Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

bo zależy mi na tym co z nim jestem teraz ale i tez coś jeszcze czuje do byłego nie chciała bym zranić ani jednego ani drugiego a jaką kolwiek poejme decyzje to i tak zranie jednego z nich moze znalezc calkiem innego już sama nie wiem co mam robić. To właśnie z byłym wiązałam nadzieję z rodzina, domem itp z tym co jestem teraz to straszny dzieciak ;/ niby jest szefem restauracji i wogole ale ma rozum malego dziecka na poczatku wydawal sie inny a teraz olewa mnie oglada sie za każdą ale mnie niby kocha ;/ chciałabym już mieć kogoś na stałe bo chce wkońcu mieć dziecko bo lata lecą szybko ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia tak wszystko było dobrze:)Teraz synek już ma 4 latka:) PAMIETAM jak wychodziły testy negatywne a dopiero w 6 tygodniu był pozytywny także wszystko jest możliwe u Ciebie też:) Jak ciąża prawidłowo sie rozwija to nie ma znaczenia kiedy test wyjdzie:) Teraz nie robie bo mam nieregularne,a już sie tak nie nakręcam,co ma być to będzie:)Od przyszłego cyklu bede brać leki to bede mieć przez jakiś czas regularnie to może zajde:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati ja ale podkreślam JA jestem zdania ze dwa razy do tej samej rzeki sie nie wchodzi ale coz stara milosc nie rdzewieje. sama nie wiem co Ci poradzic bo z tym starym to nigdy nie wiadomo raz Cie zostawil to drugi tez moze a z tym nowym to moim zdaniem to za świeze na jakies powazniejsze plany, sama nie wiem co bym zrobila. a moja kuzynka byla dzis na USG i dziecko sie tak krecilo i wiercilo ze nie wiadomo jaka plec. najwazniejsze ze wszystko ok. ja mam 16 dc i testy owu negatywne, generalnie zle sie czuje, piersi jakos mnie pieka czasami i mam taka "kluche" za mostkiem i boli przechodzi na jakis czas i zawroty glowy. to pewnie przez stres. poczekam jeszcze 10 dni bo wg mnie to mialam owu 6 dni temu i albo dostane @ albo okaze sie ze nie mialam owu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze z tym nowym to na jakiekolwiek plany za wczesnie ale poprostu juz teraz widze jaki on jest ;/ a co do bylego tez mam watpliwosci bo ludzie nie zmieniaja sie tak nagle ;/ ale moze akurat jeszcze pomysle nad tym dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natii patra ma racje może daj sobie czas:)nic na siłe bo będziesz nieszczesliwa Ale to Ty musisz podjąc decyzje Mnie w zeszłym cyklu 2 tygodnie przed @ wszystko bolało jajniki i podbrzusze to masakra a teraz zero objawów wiec owulki nie miałam raczej,w poniedziałek tylko bolał mnie troche jajnik lewy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czy inaczej to ja zycze Co powodzenia i wszyskiego dobrego. a dlugo bylas z tym bylym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Misia czyli dowiedziałaś się o ciąży w 6 tygodniu czy wcześniej u lekarza? Teraz to mi nadzieji narobilas :) oby oby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie to było tak, że zaczełam wymiotowac no i zrobiłam test wyszedł pozytywnie a na drugi dzień miałam wizyte no i okazało sie że to 6 tydzień i już serduszko biło:):):) a wcześniejsze były negatywne nawet bladych kresek nie było Trzymam kciuki za Ciebie:):) oczywiście za każda:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Wyczytałam ze testy ciazowe wyrywają ciążę przez ten hormon który jest wydzielany od razu po zaplodnieniu, czyli jeśli test negatywny to raczej nie ciąża tym bardziej ze ja robiłam test na którym pisze ze jest najczulszy i wykrywa ciążę już 6 dni po zaplodnieniu czy jakoś tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadza sie to hormon hcg a w ulotki nie wierz Nasza brzuchatka ewuś też jej wyszedł 9 dni po planowanej @:) wszystko zależy od stężenia hormonu hcg,ja też robiłam najczulsze a jednak wychodziły negatywy Także Kasia cierpliwości a ile Ci sie spóznia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
8 dzień dzisiaj lub 7 bo zawsze @ jak w zegarku co 28-29 dni Właśnie znowu mam to uczucie ze coś ze mnie leci, pobiegłam do ubikacji i znowu biały śluz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Nie sądziłam że te starania będą takie stresujące, najchętniej kupiłabym 1000 testów i robiła jeden co godzinę albo jakieś przenośne usg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
A i ból mam niby jak na miesiączkę ale trochę niżej i tak jakby szczypanie w środku od czasu do czasu. Ok ja lepiej położę się już spać bo zaraz będę opisywała każde inne odczucie :) Dobranoc wszystkim Ps: misia dziękuję za podnoszenie mnie na duchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enel
