Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

ha ja dopiero mam czas powitac grupe wzajemnej adoracji heheee caly dzien biegalam od krzyczacej dzidzioli do spragnionego meza, jejkuuuu musze mu poszperac w gaciach czy czasem jakiejs wiagry nie bierze albo co ??!! masakra normalnie. wieczorek zamknelam sie w lazience i czekalam az zasnie ;-p zrobilam piling, 20minutowa maseczke, ogolilam nogi, wychodze a on nie spi!!! no to robilam sobie makijaz na rozne sposoby hhehee i pomalowalam pazurki . nawet u stop ;-p wychodze a on ze bardzo erotycznie wygladam z tym lakierem na paznokciach!!!! no fakt ze czerwony, mam kilka odcieni czerwonych lakierow w kosmetyczce hehe ale.zazwyczaj nie zauwaza takich szczegulow! ja juz sie zaczelam zastanawiac czy on mnie nie zdradza czasem ??!! cos to podejrzane jest ! heh ciekawa jestem jak tam nauka zasypiania idzie :-)) mam nadzieje ze dzieciaczki Trali i Demagogii i pozostale grzecznie juz chrapia w swoich lozeczkach :-) no moze z wyjatkiem Poli, ktora z mamunia szaleje na macie behe zdjecie bombowe Asiula!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xara Alunia w dzien tez zasypia sama, im czesciej dziecko cwiczy samodzielne usypianie tym szybiciej zalapuje o co chodzi :-) a widze ze nocny marek dzisiaj jestes :-) Basiu Ty pilas kawe o 17 a ja o 18,30 hehe i tez spac nieumialam, ale w sumie ja to przyzwyczajona jestem do dlugiego siedzenia w nocy :-) wspolczuje Ci bo nie umiec zasnac gdy tego chcesz to nic przyjemnego..oj Mamo Kostka jak dobrze ze juz po chorobie, oby teraz duzi jadl i zdrowy byl ! i jak ladnie wyszedl na zdje iu mtore poslalas na maila ! sikorko u nas tez srodowiskowa do niektorych przyjezdzala, nas to ominelo. bedzie dobrze ! podobno oglada kat dla dziecka, gdzie spi, gdzie maubranka, gdzie sie kapie . tyle slyszalam od znajomej. Goja zazxroszcze tych drinkow i fryzjera tez. fajna masz ta ktotka fryzurke, pasuje Ci , ja mam wlosy do polowy plecow i sie boje sciac ze sobie nie dam rady potem z ich ukladaniem. nke cierpie tego robic . rosna jak im sie podoba, tylko konce poscinam jak mi sie przypomni :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten lekarz Karolince super powiedzial, ze chlopaczek zdrowy i zeby dac mu spokoj, ale chyba sie dziwnie poczulas co ? nic tylko sie.cieszyc ze wszystko ok :-) A Aluni dzis dalam pierwszy raz jabluszka Z jagodami, ale miala zabki czarne hehehee zaluje ze fotki nie zrobilam :-) noooo to juz koncze bo keszcze troche to mi strony braknie hehehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jeny dziewczyny przepraszam za pomylke !!! to Wojtus od Wivi wreszcie.zdrowy, Karolinko biedna trzymam kciuki za Gabrysia zeby obylo sie bez szpitala !! nadrabialam na szybko i takie tego efekgy ze wszystko pokrecilam... przepraszam, zas mi glupio :-( Basiu a jak tam po urzedzie?? nie odprawili Cie z kwitkiem tym razem ? Tralala cudne masz te zdjecia dzieciaczkow!!! a do obrabiania zdjec i w ogole do grafiki b.dobry jest gimp, menu ma b.zblizone do photoshopa a mozna rzeczy robic jak w corelu! a za free . nawet maski te bardziej zlozone , warstwy no k paintbrushow ma djuuzo :-) i mozna konwertowac do roznych formatow, i obsluguje przezroczystosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja to chyba będę skazana na nocne życie jednak. Mała już od jakiegoś czasu budzi się co chwilę z płaczem w łóżeczku, muszę ją utulić, czasem się napije z piersi mleczka i idzie spać. Tak ze 100 razy chyba jest:(Na dobre zasypia koło 2, 3 a ja wtedy już chyba z tego umordowania spać nie mogę, oglądam national geographic o kopulujących zwierzętach(masakra:P)nadrabiam forum:) Eh urzą poszedł w miarę, poszłam specjalnie hektar do Zusu tam nie chciała mi Pani dać zaświadczenia, jak dała łaskawie po długiej rozmowie, w urzedzie się dowiedziałam, że jednak