Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Teacherko , no w tym cyklu lipa , od następnego zaczynam te ziółka co ty z lebiodką :) a teraz mam okropne skurcze i bóle brzucha i to od ziółek chyba , a te ziółka co pijesz to też od 1 dc przez 3 miechy bez przerwy ? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba ta pogoda, bo ja i moj K rowniez zamuleni.. w stresie siedze teraz co jutro mi w nowej pracy powiedza na brak karteczki od ginekologa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w jakiej branży pracujesz? jeśli mogę spytać :) trzymam kciuki za pierwszy dzien w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki 🖐️ sorry ze wczoraj nic nie napisalam ale bylam tak zmeczona ze nie dalam rady tylko was poczytalam , od poniedzialku mam zajecie wczoraj bylam wa ambasadzie polkiej a pozniej zakupki i wrocilam pozno a dzisiaj mialal sprawy do zalatwoenia na mojej przyszlej uczelni wrocilam wieczorem zjadlam kolacyjke i chyba bede chora mij przeziebiony i czuje ze mnie cos bierze , wzielam witaminki i leze pod kocykiem :P poczytalam was ale wszystko mi sie pomieszalo i nie wiem co do ktorej napisac tylko do ... a moja @ powinna byc gdzies na dniach ale w tamtym cyklu cycuszki bolaly a w tym nawet ukucia nie czuje wiec podejrzewam ze @ sie przesinie i przyjdzie z opoznieniem eh :/ ola to ze mna pomylilas krzewuszke :P nowym mamusiom gratki wielkie :D nati a czemu sie twoj szef zdenerwowal ? a ty sie z nim nadal spotykasz? bezik moj krejzolu :* pozdrawiam wszytkie dziewczynki i kofam was wszytkie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ogolnie jestem charakteryzatorem, ale od paru ladnych lat pracuje jako sprzedawca, i tak co jakis czas zmieniam prace by od nowa wspinac sie na wyzsze stanowiska, poprostu to lubie :D i pierwszy raz w zyciu spotkalam sie z tekstem ze chca potwierdzenia ze w ciazy nie jestem :/ masakra jakas... ale w tym roku ide znow do szkoly bo chce pracowac w towarzystwie opieki nad zwierzetami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkie staraczki :) Staramy się z mężem od pół roku. Jutro idę z mężem do gina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby się spotykam ale ciagle gupie teksty do mnie mowi chce mi zainponowac a robi z siebie idiote a tego nie lubie ;/ dagsam87 ooo to fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beziku ja dopiero piję od 1dc, pierwszy miesiac. nie wiem czy one mi coś pomogą, czy mam problem z owulacją itp. (chyba nie mam...) zrobiłam rano test owu i negatywny, przed chwila poczułam dziwne bóle jajników i brzucha i zrobiłam test - bordowa krecha, więc chyba dzisiaj spróbujemy....ale ogólnie się w tym cyklu nie nastawiam się jakoś..tracę wiarę w to, że uda nam się tak po prostu.... staranek nigdy za wiele:) a jakie przyjemne :) pozdrawiam kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otworzyłam te ziółka z lebiodką i nima tam żadnej ulotki , są w worku od jakiejś piekarni , też takie miałaś ? może jak nie będziemy sie nastawiały to wyjdzie bobo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj babeczki bardzo źle sie czuje , mam duszności brzuch bardzo boli serce momentami wali jak młot , mam nadzieje że ziółka nie zaszkodziły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezik - ja takie duszności i mocno bijące serce mam przed @, zwariować idzie!!!!! do tego mam uderzenia hormonów, ból brzucha i kości......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym nie ryzykowała kupując te ziółka nie chce was straszyc ale jak moja znajoma własnie kupowała ziółka właśnie z internetu na jakies stronie i w roznych innych zrodlach to wlasnie miala podobne dolegliwosci jak opisujecie i one wywoluja wlasnie choroby rozne i przez te ziolka wlasnie stracila plodnosc wiec ja bym nie ryzykowala z tymi ziolkami po co pic to? one i tak w niczym nie pomagaja a pogarszaja sprawe ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przesadzajcie, ja tez mam tez ziola wyslane w torebce z piekarni. tez sie balam ze moze cos nie tak z nimi jest. Ale nieprawda, one nie moga zaszkodzic bo to tylko ziola, mieszanka traw i kwiatow. Pisalam Wam ze te