Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Biegaczka no lepsza jesteś... ale mój w styczniu 14 lat więc te parę miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
Cieszę się że już wiem ale martwię się co powie lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewus bedzie dobrze spokojnie...wszytsko bedzie pieknie zobaczysz za pare miesięcy bedziesz sie toczyc hehehe a pod koniec roku juz na świecie bedziesz tulic maluszka:) cudeńko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
Mam nadzieję że będzie tak jak piszesz :) nie ma innej opcji - musi tak być :) ciekawe tylko jak się będę wtaczała na 4 piętro :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
krzewuszka na zaszłoroczne święta się nie udało to będzie na tegoroczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z drugim dzieckiem to nie wiem czy przed 35 sie wyrobię.... ehhh a potem to już nie wiem chyba odpuszczę... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
hehehe pewnie że będzie wnosił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdiagnozowanie endometriozy trwało 8 lat... nik mi nie potrafił pomóc ale teraz od roku jestem w dobrych rękach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzewuszka przeczytałam o tych ziółkach , z tego co piszą to bardzo fajne!!! Jak teraz mi się nie uda to na pewno sobie kupię. Piłaś już? Czytałam też opinie i są jak najbardziej pozytywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki mam pytanko w sumie to kieruje głównie do tych juz dzieciatych ...czy miałyście plamienia implantacyjne w pierwszej ciąży i czy teraz przy kolejnej tez wystąpiły...a moze znacie jakies przypadki od znajomych, rodziny... nawijajcie:).. ps. pytam bo zastanawiam sie czy teraz tez będę miała plamienia jak w pierwszej ciąży miałam w dniu @...intrygujace:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biegusia ja takich nie miałam w pierwszej ciąży, albo nie zauważyłam również nie znam takich osobiście takich przypadków. Opowiadaj co to za tajemnica:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadna tajemnica kochana pytam bo ciekawi mnie to czy mam czekac na @ czy na plamienia impalnatcyjne...that all:)na cos trzeba czekać hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biegaczko lepiej nie dołączajcie do mnie ja Was bardzo proszę !! :P ulęgałko teraz 3 cykl, ostro jadę z testami owulacyjnymi ale znając moje szczęście owulacja wypadnie jak będę w Polsce haha :D . Co do problemów zdrowotnych to ja raczej zdrowa jestem tyle,że ta tarczyca i to tsh ale w PL robię badania kontrolne i mam endokrynologa umówionego. No i zażywam cały czas preparat na uregulowanie pracy tarczycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej , ja dopiero teraz , bo u mnie śliczna wiosenna pogoda , więć byłam z dziećmi na podwórku, wyszalały sie , tylko to błoto najgorsze jeszcze :( do NIKI !!! Miałam tylko USG dopochowe, badać mnie nie badał, kazał przyjśc za 2,3 tyg i wtedy jesli bedzie ok to juz zleci mi badania i założy karte, tylko ja teraz byłam prywatnie w gabinecie byłam dosłownie 5 min,i zapłaciłam 90zl, a na 29 .03 zapisana jestem na nfz, nieweim moze jeszcze raz pójde do tego zapłace , a pózniej już pójde na NFZ, a ty prywatnie , czy an nfz?? i daj znać koniecznie co i jak po wizycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, zapomniałam , te zioła o. Sroki - kapitalne ! w dodatku super oczyszczą krew z toksyn bo mają nagietka, też je zakupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Oluś za fatygę :) Zioła kupiłam tylko poczekam na @,wtedy zacznę pić przed snem...z tego co słszałam nie są takie złe-pod względem smaku. Biegaczka ja się już wpisałam do tabelki str 115 :) Jak byłam w ciąż to nie miałam żadnego plamienia impltacyjnego...nawet nie wiedziałam że jestem...brak tylko @ ,nawet ani razu nie wymiotwałam :) Dzisiaj był u nas sąsiad,dwa lata młodszy ode mnie.Przyszedł nas zaprosić na prymicje -zostaje ksziędzem :) I przy niemu się rozkleiłam :( opowiedziałam wszystko... powiedział,że będzie się za mnie modlił... miło z jego strony... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopier teraz juz wszystko doczytałam :) wiec co do tych ziólek Krzewuszak pij , pij, tez o nich czytałam wcześniej , i wiem ze miałam je teraz zakupywać jak by nie wyszło , ULEGAŁKA , BIEGUSIA, objawy do ciązy sa zdecydowanie bardzo podobne do tych przed @ zwłaszcza ból brzucha ( jak ja wtedy klełam , płakałam , cholernie byłam wsciekła ze sie,, znowu nie udało,, na początku ,mnie zaczął bolec juz tydzień przed, ale z czasem ten ból sie zmieniał, na inny takie kłucie z lewego jajnika,( niechce sie powtarzać lekarz stwierdził własnie ze z tego jajnka była owulka , bo był powiększony), i taki brzuch dołem spuchnięty tez tak jak na @ ,jak zaczął sie zmieniać ten ból brzucha to wtedy juz miałam przeczucia ze sie udało, i te sutki, u mnie, ponieważ ja nie miąłm nigdy takich przed @ . i jeszcze jeden objaw zero śłuzu , co mam do dnia dzisiejszego , ja sie doszukiwałam go , czytałam ze ma być, ale ja go nie mam a przed @ zawsze wyłaził taki mleczny , biały ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biegusia, ja tez nie miłąm żadnego plamienia implantacyjnego , ale moja z znajoma , miała skąpe plamienie , ale nie przypominało @ Ja tylko miałam teraz w środku cyklu , ale to było plamienie owulacyjne och !!! Krzewuszka, dobrze jest takiej osobie się wygadać , troszke jest lżej prawda, ale mi ciebie jest szkoda i smutno mi się zrobiło jak to czytałam:( bede ci kibicowała i trzymała kciuki, oczywiście z a każda z was z osobna i wiecie co ja też sie za was pomodle a by wam sie udało jak najszybciej , bo ja teraz sie modliłam i wiem ze mnie wysłuchał i mnie wysłucha, zawsze mi modlitwa pomaga ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc: Wróciłam od gina, byłam prywatnie a Pan przesympatyczny :) Ciąża potwierdzona wszystko jest ok więc nerwy mi puściły :) wychodzi 5 tydz. dlatego, że owulacja się przesunęła i dłuższy cykl wyszedł :) mam brać dalej kwas foliowy i femibion 1 ( tylko, że on zawiera też kwas foliowy i teraz już nie wiem czy ten sam kwas foliowy też mam brać :/) do tego zrobił mi też cytologie, usg dopochwowe i założył kartę ciąży a za wszystko zapłaciłam 80 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika super !!! ciesze się teraz dbaj o siebie i dzidziusia, a kwas zobacz jakie ma proporcje na ulotce, na tym preparacie witaminowym , a na kawsie foliowym , porównaj sobie jesli jest mniejsza to stosuj dodatkowo kwas foliowy , jesli taka sama to wystarczy ten jeden preparat witaminowy kwas foliowy ma o,4 mg masz jedna tabletke dziennie tak , ja biore 1 tabletke dziennie folik wizyta nastepna za ile ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×