Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Ulna dzidziuś jest i nie ma innej opcji a na necie jest tyle testów,że na pewno znajdziesz taki jak Twój i linka nam wrzucisz :) ja nawet nie zwróciłam uwagi jaki brałam ale zobaczymy co mi jutro pokarze albo w poniedziałek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kochana czekamy z niecierpliwością, jeśli druga kreseczka jest jaśniutka a kolor m różowy to znaczy że baby będzie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ciekawa jak tam teścik u kruszynki bo też miała robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dziewczyny ten winik mnie nie przekonuje, i naprawde liczę sie ze wszystkim , teraz test jest do powtórzenia, ja go traktuje narazie jako negatyw, dlatego ze te kreske od kryłam dużo pózniej , ale nie czekaja 5 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane:* U mnie DUPA blada...w czwartek dostałam @!!! Więc zaczął się 12 miesiąc starań...jak dostałam,to sobie popłakałam.A później wzięłam się w garść,poleciałam do apteki kupiłam sobie CASTANGUSA, olej z wiesiołka i testy owulacyjne. Ostatni miesiąc się teraz staramy,jeśli nie wyjdzie to odkładamy je na dobrych parę miesięcy.Bo właśnie chcemy zacząć planować wesele huraaa:):)Wreszcie:)I dopiero później będziemy się starać:) Jestem młodziutka(21 lat) więc jestem pewna,że uda mi się być mamusią:) Mam nadzieję,że nie muszę szukać topicu i ślubach,tylko Wy będziecie mi tutaj pomagały:)Bo jestem zielona w tych sprawach(suknia ślubna,orkiestra,wystrój itp.) Dodam,że moje marzenie się spełni i będę miała wielkie wesele na prawie 200 osób:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiem tego czy ona pojawiła sie po 5 minutach , czy po 2 godzinach , jak byłam z moimi szkrabami w ciązy to testy fakt robiłam po 7 , dniach ,z córka i wyszła gruba krecha, a na synka po 3 dniach i wyszła tez gruba , a to to niewiem co to jest, ten test mi sie troche nie widzi dobra kochane ja musze leciec dzieci wykąpac do usłyszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyneczko nasz kochana 21 latek to nie masz się czym przejmować, jeszcze tyle lat przed Tobą!:) malutka ,kochaniutka nasza:) jasne ,że Ci pomożemy, bądź z nami :) Ulna powtórz jutro rano test i czekaj , czekaj te 5 min:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
cykle mam 29-32 dniowe :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira2013
Cześć, dziewczyny :) przede wszystkim, gratuluję Nice :) dużo zdrówka dla Ciebie i maleństwa! :) Ula, na pewno Ci się udało. inaczej być nie może! :) za resztę testujących dziewczyn trzymam kciuki :* u mnie w tym miesiącu niestety znowu lipa :( okres się spóźnił 4 dni. wczoraj dostałam.ale jest jakiś dziwny.bardzo skąpy.zwykle mam po 5-6 dni, a tu widzę, że jutro już raczej będzie po wszystkim. Też jakoś dziwnie się zaczął. Przedwczoraj późno wieczorem miałam plamienie no i dopiero wczoraj ok. południa się zaczęło. no i ta krew jakaś taka dziwna wczoraj była. tak, niby z jakimś śluzem...nigdy tak nie miałam. nie wiem co to może znaczyć.ale cóż, zamawiam kolejne testy owulacyjne i zaczynam staranka od nowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuś nie wiem co ja mam Ci poradzić, przykro mi to mówić ale jak wyszła jedna kreska to trzeba czekać na @, chyb że po 7 dniach wyjdzie Ci druga kreseczka, czasami tak bywa. Ira rzeczywiście dziwne?! ale poczekaj może się rozbuja? jeśli nie to za parę dni zrób test. Ale to są takie plamienia czy dużo tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira2013
