Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Still loving you

Wieczorna rozmowa przy herbacie z cytryną

Polecane posty

Jak od tego wolę budynie ... o jedynie słusznym smaku, .... czekoladowym, ma się rozumieć ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haa, może też na kisielu hehe :) A wiecie też wczoraj obejrzałem "Miłość na żadanie"/ Kurcze, specyficzne jest to kino, ale ciekawe. Lubie filmy takie trochę abstrakcyjnych. Niestety w polskie kino jest trochę ubogie pod tym względem. A są jakieś polskie filmy, które ostatnio albo w ogóle zrobiły na Was większe wrażenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm ost na którym byłam w kinie to "Z miłości" całkiem mocne, polecam. "Lincz" rozwalił mnie psychicznie na dobrych parę dni:( Podobał mi się "Zwerbowana miłość", oczywiście "Różyczka", z troszkę starszych "Wino truskawkowe";) Lubię i nie lubię takich pytań- lubię się dzielić o tym co mi się podobało, ale zawsze się boję, że coś pominę;) Francuskie kino jest cudowne, ja cenię również brytyjskie no i bałkańskie oczywiście;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Pytałaś się, mnie Lilko jak mniej więcej wygląda rozbrajanie takiej miny.Muszę powiedzieć wprost- nie da się tego określić ,bo wszystko zależy od rodzaju miny i miejscu, w którym się ukrywa. Kiedy wiadomo, że nie jest to jakaś złośliwa mina, to może być ręczna robota. Przy niektórych przypadkach to się poprostu detonuje miny. Stosuje się też jednorazowe zapalniki :D Ale saper to nie zajmuje sie tylko minami :) Na przykład, usuwamy zatory lodowe na wielkich rzekach, i tak dalej :) Więc o tym można by było mówić i nie kończyć :D Co do budyniów i kisielów to osobiście wolę budyń :) Mam taki fajny przepis na domowy budyń, nie znam dokładnych proporcji ale zawsze mi wychodzi -gotujemy 2 szklanki mleka -w połowie szklanki mleka mieszamy 2 łyżki kakao, 2 łyżki mąki ziemniaczanej i cukier wg upodobań. -do mleka dodajemy łyżkę dobrego masła, polecam masło koneckie , bardzo dobre, zawsze kupuje :) -dodajemy do mleka 2 łyżeczki cukru waniliowego :) Ot i cały przepis, pychotka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilka, no własnie mi się też trochę tytułów zamomniało, ale Ty mi przypomniałaś, bo też niektóre rzeczy oglądałem :) Mnie się bardzo podobały takie filmy jak: Różyczka, Joanna, Dzieci Ireny Sendlerowej, Świnki, Wino truskawkowe, Jeszcze nie wieczór (genialne!), Chrzest, Lincz, Dom zły, Mała Moskwa, Zwerbowana miłość, Senność, Huśtawka - duzo tego,ale lubię takie filmy. A co do bałkańskiego kina to ostatnio oglądałem "Obiecaj mi", niesamowity klimat, oryginalnie zrobione, trochę abstrakcyjnie. Polecam! PS. A jest jeszcze staaaaary, ale ciekawy film, który urzekł mnie muzyką, klimatem, fabułą - Bandyta. Uwielbiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kusturica to mój faworyt:) Widziałam też kilka filmów, które wymieniłeś i też mi się podobały:) Ja jestem z Małej Moskwy hehe:) A w kabarecie Neo-Nówki słyszałam dobry żart ost. - Rosjanie na Euro zatrzymają się tam gdzie ostatnio, czyli? W Legnicy:D:D:D A Still czyli to grubsza sprawa, no tak, można się było domyślić:D Odważna kobieto:* Skorzystam z przepisu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Still loving you - takie pytanie - może nieodpowiednie, nie musisz odp. Nie boisz się, że odstraszysz facetów od siebie? Może nie odstraszysz, ale trochę onieśmielisz? Bo co tu dużo mówić, jednak bardzo konkretna z Ciebie dziewczyna, no i z konkretnym zawodem. To imponuje, ale jednocześnie facet mógłby się czuć trochę niepewnie, heh - no chyba że miałby dwie belki i trzy gwiazdki na pagonach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilka, tak, pamietam, widziałem ten kabaret heh. Od razu sobie skojarzyłem, co trzeba. Gdyby nie Mała Moskwa, to nie wiedziałbym o jakie miasto chodzi. Lubię tę aktorkę, która miała tu główną rolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgentT Nie martwię się o to :) Chociaż faktycznie spotkałam się z przypadkami takiego innego traktowania:D Ale jak dla mnie, to to, że jestem saperką nie oznacza jednocześnie że jestem takim twardzielem w życiu osobistym, to tylko mój zawód. Staram się to tłumaczyć tym, co sądzą, że żelazna ze mnie dziewczyna, tak na prawdę jestem taka jak inne :) Zdejmuje mundur i już jestem zwyczajną , niewyróżniającą się niczym kobitką :) Nie robi to żadnej różnicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja lubię Anthony Hopkinsa, podobają mi się bardzo: Milczenie owiec, Czerwony smok, Hannibal - thrillery psychologiczna :-) to lubię! Widziałam je po kilka razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Still, no ja się domyślam, że pod tym mundurem kryje się normalna, wrażliwa osoba, choć na zewnątrz możesz być rożnie postrzegana. Wiadomo, tak jak książki nie ocenia się po okładce, tak i na temat jakiejkolwiek osoby nie powinno się wyciągać pochopnych wniosków. Oby tylko ten, z którym się zwiążesz, nie osiwiał za szybko z troski o Ciebie jak będziesz w pracy hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MadziulekLove, też oglądałem te filmy, a milczenie owiec to kiedys czytałem. Co książka, to ksiażka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno coś konkretniej doradzić ... może potrzebny mu format ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na ale kino są dobre filmy, z różnych krajów, z polskich podobały mi się Huśtawka, Senność, Sztuczki, Jasne błękitne okna, Wszystko będzie dobrze, Mistrz, Jestem, Plac Zbawiciela, francuskie Dziecko, Milczenie Lorny, włoskie Nie boję się, japońskie Pożegnania, Płaczący wiatr, koreański Pusty dom, turecki Miód, australijskie Jessika,Czekając na deszcz, Australia, Walhabout, Odgłos burzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Hej! Witam. Ja dopiero wpadłam do domu. Dziś zakręcony dzień. Dopiero jem obiad ale zaraz zamierzam się trochę zrelaksować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×