Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

BABY-Q gratuluję:) Twoja historia podnosi na duchu:) Buziaki dla Ciebie i niech maluszek (malutka) zdrowo rośnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kszewuszka sto lat :* ulęgałko to dopiero jedno z 3 podst. badań, teraz drożność jajowodów i badanie nasienia, no ale uspokoiłam się trochę tymi wynikami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teacherka będzie dobrze:) Trzymam kciuki za dobre wyniki beda tak samo dobre jak wyniki hormonów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia-my to mamy dopiero przekichane z ta@... no z tym testowaniem to tak jest...chcialoby sie ale... ja mowilam ,ze w tym cyklu nie zamierzam nic robic,ale nie da sie nie myslec o tym...wiem dobrze ze przytulanki byly 14dc i 18dc....i jest jakas szansa-chociaz nie wierze-i tez czekam do tej @ niecierpliwie im blizej 9.06 tym bardziej mysle... i tak nic z tego,dobrze wiem ,....ale gdzies tam w glowie siedzi mysl,ze moze jednak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotq tak to już jest... Nie da sie nie myśleć,chociaż Ja już przestaje powoli co będzie to będzie:) Musze swój mózg od tego uwolnić hehe,bo hormony mam wszystkie w normie i gin mówiła że to że nie dostaje @ zależy od blokady w psychice.... Teraz to mam w miare,ale przed pierwsza ciąża miałam np w grudniu a nastepna w kwietniu także jest juz lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzewuszka - wszystkiego najlepszego! Ja zaczynam dziś weekend, wzięłam sobie wolne w piątek. Co ja będę robić przez te dni? Pewnie będę siedzieć przy kompie i czytać forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wrocilam ze sklepu ,zrobilam male zakupy-bo jutro wszystko zamkniete-kupilam piwko i wieczorem sobie wypijemy-moze przejdzie mi mulenie....bo co nie zjem to poprostu masakra;/ u nas pod wieczor zrobilo sie nawet cieplej..moze jutro bedzie slonecznie a w niedziele jedziemy do moich rodzicow-przywioze sobie duuuuzo truskawek:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRZEWUSZKO!100 LAT,STO LAT!Wszystkiego co najlepsze i najpiekniejsze z okazji urodzinek!Spełnienia marzeń,a szczególnie tego jednego=szybkiego zafasolkowania!:)to tez blizniaczek jesteś:)i chyba jeszcze pare dziewczynek na forum? TEACHERKA=będę trzymac kciuki,by badania były dobre. mi tez stukneło niedawno 34...:(...czas leci a dzidzi brak:(..przytulanki były w czas owulacji=no zobaczymy.Moja kumpela rodzi na dniach(37 lat)mówi ze sie odmłodzi dzidziusiem(też bym chciała)w końcu życie nabrało by wiekszego sensu...ach cos dołka mam...do tego nie moge schudnąć:(a na bieganie za leniwa jestem(może z kimś było by razniej,a nie mam nikogo chetnego)może któras z Was kochane ma zamiar schudnąć..? u nas bardzo ładna pogoda i żadko w domku siedzimy a jak juz to dużo roboty w ogródku do tego praca,grilki u znajomych..ale czytam Was kochane jak tylko często mogę.POZDRAWIAM SERDECZNIE WSZYSTKIE DZIEWCZYNKI!ŻYCZĄC JUZ UDANEGO WEKENDU(my znów wyjezdżamy) co u reszty dziewczynek?Małpeczko,gdzie jesteś?ŚCISKAM WAS,PA,PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki i dostalam @ he he he idelanie przyszla po 14 dniach od owulacji ktora wykryl mi wykres na ovufriend.... chyba trzeba mi sie go trzymac. bede tylko mierzyc temperature i sluz i szyjke i tyle. bo przez to ovu nawet przestalam tak wariowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki i dostalam @ he he he idelanie przyszla po 14 dniach od owulacji ktora wykryl mi wykres na ovufriend.... chyba trzeba mi sie go trzymac. bede tylko mierzyc temperature i sluz i szyjke i tyle. bo przez to ovu nawet przestalam tak wariowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki i dostalam @ he he he idelanie przyszla po 14 dniach od owulacji ktora wykryl mi wykres na ovufriend.... chyba trzeba mi sie go trzymac. bede tylko mierzyc temperature i sluz i szyjke i tyle. bo przez to ovu nawet przestalam tak wariowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania mnie tez moj denerwuje-na poczatku wszystko ładnie pieknie-chodzil jak ta lala...a teraz masakra-mam w play-u SILKA- powiem ci ,ze ja jak sie rok temu (dokladnie 29.05) wzielam za siebie-poprostu z dnia na dzien-to przez 5 m-cy schudlam 20kg.:) juz nie moglam na siebie patrzec-nosilam rozm.46-szok a teraz nosze 40-42 -zalezy od ubrania. biegac i cwiczyc nie lubie...kiedys hodzialm na cardio(takie cwiczenia na biezni,rowerku itp.) to schudlam ale troche. Powiem ci,ze