Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Still loving you

Wieczorna rozmowa przy herbacie z cytryną

Polecane posty

Lilka, Madziulek, Sennie, Still i reszta, wracajcie, właśnie wyciągam dziennik i sprawdzam listę obecności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj AgentT Ja tak jak wspominałam wcześniej, miałam jechać do rodziny, ale nie chciało mi się i obiecałam im, że w następny weekend będę u nich :) U mnie pada deszcz, byłam niedawno w sklepie, nienawidzę deszczu, chce śnieg!:D Ja sobie wcinam wafle ryżowe, bo przytyłam po świętach hi hi hi:D Ogólnie podsumowując miła niedziela :) Ps. Idę sobie zrobić herbatkę malinową z sokiem żurawinowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilka - i to z wzajemnością :D A jak z tą Twoją czekoladą, doczekałaś się jej w końcu? Ja już trochę zjadłem i poskromiłem swoje smaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 25 lat jeszcze, 26.06 będę miał już ładne 26. No i mieszkam w Rzeszowie - ktoś kiedyś wczesniej pytał skąd jesteśmy. Takze i Wy przypomnijcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Still loving you Tak mi się wydawało, że jesteś w podobnym wieku, w każdym razie nie podejrzewałem, że możesz być starsza, bo pisałaś o tym że chodziłaś do gimnazjum,a rocznik 86 to był pierwszy, który tam poszedł, heh, taka detektywistyka :) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To widzę,że wiekowo podobnie, ale po Polsce to nas trochę porozrzucało. A podoba się Wam w Waszych miastach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha no Still nad opalenizną trzeba popracować:P Ja na lato zawsze się opalam na dworze, bo jestem brunetką i nie lubię być blada, nie korzystam z solarium, ale chyba się wybiorę, bo ostatnio wkurza mnie ta blada skóra:P Trzeba by było się trochę podpiec:D Still Ty od dawna pracujesz w wojsku? A Agent czym Ty się zajmujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilka z Wrzosowiska - nasze wieczorne rozmowy są lepsze :D jesteśmy bezkonkurencyjni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilka z Wrzosowiska - nasze wieczorne rozmowy są lepsze :D jesteśmy bezkonkurencyjni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Still loving you Racja, to naruszenie ustawy o prawach autorskich i pokrewnych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze to w Kielcach mi się nie podoba. Takie zwykłe miasto, chciałabym pojechać właśnie nad morze. Byłam pare razy ale przejazdem, na wakacjach i nic więcej. Morze to dopiero coś. Aaaach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja całe życie mieszkam w Rzeszowie, choć w różnych miejscach, dwa razy się przeprowadzałem. Teraz mieszkam w fajnym miejscu, bo mam blisko centrum i takich spokojnych terenów spacerowych. Miasto fajnie się rozwija, jest ładne, sporo inwestycji - tylko szkoda, ze najwięcej to się buduje galerii,a nie zakładów z miejcami pracy, np ostatnio otworzyli Millenium Hall i Rzeszów się zakorkował jak się całe Podkrapacie zjechało heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZakuPy
Napaliłam w piecu na przeszklonej werandzie... Na kolanach siedzi mi kot, popijam pyszną zieloną herbatę z owocem maliny, a obok stoi cały jej dzbanek. Słychać tylko głuchą ciszę. Światło przed domem oświetla ogród. Podziwiam rośliny na werandzie i w ogrodzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ZakuPy faaaajnie. Mnie się skończyła zielona, muszę pójść do herbaciarni i zrobić moje jaśminowe zakupy heh ;) Ale z tą zieloną trzeba uważać, bo ma duużo teiny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZakuPy
Ale wzamian ma mnóstwo przeciwutleniaczy. Still loving you, Twój temat stał się chyba kultowy, bo ktoś założył TRIBUTE TO o nazwie: "Wieczorne rozmowy przy koksie i taniej whisky z lidla", hehe. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×