Olu, to były takie brązowe plamki. Wieczorem, jak szłam spać, poszłam do łazienki i na papierze zauważyłam takie brązowe coś. @ nigdy mi się nie zaczynał od wieczora, ale na wszelki wypadek włożyłam podpaskę no i na rano troszeczkę takiej wydzieliny było. ale zupełnie troszeczkę.a później już taki jakby @ się zaczął ok. południa. i tak jak mówiłam, jakieś takie ślizkie to było, jakby ze śluzem wychodziło. i troche ciemniejsze, niż zwykle. zazwyczaj w pierwszy-drugi dzień mam dość obfite krwawienia, a tu jakoś tak dziwnie...sama nie wiem. też się zastanawiałam nad tym, żeby jeszcze powtórzyć test, jak to się skończy. Ewuś, może jeszcze za wcześnie na test?nie zawsze od razu, przeciez, pokazują 2 kreseczki...może druga pokaże się za kilka dni?mam nadzieję, że tak jest i że nie przyjdzie do Ciebie ta @. Bezik, Ty też się nie dołuj!wszystko będzie dobrze.nasz wspaniałe wieści od lekarza i trzeba być dobrej myśli.skoro innym kobietom udaje się zajść w ciąże, to Tobie też na pewno się uda:) głowa do góry! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
ale nie mam pęcherzyka czyli owulki brak :( kurde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IRa , a może u ciebie to jest ciąża plamienie implatacyjne, robiłas test?, a co ile masz cykle? regularne? wiesz jak ciebie czytam to tez mi przychodzi na myśl że do mnie @ przyjdzie jednak i po 4 dniach jak u ciebie A co do testu to zrobie dopiero gdzies w srode rano z zegarkiem 5 minut, jesli oczywiście @ nie przyjdzie. Bezik nie łam się ja tez ci mówie uszy do góry, bedziesz mamusią zobaczysz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zrób test jak Ci się skończy to coś;) a teraz jak jest? Bezik masz 10 dzień cyklu? poczekaj... kochanie na pewno będzie jak teraz pójdziesz do lekarza:)) zobaczysz. Uszka do góry , kochanie Ty moje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) tez jestem własnie w trakcie starania ale dopiero pierwsze podejscie i stres jest... juz po owu( ale psychika tak dziala ze caly czas o tym mysle i dopatruje sie objawow chocby dopiero zagniezdzania :) jak narazie to mam tak jak by co jakis czas ukłucie na jakies 2-3 sekundy po tej samej stronie w okolicach jajnika... temp w pochwie 37,5 a taki biały i cały czas uczucie mokrosci.. :) wariuje po prostu.:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dopiero 2-3 dni :) wiem ze to głupota ale no juz nie panuje nad soba :) moze cos bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julia my tu wszystkie warjujemy, trzymam kciuki, oby ci sie szybko udało, bo przy 3, 4 podejsciu jest co raz gorzej , przynajmniej takie jest moje zdanie, a ja znowu odkąd skonczyła mi sie owulacja to mam sucho , zadnego śluzu, a zawsze miałam ten biały , mleczny kleisty sluz przed@ i te piersi one sa takie dziwne one mnie nie bolą, ale te sutki takie drazliwe,sterczące i dzis przy kapieli dosłownie czułam na piecie, i takie napełnienie piersi jak juz wspominałam wczesniej jak któraś karmiła to mleko jakby mi sie przelewało tak to opisze, i co zawsze miałam krostki na buzi syfiło mnie , a teraz nie mam ani jednej, niewiem co mam o tym myśłec ulegałeczko, a czy ty przypadkiem nie miałas miec dzis staranek, ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira2013
robiłam 2 testy.jeden - dzień przed spodziewaną @, a drugi - 2 dni po podziewanej @. były negatywne. cykle miałam regularne, co 28 dni. nawet zaczynały się mniej więcej o tej samej godzinie.tylko zeszłym miesiącu mi się spóźniła o 7 dni, teraz o 4. a plamienie implantacyjne może trwać kilka dni w postaci takiego sobie mini @?..sama już nie wiem co mam myśleć.teraz już niby nie ma tego śluzu.no i krwi jest bardzo mało.tak jak mówiłam, jutro chyba będzie po wszystkim... a Ty Ulu, nawet nie myśl, że Tobie się spóźni!miałaś na teście drugą kreseczkę.słabiutką, ale miałaś, więc trzeba wierzyć, że dzidzia już jest :) trzymam kciuki! :) bezik, może u Ciebie owulacją się przesuwa i dlatego pęcherzyka jeszcze nie było widać?nie dołuj się na zapas.wszystko będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ja wlasnie mam tak mokro jak nigdy i taka troche bym powiedziala ze nawet ciut za wysoka temperaturka bo 37,5 moje sutki tez sie stały wrazliwsze tzn bardziej twardnieja jak dotknę ale to chyba jeszcze za wczesnie na jakiekolwiek objawy :(:(:( badałam sobie pochwe sama tak z ciekawosci to mieciutko i pulchno i oczywiscie cieplo ale nie wiem jaka powinna byc bo nigdy nie sprawdzalam wiec ciezko mi powiedziec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam inne zdanie