tego nie trzeba mieć, a na pytanie, czemu jej koleżanka ze stanowiska obok mi powiedziała, że trzeba, wzdrygnęła ramionami. Super. Potem stałam na przystanku czekając na transport do domu 40 minut:(Już bym chyba za ten czas na nogach doszła:(Cały ten tydzień będzie masakryczny przez te chrzciny w sobotę, muszę do spowiedzi iść bo kartki nam ksiądz dał. Nie mam kiedy zakupów zrobić, nie mówiąc o tym, że włosy muszę ufarbować, żeby wyglądać jak człowiek, a jak ogarnąć sprzątanie i gotowanie to nie mam pojęcia. Jak bym nie dożyła do soboty to pamietajcie, że wszystkie tutaj jesteście super mamuśkami, macie super maluszki i baaardzo Was wszystkie lubiłam!!!:) Niki no mąż to ma temperament!Ty zamiast o zdradę podejrzewać, to się ciesz, że mąż ma na Ciebie ochotę i że go pociągasz nadal i jesteś sexowną kobietką:)Wivi super wieści naprawdę, cieszę się, że wyluzowałaś się troszkę, Wojtuś na pewno wyczuje te pozytywne fluidy:)Sikorka u mnie była taka położna, daawno temu tak samo jak TY pytałam dziewczyn, na czym to polega, u mnie poszło szybko rozglądnęła się tylko i stwierdziła, że wszystko świetnie. Trochę wypełniania papierów i poszła;)Trzymaj się i tak jak dziewczyny radziły, na spokojnie przemyśl wszystko i troszkę ochłoń i wtedy podejmuj decyzje. Wszystkie za i przeciw rozważone na spokojnie zawsze przynoszą dobre efekty.Trzymam za Ciebie:)TRalala, Demagogia widze nauka na całego spania w łóziach. Oby z każdym dniem było coraz lepiej.Chociaż Brajanek super załapał, Kacperek wczoraj też. Jezyk niemowląt Gojcia wysyłała w formie e booka na maila wspólnego.Asiulka Poladnia?Heheheeh super zdjęcia:)Legenda do nich obłędna;)Xara, MamaKostka dam na pewno znać jak z niekapkiem się przedstawia sprawa:)Xara widzisz Bartuś robi postępy, z każdym dniem będzie zjadał więcej i chętniej:)Do butelki też dojdziecie;)Karolinko jak tam Gabrys?Mam nadzieję, że jest chociaż ciut lepiej:*MamaKostka kuruj się, jak tylko możesz, wiem jak trudno wuzdrowieć, sama ostatnio to przerabiałam, ja mąż i Zuzia-wszyscy chorzy.:(Kostek to taki roześmiany hm..cypisek:)Jak ten z bajki:)Mam nadzieję, że nie uraziłam Kostusia tym określeniem:)Taki mi się wydaje szkrabolek właśnie:)Gojcia Ty to mi na te drinki taką ochotę robisz...masakra...napiła bym się arbuzowego breezera albo cin cina arbuzowego. Do dziś pamiętam jak w ciązy, się Goju wirtualnie dzieliłyśmy arbuzikiem na upale...wyjątkowo smakował, zwłaszcza taki zjedzony 4 kilogramowy naraz. Ile było tyle zjadałam;)Taaa a potem zaczęłam rodzić 3 tygodnie przed terminem po tym obżeraniu arbuzem heh:)Super, że planujecie wakacyjne wyjazdy, ja myślałam o polskim morzu, bo mąż nigdy nie był heh, ale ja jestem strachliwe ciele, nie wiem, czy się nie będę bała z rocznym dzieckiem hm.. No nic stworzyłam znów pewnie post do kawki Gojci, kiedyś to Ci kawy braknie przez te eseje moje;)Mam nadzieję, że i Wy i Maluszki smacznie śpicie i chrapiecie heh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Aaaa Tralala Brajanek z włoskami po kąpieli amant nie z tej ziemi:)Jeszcze większy czaruś:)Mojemu jeżolowi też tylko kąpiel poskramia ten ekstremalny stan włosów, zobaczymy kiedy się położą na dobre. Chłopczykowi to pasuje taki look, na żelu nie będzie musiał stawiać, ale dziewczynka to będzie przylizywać ile się da heh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witajcie we wtorek :) Ale sie rozpisałyście :) Brajanek tak jak usnął sam tak spał do 7 bez pobudek żadnych :) Później mleczko i jeszcze śpiocha :) Mała ogląda bajkę a ja nie mam siły się podnieść :) Muszę śniadanko i kawkę strzelić bo nie wstane dzisiaj :D Takiego lenia dawno nie miałam :) Dzisiaj pół roczku!! