Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Gość Kasia0183
Może standardowo jakiś perfum albo ciuch... Cieżko z tymi prezentami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec wlasnie ciezko trudno wymyslic najgozej jak ta druga osoba jest wybredna troche to ciezko cokolwiek wybrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki stare i nowe:) U mnie po staremu 9dc ale ni wiem czy wyjdzie coś ze starań, już nic nie robię tylko mierzę temperaturę. Krzewuszko będzie dobrze zobaczysz... Dziewczyny musi być dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane:) Ja mam 36 dc i dzisiaj miałam sluz rozciągliwy przezroczysty wiec już nie wiem co myśleć może to owulacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natii jedynie to dwie kreski widzialam na tescie owulacyjnym. Dzisiaj zrobilam test owulacyjny i obie kreski w tym samym kolorze ale nie licze na to że nam się uda więc powoli daje się wciągnąć w euro- szqleństwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kurcze biedna Paula. ja wrocilam z imprezki i generalnie korzystam z weekendu i dzis nie zalowalam sobie ani alko (w granicach rozsadku) ani papierosów a pale okazyjnie. z tesciowa nie gadam a i tak wszyscy wola mnie :) szkoda mi tylko tescia bo to taki super człowiek. Ulęgałko nie wiem czemu ale jak wchodzilam na forum za pierwszym razem to tak sobie pomyslalam ze nam to sie razem uda i mam takie przeczucia-oby jak najszybciej :) generalnie to wierze w nas wszystkie i juz niedlugo zalozymy nowy wątek na kafeterii pt. zwariowane mamuski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patra pewnie co sobie będziesz żałować:)Ja nie pije ani nie pale:)Nawet łyka piwa:)Dziwna ze Mnie kobietka hehe:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :) jam rano wytrzeźwiała po wczorajszym i podjechaliśmy z mężusiem do magnolii po jakieś fajowskie łaszki a przxy okazji po kubeł kfc :P , osz ledwo żyje, okres we wtorek a już dziś dostalam plamienie i brzuch boli , ale zato imprezka była zajebiaszcza , już niemoge doczekać sie następnej :D pozdrawiam wszystkie babeczki 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co dzis pierwsza taka "imprezka" po smierci mojej Babuni. oczywiscie nie jakies tance czy cos zwykla rodzinna posiadówka ale jakos tak sie odstresowalam odreagowalam. ja nigdy nie pilam za duzo alkoholu ale wszystko dla ludzi. oczywiscie mam nadzieje ze niedlugo bede musiala miec taki 9-miesieczny odwyk:) ale wlasnie dzis spotkalam ciocie mojego meza bardzo daleka ktora przyjechala z 2 dzieci. i palnelam ze te dzieci takie podobne do siebie a nie wiedzialam ze wcale nie sa rodzenstwem-za krotko w tej rodzinie jestem. okazalo sie ze sa adoptowane. maja chyba z 4 i 2 latka i dostaly tyle milosci i ciepla ze az mnie to wzruszylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie,że dla ludzi Ja nie mam nic przeciwko:):)Poprostu Ja nie lubie hehe:):)pytałąm brata co z Tą adopcją i powiedział mi,że jeszcze nic nie wiedzą.... Dałam mu dzisiaj znów dużo ciuchow po moim synku no i miałam jeszcze dla dziewczynki bo dostałam to też dałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem na pewno ze kiedys zaadoptuje jakiegos maluszka. jak bede miala warunki i mozliwosc o bardzo bym chciala. kurcze tak sobie mysle ze moze jakby jakos pomoc bratu Twojemu to nie oddal by malutkiej. Moze mozemy cos zrobic? jesli chodzi o ciuszki itp to ja chetnie pomoge.nie chce zebys mnie zle zrozumiala ale jak cos to chetnie cos zorganizuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem po drinksie :) popisałam trochę pracę, siedzę w sypialni obłożona książkami heheh i włączyłam tv a tu seks w wielkim miescie:) uwielbiam ten serial, a film, choć średni, wprawia mnie zawsze w dobry nastrój :) dopiero teraz jem kolację, mimo że po 20 raczej już nie jadam...no trudno jak weekend to weekend:) idę wziąć kąpiel i chyba jeszcze na drinxa :) szalone mamuśki ahhhh myśle, że pasowałybyśmy tam wszystkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A uzywalyscie tych mikroskopow owulacyjnych? mozecie mi podpowiedziec czy warto taki kupic czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u mnie okres zbliża się już wielkimi krokami po 50 paro dniowym cycklu mój organizm wrócił do normy :) starania zawieszamy na czas bliżej nie określony bo mój za 1.5 tyg wyjeżdża i nie wiem kiedy wróci.. powoli mu szykuje wszystko na wyjazd szkoleniowy, ale nie wiem ile tego spakować i wogóle.. do tego wesele na które pójdę sama ech.. co do prezentu jeśli pali to polecam zapalniczke zippo, dożywotnia gwarancja i ceny przystępne.. mojemu kupiłam na 30 urodziny, tylko ze jego ma dwa grawery mój kontur profilu na przodzie i napis amor vincit omnia i wydalam na to 500 zł ale zapalniczka wiele przeszła i nawet rysy nie ma.. ps. za ewentualne błędy przepraszam bo pisze z telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ten mikroskop owulacyjny donna i np testowulacyjny wyazedl mi poYtywny a ten donna nie. Wiec nie wiadomo ktoremu wierzyc. Rozmawialam z maja ginekolog że lepsze są te zwykle testy owulacyjne ale szczerze mówiąc nie wiem ktoremu wierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enel
