Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

Basia - sama nie wiem juz teraz... Nie byłam nigdy u tej kosmetyczki, ale jest z polecenia. Proponowała mi kwas mlekowy 40%, więc wysokie stężenie i mówiła o 2-4 zabiegach w zalezności jak skóra będzie wyglądać. Zaryzykowałabym póki jestem w domu, bo jak w marcu wrócę, to już nie pójde na zabieg. Przemyślę to. xx Igor mi cos ostatnio rano wstaje i ma potem 3 drzemki, własnie śpi:) A zaraz przyjdą teście i szwagierka na ciacho z okazji pierwszego ząbka:) Ale mam dzisiaj dobry humor po tej mojej wizycie w pracy:) Aż mi się chce wracać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zrobiłam te pączki i nie polecam tego przepisu :/. Pisze że 24 szt a mi normalnej wielkości wyszło 10. 24 byłyby wielkości paznokcia chyba :) I skórka taka twarda, piec niby 4 minuty z każdej strony, ale wtedy byłyby zakalce w środku. Za to Gabi dziś bije rekordy w spaniu. 2 razy po 2h w dzień, teraz też znowu zasneła. Ciekawe o której jutro wstanie, stawiam na 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamakostka ja się jeszcze raczej nie przesiadłam tylko testuje....ale do gondoli to mlodą musze "upychać" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej...my też jeszcze bez ząbka, tzn. mój Robert:). Wreszcie udało mi się Was nadrobić. Jestem zafascynowana robieniem zupek dla mojego szkraba. Mam jarzynki od teściowej, gotuję na parze, pasteryzuję i później tylko mieszam marchewkę, dynię, ziemniaczek, pietruszkę dodaję olej rzepakowy troszkę glutenu i wcina aż mu się uszy trzęsą. Uwielbia jeść łyżeczką. I nawet kaszkę tak jadł, aż do wczoraj, bo zrobiła mi się za rzadka(dałam za dużo wody) i postanowiliśmy z mężem wypróbować butelkę, bo wcześniej tylko wypychał językiem. Zaczęłam dawać kaszkę, bo Mały nie chciał pić mojego mleka i innego te nie z butelki.A miałam wrócić do pracy, więc w końcu po rozmowie z koleżanką, mamą roczniaka, zdecydowałam się na tę kaszkę. Chociaż miałam opory, bo każdy nowy posiłek to mniej mnie dla synka...taka jestem mamuśka przewrażliwiona. No ale nie będę głodzić dziecka... I tu taka moja propozycja do Xary ( chyba nie pomyliłam dziewczyn), bo też pisałaś, że Mały nie chce jesć z butli. Pamiętam, jak na dzień babci i dziadzia część z Was robiło kalendarze, my też takie zrobiliśmy, i dla siebie , i teraz Robert, jak popatrzy na kalendarz, to zaraz mu się micha cieszy:). Choćby płakał, zobaczy zdjęcie w kalendarzu i się śmieje:). Coś jak Brajanek Trali do aparatu:). Mój Maluszek, jest takim trochę leniuszkiem, bo zaczął się niedawno obracać na boki, ale tylko wtedy, kiedy on chce. A kiedy z mężem troszkę chcemy z nim poćwiczyć, to on wtedy stawia opór i koniec. Kupiłem tę książkę o żywieniu niemowlaków, którą Basia polecała. Przeglądnęłam, i bardzo fajna mi się wydaje. Zarówno wskazówki na początku, jak i same przepisy:). Basia dzięki. No a teraz uciekam, bo muszę nogi wydepilować, bo to jest moja wymówka ostatnio dla męża:)))...