ulna30 kochana co to sa 3 cykle co ta sa kobiety sie staraja po pare lat a co to sa 3 miesiace to nawet jeszcze nie jest rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do szyjki macicy to ja niewiem jaka powinna byc w ciązy , nie badałam i nie badam , bo nic z tego niewiem, a co do temperatury , mierzyłam w tamtym cyklu i tak ooo bo tez nie mam doswiadczenia w mierzeniu, to tez miałam podwyszona, nawet 37,9,i @ przylazła ,teraz nie mierzyłam i nie mierze, bo to trzeba długa obserwacje robic,wykresy kilka cyklów temperature najlepiej mierzyć rano po przebudzenia i najlepiej nie wstawac z łóżka wcale nie mówie że ty nie masz, bo jak najbardziej, jeśli mierzysz tempke, codziennie o stałej porze i kilka cyklów, i masz podwyrzszona to ciesz sie być moze jesteś w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny ...przeczytajcie :)
Juz wam kiedys wrzucilam link do fajnego artykulu , na temat tego jak to sie nam wydaje wciaz , ze moze sie udalo , ale pewnie nie czytalyscie , bo z wami nie pisze ! Ale czytam was od poczatku , nie moge patrzec jak sie meczycie dopatrujac sie wszedzie oznak ciazy ! Pisuje na innym topiku , staram sie wiele , wiele lat i mam kilka insyminacji za soba i jedno wam powiem , nasza podswiadomosc plata nam rozne figle !!! W ciagu tych lat mialam wszystkie mozliwe objawy : bol piersi , bol brzucha , mdlosci , wstret do zapachow , przeczulenie na nie , zawroty glowy , zemdlenia, sluz - duzo i bialy , ciagniecie w dole brzucha, sennosc i nawet opozniona @ , ani razu w ciazy nie bylam , choc czasem bym sobie reke dala uciac!!! Zagladamy do netu , wyszukujemy pasujace wiadomosci , ze ktos byl w ciazy i mial @ np., ale tak naprawde takie zeczy zdazaja sie zadko ! Czekajcie do @ , nie nakrecajcie sie tak , robcie testy po spoznionym @ , bo to tylko strasznie duzo nerwow kosztuje - a ciaza to 2 kreski po 5 minutach , jak cos pomylicie powtorzcie test , bo naprawde dostaniecie do glowy ! Niestety wiem co mowie , a wiecej stresu ,to wyzsza prolaktyna , a przy niej znow problemy z zajsciem ! Popatrzcie na inne topiki , starania to czesto lata , albo sprobujcie zbadac siebie i partnerow , bo czesto cos mozna poprawic :) Pozdrawiam was serdecznie i zycze powodzenia M ch .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem wiem... czekac i czekac i czekac... ale tak czekac to naprawde ciezko i trudnoo. :( zobaczymy odezwe sie za pare dni czy moze cos jest :) trzymam za was tez kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem kochaniutkie moje...na początku oczywiście Nika piękniste dwie krechy..cudo...kruszynka to pewnie plamienie implantacyjne jak sie nie rozkręci to zrób tesciora ja ulęgałka wspomniała...Ewus nie stresuj sie moze masz małe stęzenie i dlatego tescior nie wykazal...ulna ja tu widze dwie krechy bez dwóch zdań...no dobra teraz przejdę do opisów przyrody hehehe...a więc tak - dzis mam 9dc i wyobraźcie sobie ze na papierze w Wc mam sluz płodny ...piękniscie sie rozciągający i przeźroczysty...i to tez wyjaśnia dlaczego miałam taka ochotę na mojego M wczoraj po południu i dzis rano...takze działamy ale działnie to jest juz czysto spontaniczne...nie nastawione na dzidzie...a @przedłużyła mi sie i mialam do 7dc dziwne to dla mnie ale jak tylko widziałam ze sie przedłużyła to przyszło mi na myśl ze owulacje będę miała wczesniej...jakas taka intuicja....w każdym razie zaczynaja sie dni płodne...i nawet nie wiedziałam kiedy nie sprawdzam sie w środku, nie mierze tempki, nie mam testów owulacyjnych, nie doszukuje sie zadnych objawów...jest super....działamy kiedy siebie chcemy ....wierze ze teraz sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×