekarza wystawił mi opiekę, i dzisiaj tam zawiozłam myślałam że załatwię wszystko dziś, mówię jej że mam dwójke małych dzieci i nie mam z kim zostawić a ona że nie bo nie ma miejsca i jutro znowu!! Później pojechałam do babci, przyjechała moja mama wzięła małą a ja wyskoczyłam z Brajanem i z koleżanką na miasto, ale się nachodziliśmy, tego było mi trzeba :) zmęczona ale zadowolona ;) najgorzej że jutro mama moja jedzie o 5 do pracy i albo pojadę z nią po 5 rano albo jakoś po pracy po mnie szybko przyjedzie.. nie wiem jak to zrobimy.. ale będzie dobrze :D musi być :P xxy aaa no szok trening jest tylko w 7 kawałkach :( dzisiaj nie ćwiczę, nie mam siły :P xxy ale żeście dzisiaj naskrobały tych stron ;) ledwo nadrobiłam :) xxy Niki daj znac co z tym kremikiem czy chcesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goju, siostra mnie wielokrotnie uczulała, bo sama ma trójkę dzieci i duże doświadczenie po lekarzach, którzy jej to mówili, że przy gorączce najlepiej podawać dziecku naprzemiennie paracetamol z ibuprofenem. Dobrze, że wyniki w porządku ale wobec tego skąd ta gorączka? Sikorka, oj biedna Gabrysia. Wietrz jej pupę jak najczęściej i ile się da. Ja tak robiłam zapobiegawczo jak mały był malutki. Ita, Ty to masz życie. Tylko pozazdrościć. Wivi, trzymam kciuki za Wojtusia. A co do Kacpra to jak czytam, że którejś dziecko ma 71 cm i 7 kg, a mój 68 cm i ponad 8 kg to wydaje mi się, że to jednak klusia. Tralala, to fajnie, że się wyrwałaś z domu. :) Aaa, teraz sobie przypomniałam, że miałam wykąpać gadzinę w tej próbce z Ziaji. Zapomniałam na śmierć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslalam ze moze jest jakis link z caloscia :) ja dzis jestem po skalpelu i dwoch czesciach szok treningu :) w miare jak moja kondycja bedzie sie poprawiac to bede dokladac kolejne czesci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiuka358
Goju biedna jestes i Igorek tez...jakos przetrwajcie noc jutro bedzie nowy dzien i mam nadzieje koniec tej goraczki... My jestesmy spakowani choc moje gardlo dogorywa..ale goraczki, kataru nic nie mam wiec nie odpuszczam sobie...najwyzej sie rozpakujemy, dzis juz 3 ci dzien wiec musi byc prżelom... Ita a jakie skladniki byly w zupce? Sa takie co im 4 lyzeczki wystarcza...a zazdroszcze spania u nas nawet tesciowa chce i co weekend to Pola tylko meme i meme, wiec dupa blada...poza tym dzis znowu byly dwie pobudki na zarcie..wrrr Taka tam aga jak nie umre to jutro zobacze elblazkowo... Najgorsze ze od 18 bedziemy siedziec w domu jak nie bedziemy musieli gnac do wawy, wszystko sie okaze...to pierwsza wyprawa malej.... Xaaaraaa postanowilam za nas, boerzemy sie z ta chodakowska za pas...ten skalpel czy cos, tylko niech mi gardlo minie bo srednio mi buzia oddychac jakby nos nie nadazal.... Ciao dziewczyny buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny! Ciagle Was czytam przy karmieniu małej ale jakoś sie nie udzielam bo po pierwsze brak czasu a po drugie cieżko by było mi wbić sie w tematy. Bardzo sie do Was przywiązałam i łapię się na tym, że już jestem uzależniona od czytania Was. Jesteście super! Zawsze sie śmieje z opowiadań Niki, uwielbiam tasiemce Basi, wypowiedzi takie spontaniczne i czasem stresowe Asiulki i innych dziewczyn oczywiście wypowiedzi. Niektóre mamusie już nie piszą ze względu pewnie na nadmiar obowiązków. Tralala cieszę sie, ze Brajanek już zdrowy bo mialaś przejścia. Karolinka tez wspaniale, ze jesteście już w domku. Zdrowia dla wszystkich chorych dzieci i ich mam! Goja super, ze Igorek tak ładnie przeszedł Ci na mm. Basieńko rownież Twoja Zuzia pięknie je mm. Też bym chciała żeby moja Emilka już tak piła mleczko. Xaraa z tego co pamietam to Twoje dzieciatko nie chce pić z butli. Moja Emilka nauczyła sie pić z butli medela calma. Sasiadka mi pożyczyła. Od razu załapała a na drugi dzień dałam jej już butle z aventu i wypiła 50ml herbatki. Może Tobie tez sie tak uda choc butelka bardzo droga. Dużo korzystam z Waszych porad i polecanych produktów. Bardzo jesteście pomocne. Ja mogę Wam polecić wspaniały płyn do kąpieli z Ziaji http://www.aptekaeskulap.com.pl/ziaja-ziajka-natluszczajacy-plyn-do-kapieli-370-ml-p-14116.html Dzisiaj pierwszy raz wyprobowalam i jest bardzo fajny. Dotychczas kąpałam mała w Oilatum ale na pewno zostanę przy tym Ziaji. Wiem, ze pisalyscie o Ziaji ale od 6 miesiąca a ten jest od 1 dnia życia. Jejku rozpisałam sie tak dużo, że pewnie nie będziecie czytać :) pozdrawiam wszystkie wspaniale mamusie. Piszcie dalej bo czytam Was z przyjemnością! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja mam nadzieję, że ta noc będzie dla Was spokojna! Oby Igorek już nie gorączkował. Trzymam kciuki za Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cameratko posyłamy z Zuzią ogromne buziaki:*Pisz częściej Kochana, na pewno Cię wszystkie ciepło przyjmiemy. Wiem, że brak czasu dokucza, ale czasem, jak będziesz miała chwilkę to pisz:*Napisz ile Emilcia już waży:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demagogia życie jak w Madrycie ;-) Asiulka marchew, por, ziemniak, skrócie, woda, olej ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z wieczorka :) de mag ogia nawet nie wiesz jak bardzo :D taka mały postep a ile radosci :) i zrob w koncu ten test bo przyjadę i Cie zmuszę hi hi hi Basiu dzieki za miłe słowa :) a imię niestety mam inne niz na poczcie ale Zuzk mi sie podoba i to tak dlatego :) a o tym sudokremie to pierwsze słysze....ja jak smaruje to zawsze zostaje białe nigdy do konca nie wcieram ale nic sie nie dzieje..choc rzadko smaruje bo Bartek nie jest wrazliwy :) Wivi tez dziekuja za miłe słowa i świetnie, że Wojtus juz lepiej i na pewno bedzie juz coraz lepiej :D goju to sie zdenerwowałas ale wazne, że wyniki sa dobre, życze spokojnej nocy, bez niepotrzebnych stresów... ita to masz dobrą tesciową :D agata ja juz hula-hop kupuje miesiac czasu....i nie moge kupic:P tralala zazdroszcze wypadu :) fajnie tak odreagowc troszke :) asiulka trzymam kciuki za wyjazd i muszisz mnie mocno zmotywowac telepatycznie hi hi Camerata witam :) własnie juz dziewczyny pisały o tej butli i ciagle sie nad nią zastanawiam, dzis znow próbowałam i nic..cigle zasmiat ssac to gryzie i sie tak słodko cieszy a ja zawiedziona bo coraz blizej do pracy a my daleko w polu...chyba sie zdecysuje na ta bute bo duzo osób ją poleca. I pisz czesciej ... mi tez na poczatku ciezko było załapac co i kto ale juz jest coraz lepiej :) Ja dzis znów bez meza bo w pracy ale na szczescie ostatnia nocka. Bartek zasnął przed 20 i dzis sam w łozeczku:) wykąpalm, nakarmiłam i połoazyłam do łozeczka, nakreciłam karuzelke pogaworzył i zasnął :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita Bartkowi tez ostatnio wyszły plamy na buźce i byłam u dermatologa i ona mi powiedziała, żebym wstrzymała sie z rozszerzaniem diety bo najczesciej uczula seler i por własnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a Taszka usnela wlasnie przy moim fałszu:) wybrałam tym razem hiszpański repertuar Hehe a co mi tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
de mag ogia- dzieki za rady. jestem praktycznie pewna ze kolor wlosow mamy identyczny juz po opisie ;-) x Camerata super ze sie odezwalas! daj znac jak sobie radzisz tez masz w koncu starszaka z 2010 :) x Goja super ze wyniki ok. a z chodakowska to jest tak ze ja czuje ze w koncu chodze wyprostowana i z wciagnietym brzuchem a nie wiecznie zgieta w pol z wywalonym bebzonem i to napewno duzo daje. a moze to zeby? bo pamietam jak pisalas ze starszy przy zabkowaniu goraczkowal x powiem szczerze,ze juz zapomnialam co mialam napisac ;-) dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu Zuzinka jak słodko wyglada :* ja tez ostatnio przymierzałam Bartka do spacerówki moze wiosna szybciej nadejdzie hi hi aaa i masz taki stół z krzesłami jak ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Camerata jeeeej jak Cię dawno nie było :) Pisz częściej :) Mi Brajanek zasnął na twarzy ! :D mniej więcej jak Kacperek kiedyś na zdjęciu ;) Wczoraj nakręciłam filmik jak się bawił w wannie, hehe jejj, tylko kupię matę antypoślizgową to będę go kąpała codziennie, on tak lubi się w tej wodzie pluskać że aż mam wyrzuty że tak rzadko go kąpie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku, znowu mam do nadrobienia :) Kostek dziś coś nie mógł zasnąć, ile to mu piosenek musiałam zaśpiewać a i tak zasnął przy swojej mruczance. Zęby go męczą ewidentnie, bo nigdy smoka nie chciał a teraz bierze i gryzie. Asiula - udanego wyjazdu! Camerata - odzywaj się częściej :) Goja - spokojnej nocy