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niki i basia usmialam sie do.lez..dzieki kochane za taka dawke usmiechu od rana...wiedze ze nasz zwierzofil.to tez.sexoholik hehehhe luzik...ja jestem jak Twoj maz a.moj jest jak Ty...wiec na odwrot :) niki Pola wieczorem to.spala...na macie szlalysmy do 19;00 :) Basiu z tm.spaniem mam tak.samo...jak.sie.obudze to mam problem zasnac...ale czytalam ze to.przez swiecace urzadzenia oczy nie wysylaja do mozgu ze jest.noc i on nie wlacza trybu spokojniejszego....wiec teraz jak.karmie o 3:00 to nie wlaczam telefonu i nic i jakos.jest lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. :) Wszystkiego najlepszego dla dzisiejszego 'pół solenizanta' z racji półroczku. :D Mój już spał grzecznie, tylko 2 razy się budził na jedzenie ale potem odkładałam i ładnie zasypiał. Aczkolwiek trochę to oszukańcze, bo myślę, że po prostu był tak śpiący w nocy, że tylko dlatego ładnie spał, bo jakby miał taką świadomość jak wieczorem to też by płakał. Teściu dopiero dziś był i obniżył łóżeczko, właśnie w nim śpi. Tylko nie wiem jak mu teraz taką grającą gąsienicę obniżyć a bardzo lubił się nią bawić w łóżeczku. Basiu, dziewczyno, jak Ty funkcjonujesz jak o takiej porze jeszcze nie śpisz? Ja to bym wyglądała tak ja Ty i Tralala wiecie po moim zdjęciu kilkanaście dni po porodzie, jak spałam mało co. Nikomu innemu nie odważyłam się tego wysłać. Asiula, spokojnie. Może się źle zrozumiałyśmy. Niki ale masz z tym mężem. Co czytam to się śmieję. Mój dał mi wreszcie spokój po sobotnim wieczorze ale ile mi robił wcześniej aluzji słownych i gestami to moje. :D Za to ja jak byłam w ciąży to zachowywałam się jak Twój mąż. Aż wstyd się przyznać. I to wbrew obiegowej opinii nie w II trymestrze a właśnie w I i III. :P Mamo Kostka, dobrze, że już mały zdrowy. A co do moich relacji z teściową, to nazwałabym je najwyżej poprawne a nie dobre. Xara, to dobrze, że synuś łapie łyżeczkę i poznaje smaki. Od tego trzeba zacząć. Z której części Polski jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula, dzięki za zaproszenie. Właśnie oglądam zdjęcia. Tak mniej więcej sobie Ciebie wyobrażałam. Widzę, że wiążesz po domu włosy identycznie jak jak - w kucyk a na grzywkę opaska. Tylko ja jestem sfiksowana na punkcie niebieskiego i u mnie wszystko w kolorze blue. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Demagogia- u nas potrzeba była matką wynalazku.. Brajanek też na na boku łóżeczka taką myszkę miki, kaczora i pluto grające i po obniżeniu łóżeczka nie sięgał, więc ruszyłam do pasmanterii kupiłam tasiemki tzn takie szerokie kokardy jak się kiedyś zakładało na warkocze :D przewiązałam przez to i dzięki temu mamy niżej :D Brajanek dziękuje za półroczne życzenia hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam wczoraj pisać, mamy w poczekalni do lekarza swierdziły, że mój syn to "śliczna lalunia" - on na prawdę wygląda jak dziewczynka? Wysyłam zdjecie na poczte, był w tej bluzie. Nadrobię później, bo wstaliśmy o 10 i muszę dom ogarnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hehehe mamaKostka- no na tym zdjęciu wygląda troche jak dziewczynka :D ale na innych zdjęciach nie :) Ale Ty się nie przejmuj bo ostatnio jak byłam z Brajanem to mi babka powiedziała że jest OGROMNY jak na 5miesiecy.. A jest jednym z najmniejszych :D Nawet lekarza sie pytałam czy jest jakiś wielki to mi powiedzial ze właśnie jest krótki jak na chłopca :D także, nie słuchaj bo ludzie lubieją gadać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej MamoKostka, nie przejmuj się o mojej Gabi wszyscy mówią "jaki śliczny chłopczyk", ewentualnie "fajny kawaler". Doszło do tego że zaczęłam ją stroić w kiecki i kwiatuszki na jakieś wyjścia. Najlepiej jak przychodzisz z dzieckiem ubranym na różowo, w kwiatki i serduszka, a ktoś pyta jaka płeć :) Znacie jakiś sprawdzony przepis na pączki? Bym coś upiekla na tłusty czwartek. P.S. Gabi leży na łóżku, słucha "Ona tańczy dla mnie" i kiwa się w rytm