Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Still loving you

Wieczorna rozmowa przy herbacie z cytryną

Polecane posty

Hej Zakupy:) Kolejna osoba z bajkowym domkiem:) Ja mam już kisiel. Still jeśli wyprowadzałabyś się nad morze to daj znać:) Ja jestem zmęczona Legnicą, w innym dużym urokliwym mieście można się snuć po uliczkach cały dzień, dużo ciekawych ludzi, super klimat itp... Właśnie jeśli coś się buduje to najczęściej galerie handlowe itp, gdzie pracują najczęściej studenci na umowę zlecenie:O Paranoja. U nas największym i chyba jedynym dużym zakładem państwowym jest jeszcze huta miedzi, nie wiem co będzie kiedy ją zamkną... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ ZakuPy Tak racja, z tym się nie będę kłócił.:) Kiedyś wyczytałem nawet że utleniacze z wolnymi rodnikami niwelują się w proporcji 1:1. chyba w "od lekarza do grabarza" ;) Skąd jesteś?, bo my tu dziś mamy wieczorek zapoznawczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZakuPy
U mnie zdrówko w porządeczku, a u Ciebie Still loving you? Ja to mieszkam nad morzem, ale między Trójmiastem a Helem. Uwielbiam moją werandę, bo jest cała przeszklona i czuję się w niej jak w ogrodzie, a z drugiej strony jak się napali to jest tu ciepło i wiatr nie wieje od morza. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wieczór wróci reszta i będzie jeszcze wiecej i ciekawiej :) Wracam za jakieś 15 min. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZakuPy
AgentT, ale wolne rodniki to są właśnie utleniacze. Chyba chodziło Ci o przeciwutleniacze. ;) Wolne rodniki to bardzo aktywne chemicznie cząsteczki (przez obecność niesparowanego elektronu) przez co bardzo łatwo wiąża się np. z DNA i je uszkadzają. I na matrycy takiego błędnego DNA powstaje nieprawidłowe RNA, a z niego nie te białka co potrzeba i cały organizm źle funkcjonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O dziękuję dziękuję, pyszny kisiel pyszny i zdrowy lala:D:D Zakupy, ale Ty mi gula robisz, że mieszkasz nad morzem, zabierz mnie do siebie:***:D Słuchajcie, moja bliska koleżanka nie wie jak ma dać dziecku na imię, ma być chłopiec, jakieś propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZakuPy
Mateusz. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WstrętnaSraka
Dopadnę was dzisiaj w nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZakuPy A racja, racja, przeciwutleniacze, zagalopowałem się, tak to jest jak się robi kilka rzeczy na raz. (najlepsze, że studiowałem kierunek ekonomiczno-prawny, a na ekologii musiałem właśnie czytać o wolnych rodnikach, GMO i masy innych rzeczach hhe) Bądź co bądź w zielonej herbacie fajne jest to, że można połączyć przyjemne z pożytecznym. Bo to nie tylko zdrowe, ale i baaardzo dobre:) Lilka z Wrzosowiska Jak to jak dać na imię? Tomasz ;) Still loving you Ja wspieram WOŚP włączając usługę sieciową w PLAY, dzieki temu dostaną trochę pieniedzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej wkurza mnie, że są tacy, którzy z zasady nie dają, nie tolerują tego a potem mówią, jacy to Polacy nie są głupi, że tak się dają naciągać! Masakra, kto chce daje, kto nie chce,nie daje - i po co ta cała ideologia i zawiść. Taka mentalność :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, nie ma urazy, za błahy powód hehe :Dtylko pozostaje ciekawość,dlaczego od razu w przedbiegach :>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa, to okwiele to tłumaczy. Też mam imiona, które źle mi się kojarzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina, bo miałem z nią trochę przejść. A i Dorota, znam chyba z 3,4 i wszystkie są jakieś dziwne. Ale się nie zrażam, nie będę się uprzedzał do kogoś tylko przez imię :) Reszta imion jest neutralna, ale są też takie, która mi się nadzwyczaj dobrze kojarzą, np Magdalena (znam same świetne osoby o tym imieniu). A i tak mam, że lubię pełne wersje imion, nigdy nie mówię, np Anka, Ania, Magda, tylko Anna, Magdalena. Zauważyłem, że moim rozmówczyniom to nie przeszkadza i same zaczynają tak mówić do innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To uważaj, żeby nie trafić na imieniny 21 grudnia, bo obaj mają wtedy imieniny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×