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) ale sie dzis narobiłam.. ale pączków wyszło jakies 130 szt :) mody spi od 20 wiec teraz czas dla mnie bo mezulek jeszcze mecz bedzie ogladał :P goja gratuluje ząbka :D ja nadal czekam, moj jeszcze nie ma:) mamo Kostka ja siedze ale mój młody nigdy nie da odespac bo najpozniej wstaje o 7.30 a dzis poszłam spac o 2 a wstałam o 7..jak zwykle niewyspana :P a co do pieluch to moj ma juz 4 chyba z miesiac czasu ale to duzy chłopak wiec musiałam zmienic bo widac było ze 3 juz za małe.. basienka77 nie wiem czy dobrze Cie zrozumiałam...chodzi Ci zeby dawac kaszke z butelki? musze spróbowac bo łyzeczką nawet w miare idzie tylko chyba za bardzo poszalałam z jedzonkiem bo jakies plamy dostał na policzkach... :( Ide pod prysznic ale jeszcze zajrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Xaraa, możesz spróbować kaszkę z butelki, chociaż, jak je z łyżeczki to dobrze:). Idę kąpać synia, już czekają na mnie z tausiem:). Jedna noga wydepilowana:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A my dzisiaj mieliśmy wizyt kuratora sądowego, miał wystawić opinię o D. wypytał mnie o wszystko możliwe.. pytał też sąsiadów i rodziców.. Ale byłam zestresowana, niby taka błacha sprawa a ja się trzęsłam ze strachu heh :) Brajanek zasypia właśnie w swoim łóżeczku i jak tylko zaśnie zmykam do wanny! :) Czeka na mnie dłuuuga kąpiel z pianą i muzyczką, bo zasłużyłam dzisiaj, a co! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie, ja nigdy pączków nie piekłam. Kiedys z mamą, ale to było 100 lat temu:) Najlepsze jadłam u mojej sąsiadki, do tej pory pamiętam ich zapach... Ale małpa nikomu przepisu nie chce dać! Zresztą ja jutro chyba odpuszczę sobie, bo zjadłam dzisiaj tyle ciasta, ze masakra:( Ale pyszne było!!! No i to z okazji tego zabka:P O 20 tez poszłam na aerobik, to trochę jednak spaliłam. Najlepsze to, że Igor ponoć darł się godzinę, jak mnie nie było. A jak przyszłam, wzięłam go na ręce, poprzytulałam, dałam mleko i od razu usnął:P Jednak co mama to mama:) xx tralala - udanego relaksu:) xx basienka77 - przypomniałaś mi, że moje az sie prosza o depilator. Chociaz mój mąż generalnie nóg się nie czepia:P Ale dzisiaj dziad poszeł już spać! Ponoć tak go Igor wymęczył:D xx Kurcze kupiłam sobie z eveline taki balsam wyszczuplające rozgrzewający i czuję się, jakbym na grzejniku siedziała:) Bardzo prrzyjemne uczuciew zimowy wieczór:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaabbcccc
Basiu proszę podaj jeszcze raz tytuł tej książki "kucharskiej" dla maluchów. tak w ogóle jest ŚWIETNĄ KOBIETĄ I MAMĄ!!!!! Powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż nie kąpal dziecka dwa ostatnie dni..dziś mu się tak darla w wannie ze musialam stac i się na mnie patrzyła...ogolnie to się taka za mną zrobiła ze wszystkim przykrosc robi...bawi się z kazdym ale jak ja jestem w pokoju...wychodze do kuchni i marudzi ...jak długo nie wrócilam dziś to jej łezki leciały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojeeejjjjj wiecie co moj malzonek wymyslil wczoraj romantyczny wieczor przy winie. no to sie ucieszylam bo wino bardzo lubie :-)) powiedzial ze on wszystko kupi i mam sie niczym nie klopotac. no to se mysle - ok, zobaczymy co tez wymyslil... no i nadszedl wieczor, mloda zasnela, ja czekam ze smakiem na wino, a on na to, ze sorry ale zapomnial kupic , ale mam sie nie martwic bo kupil piwo.. troche mina mi zrzedla no ale coz, moze byc i piwo . zaprowadzil mnie do sypialni , no to zas se mysle ze pewnie znow bedzie seks w jakiejs dziwnej pozycji ... a on tv zalaczyl i powiedzial ze ma suuuper film , w sam raz do tego piwa... pierwsze co m i do glowy przyszlo to to, ze jakis erotyczny pusci , zeby klimat zrobic, bo ostatnio tylko o jednym.... i rozsiedlismy sie wygodnie na lozku , wlaczyl film a tammmm kurde nietoperz!!!! i se mysle co to bylo z nietoperzem ??!! z czyms mi sie to kojarzylo... patrze na meza a on do mnie : zdobylem dla ciebie BATMANA !!! super film,, w sam raz na wieczor we dwoje........ no commment heh mam meza idiote :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aabbccc -tytuł tej książki "U malucha na talerzu. Zdrowa dieta dla niemowląt" Marta Jas-Baran. Mały wykąpany, nakarmiony i śpi:). Nogi wydepilowane:). ... Plan zrealizowany, więc może jakieś przyjemności:)). Niki-ale się uśmiałam, nie mogłam ze śmiechu mężowi przeczytać:). Asiulka-może u Twojej Poli to lęk separacyjny?? Zmykam do sypialni Kochane. Dobrej nocki Wam życzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jee jakbym tu nie weszla to bym nie wiedziala ze jutro tlusfy czwartek !! chociaz i tak zbytnio nie poszaleje z ta moja pieronska cukrzyca :-((( Igorkowi gratuluje zabka!!! jak jeden sie pokazal to za chwile i drugi wyskoczy ;-) Tralala jak tam Mikser ? daje popalic? a mruczanka Brajanka nieziemska hehehe kilka razy Ali tez sie zdarzylo pomruczec a ja wtedy pomyslalam ze mi sie lodowka psuje jak mi tak zrobila pierwszy raz hehee ojjj Asiulka pierdyklabys w koncu te kolezanczke, zawadza Ci tylko i nastroj psuje menda jedna. olej ja sikiem prostym i niech zaluje ze stracila taka fajna kumpele ;-)) Karolinko a jednak szpital ;-( smutne to ... zeby Gabrysiowi sie poprawilo i zebyscie szybko w domu byli! a co to za lekarka w ogole, jak mogla tak zbagateliizowac sprawe ! szok , dobrze ze w koncu trafiliscie lod opieke jakiegos normalnego lekarza ... xara to Ty dla calej armii tych paczkow narobilas !!! wszystkie z forum mialybysmy wyzerke hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
aabbccc basienka już napisała tytuł raz jeszcze:)W sumie nie wiem, czy komplementy były dla mnie, czy dla basienki bo obydwie Basie z nas, ale jeśli dla mnie to serdecznie dziękuję:) Gojciu przepraszam nie chciałam Ci namieszać w głowie z tymi kwasami. Kwas mlekowy jest dobry przy trądziku i dużych zanieczyszczeniach. Kochana możesz odważyć się i iść,tylko gdybyś w czasie zabiegu odczuwała duży dyskomfort to od razu mów kosmetyczce, mam nadzieję, że jest doświadczona i fachowa, bo równomierne nałożenie i odpowiedni czas są bardzo ważne i trzeba po prostu doświadczenia. Niech porządnie Ci opowie o zabiegu, co będzie robić i jak i uprzedzi o wszystkich skutkach ubocznych żebyś się nie martwiła potem, bo skóra może różnie reagować:)Asiulka moja mała też tylko ze mną chce być, jak mnie nie ma w pokoju razem z nią,a ktoś ją nosi od razu ryk. Tak myślę, że to lęk separacyjny.Basienka moja ZUzia tez jest leniuszkiem, dopiero się zaczela przekręcać, a ma już ponad pół roku:)Cieszę się, że książka Ci się podoba, mnie też zadowoliła, fajne przepisy naprawdę i porady:)Xaraa ile pączków masakra:)Tralala po stresie relaks jak najbardziej wskazany:)Mam nadzieje ze kąpiel Cię zrelaksowała:)Gojciu aa jeszcze, kiedyś pisałam o tym balsamie chyba Wivii,taka bordowa tubka, jak pytała o cellulit i coś fajnego na niego, sama używałam mnie to aż parzyło hehe:)Ciekawe, czy też go