Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Still loving you

Wieczorna rozmowa przy herbacie z cytryną

Polecane posty

Z moich dzisiejszych zakupów nic nie wyszło :-( ale nie szkodzi! do jutra dam radę :-) Zresztą jest ok, wieczór jeszcze taki młody :-) Siemka AgencieT!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka MadziulekLove! Jutro zaczyna się nowy tydzień, to się nie przejmuj, to też dobra okazja do tego, żeby pójść an zakupy. Tylko wiadomo, jak się coś zacznie robić w pon., to potem cały tydzień taki zleci :D Ja jutro idę po wyniki CT, także mi się nie uśmiecha zaraz cały tydzień chodzić po lekarzach. Kiedyś przeczytałem ksiażkę "od lekarza, do grabarza" i trochę prawdy w tym sformułowaniu jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A znam to, kiedyś dawno temu to oglądałem, uwielbiam francuskie kino :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry moi drodzy;] Widzę, że wszyscy pochłonięci pracą:) Still wszystkie miny i niewypały już rozbrojone?;) Madziulek - ja bardo lubię Sade, ale kogoś mi mocno przypomina i nie mogę słuchac, bo się boję połamanego serducha ... :( Idę zaraz do kumpelki na pogaduchy, buziak dla Was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Still, Hej Lilka :) Widziałaś Still co się dziś stało na konferencji prokuratora wojskowego? MAsakra, i jeszcze te hieny dziennikarskie się rzuciły z kamerami zamiast pomóc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was! No faktycznie AgencieT działo się dzisiaj wiele. Ja dopiero do domu wróciłam. Poniedziałki mam takie strasznie dłuuugie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Prokurator prokuratury wojskowej zorganizował konferencję prasową, a tuż po niej w przerwie, wyprosił dziennikarzy i próbował popełnić samobójstwo strzelając sobie w głowę. Wnet usłyszeli to dziennikarze, wpadli i odrazu chwycili za kamery - jak hieny cmentarne, masakra. zamiast ratować człowieka, to oni myśleli o tym żeby mieć news i dobre zdjecia! http://www.youtube.com/watch?v=v0M6oqG2e34 około 1:35 się zaczyna,a potem widać co robią dziennikarze. Tylko głupio to ktoś ubarwił :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×