bylam na diecie Dukana.Sa zwolennicy i przeciwnicy tej diety.Najpierw to tzreba przeczytac jego ksiazke i zrozumiec ta diete. bo niektorzy to swiruja i przesadzaja z nia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde literke mi zjadlo-mialo byc "chodzilam " a nie "hodzilam"/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dziękuję Wam za życzenia urodzinowe :) Silka Tobie również Kochana spóżnione ale szczere :) Kaniu szkoda,że @ przyszła.Ja mam dzisiaj 10 d po owulacji... przytulanka były w 2,1 przed owulacją,w dzień owulacji i 1 po... zobaczymy... co się z tego wykluje :P Buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co,u mnie jest 28dc.tak z ciekaosci zmierzylam sobie tempke rano.mam 37.1... przez 2 m-ce jak notowalam temp.to juz w 28dc spadła. albo mi sie przesunie @ albo.... ehhhhh.....nadzieja matka glupich:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania mi też idealnie 14 dni po tym jak wykryło owu przylazła @, tylko jak to możliwe, że nic z tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teacherka-no wlasnie, my w tamtym cyklu trafilismy-wg obserwacji,mierzenia i testow- w owulacje i dzien przed...i @ przylazla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, u mnie też ostatnia @ przyszła dokładnie 14 dni po owulacji. Ale wiecie co, przyjrzałam się moim cyklom z ostatniego półrocza. I wyszło mi, że cykl mi się nagle skrócił do 24 dni, dokładnie w momencie, kiedy dostałam od lekarza zielone światło na staranka. I tak sobie myśle, że to pewnie stres i napięcie. I pewnie dlatego nie moge zaskoczyć. A powiem Wam, że poprzednim razem zaszłam w ciąże za pierwszym razem i to po jednym "strzale", z tym że tamta ciąża nie była jakoś szczególnie planowana. Może faktycznie sekret tkwi w nerwach? Tylko jak sie ich pozbyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ale cisza na forum :) ja po 3 dniach mam wreszcie wysprzatany caly dom i wszystkie szafy szafeczki i szufladki i zabije kazdeo kto mi zrobi bałagan : ) mi sie wydaje ze ja juz jestem po owu. bo tak śluz mialam jeden dzien mokry i taki płodny i od 9 dnia cyklu plamienia i szyjke wys i otwarta. 13 i 14 dc negatywne testy owu - wiec moze juz bylo po? teraz szyjka twarda i zamknieta. moze przez leki i podroz mi sie poprzestawiało. akurat w od 8 dc byly przytulanki codziennnie wiec moze akurat wstrzelilismy sie? nic tylko pozostaje mi czekac i obserwowac organizm. a co tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nic ciekawego, ziółka dały popalić za tydzień @ a brzuch i jajniki kłują jakbym była w środku cyklu na owulacje , szał macicy :P pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,ale tu cicho:):) u mnie 29dc,a tempka nie spada,dalej 37.1.hmmmm...zmierzylam wczoraj i dzisiaj tak z ciekawosci...zawsze na 3 dni przed@ spadala...no nic poczekamy zobaczymy....nie chce testowac,bo ja wiem,boje sie ,ze to moze @ sie przesunela... do tego dzisiaj boli mnie pod pepkiem ,chyba macica...taki rozciagajacy bol....jajniki nie bola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja tez bylam pewna ze sie uda tym razem... mialam same zielone swiatla ze tak sie wyraze. odpowiedni sluz, szyjka, test owu, temperatura, wykres na ovufriend tez mi pokazywal ze to juz. przytulanko byl 2 dni przed, 1 dzien przed w dzien owulacji i po. no idelanie!!!! i qrde po 14 dniach jest @!!!!!!!!!! dzisiaj z rana bylam w laboratorium i pobralam krew na wszytskie badania. zrobilam na tsh, fsh, lh, prolaktyne i toskoplazmoze... 176zł.... wyniki za tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania-kurde ile to trzeba placic za te badania;/...ehhh ja w tym cyklu nic otalnie nie robilam-bo sie wkurzylam ,ze jak sie staram to i tak nic.... teraz byly przytulanki 14 i 18dc ,to nawet nie mozliwe...ale zawsze jakas szansa jest:) narazie tempak sie tzryma... ehhh...ta niepewnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Kania no przykro mi, że tym razem nie wyszło. Może w kolejnym cyklu nam sie powiedzie, w końcu lepszej atmosfery do strzelania goli nie można sobie wyobrazić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliwka dobre :) kurcze zobaczymy, ja chyba "przegapilam"owu ale przytulanka byly, a jak nie bylo owu to pewnie bedzie za 4 tyg. masakra. a ja nie wiem czemu u Was tak dlugo sie na wyniki badan czeka. Jak ja robie rano hormony i ogolnie morfologie to mam tego samego dnia po 16.00. nie weim tylko jak z toksoplazmoza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×