Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Gość spadówaaaaaaaaaaaaa
ty wyzej w 13 tygodniu chcesz sie dowiedzec jaka plec buahahahhaahhaha:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki wpadłam na chwilę:), robiłam wczoraj test owulacyjny i pojawiła się jasna kreska więc może niedługo owulka będzie, wczoraj były przytulańce w 11 dc. Kochane może wpadnę jutro na dłużej. Buziaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej małpko witam , coś tu ucichło u mnie bez zmian mdłosci i sennosć w czwartek ide do lekarza to obecnie to juz 8 tydz szybko mi to jakoś leci , mam nadzieje ze beda dobre wiadomości dam znać, zagladam codziennie i czytam was, ale duzo mniej siedze na kompie bo spędzam czas z dzieciakami na podwórku nika i ewuś co u was , Ewuś byłas juz u lekarza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) ja czytam Was ale nie mialam sily ( mialam przytulanie z kibelkiem ) cosik czuje ze tym razem jajeczka beda :) . wczoraj wybralismy imona chlopiec Gabrys a dziewczynka Nela . za 5 dni zaczynam 4 miesiac masakra leci i mam nadzieje ze juz nie bede plamic . trzymam kciukaski za Was wszystkie&&&&& ewus co tam u lekarza ???malpka ulegalka i inne dziewczynki sciskam i przesylam :* buziaki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzewuszka
Witam dziewczynki! U mnie te z tego cyklu chyba d..a :( Mąż chory antybiotyk bierze i plackiem leży ... przytulanek nie było... :( Dzisiaj 12 dc zrobiłam drugi test owulacyjny i testowa kreseczka ciut jaśniejsza od kontrolnej... Jutro idę na 8 40 do lekarza na usg,ciekawa jestem co mi powie... dam znac! Pozdrowionka i buziole !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczynki a co tu tak cichutko gdzie sie wszystkie podzialyscie ? wiosna przyszla sloneczko swieci wiec pewnie korzystacie z weekendowej pogody wiec milej niedzielki wam zycze my tez zaraz na spacerek idziemy buziaki Kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
hej kobitki , będe wpadać ale rzadko mam straszny humor , na dodatek okrutnie sie czuje , wczoraj wieczorem napasłam sie sałatki z niesamowitą ilością majonezu , zdycham straszliwie aż we łbie mi wiruje , do tego czuje że zbliża sie paskudna @ brzuch boli i w środku wszystko , czyli jak zwykle przed @ clo chyba nie pomógł ,ale za to jest fajna pogoda , widzieliśmy z mężem sarenke w lesie i nazrywaliśmy bazi , pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka@
Cześć Przyszłam prosić o poradę staramy się z mężem 2 miesiące o dziecko. Kiedy wybrać się do lekarza , czy lepiej już ? Czy używanie testów owulacyjnych i co o nich sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre dobre dobreeeeeeeeee
kamilka@ dziewczyno nie zartuj sobie:O dwa miesace sie stara hahahahahhahaa i juz sie chce badan hahahaa:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka@
dobre- ale to nie jest śmieszne im prędzej wyjdzie ,że np.jestem na coś chora dostanę leki. Po kuracji lepiej będzie mi zajść w ciążę. Wiesz czasami jest ciężko zajść w ciążę kobietą w wieku 29 lat i muszą iść do lekarza po tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
ja też mam 29 lat w sumie w sierpniu skończe, w styczniu zaczeliśmy sie starać zapytałam gina jakie badania zrobić , zlecił mi mnustwo w tym przeciwciała przeciwjądrowe ANA które niestety wyszły mi dodatnie miano 1:100 typ homogenny + , ale w moim przypadku to nie objaw żadnej choroby poprostu one są i tyle ale jak kobieta chce zajść to dostaje acard a jak jej sie uda to zastrzyki clexane , z tymi przeciwciałami trudniej zajść ale jest to możliwe, robiłam jeszcze prolaktyne po obciążeniu która wyszła 20 razy wyższa , hormony tsh 3 , fsh 11,9 to za dużo :( mąż ma słabe nasienie, też lekarz kazał zrobić, no i tyle z badań , pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ewuś