ziola powinno sie pic wieczorem po kolacji juz. I nie wolno po nich nic jesc bo maja wtedy inne dzialanie. znaczy nie dzialaja na stymuacje owulacji. Ja je pije drugi juz ponad miesiac i sa bardzo dobre, nic mi po nich nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wczoraj bylam u gina... wpadka miesiaca! Spoznilam sie o godzine bo zle uslyszalam przez telefon jak sie rejestrowalam. Przyszedl specjalnie dla mnie... przebadal mnie, powiedzial ze wszystko jest w porzadku, sprawdzil PH - tez leko tylko odbiega od normy -> dostalam TRIVAGIN, i na koniec taka zdenerwowana zapomnialam zaplacic... musial sie upomniec. wybieglam z tamtad taka zmieszana ze masakra. pojde jak zapomni ze taka roztrzepana jestem hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania no to wpadka ale każdy ma prawo zapomnieć;) Kurcze dziewczyny może jak podejrzewacie że od tych ziółek to ich nie pijcie,jak bedziemy miały zajśc to zajdziemy a ziółka cudów nie zdziałaja ale okej nie wtrącam sie;) Małpka zdrówka może sie @ nie przesunie tylko nika ma racje że w tym miesiącu sie udało:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja też mysle że nie warto pić takich ziółek skoro uważacie że to od nich gorzej isę czujecie. JJesli te objawy zaczęły występowac dopiero po rozpoczęciu zarzywania tych ziółek to je odtawcie. W końcu nam wszystkim się uda:) zobaczycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki,czytałam ,że poprawie śluzu płodnego jest przyjmowanie witaminy B6 i picie dużej ilości wody. U mnie 30 dc i nadal bordowa kreska na teście:(. Na razie nic się nie dzieje, piersi nie bolą może trochę odczuwam podbrzusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ulęgałka a testu ciążowego nie robisz? Kochana daj już spokój z tymi owulacyjnymi,nie myśl o nich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja ostatnio miałam dużo ciągnącego i przezroczystego śluzu a i tak się nie udało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia chyba za wcześnie:( zresztą nie wierzę ,że się udało:( , został mi jeszcze jeden , misia na to wychodzi ,że mam tak późna owulację:(. misia a Ty kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubku Ja mam dopiero 11dc:( Dziwi mnie dlaczego często kłuje mnie jajnik tak jak na owulke,ale to za wcześnie przy moich długich cyklach,ale wczoraj były przytulanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi po tych ziolach nic nie jest. a kiedy Wy je pijecie ze wam niedobrze jest? bo jesli cos po nich jeszcze zjadacie to moze od tego. sporbujcie na wieczor je pic przed spaniem, lekko cieple. ja wczoraj robilam test woulacyjny i testowa wyszla jasniejsza od kontrolnej. zrobie nastepny jutro. juz dwa dni nie bylo zadnego bara bara a moja pitoszka juz furczy... ostatnio mam strasznie wysokie libido :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory 12 dc:) ulegałka u nas to nigdy nie wiadomo nic:( Trzymam za Ciebie kciuki:) A jak Twój synuś?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbliza sie wielkimi krokami i jesli dzisiaj znowu z seksu nici bo mojemu nie bedzie sie chcialo to dostanie kopa w ten swoj seksowny tyleczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania- ja mialam podobnie,tez juz mialam wychodzic od lekarza i nagle sobie przypomnialam ,ze trzeba zapłacic;P a jesli o wysokie libido to ja zawsze w dni płodne mam wysokie;P mąż mowi ,ze rozsiewam fl;uidy i go ciagnie do mnie;) moze cos w tym jest,bo potem po owulce,do @ to mogloby sexu nie byc;) nie chce mi sie mysmy w tym m-cu trafili wg testow owul.w owulaje i dzien po...ale sie nie udalo,tak sobie pomyslałam ,ze moze pecherzyk nie pękl...bo kompletnie nic nie czulam ,zadnego bolu nic...zreszta jak bylam w 15dc u lekarza na usg to powiedzial,ze pecherzyk jest i powinien pęknąć ale czy pęknie -to zobaczymy. wiec moze tu byla przyczyna w tym m-cu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie dziewczyny facetom nie zawsze sie chce dorotq dlatego,żeby zobaczyć czy pęcherzyk pękł powinno sie iśc 3 tyg po @:)Jak tak chodze,ale wiem że nie zawsze idzie z terminem trafić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×