Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

KSZEWUSZKA sprawdz jeszcze na necie ale ten bobo jest chyba bardziej czuły, nie pamiętam dokładnie a ten pre co właśnie mam - to najlepiej robić w dniu spodziewanej @ lub 3 dni przed { w cyklu 28 dni }- tak tu jest napisane a czułość 25mlU/ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzisz nawet nie zauwazylam ze mi napis ucielo bo ja ta wyzej robryczka jest do chcacych przygotowujacych sie bo ja sie staram tylk ze nie licze cyklu staran dalam sbie rok ze jak nie wyjdzie to wtedy bede sie martwic ale rok mija juz nie dlugo no a za tydzien ide do gina porobic badania przynajmniej takie podstawowe i jak wszystko bedzie ok to tak maj czerwiec strania pelna para i sie przeniose do tabelki ponizej ;) a ty kiniu tez sie zapisz do naszej tabeleczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobo test jest bardziej czuly on ma 10mlU/ml wykrywa niskie stezenie chormonu HCG bo te 25mlU/ml czasami nie wykrywaja nawet pare dni po @ ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAŁPKO bardzo sie cieszę ze mi to zaproponowałaś ale wiesz ... ja jestem z innego forum nie chcę aby ktoś pomyślał ze zdradzam czy ze sie wpycham tutaj :) jak pisałam wcześniej, czytałam was a odezwałam sie tylko dlatego że sytuacja BIEGACZKI jest taka sama jak moja i dlatego napisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak właśnie mi sioe wydawało ze ten bobo jest lepszy , też go kiedyś miałam i on bardzo wcześnie wykrywa ale niech KSZEWUSZKA sobie jeszcze poczyta o nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chcesz ale nie ma problemu mozesz sie zapisac jak masz z namo zamiar zostac dluzej ale zrobisz jak zechcesz jetses mile widziana u nas nawet jak cie nie bedzie w tabelce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dziekuje a teraz uciekam obie z mamą zostałyśmy "słomianymi wdowami " i to jeszcze w taki dzień :( no ców - takie życie ... ale damy radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Wszystkiego NAJ NAJ... lepszego z okazji Dnia Kobiet :*** Piszę dopiero teraz bo cały dzień mnie w domku nie było i jeszcze nic dziś nie jadłam :/ powiem Wam, że strasznie się czuję, w nocy nie sypiam a w dzień męczą mnie mdłości dziś rano myślałam, że na uczelnie nie dojadę a koleżanka jak mnie zobaczyła to tekst: "Jezu jaka Ty blada jesteś" Jednym słowem padam z nóg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej! najlepszego dla wszystkich kobitek!!! ja dzisiaj na badaniu usg widzialam moja prawie 12mm dzidzie:) urosla prawie o 100% od zeszlego tyg! poki co wszystko ok. musze umowic sie na badania prenatalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ema no to super , umow sie umow jak najszybciej , to w ktrym ty tygodniu jestes ze dzidzia taka duuuza pewnie i mowilas le mi sie juz mylicie przepraszam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja nie lubię pre testów bo zawsze zostawiają taką krechę wyżłobioną ona jest mylna. Ja mam zaufanie do bobo testów również. Ema jak cudownie ,że maluszek rośnie:) cudowne uczucie:) Kochane a ze mnie przed chwilą uleciało tyle czegoś jak woda wyglądała:( nie wiem co to było, oczywiście niczego nie sugeruję, okresu dalej nie ma , brzuch zbytnio nie boli. Jutro testuję ale raczej nic z tego. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloo witam Panie:)...KINGA ja chyba pójdę w ślad za Tobą i tez sie wstrzymam do 17 jak wczesniej nie przyjdzie@...ja natomiast jakos tak sie dziwnie czuje...nie chce teraz sie nakręcac bo potem i tak @ przyjdzie i bedzie ryk hehhe:)...jak nie dostane @ to opowiem....buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