Mam nadzieje że ta cisza nie zapowiada złych wiadomości :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:) Co tam słychać?Jak po weekendzie?:)U mnie nic ciekawego...@ na razie brak-33 dc. Kania robiłaś test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Wczoraj zrobilam test - jedna kreska. W ciaży nie jestem a @ nie mam. Dziś 32dc i na @ nic sie nie zapowiada. Jak jutro nie dostanę @ to się zmartwię. Kruszynka a Ty testowałaś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka ja już nic nie wiem. Mogła owulacja mi sie przesunac i wtedy na test faktycznie mogloby byc za wczesnie. Ale nie wiem co myslec bo ja mam w miare regularne cykle - srednio 30 dniowe. Juz mam male odchylenie. Kruszynka zrob test...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kania spokojnie moze za wczesnie jeszcze ...jak dzis nie dostaniesz to zrób jutro rano z porannego... kruszynka a ty dlaczego nie robisz...nierozumiem...znaczy wiem ty po prostu jesteś w ciazy:) ja dla odmiany czuje sie jako tako 3 dni temu weszłam w 6 tydzien i mam nudności ale przez cały dzień...cóz da sie wytrzymac...kazda ciąza inna...nie ważne byle zdrowe maleństwo...teraz jakos tak nawiedzają mnie rózne mysli...moze to przez burzę hormonów...ale jestem dobrej mysli ps. dziewczynki bedzie dobrze trzymam za was kciuki...a reszta jak tam ...czemu sie nie odzywacie ...ewcia faktycznie ta twoja nieobecność zaczyna sie robic niepokojaca... dziewczyno odzywaj sie szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynko...robiłaś test???????? Ja też myślę, że Ty jesteś w ciąży :D Ja mało piszę, bo nie ma o czym, hahaha U mnie 7dc:) Już po @, staranka zaczynamy lada dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dziś mam 13 dc i na usg okazało sie,że mam po owulacji... 2 pękniete pęcherzyki...wiec ziółka działają!!! Wczoraj jak się kąpałam to mnie tak zakłuło,że szok...musiały chyba wczoraj peknąc :) Z cyklu nici bo nie było przytulanek...mezuś chory :( Chyba,ze dzisiaj ale pewnie jest już za pózno... Mam znowu przepisane clo od nastepnego cyku ale nie wezmę bo ostatnio miałam za duzy pęcherzyk! 25 mm w 10 dc. ziółka mają te same działanie co clo i duphaston. Wiec bedę je pic z wiara,że kiedys sie uda ;) Pozdrowionka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane:* Ja już sama nie wiem co mam myśleć...piersi raz mnie bolą,raz nie:/ No i brzuch mnie dzisiaj pobolewa jak na okres-może trochę lżej.Jutro z z samego rana robię test. A co tam u Was?Jak staranka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka@
cześć dziewczyny U mnie 7 dc , dni płodne będę miała od 29 marca do 6 kwietnia.Następna data @ to 17 kwietnia , to tak 15-16 kwietnia będę testować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka...widzę, że jesteśmy w tym samym dniu cyklu:) Fajnie, będziemy razem czekać na efekty staranek:) Ja mam cykle teraz 30 dniowe, więc @ powinnam dostać 18 kwietnia...ale testować będę dopiero po tym terminie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka testowalas?? Jaki wynik? U mnie bez zmian. 33dc i nie ma @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuję się wporzadku. W sumie trochę tak jakbym byla przeziebiona czyli lekko osłabiona. Mam lekkie mrowienie w brzuchu. Biegaczka nie mam ani mdłośći ani innych sygnalow na ciaże, Dziwne bo na @ tez nie mam... Jedyna dziwna rzecz że szybko glodna jestem i jak nie zjem to jest mi aż niedobrze :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja tez tak mam w sensie mnie mdli...i musze sie wogóle zmuszac zeby jesc...ale jak zjem to jest lepiej...zrób sobie testa z rańca...zobaczysz II krechy...a pamietaj ze kazda przechodzi ciąze inaczej...ja w pierwszej to jakby nie brzuch to czulam sie jakbym nie była wogóle w ciązy ...a ta ciąza na poczatku ok ...a teraz masakra...słaba jestem ...jeszcze z rana do południa to ciągnę ale po południu to jakby mi ktos prąd wyłaczył + te nudności:( ale wszystko przejdzie...byle dzidzia zdrowa to najważniejsze:) kruszynka jak tam...cos mi sie wydaje ze jeszcze nie robiłas testu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się nie zmuszam do jedzenia. Jak nie zjem to mnie tak brzuch boli że aż jest mi niedobrze. Muszę zjeść i robi sie spoko. Zawsze jadlam 7 potem kolo 12 i pozniej 16-17 i bylo ok. A od tygodnia muszę co 2-3 godziny bo mnie ssie :) Nie bedę narazie robić testu, poczekam do weekendu a może @ przyjdzie? Biegacza jeszcze jedno: czasami mam śluz taki lekko różowy - od wczoraj. Myślałam że to już @ ale sie skonczyl i znowu pojawil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Wiem,wiem zaraz mnie zjedziecie,ale nie robiłam testu!:P Jakoś nie mogę się zebrać...boję się:) Poczekam jeszcze trochę:)W sumie,to jeśli owulacja na bank mi się przesunęła to dzisiaj mija 14 dzień po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafarek
Kruszynka ja teraz dopiero zauważyłam że staracie się już rok u mnie też mija rok .Powiedz mi jak sobie radzisz z porażkami bo ja mam pomału dosyć że ciągle się nie udaje :( Mam nadzieje że Ty zobaczysz II może już dziś śmigaj i testuj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×