Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Cześć :) ja Wam mija weekend ?:) właśnie wróciłam z pracy. Masakra. Pracuje w sklepie i mam wrażenie że Ci ludzie sa coraz bardziej chamscy i niewychowani. Nie mówie że wszyscy ale dużo jest takich półglówków. No i zrobiłam test owulacyjny. Dzisiaj napewno wyszedł negatywny. Pozdrawiam i lece się uczyć, bo jutro kolokwium na które nic nie umiem jeszcze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja spędzam czas na oglądaniu meczy... U mnie coś dziwnego. 11 dc rano szyjka średnio ,twarda i zamknięta teraz sprawdzałam i jest wysoko twarda i otwarta...piersi już bolące i cięższe.. dziwna jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enel
hejka, ja tez ogladam mecze dla relaksu po nauce... jak Wy sprawdzacie te szyjke? ja nie mam pojecia co mam czuc... @ brak, cycki :) jak balony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Czesc dziewczyny, u mnie bez zmian, brak @, masa białego śluzu zalewająca mnie cały dzień i szczypanie w dole brzucha... Zaczynam mieć dość tej niepewności. Zastanawia mnie umiejscowienie bólu, jest on niżej niż normalnie przed okresem. Ja nie mam ostatnio czasu na nic, słyszałam w tv o jakichś bujkach w strefach kibica. Szkoda ze zawsze znajda się chętni do zepsucia całej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane. Kasiu a powtarzałaś test?ten śluz o czymś świadczy... u mnie dziwnie, stosuję ten ovufriend, i wykrył mi owulację w 8 dc ,mierzyłam temperaturę ale nie o tej samej godzinie wahania tak ok 2 godzin sok miałam w 8 dc 37,1 ale to była godzina 10, nie chciałam mierzyć temp przy mężu bo i tak myśli ,że robię to tylko żeby mieć dzidzię więc takie odstępy czasowe. Szyjkę mam wysoko twardą i otwartą , ból piersi od dwóch dni...całkiem powalony cykl mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, ja tez mecze oglądam. Ulęgałko mnie tez szczypie w piersiach ale Ciebie ciągle czy od czasu do czasu? bo mnie tak od czasu do czasu zaszczypie dziwnie. nigdy tak nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Nick.................Cykl...........Wie k.......Termin@... Miejscowość Bezikmalinowy......7...............29..........12.06..... ....dolnośląskie Ulęgałka................9...............29..........?. ......lubelskie Silka33...............2 lata...........33...........16.06..........LU Kszewuszka........6................34..........07.07..... ...Śląsk Kania86..............6...............26..........09.07. .......podkarp/lubel Tygryss_00.........7................21...........01.04... ....wielkopolska Patra24.................2...............25..............? . .........pomorskie Jestem pewna29...5..............29..............?............śląs kie Natii_00................6...............22..........01.04.. ......wielkopolska Misia2889.............5...............23..........05.06.. ........wielkopolska Małpka24..............2...............24..........11.06 .. ........ireland Maja8626..............8...............26..........30.06.. ........śląsk dorotq...................7................33..........09. 06. ........Lublin .śliwka...................2.................37.......... .03.06......Łódź BRZUCHATKI Nick............Szcz,Cykl......Wiek...........T.P........ .. Płeć.....Miejscowość Czrnulka...........1.............21...........04.10.12. .......?........Anglia Maya10............5.............28...........09.10.12.. ....syn......Ireland Słasica............1...............28...........03.10.12 .......?.......Mazury Ulna.........3..............28...........02.11 .12.......?.........małopolska Biegaczka.......2..............?............24.11.12.. ......?..........Polska Emachines......2................29...........20.10.12 .....syn........Śląsk Ewuś...............4...............28...............?. .........?..........śląskie Miax3.........1...............20...........25.12.12 ........?..........Szkocj Kamilka@........2...............29........... ........?...........dolnośląskie marta2387.......?...............25.............??..... .......??..........Śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! U mnie wielka zmiana w tabelce - wszystko oprocz nicku :) Jestem po weselu - bylo ekstra :) Widzę że wszystkie macie dziwne cykle. I ja tez... Moja @ byla mocno dziwna. Jeden dzien sredniego krwawienia i dwa dni takiego skraplania... A na dodatek dzisiaj bola mnie piersi :/ i tempka juz 37 stopni. Pierdzieli mi sie na starosc hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze to jest bardzo prawdopodobne bo dzis wlasnie sie postarzalam o kolejny rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enel
Kania86 - Wszystkiego najlepszego!!! Duze juz masz spoznienie? U mnie @ nadal nie ma, piersi nabrzmiale. To chyba bedzie moj najdluzszy cykl w zyciu... ot! dlaczego mialoby zawsze byc tak samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enel
Ja nigdy nie mialam takich dlugich cykli, wiec jest to dla mnie cos nowego. Ale w marcu odtsawilam tabletki i tak mysle, ze tam sie po prostu cos zaczyna dziac... pozytywny test owulacyjny 25 maj, wiec jest to dosc dluga faza lutealna. Testu na razie nie robie, co ma byc to i tak bedzie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enel dzieki . A ja nie mam opoznienia. ja jestem wlasnie w 5dc...a objawy mam jakies przed @-owe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Kania wszystkiego najlepszego i spełnienia marzeń! Enel witam w klubie :) ja robię kolejny test jutro rano bo w środę mam wizytę u gina także decydujące dni przedemna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enel
Kasia... ktory dzien cyklu masz juz? 3mam kciuki za pozytywny test!!! daj nam znac jak juz bedziesz wiedziala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Dzisiaj 39 dc czyli 11 dni już czekam na okres. Czytałam o tym śluzie i różnie to bywa, czasami dziewczyny piszą ze maja taki przed okresem a czasem na początku ciazy. Dam znać na pewno jak zrobię test, ale już jestem spokojniejsza i myśle że co ma być to będzie. Enel zrób test! Bo my tu z ciekawości oszalejemy chyba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaniu Najserdeczniejsze Życzenia Urodzinowe Zdrowia,Szczęścia,Pomyślności,Samych Pięknych Dni i Oczywiście Spełnienia Najskrytszych Marzeń!!!! :****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patra ja używałam mikroskopu owulacyjnego Donna i według mnie jest do d...y Nie widziałam żadnych paprotek...obraz zamazany...a paskowy owulacyjny wychodził... ale to moje zadanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje zdanie jest podobne na temat tego mikroskopu donna. test paskowy wyszedł mi pozytywny a na tamtym nic nie widać. więc odradzam jak mam być szczera:) Kania wszystkiego co najlepsze:D Buziaki:*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oluś temperaturkę mierzy się przed wstaniem z łóżka... o tym samym czasie... ale możesz mierzyć ją pod pacha,w ustach lub tam na dole... wiem,że to bywa uciążliwe...ehhh te nasze chłopy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzewuszko ja mierzyłam zawsze przed wstaniem z łóżka tylko nie zawsze o jednej godzinie. Owulacja wyszła mi 8 dc więc to niemożliwe , wykres do d...y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko dziwne bo piersi mnie bolą i są ciężkie i szyjkę mam wysoko miękką i mega otwartą no i śluz jakby płodny rozciągliwy, no i brzuch boli ale to niemożliwe,że w 12dc miałabym mieć owulację.Wczoraj było przytulanko no i mąż jednak się poddał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×