ulęgałka trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Przepraszam,że wczoraj wam nie odpisałam ale po południu jechaliśmy do sklepu meblowego a potem do macro i tak zeszło do póżnego wieczora. Dziękuję za opinię i dzisiaj muszę jakiś wybrać bo jutro jadę na imprezę urodzinową i nie będzie jak.Może zobaczę u nas w zielarskim bo mają duzy wybór. U mnie nic...kompletnie...może troszkę piersi tkliwe z boku ale obleci.Temperatura dalej 37,2... ale przed @ pewnie spadnie... Dziewczynki testujące-trzymam kciuki i nie puszczam!!!!! Buziaczki dla was wszystkich!!!! Mam nadzieje,że jak przyjdę i poczytam będą same dobre wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey :) I jak tam teściki dzisiaj :) trzymam &&& cały czas!!! :) Ja rano byłam zrobić te badania i teraz znów się martwię żeby coś złego nie wyszło :/ echhh... jak nie jedno martwi to drugie dajcie znać kochane testujące czy są II kreseczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! U mnie test negatywny,widocznie tamten też był negatywny, dzisiaj mój 29 dc i dalej nic,piersi bolą i sutki a brzuch wcale. Jest to 4 dzień kiedy odstawiłam duphaston widocznie tego cyklu mi nie wyregulował,niestety. Smutno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uu kochana nie załamuj sie moze bedzie dobrze, moze jeszcze nic straconego skoro nie masz @... u mnie piersi jak balony:pbola przy dotyku i bardziej w okolicach sutków i czasem zakują a i sa jakies takie gorace...brzuch tez pobolewa...czasem zakłuje czasem zaciagnie ...a czasem tak generalnie jak na @ tylko słabiej a moze nie...sama juz nie wiem...no to czekam na@ bo wydaje mi sie ze lezie wielkimi krokami ech trudno...ale powiem Wam szczerze ze sie troche odstresuje jak ten miesiąc dam sobie spokój...pójde na balety, wypije drinka...o i cala przyjemnosc...i nie bede myslala...ulęgałko kochanie zaczynamy w maju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki ;) moj tescik tez negatywny i zaraz po 15 minutach od zrobienia milam silne bole miesiaczkowe i @ juz konkretna przylazla wzilam juz tabletki bo inaczej bym nie wytrzymala tego bolu ;( czyli 3 dni spoznienia coraz bardziej mi sie wydaje ze to przez zmiane klimatu mialam juz tak wczesniej ale @ spoznila sie jeden dzien tylk ze bez plamien sie obylo , czyli wczesniej okres milam co 24 potem sie wydluzylo do 25 a teraz dostalam w 28 dc cekawe czy tak zostanie czy wroci do normalnosci i z moich kalkulacji wynika ze nie wiem kiedy mam dostac kolejna @ ale tak sie ciesze ze lekarz juz za tydzien mam nadzieje ze mi troche to wszystko wyjasni ;) ola kochanie ale nikt nie pwiedzial ze dupek ma ci wyregulowac cykle do 28 tylko ze juz po nim bedziesz miala regularnie czyli moze byc tak ze @ przyjdzie w 32 dc i jak za miesiac bedzie tak samo to bedzie znaczylo ze dupek pomogl , ja np milam tak ze okres milam co 18dc do 29 a po zastosowaniu dupka @ przychodzila w 24 dc i tak mialam przew ostatnie 3 lata tylko w tamtym roku w pazdzierniku mi sie wydluzyl o 1 dzien ale juz tak zostalo tylko teraz sie cos przekrecilo znowu , ale ty nie mozesz mowic ze co nie wyregulowal dopoki nie porownasz z przyszlym miesiacem , glowa do gory kolejne stranka w maju ;* weronika dobrze ze zrobilas te badania i nie stresuj sie wszystko bedzie dobrze ;) kiedy masz wyniki do odebrania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biegusia dobra postawa wyluzuj kochana bo inaczej idzie zwariowac nie doszukuj sie objawow bo ja mam wrazenie jak zaciazymy to zadnych objawow nie bedziemy mialy i to dopiero bedzie dziwne ;P ja zawsze na @ mam piersi jak balony spochniete ciezkie i gorace a teraz nic nie czulam ani goraca ani zeby sie zwiekszyly i patrz @ i tak przylazla tak jak mi mowilas co cykl to inny ;/ ale to prawda nasz cialo sie zmienia codziennie nawet jaktego nie odczuwamy to tam w srodku i tak dzieje co ma sie dziac poprostu kobieta zmienna jest ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny głowa do góry będzie dobrze :) no wyniki być może wszystkie będą już we wtorek więc szybko, zapłaciłam 213 zł i teraz zostało mi czekać... w ogóle nie mam apetytu ale zmuszam się, jem i mi w gardle staje masakra :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Trochę tu smutnych wieści od