muzyki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej:)No to poszłam w końcu o 3 spać, a wstałam o 7. Tyle, że dzisiaj się czuję, jakby po mnie przeleciało stado słoni(tych które w nocy na national geographic oglądałam, tylko one tam coś innego robiły, no wiecie co bo pisałam, masakra, przestraszyłam się tych rozmiarów słoniowych narządów:P).Demcia heh nie była to taka masakra wcale, no wyglądałaś na mocno zmęczoną i wycieńczoną. Dobrze, że nie widziałaś mnie po porodzie:) Eeee Kostek mi wcale nie wygląda na dziewczynke:)Nie wiem, co to za mamuśki były:)Tralala super, że Brajanek tak świetnie spał:)Demcia Kacperek też sobie fajnie radzi:)Asiulka to już wiem, czemu nie sypiam potem, jak ja włączam tv i oglądam seks zwierząt, a potem laptopa i tworzę eseje to jasne, że nie zasnę potem łatwo.Wszystkiego naj naj naj dla Brajanka!!!:*Ogromne buziaki od nas, zwłaszcza Zuzinki:****Mała śpi, mam trochę luzu, wypiłam kawę i nie jest tragicznie, jak rano:)Miłego dnia Kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Aaaa Zuzia po jakimś skoku chyba jest, bo zaczęła się przekręcać na brzuch i kombinuje z raczkowaniem coś na łóżku, bardzo nieporadnie, ale próbuje coś:)Może stąd ten brak apetytu i kiepskie noce, pewnie i ząbki robią swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jezuuu wariatka jestem, ale zapomniałam, bo miałam Anetce napisać, że Kajuszka wygląda obłędnie, jako dalmatyńczyk. Zakochałam się w bluzi:)Super bluzeczka, baaardzo mi się podoba, będę odgapiarą, bo chciałabym jej kupić coś podobnego. Ja to papuga jak nie wiem, jak Asiulki nie pytam gdzie kupiła pajace to Ciebie gdzie bluzki. Wyklniecie mnie chyba z forum. Wredna wrona ze mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka a co znowu nagadala ta koleżanka? No my jedziemy nad morze do Ostrowa pomiędzy karwie a jastrzebis gore, naprawdę za grosze, a od 28.06 wiec może jeszcze zahaczymy o pogodę :-) jak nie to tez będziemy mieli co robić :-) Basia dasz radę z rocznym :-) ja Cię podziwiam, po 22 muszę spac bo inaczej jestem zombi Demagogia no ja coraz wiecej mm wprowadzam wiec może w sb bedZie wiecej mm resztę odciagne, a tak swoją droga ciekawe po ilu alkohol usuwa sie z organizmu, no to miłego wyjścia życzę :-) Niki to chyba na odwrót by było gdyby zdradzal ;-) Goja moi znajomi byli w tamtym roku koło makarskiej bardzo chwalili, tylko plaża kamienisra ale foty jak z bajki :-) kiedyś będę musiała sie tam wybrać, tylko trochę podróż z dzieckiem mnie przeraża Xara widzisz na pewno moment i załapie te butle! Karolinka, miss jak dzieciaczki? Vivi co tam u ciebie? Ja w końcu będę musiała wysłać jakieś swoje fotki i Stasia, bo coraz bardziej jestem ciekawa waszych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ita to czekamy na foteczki;)Ja kiepsko wyglądam po takim niespaniu , ale staram się tuningować make-upem codziennie:)Jest wtedy znośnie:) Jak tak piszecie o Chorwacji to zaczyna mi się marzyć podróż tam. Moja szwagierka z mężem i córką jeżdzą co roku i są zachwyceni, tyle, że w różne miejsca jeżdzą. Ja żałuję, że mi się zachciało Afryki na podróż poślubną, a nie wybrałam czegoś w Europie, bo była masakra:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No to po wózku.. nawet w bloku z zamykanymi piętrami i ochroną pod blokiem można ukraść wózek.. bez jaj.. fajny prezent na pół roczku.. póki co pożyczylam wozek i trzeba kombinować na spacerówke.. chyba uratuje nas cud :( A Brajanek ssie swoją górną wargę, ten to ma pomysły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Basiu dlaczego była masakra??