Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Still loving you

Wieczorna rozmowa przy herbacie z cytryną

Polecane posty

Gość zlota rybkaaaaaa
mnie też to wkurza ale co zorbić.....a najbardziej mnie wkurza to, ze oni nie rozumieją tego, ze mi sie nie spodoba pierwszy lepszy, bo ja mam swój typ i juz tak juz mam....wybredna jestem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlota rybkaaaaaa
a ja właśnie lubie takich facetów, kiedy trzeba im zaimponować inteligencją, myśleniem itd a nie tylko krótką spódniczka....zresztą ja mam tak samo....mi tez musi ktoś zaimponować mysleniem i pogladem na zycie, wiedzą itd itd itd a czasem mam wrażenie ze tacy faceci to już dinozaury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy ma swój jakiś typ :P. Też mi się niektóre kobiety podobają bardziej inne mniej i z wyglądu i z charakteru ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlota rybkaaaaaa
qwerton - a ty jestes facet??? :) ho ho juz nie pije dzis he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy trzeba im zaimponować inteligencją, myśleniem itd a nie tylko krótką spódniczka.... To ze względu na to, u mnie miałabyś plusa :). Nie cierpię pustych kobiet. Nie lubię w ogóle pustych ludzi. Cieszy mnie towarzystwo osób o wysokim poziomie kultury, ludzi z pasją, dobrym sercem etc. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlota rybkaaaaaa
wlasnie cofnełam sie i widze zes chłop :D mnie strasznie imponują faceci co maja wiedze na rózne tematy, nie są puści i wogle mają swoje zdanie i juz. moj własnie eks albo nie eks tez taki jest ma swoje zdanie, pogląd tyle za ja też ma swoje i nie umiemy sie dogadać bo ktoś musi isc na ustepstow:( ale mimo to, to własnie to w nim mi sie podoba dziwna jestem.............nie lepiej miec faceta co by mi przytakiwał na każdym kroku i zawsze mi przyznawałm racje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlota rybkaaaaaa
mysle ze było by moze i lepiej tyle ze jak ja spotykam takiego to uciekam gdzie pieprz rosnie....bo facet musi miec swoje zdanie i juz inaczej nie facet ale to pokrecone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie dotyczy tylko facetów. Jeśli ktoś nie ma swojego zdania i powtarza w kółko, to znaczy, że jest uległy. Może to też znaczyć, ze nie ma żadnych pasji. Ja bardzo dużo czytam, o polityce, psychologi, astronomii, lubię rozmawiać z osobami, które też mają jakieś pasje, którymi lubią się dzielić, bo wiem, ze mnie rozumieją. Są tacy, którzy totalnie nie kumają tego, że mam jakieś inne zainteresowania niż piwko przed telewizorem. Takich omijam z daleka. Nie lubię kobiet, które udają, że interesują się tym, czym facet, z którym rozmawiają, bo dla mnie to taka nieudolna próba manipulowania. Może jestem dziwny, ale taki jestem i JUŻ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlota rybkaaaaaa
i ostatni drink idzie, ajerkonia sie skonczy:D trzeba isc spac, jutro nowy dzien, nowe wyzwania i szanse:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Still loving you Na tym, która 2 połówka, komu najlepiej by pasowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlota rybkaaaaaa
a co teraz leci na polsacie...bo patrze trzecim okiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się z wyglądu podobają brunetki, lubię też niebieskie oczy. Nie lubię jakiś bardzo szczupłych kobiet itp :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlota rybkaaaaaa
w mojej pracy 90% to faceci i juz wiem jedno (od nich) ze faceci nie cierpią chuderlaków, szkieletów, pustych panien których najwiekszym problemem jest w co sie ubrac, jak umalowac itd.... niektórzy koledzy z pracy to naprawdę konkretni faceci, szkoda że zajęci....ich kobiety to szczęściary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlota rybkaaaaaa
ok ja tez...........dzięki za miły wieczorek...i sobota przeleciała :) kolorowych......... karaluchy pod poduchy...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta nie musi wyglądać jak miss. Wygląd nie jest aż tak ważny dla facetów, jak trąbią media, które chcą napędzać biznes związany z urodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh, widzę,że mnie wczoraj ominęły bardzo ciekawe rozmowy. Nie ma jak rozmowy nocą ;) Do usłyszenia potem ... a póki co szykuję się do kibicowania naszaj Justynki K, wkrótce finał biegów ;) Do miłego, hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlota rybkaaaaaa
miłej niedzieli....u mnie poprószył śnieg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna Kowalczyk , silna kobieta, dała z siebie wszystko, w Stylu czytałam o niej wywiad, od dziecka kochała sport, dobrze uczyła się, wychowała się w górach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlota rybkaaaaaa
nooo......... baba twarda jak majzel:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ ŚLICZNIOTKA Justyna jest chodzącym, heh, biegającym fenomenem. W Norwegii wydaje się miliony koron na same tylko narty (dokładnie 10 milionów koron, czyli 5,8 mln złotych), a mają ich w dyspozycji z 700 ... a Justyś pokonuje całą tą norweską maszynę nie mając nawet ułamka tej sumy i nie może nawet obejść się bez tych leków dla "biednych, chorych norweskich astmatyczek" :) NO, nic, trzymamy kciuki, co będzie, to będzie,zmykam przed tv trzymać kciuki ! @ zlota rybkaaaaaa U mnie też popruszył śnieg, ale tak solidnie. Wstaję rano, patrzę przez okno i szok - wszędzie biaaaaaaało :) Fajnie, fajnie, dla odmiany lepsze to niż tak plucha za oknem. Miłej niedzieli, do usłyszenia, hej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×