rana... Ja doszłam do wniosku, że będziemy się z mężem starać...ale bez przesady, tzn. skupiam się na wszystkim innym...na wakacjach, dokupowaniu fajnych rzeczy do domu, na pracy...jak się fasolka zjawi to będziemy mega szczęśliwi (wierzę, że w końcu się uda), a ile to potrwa to nikt tego nie wie, a nie chcę się całymi miesiącami zadręczać, liczyć, czekać...Zobaczymy jak będzie...w praktyce, hahaha:):);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małpka dokładnie kochana masz racje...nie ma sie co nakręcać...tak jak juz wczesniej wspomniałam i nawet dziewczyny brzuuchatki potwierdziły ze czas do @ jest taki sam jak zawsze na @ dopiero jej brak zwiastuje ciąze...no i w efekcie II kreseczki na tescie...wiec nie ma co...nie robię żadnego testu bo to bez sensu..a poza tym @ i tak nie zatrzymam jak ma być to będzie...czekam do 17 i juz...ale i tak mam przeczucie ze przyjdzie...ale wiecie co ja z tym narkecaniem ale zeby sie nakręcac to trzeba cały czas o tym myslec tak?? bo ja wam powiem ze nawet jak nie mysle bo wpadam w wir pracy to samo o sobie daje znać czyli jakies klucie w piersiach i rwanie i ból brzucha ,...wiec juz sam nie wiem ...jakies to wszytsko głupie jest...w każdym badz razie nie mailam takich stanów jak nie starałam sie o dzidzi...nie bolało mnie nic a juz napewno nie brzuch i piersi...zawsze w dniu @ troche brzuch ale doslowie jak juz sie zaczeła...natomiast w owu to troche piersi ale tez nie zawsze (ale były swoich rozmiarów przez cały cykl) i brzuch ale to norma w tym czasie...a u Was tez sie tak pozmienialo jak u mnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...biegaczka..jak bym o sobie czytała;), ja mam tak samo... przed staraniem się o dzidzi, nic dosłownie nic mnie nie bolało, nawet przed @, tylko głowa dzień przed dostaniem...a owulację co prawda czułam co drugi miesiąc, z prawego jajnika, z lewego nie czuję... a teraz ciągle kłucie, bóle brzucha, plecy mnie bolą, piersi jakieś inne...dlatego muszę spasować bo tak być nie może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam ,że nie takich wieści spodziewałam się po powrocie :( Dziewczynki szkoda... ale nie poddawać się ! Dlaczego odkładacie staranka? Rozumiem ,że pod koniec roku ... Ja niestety nie mogę...każdy miesiąc sie liczy a po drugie mój wiek :( Kupiłam test co wykrywa ciążę 6 dni po zapłodnieniu...zobaczymy...ale pewnie i tak dołączę do was...nie nakręcam się...pewnie jak dostanę @ łezka w oku się zakręci ale co zrobić chyba jej nie domaluję a tak bym chciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak siedzę i myślę, że czasem nawet miałam tak, że @ mnie zaskakiwała, bo naprawdę żadnych objawów nie miałam... Nie wiem czy nie zwracałam na to w ogóle uwagi czy jaki grzyb... Teraz termin @ mam ok.18 marca, ale zatestuję najwcześniej 20, bo ostatnio miałam przesunięcie ... Jak starałam się przy pierwsze ciąży, było łatwiej mi...a wiecie dlaczego...bo nie miałam internetu;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane, no przykro mi że testy dziś wasze negatywne wyszły, cierpliwości ,za któryms razem sie uda, napewno, NIKA nie martw sie na zapas napewno wyniki beda dobre :) ELIZABET ja tez tak uważam ze starania przy pierwszych ciazach były całkiem inne i bezobjawowe , bo tez nie miałam wtedy internetu , mniej człowiek wiedział i sie mniej stresował, to jest chore, ja nawet mam taka obsesje ze jak dziecku cos wyskoczy któremus och ze dwie krostki , lub ze 4 sinaiczki juz szukam i czytam co to moze być, w zasadzie to nic nie znaczy a w głowie sie roją różne choroby i wogóle ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wdze ze nie jestem sama z moimi urojonymi...a co to urojonych to jeszcze to ze przed @ troche puchne ...w sensie woda sie zbiera i szczególnie widac jak brzuszek sie wydyma no i teraz tez tak mam...teraz to juz napewno wiem ze @ przyjdzie ech cholera zeby to było troche prostsze...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×