Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ..nadzieja...ostatnia.....

czy 40-tka może jeszcze być początkiem?

Polecane posty

szanowny przedmówco, a kto tu mówi i chęci dorównania nastolatkom? Ja przynajmniej nie tęsknię do tych czasów. Zupełny zamęt, wieczny niepokój, brak podstawowej wiedzy na temat życia... Działanie po omacku w wielu dziedzinach życia. ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egoist*_31
Tak sobie tłumaczcie, a potem czytam o plastyce pochwy i innych odmładzających zabiegach. Dalej sobie wmawiajcie swoje fantazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egoist*_31
Ty jak widać masz wiadro. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do egoisteeee
racja :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie widać że mam wiadro? Twój cienias się tam odbijał od ścian??? w ogóle nie rozumiem tego pieprzenia o wiadrach. Współczuję doświadczeń. ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do egoisteeee
jaroslawe84 i egoiste maja racje,macie rozklapiochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariner
biadolicie moje kobitki! a ja twierdze ze nie ma to jak kobieta taka po 35ce! Zna swoje cialo,wie jakich pieszczot chce ,wie co daje jej facet i wie jaki ja pociaga( choc nie zawsze wie czego chce w zyciu-zdarzaja sie takie modelki) Dziwie sie wam ! trzeba znac swoja wartosc i nie pozwolic sie dolowac jakiemus kurduplowi co to ma dwa zeby na krzyz i wydaje mu sie ze caly swiat do niego nalezy :) Jestem facetem ale cenie sobie takie babki po 40tce.Piekne cialo,blysk w oku i juz wiadomo ze ma ochote na to i owo! Najwzniejsze to nie okazywac swych slabosci ! takie kobiety przyciagaja favetow jak magnes.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahhahhhahhhhhhaaa
biedna_krawcowa Taka biedaczka jak ty nawet gdyby miala WIADRO to by cie nie bylo stac na operacje plastyczna , wnoszac po nicku:O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha, mnie operacja plastyczna niepotrzebna. Nawet jakbym miała pieniądze. Po prostu rachityczny chłoptaś z cienkim flecikiem, nie leży w strefie moich zainteresowań. Jak chcecie sobie pogadać o wiadrach, to wypad na forum dla producentów naczyń emaliowanych. :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam sobie spie.... fanatyku wiader. Jesteś pomywaczem czy co, że te WIADRA tak ci w głowie? Dyskusja była o czym innym, nie o narzędziach pracy dla takich jak ty. ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22 letni
biedna krawcowa widac zes stara panna. do tego samotna, upierdliwa i biedna jak mysz koscielna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egoist*_31
Stare biedaczki nigdy nie leżay w sferze moich zainteresowań. A teraz popisz sobie starucho, może ci ulży. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaj krawcowa
to ty chyba jestes pojebany malolat, a nie krawcowa ! a w ogole to spadaj stad!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak najbardziej
40-tka może jeszcze być początkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak najbardziej
50-tka może jeszcze być początkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość końca nie widać
Przychodze dzisiaj do TU, zaprasza mnie chłopak może 25-letni, pytam jakie przysługują mi zniżki, a on: Jak pani skończy 35 to odejmiemy 10%. Rzecz w tym, że 35 skończyłam 16 lat temu :D :p A lamentacje to mnie tylko wnerwiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaroslawe-84
won staruchy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaroslawe-84
jem kupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sparow
I w ten sprosty sposob znacznie obnizyl sie poziom dyskusji.Zbydlecenie i chamstwo hasa po necie.Problem w tym ze nie ma rady na to. Pozostaje jedynie przeprosic Panie za tych prostych chlopczykow .Ktorzy jak smiem przypuszczac operuja takim jezykiem na codzien .(psie slownictwo..psie zycie) Nie jestesmy w stanie sprawdzic statusu ekonomicznego takiego gnojka.Ale tacy ludzie do niczego w zyciu nie dochodza .Cale zycie zeruja na innych (takie wszy co jak sie przykleja to juz nie puszczaja)....Troche polecialem ..ale taka prawda....Przepraszam wlascicielke linku...za pisanie nie na temat......Lece z nowym Tematem ....Chamstwo w Kafeteri

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubisianka
Dzieci ferie maja :} A ze brak inteligencji to i nudza sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sama nie wiem...
Taaaa. Dzieciaki operują takim językiem, że uszy puchną :-( :-( :-( Autorko - I co tam u Ciebie? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..nadzieja...ostatnia.....
Jesteśmy na tyle dojrzałe i znające swoją wartość, że tacy niechciani goście, którzy tu wpadają, z poziomem "0", absolutnie nie robią na nas wrażenia. Robi wrażenie natomiast to, że są pojawili się też u nas panowie, zupełnie bezinteresownie, jak stoliczek czy sparow, którzy próbowali nam cos pokazać. Stoliczek dojrzale udowadniał, jak ta nasza refleksja na wiekiem tak naprawdę nie ma znaczenia w sensie tego co dalej w naszym zyciu wydarzyć się może, a Sparow wpadł, zażenowany chamstwem przedstawicieli swojej płci, i tym, że nasze kobiece oczy narażone są na czytanie tych żałosnych wpisów. Dziekuję Panowie:) Tak, zaglądanie tutaj mi pomaga. Zwłaszcza po.... Spotkania towarzyskie, byłam wczoraj na takowym, dawno nie widziane kilka par, ja i nasze dzieci, to jakzesz może byc inaczej. Czy poczułam, że wyszłam do ludzi? Posypią sie gromy, ale szczerze, wróciłam przygnębiona. Nie to nie była zazdrosć, że oni wciaż są zakochani, tworzą zgodne, dopasowane związki. Aż chce się ogladać:) No własnie, ogladać, bo mimo, że wszystko u mnie ładnie się toczy, uklada, dostrzegłam tez jak wiele mnie omija przez ostatnie lata. Niby można sobie wytłumaczyć, różne sa modele zycia - równie dobre. Ale jednak....i to nie lament czy czukanie dziury w całym, nie, nie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łowiczanka jestem
Nadzieja zobacz ile pięknych rzeczy już Cię spotkało. Możesz wspólczuć tak aktywnie tu produkującym się szczęśliwym inaczej małym fiutkom, którzy nigdy czegoś podobnego nie doświadczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od krawcowej
Małemu fiutkowi nawet naparstek wydaje się wiaderem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sama nie wiem...
Dobre :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×