Dzien dobry, Kasia0183 i jak tam? jakies nowosci? Moja @ tez cos nie chce sie rozkrecic, ale u mnie na pewno przyjdzie, ja nie mam bialego sluzu, tylko mialam sucho ostatnie dni. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... u mnie 30dc @ nie ma,ale tempka spadla do 36.8:( to pewnie przylezie:( a ten wczorajszy test to moze jakis nie taki,albo ja mam omamy...ehh...brak nadziei/..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Dzień dobry dziewczyny, u mnie bez zmian, nadal brak okresu. Minął też ból brzucha i pokawiło się takie burczenie, bulgotanie które do tej pory poprzedzało u mnie @ więc wydaje mi się że lada chwila się pojawi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! U mnie 27 dc i temperatura spadła do 36,65 jaka była wczoraj to nie wiem bo byłam na wyjeżdzie.Ale przedwczoraj 37,2.Brzuch mnie dzisiaj pobolewa i pewnie jutro dostanę @ ehhhh.... :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Dziewczyny może te nasze symptomy to na Fasolki są :) nie możemy przecież wszystkie dostać @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze w sumie racja. W końcu musi się udac. Może @ nie przyjdzie do was wszystkich. Zyczę Wam, żeby do żadnej z Was nie przyszła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kszewuszka-jak i u mnie spadla:( wiec pewnie razem jutro dostaniemy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enel
Ojoj... ale sie tu pesymistycznie zrobilo... U mnie ta @ nadal nie przychodzi, ale ja wiem ze bedzie i irytuje mnie ze jej nie ma, bo mam straszne napiecie... a musze sie uczyc.. Oby ten pesymizm jak najszybciej zamienil sie w optymizm i pojawily sie same asoleczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Tak jest! Zgadzam się z pzedmówczynią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety u mnie wielka dupa!!!! @ przyszła w 27 dc,12 dni niby po owulacji... nigdy jeszcze tak szybko nie miałam...Pocieszam się,że syna już ze stycznia mam to może drugi dzidziuś będzie na wiosnę lub lato?! A ja szykuję się na imprezkę pourodzinową...trochę mam biegania... Pozdrawiam Kochane!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Nick.................Cykl...........Wie k.......Termin@... Miejscowość Bezikmalinowy......7...............29..........12.06..... ....dolnośląskie Ulęgałka................9...............29..........?. ......lubelskie Silka33...............2 lata...........33...........16.06..........LU Kszewuszka........6................34..........07.07..... ...Śląsk Kania86................5...............25..........07.06. .......podkarpackie Tygryss_00.........7................21...........01.04... ....wielkopolska Patra24.................2...............25..............? . .........pomorskie Jestem pewna29...5..............29..............?............śląs kie Natii_00................6...............22..........01.04.. ......wielkopolska Misia2889.............5...............23..........05.06.. ........wielkopolska Małpka24..............2...............24..........11.06 .. ........ireland Maja8626..............8...............26..........30.06.. ........śląsk dorotq...................7................33..........09. 06. ........Lublin .śliwka...................2.................37.......... .03.06......Łódź BRZUCHATKI Nick............Szcz,Cykl......Wiek...........T.P........ .. Płeć.....Miejscowość Czrnulka...........1.............21...........04.10.12. .......?........Anglia Maya10............5.............28...........09.10.12.. ....syn......Ireland Słasica............1...............28...........03.10.12 .......?.......Mazury Ulna.........3..............28...........02.11 .12.......?.........małopolska Biegaczka.......2..............?............24.11.12.. ......?..........Polska Emachines......2................29...........20.10.12 .....syn........Śląsk Ewuś...............4...............28...............?. .........?..........śląskie Miax3.........1...............20...........25.12.12 ........?..........Szkocj Kamilka@........2...............29........... ........?...........dolnośląskie marta2387.......?...............25.............??..... .......??..........Śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Kszewuszka przykro mi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was :) u mnie 17 dc i mocno nieplodne dni. teraz albo czekam na @ albo na owu. Dzisiaj idziemy na urodzinki do cioci mojego M i bedzie tam moja tesciowa- pierwszy raz sie zobaczymy po naszej klótni,, ciekawe jak bedzie. ja tam nie mam zamiaru sie przejmowac i bede sie dobrze bawic. kurcze ciekawe co u Pauli, dawno sie nie odzywała do nas. pozdrawiam Was i zycze milego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane:) Jak mija weekend? U mnie...bywało lepiej...:P ogólnie obijam się, śpie po 12 godzin i drzemki w ciągu dnia dodatkowo, chyba mój organizm tego potrzebuje, poza tym jestem jakaś rozdrażniona ;/ aż już mnie samą to męczy, chodzę, kłócę się, czepiam głupot;/ albo ta tarczyca mi świruje albo jestem zła, że w tym miesiącu nici ze staranek, a już mnie jajniki pobolewają i coś by się zmajstrowało może:P ehh psycholka się powoli robię... patra - kiedyś gdzieś czytałam na forum innym, że pauli chyba się nie udało z ta czwartą inseminacją :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny uda się każdej z osobna na pewno już nie dlugo kazda z nas zobaczy 2 kreseczki na tescie trzymam za was kciuki :) zastanawiam się co kupić chlopakowi na urodziny ;/ macie jakis pomysl??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Natii zależy co lubi, mój mąż dostał xboxa ale teraz tego żałuje bo jak z dzieckiem muszę go prosić czasem żeby przestał grać i w czymś mi pomógł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem cos o tym ja bylemu kupilam i tez tak sie zachowywal wiec teraz chcialabym cos innego ale moze nie tak drogiego bo ostatnio nie przelewa mi sie ;/ a wlasnie pomyslu nie mam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×