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jezuu Tralala jak to ukradli Wam wózek?Poważnie?To dopiero masakra!!!:( W Tunezji była masakra, bo raz, że zaczęło się tam robić sporo zaproszenia, a my wycieczkę kupiliśmy pół roku przed podróżą, wtedy nic się tam nie działo a ceny były spore, potem poleciały i nikt nie chciał tam jeździć, a my się nie wycofaliśmy bo byśmy stracili dużo pieniędzy. Kraj tragiczny, przynajmniej tam gdzie byliśmy, syf naokoło nieziemski, pełno śmieci, morze brudne okropnie,martwe meduzy i glonów pełno, weszłam do niego raz po kolana. Ludzie okropni złodzieje i naciągacze, trzeba się ich bać. Ja się uparłam bo myślałam,że to super kraj nie wiem skąd sobie to wymyśliłam. Za te pieniądze, moglibyśmy wybrać naprawdę super kraj, a tak to wtedy strasznie żałowaliśmy, dziś się śmiejemy, jakie głupki z nas były:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jezuu zamieszania* nie zaproszenia;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tralala tak myślę, ze musiał Wam to ukraść ktoś kto w miarę miejscowy jest, może ten ktoś na tyle głupi, że się pokaże z tym wózkiem, to poznasz przecież swój wózek. Skoro zamykane klatki i ochrona to ktoś coś musiał wiedzieć, wypytaj, może widzieli kogoś z wozkiem,masz pomarańczowy nie?Takiego koloru cięzko nie zauważyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Już byłam u szefa ochrony zeby sprawdzili każdy pomarańczowy wózek- kosztował niemałe pieniądze :( mamy jedno szczególne zarysowanie na stelażu iii w gondoli jak się zdejmie ten materiał mamy napisane "dla naszego bobasa" także jeśli to ktoś stąd to wpadnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralala normalnie nie wierze! jak ktos mogl byc taki chamski i ukrasc dziecku wozek! co sie dzieje z tymi ludzmi.... dobrze ze macie taki specyficzny napis, to na pewno pomoze. wiecie co podlewalam kwiatki i jak Alunia mnie nawolywala to po podchodzilam z ta konewka i podawalam jej rozne grzechotki. po jakoms tam czasie przyszlam i patrze ze ma skarpetke cala mokra... pomyslalam sobie ze glupia jestem, laze z ta konewka i na dziecko wylalam , .... poszlam do szafki po nowa pare, wracam a tu .......Alunia w najlepsze mamla sobie stopke!!!! hehheeee obsliniona na calego a radoche taka miala ze az piszczala, zabralam jej skadpetki zeby sie nie udlawila czasem.. ale fajnie to wygladalo ;-)) ojej Basiu o sloniowatym przyrodzeniu wiem cosniecos bo jak kiedys bylismy ze szkoly w zoo to tam jeden slon mial chyba jakis okres godowy ;-p i mu za przeproszeniem stal . albo jakis sloniowy przerost prostaty albo cos hehhhh bylo duze i takie dziwne i gluuupio mi sie zrobilo i poszlam do malp. a malpy jak to malpy, maja takie gole tylki... i od razu mi sie ten slon przypomnial.. masakra jakas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziewczynki wysłąłam Wam na fb wiadomości w pewnej sprawie, w której chciałabym wziąść udział, Demagogiu Tobie maila wysłałam:)Jak się obrazicie na mnie rozumiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
niki hehe ty sie wszystkich zwierząt boisz i do zoo poszłaś? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralala to byla sila wyzsza bo ze szkoly szlismy i by mi wpisali nieobecnosc, a i tak duuuzo wagarowalowam wiec nie chcialam byc stratna hehee ;-p za pol godziny maz wraca z pracyyyyyy ;-( ale na urodziny dzia idziemy wiec moze nie bedzie mial ochoty na amory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macierzanka777
Witam Was serdecznie:) Jestem sierpniową mamuśką. Znalazłam Was niedawno i nie wiem czy się wbiję. Lecz myślę i mam nadzieję, że mnie poratujecie w opałach. Moja mała ma AZS , tydzień temu zaczełam jej wprowadzać gluten (bardzo się tego boję). I daję jej pół łyżeczki codziennie do słoiczkowego obiadku. Jak Wy wprowadzacie, szczególnie przy AZS? Czym smarujecie maluchy w takich przypadkach? Ja tylko maścią cholesterolową z witaminami robioną na receptę. Pozdrawiam Was serdecznie:) To mój pierwszy maluch więc muszę się jeszcze dużo nauczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×