Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

hej dziewczynki! ja zamiast spac to siedze w kuchni bo mojemu zachcialo sie bigosu... i gotuje! robilam drugi test owulacyjny i kreseczka testowa lekko jasniejsza od kontrolnej. ale juz widze po sluzie ze owulka blisko. w tym cyklu dowiedzialam sie ze moja owulacja przypada jednak kilka dni po bolu jajnika a nie tego samego dnia. wiec czekam... i gotuje ten bigos :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ale ten twój ma zachcianki :P może to on w ciąży jest hihi :) żartuje :) trzymam kciuki za ten cykl oby ci się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc 🖐️ ola to czekaj doterminu @ i dopiero wtedy zrob jeszcze nic nie wiadomo badz dobrej mysli ja jestem :) marta no to dobrze ze lekarka widzi pechezyk ciazowy teraz tylko oszcedzaj sie za dwa tygodnie zobaczysz serducho :) teacherka bezik nika ula :* 🌼 ❤️ nati to sie ciesze ze wszytko jest na dobrej drodze mam nadzieje ze wkoncu znalazlas twoja polowke :) reszta dziewczynek :* 👄 ❤️ u mnie ok przeziebienie mija :) dzis mam jakies plamienia ale @ jeszcze nie wiec ciagle mam nadzieje ze nie przyjdzie , nawet dzisiaj na test zerklam ale sie nie skusilam jeszce poczekam :) za to zrobilam maseczke relaksujaca i paznokcie troszke sie zrelaksowalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta spokojnie , ja jak poszłam w 5 tyg , tez tylko widziałm pęcherzyk , a w 8 tyg juz bijące serduszko , u ciebie też tak bedzie , przecież to dobry znak ze jest pęcherzyk i jak masz objawy ciążowe tym bardziej nika ja po twojej wizycie, czemu nie piszesz nic???? wiesz juz płeć??? ewa co u ciebie , dawno cie nie było, który to tydzień u ciebie, ??? jak sie czujesz, brzuszek widoczny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam taka nadzieje :) kurde mnie od południa boli strasznie cale podbrzusze nie wiem czemu tak jak na @ ale w tym miesiacu juz mialam wiec nie wiem co to moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
Nie było mnie bo nie miałam netu i byłam odcięta od świata :) u mnie to już 14 tydzień :) czuję się bardzo dobrze. Brzuszek wydaje mi się coraz bardziej widoczny i czuję że spodnie robią się ciaśniejsze :) następna wizyta 29 - ciekawe czy będzie się już dało określić płeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
Właśnie wolałabym dziewczynkę ale znając moje szczęście to pewnie będzie chłopiec :) oby było zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie oby zdrowe nie ważne czy chlopiec czy dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes chora dziewczyno
Ewuś; Właśnie wolałabym dziewczynkę ale znając moje szczęście to pewnie będzie chłopiec oby było zdrowe ciesz sie wogle ze bedzie a nie znając twoje szczescie to bedzie chlopiec :O:O :o:o:o:o a chlopiec be:O? dziewczyno ludzie sie staraja latami przechodza leczenie inseminacja in vitra zeby miec dziecko zastanow sie co piszesz najwazniejsze ze jest i zdrowie sie liczy docen to co masz !!!!! tak na przyslośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wiecie co troszkę sie już uspokoiłam bo znalazłam taki kalendarz ciąży i wyszło ze od owulacji to dopiero 3 tydzień wiec może dlatego nic nie widać tylko sam pęcherzyk teraz dużo odpoczywam bo mam urlop 2 tygodnie a później jak będzie wiadomo ze ciąża się dobrze rozwija to idę na L4 bo u nas nie mogą pracować kobiety w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes chora dziewczyno- sama jestes chora.. kazda z nas tu marzy o dziecku i oczywiste to jest ze najwazniejsze by bylo zdrowe.. ja tez np wolalabym miec dziewczynke, co nie znaczy ze jak bedzie chlopak to bedziemy plakac... wogole sorry ale nie masz prawa nikogo tu obrazac ;] Marta napewno bedzie dobrze kochana!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane :) Wczoraj wyskoczyła mi pewna sprawa i nie było mnie cały dzień a jak wróciłam byłam padnięta no i jak na złość jeszcze net mi nie łączył :/ no ale... na wizycie byłam dzisiaj rano więc zdaję relacje :) maluch rośnie jak na drożdżach już ma 11 cm i według usg 16 tydz. czyli wszystko się zgadza :) no i będzie SYNUŚ :D mały podniósł nogi i wystawił siusiaka, fajnie to wyglądało, wyniki dobre więc powiedział, że ciąża prowadzi się super :) no i mały dba o mamę bo ważę mniej niż na pierwszej wizycie, jestem prze szczęśliwa i czuję taką ulgę już, że wszystko jest ok :) Buziaki dla Was kochane :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki 🖐️ marta no widzisz wszytko bedzie dobrze odpoczywaj