kupiła:)Fajnie, że w zimowy wieczorek Cię tak rozgrzało:)Niki oj tam od razu idiotę. Mężczyźni czasem są "romantyczni inaczej" to co im się wydaje romantyczne dla nas jest dostaniem obuchem w łeb heh:)Może to jakaś sugestia, żebyś jakieś ciuszki w typie kombinezonu np z lateksu założyła hehe?Batman takie nosił prawie:PJa nie spie jak zwykle po nocach eh co zrobić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiek jak dobrze ze kupka w porzadku byla !! caly czas mi to po glowie lazilo.. o ciekawa bylam strasznie wynikow badan. Basienko ja wobecnych okolicznosciach mam nozki tez ladnie wydepilowane ;-)) zycze przyjemnego zakonczenia dnia :-) hehe fajnie ze sie posmialas, w sumie sytuacja byla dosc komiczna.... mi poprostu batman nie kojarzy sie z niczym romantycznym heheheee nawet jak bylam mala to nazwalam tak kanarka, ale niestety nie bylo mu dane dlugo pozyc :-( mialam go w klatce wysoko na szafie i mialam go karmic . a reszte miala robicmama. no i ja karmilam, karmilam, kaarmilamm.. a mama gowienka sprzatala.. i nagle cos zaczelo smierdziec.... wiecie ja niewiem czy powinnam tu to pisac bo to jest okrutne strasznie, i zal mi okropnie batmanka.. bo nikt mu biednemu picia nie dawal. ryczlama jak bobr ;-( dla mnie wtedy karmienie i pojenie to dwie rozne rzeczy byly... a mama tylko szufladke z gowienkami czyscila i myslala ze wode nalewam ja...nawet mi tego zolwia tak nie bylo zal jak kanarka :-( kurcze jeden zwierz mi sie utopil a drugi wysuszyl.... i jak mi sie moze batman romantycznie kojarzyc ?! :-( mialam moze ze szesc lat jak to sie stalo :-( a wyrzuty sumienia mam do dzis.. kurcze moze ten lek przed zwierzetami to jakos podswiadomy jest?? ze niby one kiedys sie na mnie zemszcza ??!!? jejuuuuuuu jest tu jakis psychiatra na forumm ?? !! h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hahahaha :D Niki jesteś mocna! :D aaaa nasz Mikser zmienił imię ostatecznie na Ziomek :D nie daje popalić, jest grzeczny :) zamiast wydawać bez sensu siano na tunele zrobiliśmy mu z rolek po papierze :D poprzednie chomiki to obgryzały on ma już tydzień te rolki i ani nie ruszone :) chociaż dzisiaj chyba chce przekopać się pod akwarium bo szura i szura hehe :D Dobranoc :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Eh mialo być jak dostanie a nie dostaniem eh nie słuzy mi nocne siedzenie jednak;/ Byłam dziś u spowiedzi, ja nie wiem, czy nienormalna jestem czy co, ale nie wiedziałam, jakie grzechy mam powiedzieć, przecież musze jakoś grzeszyć.Były 3 i długa cisza, ksiadz czekał, aż dalej będe mówić, ale na nich zakończyłam heh:) Eh trzymajcie kciuki za te nasze chrzciny bo ja tego nie widze w różowych kolorach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Basiu znow kawe pozno pilas? :-) a lateksy kuz przerabialismy, nawet sprawilam mojemu M lateksowe majtasy heheee ale stwierdzil ze ich nie wlozy bo tu i owdzie musi miec dostep powietrza..chialam mu tam nawet dziureczki zrobic ale sie nie zgodzil. i kupilam mu takie smieszne majtasy z nadrukiem z przodu - gwizdek a z tylu - czerwona kartka heehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Niki własnie piłam jakoś około 9 rano więc chyba nie ta kawa mi spać nie daje:(Dużo myśli na głowie i chyba dlatego. Hm...kurde to co mąż mógł sugerować?Kiedyś widziałam gdzieś taką pozycję, że