Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

MAŁPKA piszę tam nadal ale dużo mniej bo postanowiłam sobie zrobić "wakacje " do was sie odezwałam bo zaciekawiła mnie sytuacja BIEGACZKI :) bardzo lubię dziewczyny z mojego forum , jesteśmy w kontakcie również poza forum ale fakt pomarańczowe atakuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
A ja cały czas myślę o tym moim teście. No ale chyba nic nie wymyślę. Powtórzę test w sobotę i zobaczymy... bo jutro to chyba nie ma sensu robic ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha witam czytam Ciebie kinga - no to super faktycznie identyczne cykle u mnie tez wyszło ze owu chyba 3 marca a przypuszczam ze było 28 albo 29 luty więc sama jestem ciekawa co z tego wyjdzie....a jak starania u Ciebie wyglądają...bo ja często i przed i po...a jak teraz sie czujesz..boli Ciebie coś...jaki sluz....bo mój organizm znowu zaczyna cos wariowac (w zeszłym cyklu zadnych bóli) teraz znowu piersi przy dotyku, troche podbrzusze i sluz mam biały - i bardziej taki kremowy kleisty... ps. ciesze sie ze postanowiłas sie odezwac...wpadaj do Nas częsciej i relacjonuj aż do 17 marca ...a własnie @mamy dostac 17 tak?! mam przeczucie ze przyjdzie wczesniej(mając nadzieję ze dobrze zinterpretowałyśmy dzień owu...no chyba ze....faktycznie sluz nie jest wypadkową owu...ciekawe, ciekawe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
zdycham straszliwie :( nogi pupa krzyż , i ta cholerna pachwina , nosz kurcze dupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
witajcie nowe staraczki :) im nas więcej tym lepiej , śmielej więcej porad i pogaduch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIEGACZKA a jak długie masz cykle? ja 28-29 dni ostatni cykl był 32 dni ale to zakłócenia przez drożność teraz też mam biały gesty śluz, podbrzusze nie boli, piersi też jeszcze nie Tulasy w tym cyklu były zaraz po @ i tak co 2-3 dzień tylko ze u mnie zawsze tak jest a ciaży przez ponad 2 lata ciągle brak termin mamy na 17 marca ale myślę ze jak juz to pojawi sie wcześniej 13-15 no nic uciekm, muszę szykować sie do pracy odezwę sie moze tak po niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinga ja mam cykle podobne 28-30...własnie ostatnio miałam ten 30 dniowy... poprzednie raczej 28-29...no własnie ja tez myślę ze @ przyjdzie wcześniej...ale zobaczymy zgodnie z kalendarzykami to powinniśmy działać między 3-5 wiec działajmy tez...hehhe:)do usłyszonka po niedzieli w takim razie...powodzenia... ps. może powinniście sie tulić codziennie w te dni...wiesz skoro faktycznie te nasze owu sa kiedy chcą to ciężko wyczuć...no nic ..czekamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Witam nowe dziewczyny na tym forum :) Fajnie, ze jestescie :) kinga0402 ja też Cię kojarzę z tamtego forum bo też czasem podczytuje co tam piszecie :) Ewuś i jak tam, powtórzyłaś teścik? Biegusia trzymam mocno &&& żeby @ nie przyszła :* Ulęgałko a Ty jak się dzisiaj czujesz? Ulna30 daj znać co koniecznie jak będziesz po wizycie już :) Buziaki dla wszystkich :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki ja tylko na chwile bo zabieram sie za pieczenie ciasta i tortu na jutro a te urodzunki ogolnie juz ok brzuch nie jak narazie nie boli ;) zobaczymy jak pozniej ? bezik kochana tzrymaj sie biedulo odpoczynij sobie troche (usta) biegusia 3-( tulaski maja byc do roboty kochana ;* Nika a ty jak sie czujesz umowilas sie juz do lekarza ? Ola jak twoje samopoczucie ? Ula po wizycie powiedz nam co i jak ? kinga milej pracy ;) rzeszta dziewczynek (usta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej strach mnie diś ogarnia coraz bardziej:( boje sie ze dzis usłyszę coś złego w nocy nie mogłam spać, obudziłąm sie o2.00 i denerwuje sie , tak mnie brzuch ćmił jak na jakąs biegunke, teraz juz nie , ale sie wystraszyłąm,( naszczęscie stolce sa normalne) zawsze tak miałąm jak przed jakimis egzaminami wiem ze nie powinnam sie denerwowac ze moge sobie zaszkodzić , ale to siedzi tak ze jak tylko pomyśle o dzisiejszej wizycie, to od razu odsłania mi sie widok tej sprzed pól roku jak usłyszałam....., a co dopiero jak bede siedziec przed gabinetem , chyba pójde dzis do kościoła sie pomodlic o mojego dzidziusia na droge krzyżową , modlitwa zawsze mi pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wizyte ma na 19 , wiec jak bedzie wszystko ok to dam znac wieczorem , a jesli bedzie coś nie tak , to sorki , ale pewnie nie dam rady napisać wiec juz sie domyślicie ....trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulna kochana...będzie wszytsko dobrze zobaczysz...bedziesz miala sliczna malą fasoleczke ...nie masz sie co tak denerwować...chociaz rozumiem Ciebie... jest to poniekąd normalne ze mama sie troszczy i obawia o swoje dziecko juz od zaplodnienia:) także kochana uszy do góry...jak wócisz to opowiedz Nam jak było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
ulna proszę myśleć pozytywnie i na pewno wszystko będzie dobrze. Trzymam kciuki. Chciałam Was zapytać o jedno jeszcze: co byście zrobiły na moim miejscu- powtórzyły test dzisiaj czy wstrzymały się do jutra?? Zwariuje chyba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuś rób test i się nie stresuj na pewno wyjdzie już ciemniejsza kreseczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
Ok obiadek ugotowany teraz ubieram się i idę do apteki. Co ma być to będzie. Trzymajcie kciuki. Ale się boję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestem tu pierwszy raz i chcialabym zbyscie mi doradzilly.. mam mdlosci i robi mi sie slabo i to dosyc czesto, bole podbrzusza tez mam , strasznie chce mie sie jesc ostatnio, jestem senna i zmeczona.. temperature mam podwyzszona przewaznie ok 37 stopni, jednego dnia kiedy bardzo mi bylo slabo i nie dobrze mialam 37,7.. dochodza do tego tez bole glowy..bole piersi mialam miesiac temu, ze az nie moglam sie dotknac , teraz juz nie mam.. przeszkadzaja mi papierosy i zmienily mi sie ostatnio smaki.. ja zawsze pije herbate nie slodzona a ostatnio jak ja pilam to wydawala i sie slodka i mi nie smakowala, za jakis czas byla dla mnie za gorzka i za mocna i jak ja pilam to robilo mi sie nie dobrze, zadna herbata mi nie smakowala.. brzuch mam powiekszony i mam wrazenie ze łączy mi sie z dolem.. tylko martwi mnie to ze kilka dni temu dzien przed spodziewana @ mialam dziwne brazowe plamienia a na drugi dzien mialam juz normalne krwawienie ale tylko przez dwa dni , trzeciego dnia mialam tylko jakies resztki a czwartego juz wcale, a zawsze moje @ trwaly okolo 4-5 dni i byly dosyc obfite.. robilam dwa razy test ciazowy i wyszla mi jedna kreska.. czy mozliwe ze jestem w ciazy?? blagam pomozcie mi .. wizyte u ginekologa mam dopiero za trzy tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojęcia... może to plamienie implantacyjne, które z reguły występuje w dniu spodziewanej@poczekaj jeszcze dzień lub dwa i zrób jeszcze jeden test albo najlepiej udaj sie na bete...czyli badanie z krwi...tu będziesz miała wiarygodny wynik...a ile jesteś po terminie@...i czy zawsze sie opóźniały czy raczej miałaś regularne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
Już :) Zrobiłam test Quixx czy jakoś tak. Po 2 minutach pokazała się blada kreseczka a później do 5 troszkę przyciemniała :) Jest bledsza od tej kontrolnej ale na pewno ciemniejsza od tej z poprzedniego testu :) to chyba dobrze nie?? kurcze nie wiem czy się mogę już cieszyć... Nie mogę dodać zdjęcia na komputer bo bym Wam pokazała. Pokombinuje jeszcze i może jakoś dam radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana ty sie ciesz...bez dwóch zdań....gratulacje... a teraz opowiadaj jak do tego doszło hehehe...super bardzo sie cieszę...nastepna brzuchatka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejkuśśś Ewuśśś Ciesz sie jesteś w ciaży , troszke ci figla splatało, ale CI sie udało kochana Gratuluje :) teraz do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×