kochana! Trala - ja dziś pierwszą kąpiel w dużej wannie małemu zrobiłam i chyba tak już zostanie, bo miał radochę jak nie wiem co :) Ita - tak jak Xara pisała, może to seler? Na słoiczkach chyba bobovity jest nawet wytłuszczonym drukiem w składzie, wiec moze faktycznie jest silniej alergizujący? A może spróbuj dać jakąś zupkę która jest ogólnie bez marchewki, i tylko dać np. pół łyzeczki tej nieszczesnej marchewki? ja tak planuje zrobic, ale to za kilka dni. Teściowej zazdroszczę :) Sikorka - odparzenia nie wiadomo skąd są, u mnie dziś to samo. Nie było, a przy kolejnej zmianie pieluchy już było. Wivi - cieszę się, że z Wojtusiem lepiej! Oby wyzdrowiał do końca bardzo szybko :) My rano na szczepienie. Dowiem się ile ten mój klopsik już waży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane te odparzenia moga wystąpić od ząbkowania. smarowac kremami i tyle dobrej nocy;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tym sudocremie czytalam w ulotce , pamietam ze bylo napisane zeby wcierac dokladnie i rownomiernie . i tak staram sie robic. a tak mi sie przypomnialo ze czerwone pupki moga sie pojawiac przy rozszerzaniu diety, wtedy mocz i kal maja inny sklad i nim sie skora przyzwyczai to moga byc podraznienia, gdzies czytalam o tym. Goju jejku wspolczuje Co tego stresu, zeby tylko sie szybko wyjasnilo co jest Igorkowi.. trala no wlasnie caly dzien mi lazi po glowie ten penaten.. odezwe sie jutro na fb , dzis juz zaraz lece spac bo padam normalnie... aaa co do kolysanek to ja wymyslam wlasny repertuar hehe cztery kolysanki wymyslilam o Aluni dla Aluni hehe i to jeszcze rymujace sie :-))) i laze dumna jak paw i jej spiewam hhe i to po 2-3 zwrotki maja :-)) no to sie pochwalilam na maksa heeh a wiecie co normalnie dzis bylam u diabetologa, prawie piec godzin czekalam, tyle ludzi, juz wysiedziec nie moglam.. od razu zjebka od pani dr dlaczego schudlam cztery kilogramy hehe a ja nawet nie wuedzialam ze schudlam. trzymam ta diete cukrzycowa i staram sie nie jesc za duzo, a ta mi mowi ze jak bede chudla dalej ti mi zwiekszy insuline ... a ja wlasnie staram sie jej brac jak najmniej i regulowac dieta zeby sie pozbyc calkiem tej insuliny kiedys :-( i na mnie naryczala ze moje podejscie jest bledne heh.. . ogolnie najmlodsza tam bylam jesli chodzi o pacjentow, kilka babc i dziadkow kojarze z poprzedniej wizyty, kti wie moze sie zakumplujemy jak sie tak bedziemy spotykac hehhe bede miala super team :-))))) aaa mmoze sobie wezme na drugi raz druty i jakas babinka mnie nauczy dziergac ;-)) moze mam jakis ukryty talent heee dobra ide spac bo mnie glupawka bierze z tego zmeczenia :-p aaa demagogia ja tez czekam na Twoj test !!!! ja testowalam niedawno bo ciagle robi mi sie slabo i pobolewa brzuch, , ale te slabosci to moze z tej diety mojej, test negatywny wyszedl . a jutro piatek, z tego co pamietam to pisalas ze w piatek robisz? tylko pamietaj zeby z rannego siku zrobic ;-)) oby wynik byl dla Ciebie radoscia :-) a swoja droga to ja bym nie wytrzymala tyle czasu w niepewnosci, juz bym miala z dziesiec testow zrobionych hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dziś tylko po jednej pobudce w nocy. Ja byłam wyspana już o 5:15, gadzina wstała 10 min. później ale marudził jak nie wiem. Walnął teraz kupsko, przebrałam, zjadł i obaj z mężem śpią. Wiecie, to forum jest jak serial. Wchodzi się tu z ciekawością, co się dalej u każdego wydarzy, a ja jak widzę niechcący podsycam atmosferę tym moim testem, takie wyczekiwanie hehehe. Nie mówiłam, że w pt ale że pod koniec tygodnia. Przy Kacprze robiłam w sb dlatego teraz też zamierzam zrobić w sb rano. Niby na testach teraz jest wzmianka, że nie musi to być poranny mocz ale i tak wolę rano, bo wtedy stężenie czegoś tam jest największe i test jest najbardziej wiarygodny. Basiu, Zuzinka prześliczna, do twarzy jej w spacerówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już sama nie wiem, nie było no bobovicie wytluszczone por. Dam dziś mu jeszcze raz i zobaczę. Trala a jakie zupki bez marchwi są? Ja widziałam tylko ziemiak z dynia i szpinakiem a pózniej są mięsne? Demagogia Ty to lubisz s napięciu trzymać ;-) Ja tez niedługo do spacerowy będę sie przymierzac bo mlody ledwo sie mieści w gondoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×