kobieta latała na linie i w dół się opuszczała i w górę wzbijała i w dół i w górę, hm,.hehe może mąż chce żebyś latała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeeej to tylko pozazdroscic ziomka :-) moj dani wszystko gryzl, nawet swoj drewniany domek- tzn dach prawie caly wpierniczyl, a kupowalam mu takie kolby specjalnie dla gryzoni i wapno do scierania zebow, a on mi nawet klatke obgryzal. farbe zjadl z dolu, w nocy bylo slychac tylko drrrrr drrrr drrrr bo klatka az narywalo jak sie.wgryzal, nawet karuzela nie robila takiego halasu. on w ogole nawiedzony troche byl i balam sie ze mi pewnego dnia albo nie daj Boze nocy zezre w koncu klatke i sie wydostanie na zewnatrz.. on nawet taki dzikus byl ze wlazil na ta gorna czesc klatki- tak jakby sufit- wczepial sie wszystkimi lapami i tak wisial plecami w dol. zebami oczywiscie obgryzal ten swoj 'sufit' ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheee dobre z ta pozycja :-))) ja juz sie przeztalam zastanawiac o co mojemu M chodzi bo to jest po prostu nie do ogarniecia .... to widzisz ciesz sie ze tak malo grzechow mialas ;-p ja to jak bylam mlodsza to musialam sobie pisac na kartce grzechy bo duzo ich bylo ... i przy spowiedzi sie.stresowalam i z wrazenia polowy zapominalam .. :-p trzymam kciuki zeby chrzciny sie udaly ! Zuzinka zeby nie plakala jak ksiedza zobaczy hihiii :-) zmykam juz spac, mam nadzieje ze mkj maz nie bedzie gadal przez sen jak wczoraj... beblal cos o guzikach, a tak niezrozumiale gadal ze nic nie rozumialam hehee moze batman mu sie snil .... kto go tam wiee..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
NIki te Twoje zwierzątka to sami desperaci hehe:D Powiem Ci na pocieszenie, że mój kolega jak miał kanarka, którego dostał od kogoś z obrączką taką na nóżce, chciał się jej pozbyć, ale sam się bał. Sąsiadka przyszła, a że lubiła sobie chlapnąć czasem, to i pewnie wtedy była podchmielona, zrzuciła ze stołu obrus kanarka położyła na stole i chciała tą opaskę przeciąć, nie wiem dokładnie czym to robiła, ale ucięła temu kanarkowi łapkę. :(Co dziwne, wcześniej nie chciał śpiewać, a po "amputacji" jak oszalały śpiewał. Tak przynajmniej nasz kolega do dziś wszystkim opowiada, a nie jest bajkopisarzem, to mu wierzę:)Nie byłaś wcale taka zła Mamusia dla zwierzątek, nie wiedziałaś, że piciu to trzeba oprócz jedzonka dawać. Ten kolega go swiadomie wystawił na istną rzeź eh:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki, kurcze normalnie śniadania nie mogłam zjeść jak czytałam co napisałaś. Dobra jesteś. Basiu, a może Ty nie możesz spać ze stresu przed chrzcinami? A za nami ciężka noc, tzn. jej pierwsza połowa. Przez to, że mąż uśpił małego późnym popołudniem, nie chciał on w\sensie Kacper wieczór spać, dopiero po 20 usnął, co jest późno jak na niego, a potem masakra, bo praktycznie co godzinę się budził. Mąż mi cały czas truł, żebym go wzięła do łóżka a ja, że nie wezmę. W końcu się na mnie wkurzył i przed północą poszedł spać na swoją kanapę. A mały już ładnie spał w łóżeczku do rana, tzn. o 4 wzięłam go do siebie i dospaliśmy do ponad 7. Ja już wczoraj zjadłam 3 pączki /mąż 5/, bo teściowa smażyła i nam podrzuciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basienka, Basia ja tez mysle ze to lek separacyjny bo tomsie stalo ok. 4-5 dni temu...znaczy