sobie i dbaj o siebie nie denerwuj sie nie potzrebny stres ci nie potrzebny buziaki 👄jestenm z toba nawet nie wiesz jak sie ciesze ze masz fasolinke :) nika no to niezle maly sie nie wstydzi pokazal mamusi malego pitolka :p juz duzy chlopak 11 cm non prosze on sie dobrze rozwija i dba o linie mamusi fajnie kochana buziaki i dla ciebie👄 ja to tak lubie czytac brzuchatkowe wpisy ze az mi sie mordka cieszy jak dziewczynki cos napiszecie :D dziewczyny nie reagujcie na te pomaranczowe wpisy kazda z nas doskonale wie o co chodzi a one sa tu tylko po to zeby nas zirytowac naliepiej olac taka osobe !!!!!!!!! ja dzis spoko niedawno wstalam :P zaraz wezme prysznic i bede robic obiadek i cioch bede piekla :) ja dalej mam to plamienie i nadzieje ze moze to implamtacyjne nawet mojemu powiedzialam ze moze to ciaza ale on tylko ze bedzie sie cieszyl i zebym sie nie nakrecala bo znowu bede plakac ma racje ale ja tak bardzo bym chciala zeby @ nie przyszla !!!! milego dzionka wam wszytkim zycze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małpka życzę powodzenia:) mam nadzieję że będzie po twojej myśli. Mnie dzisiaj coś pobolewa podbrzusze. Nie wiem czy to na okres czy jak. W piątek powinnam dostać @ i w piątek mam iść na wizyte do ginekologa. Mam nadzieje że do piątku nie dostanę i na wizytę będę mogła pójść. Mi wszystko jedno jaka płeć dziecka by była. Mamy i tak wybrane imię dla chłopca i dla dziewczynki:) Dla chłopca Kacper a dla dziewczynki zuzia lub Karolinka:) Mąż wybierał imię dla chłopca ja dla dziewczynki ale nie umiem się zdecydować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki :) a ja dziś eksperymentuje z przeczyszczaczami bo znowu mnie zatkało jasna dupa ale narazie delikatnie a potem jak sie nie uda to sięgne po większy kaliber :P pozdrowionka babeczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja ładne imie dla dziewczynki Karolina Moja imienniczka;P Małpka życze ci żeby @ nie przyszła:) najważniejsze,żeby było zdrowe to nie konert życzeń:) Oczywiście nie mam nic złego na myśli:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki. wszystko co napisałyście to nadrobiłam. Ulęgałko- trzymam kciuki i ja jestem w podobnej sytuacji, we wtorek powinna byc @ i piersi mnie tak troche czasem zapieką albo zaszczypią- tak dziwnie. test oczywiscie negatywny ale zrobiony pewnie za wczesnie. brzuch troche pobolewa jak an @ ale to tak od czasu do czasu.trzymam mocno kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuppppppppppppppppppppppaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! @ przylazla :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petra no mam nadzieje ze tobie sie uda bo ja to licze na nastepny cykl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh. tylko ze jajak bym miala czekac nanastepny cykl to na owu czekam jakies 40 dni. masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu nie pojdziesz do gina zeby cie przebadal i wyregulowal cykle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no bylam u gina, mam parlodel przepisany bo mam za duzo prolaktyny tylko teraz czekam na nowy cykl zeby brac te leki troche sie boje bo ma paskudne skutki uboczne. ale i tak mam teraz wolne wiec najwyzej bede calymi dniami zamulona w domu siedziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kusi mnie zeby zrobickolejny test ale wiem ze to za wczesnie i ogolnie pewnie strata kasy. chyba nie moge kupowac testow na zapas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwazniejsze zeby ci te leki pomogly moze nie bedzie tak zle zobaczysz po pierwszym cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe widze ze z testami u ciebie jak i u mnie jak mam za duzo to odrazu kusi mnie zeby robic moj to sie ostatno nabijal ze mnie i tych testow :) a ile jestes przed @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no mysle ze bedzie ok. chociaz dzisiaj sie dziwnie czuje.czasm mnie pociagnie w dole brzucha jak na @ i te piersi takd ziwnie od czasu do czasu nie wiem zaszczypią czy tak jak by zapieka. ale jutro ubiore inny stanik bo moze ten mnie uczula bo w płynie innym uprany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ powinnam dostac we wtorek czyli od owulki minęło jakieś 11 dni - według testow i szyjki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale i tak pewnie nic z tego bo za malo bylo przytulanka. na drugi dzien po pozytywnym tescie tylko raz, wiec nie sadze zeby tak sie wstrzeliło dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×