czesc Dziewczyny, Widze, ze Wy tez nie spicie... moja @ cos sie w ogole nie chce rozkrecic i nic nie rozumiem, chyba w takim razie przyjdzie jutro... no bo jak dluga moze byc faza lutealna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba jestem przekonana do tych testów owulacyjnych, które mi wykrywają owulację idealnie......no ale są inne przeciwności ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enel
ja wlasnie nie wiem czy mi sie spoznia, bo w marcu odstawilam tabletki i tak naprawde pierwszy miesiac sie obserwuje. Moje cykle od tamtej pory to 26 i 27 dni. Teraz wiem, ze owulacja byla pozniej bo test owulacyjny byl pozytywny 25 maja no i myslalam, ze juz powinnam miec, a tu tylko mala plamka wczoraj i cisza... moze to jeszcze jakies zaburzenia hormonalne po tabsach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enel a dlugo te tabsy bralas? nie powinno byc zaburzen fazy lutealnej. ja po tabsach mam cykle 55dni ok.ale kiedys ktos napisal ze do 6 miesiecy moga byc zaburzenia. mi po pozytywnym tescie owu przychodzi @ po 14 dniach. a ja chyba zamowie testy na allegor. bo taniej wychodza. polecacie jakies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enel
bralam tabletki prawie 2,5 roku, a Ty? Przed tabletkami mialam zawsze w miare regularne cykle miedzy 26 i rzadko 31 dni. W tym miesiacu cos sie zaczelo zmieniac po odtsawieniu tabletek, moje jajniki mam wrazenie wreszcie zalapaly ze musza sie wziac do roboty, bo bolaly mnie to owu niemilosiernie, a pozniej juz luz... wiec mysle ze @ bedzie jutro z rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i chce zamowic zioła nr 3 a Wasi Panowie tez cos popijają?czy te zioła to tylko dla nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja brałam tabsy najpierw 3lata z przerwa4miesiace i potem jakies 2 lata do lutego. ja zaczelam brac tabletki bo @ mialam przed nimi raz na 4 miesiace. mam hiperprolaktynemie. teraz tak jak pisalam mam cykle ok 55 dni ale mam leki na to. mnie tez bardzo na owu bolały jajniki tak ze sie wyprostowac nie moglam w ostatnich dwoch cyklach ale mam malo śluzu. teraz mam leki i mi sie wydaje ze owu mialam bardzo wczesnie ok 9 dc. ale to tylko moje spostrzezenia. dlatego czekam jeszcze klika dni i zrobie test. jak bedzie negatywny albo @ nie przyjdzie to czekam dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enel
zycze w takim razie pozytywnego testu!!! Ja mialam sporo sluzu w dni plodne ale wodnisego i przesroczystego tylko troche jak jajko kurze, ale za to wysoki stopien uczucia naoliwienia i wysokie libido :) czy ten sluz jak jajo kurze to powinien byc dlugo? kilka dni albo godzin? a moze ten wodnisty tez jest ok? ah....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enel
przezroczysty oczywiscie mialo byc.. sorki za te literowki ale juz zmeczona jestem ide spac... jutro znowu musze sie uczyc.... dobranoc dziewczeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie wydaje ze wodnisty tez jest ok ja mialam duzo i rozowy, takie delikatne plamienia i szyjke ciagle wysoko a teraz duzo bialego o nisko szyjka i caly czas testy owu negatywne. wiec czekam. ciagle mie piersi "szczypią" ale obawiam sie ze to z powodu leków. zobaczymy. mnei wkurza tylko to ze tak naprawde nie wiem kiedy ta owualcja ma byc i ciezko trafic. ale wierze ze bedzie dobrze. ok ja spadam spac. do juterka dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Patra dziekuje,jesteś kochana:)ciuchów im nie brakuje bo Ja dostaje i im daje.I inni też pomagaja i daja.Nie wiem o co tam chodzi bo mój brat jest strasznie za dziećmi a oni za nim,ta dwójka to nawet do toalety mu nie pozwala chodzić odrazu płaczą on sie nimi zajmuje.Mam nadzieje,że zmienia zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enel
@ nadal nie ma... teraz to juz chyba stres egzaminacyjny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×