zaczelo... Basia i Ńiki czy wy musicie oo nocach takie smiechy pisac? Wylam do poduszki ze smiechu malo sie nie udusilam... Karolinko ....strasznie trzymam kciuki za Wasze zdrowko...tak jak wczesniej za wojtusia...bedzie dobrze kochana...dzieci sa dzielne i znosza wszystko rewelacyjnie!! Sciskamy was!! My dzis ostatni ortopeda...a jutro usg bioderka...ja tomsie kuzwa domortopedy nalatalam...ja nie moge... Basiu az 3 grzechy? Ja jestem powiedzmy niewierzaca ale nie mam az tylu..serio...a Ty przy mnie jak Aniolek przy Diabelku wiec i tak zes za duzo wymyslila tych grzeszkow.... Zboczuszki jedne!! Co Wy piszecie:) jaka pozycja latajaca...lateks...mAtko jedyna heheheheh dobrze dobrze...trzeba sie wyszumiec i wyszalec :) inne kołory ma wtedy zycie Niki blagam Ty juz o zwierzakach i ich zgonach nic nie pisz....heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? Już któryś raz ostatnimi czasy śni mi się mój były w sytuacjach takich hmm dwuznacznych. Nie wiem co jest grane, przecież w ogóle o nim nie myślę ani nic. Skąd więc te sny? I jeszcze śniły mi się jakieś wstrętne robale, które mi łaziły po łazience. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urzadzenia mnie nie lubia...wczesniej zamiast spacji byly kropki a teraz jest litera m....wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej;)Asiulka to mi pojechalas hege. 3 grzechy to duzo mowisz?hehe jak je mezowi powiedziałam to mnie wysmial, ze dzieci takie maja. Bo czy przeklinanie to grzech?Mam tego typu wlasnie wiec tragedii nie ma heh;p Demagogia może Ci się śni były, bo gdzieś w podświadomości Ci przebłyskuje?Hm...w takich sytuacjach hm..ciekawe:)Zebyś imienia czasem przez sen nie wołała, bo jak teraz z mężem śpisz to jeszcze Cie bedzie podejrzewal o cos heh:)Zuzia tez spac nie chciala wieczorem poszla o 22 dopiero eh;(Bylo troche wstawania w nocy wec pije kawe teraz na czczo nawet zeby zyc jakos eh;)Milego dnia kochane aaa miałam Wam pisać na doz jest katalog promocyjny dla mamy i malenstwa duze bardzo rabaty na wszystko, a w biedronce są te naklejki dla dzieci co kiedys juz byly ide dzis bo jest tez troche promocji w gazetkach biedronkowych ja na internecie zawsze ogladam. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niki - ja mam teorię co do Batmana - na pewno mąż chciał cię nakrecic przystojnym Christianem Balem w roli Batmana!!! Jeśli to ten najnowszy, ja go obejrzałam tylko ze względu na tego aktora:P xx Basia - bardzo ci dziękuję za rady! Ta kosmetyczka pokazywała mi efekty na własnej twarzy. Ona ma bardzo duży trądzik i naprawdę buzi pięknie się zmieniła! Chyba się zdecyduję przynajmniej na jeden zabieg. Jeśli nie zareaguje źle to pójdę na serię. Muszę zdążyć do 21 marca, bo nie chcę iść do pracy z łuszcząca skórą:P Umówię się po 17 lutego, bo wtedy mamy sesję zdjęciową z dzieciakami a ja bym chciała jedno wspólne zdjęcie z chłopakami:) A co do grzechów ja przed chrzcinami tez miałam 3 i ksiądz mi powiedział, że jestem średnią statystyczną. Ponoć osoby, które żadko chodza do spowiedzi mają po 3 grzechy. A z tego względu, że nie zastanawiają się nad sobą i bagatelizują wszystko. Taki fajny był ten ksiądz, dał mi do myślenia. xx demagogia - nie poddawaj sie, takie nocy będą się nie raz zdarzały!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×