Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

hahahha, "Polska gola" nabiera dla mnie od tej chwili zupełnie nowego znaczenia. Za każdym razem jak to usłyszę, będę myślała o Was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patra babka mi mowila ze na toksoplazmoze czeka sie tydzien. a ze ja robilam wszytskie badania z jednej probki to musze na wszystko czekac. jak kiedys robilam badanie to mialama po poludniu wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enel
Hej Dziewczyny, Czy ja tez sie moge przylaczyc? My tez sie staramy, pierwszy cykl dopiero, ale wlasnie zaczelo mi sie plamienie, wiec lada moment @ sie rozkreci i bedzie drugi cykl. My teoretycznie tez trafilismy w odpowiedni dzien, bo robilam testy owulacyjne i w pozytywny dzien i pozniej zadzialalismy a mimo wszystko lipa... cos mi sie tez tak wydaje, ze to stres, bo jak tylko zadzialamy to ja caly czas o tym mysle i mam taki skurczony zoladek ze stresu. Z tego co widze to nie jestem sama z takim stresem :) Pozdrawiam Was cieplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czekałam na wyniki toksoplazmozy krócej, wydaje mi się, że to zależy od laboratorium. No co zrobić... trzeba czekać i trzymać kciuki za dobre wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) cześć Enel. Widze że nasze grono się powiększa:D:D No ja wyniki hormonów miałam w poniedziałek bo badanie robiłam w piątek. Ale tak to wyniki zawsze są następnego dnia:D W każdym razie mam nadzieję, że wyniki będziesz mieć prawidłowe, niezależenie od tego kiedy je odbierzesz. a ja 14 idę do lekarza.. miałam iść 11, ale kierowniczka nie chce mi dać wolnego. No ale mam nadzieje że dopiero 14 będe mieć owulację. Zobaczymy:D Ja jakoś o tym wszystkim nie myśle. Na razie spędzamy ze sobą miło czas nie myśląc czy zajde czy nie.więc w tym cyklu bez nerwów. Może to coś da:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a prolaktynę to się robi w dowolnym czasie, w w jakimś konkretnym momencie cyklu? Czytałam, ze skrócenie cyku może wynikać z podwyższonej prolaktyny (a ta z podwyższonego stresu), więc może coś jest na rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enel
Super, w grupie razniej! Ja mam nadzieje w tym cyklu tez sie nie stresowac, przynajmniej sie postaram. Choc sesja egzaminacyjna na pewno nie wplynie pozytywnie na pozbywanie sie stresu... Wszytskim zycze jednak bezstresowego zafasolkowywania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj enel:) sliwka,prolaktyne robi sie na poczatku cyklu...tak mi gin.mowil wiecie co....nie wytrzymalam i kupilam test...zrobilam jakas godz.temu ..kurde wzielam test po 5 min i w pierwszej chwili to tak jakbym zobaczyla dwie kreski az powiedzialam sama do siebie :"ja pierd..":) ale potem jakos juz nie widzialam,chyba mam zwidy:( juz z tego wszytskiego;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuuuu, Dorotq czyżby pierwszy gol? Trzymam kciuki, jutro rano powtórz koniecznie test!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sliwka...kurcze nie jestem pewna....moze zwidy mam... oczekam do poniedzialku jutro mam termin @....boje sie ze to nieprawda... ale zrobilam ,bo juz nie wytrzymalam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotq życzę Ci aby to nie były zwidy:) Mam nadzieję że nastrój i te emocje związane z tym euro pomogą naszym chłopom na celne strzelanie bramek:) Mam nadzieję żę u Ciebie jest juz 1:0:D Wiecie co zamówiłam sobie testy owulacyjne bo mi gin powiedziała żeby robić. No to dzisiaj tak dla jaj w sumie zrobiłam i wyszła mi juz blada kreska testowa... aż normalnie nie wierze że mam tak szybko owulacje. Jutro zrobie kolejny... ciekawe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja dziekuje:)..moze akurat jak nie dostane do poniedzialku to zrobie nastepny test... zrob jutro koniecznie ,moze bedzie bordowa kreska to znaczy ,ze owulka w ciagu 24-36 godz nastapi:)powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno zrobie:) mam nadzieję że Ci się udało:D daj znać w poniedziałek jaki wynik:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enel
dorotq- 3mam kciuki, aby to nie byly zwidy Maja8626 - ja robilam testy owulacyjne chyba od 7 dc i od razu mialam delikatna druga kreske (jednej marki) a test pozytywny, czyli testowa zdecydowanie mocniejsza wyszedl dopiero w 17 dc. Drugiej marki test byl mniej czuly, ale delikatna kreska tez sie pojawiala juz przed 17dc. trzeba po prostu cierpliwie czekac az test bedzie pozytywny... i wtedy przystapic do akcji :) Ja sie przygotowuje do egzaminow na przyszly tydzien, ale zaraz po tym biegne po nowe testy owulacyjne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Knia86
czesc enel :) witaj na naszym forum Maja jak wyszla blada kreska to znaczy ze jest test owu negatywny. to nie tak jak z ciazowymi... jak obie beda rowne albo testowa ciemniejsza znaczy ze owulacja wystapi w ciagu 24-36 godzin. ja jak robilam testy owu to stwierdzilam ze jakby takie wychodzily ciazowe to wszystkie bylybysmy szczesliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem. Jutro zrobię kolejny. I ta druga kreska nie wyszła dużo bledsza od tej wzorcowej.więc może jutro będzie ciemniejsza. A na razie skupiam się na studiach:D W poniedziałek mam kolokwium więc musze niestety troche się pouczyć. Choć mam takiego lenia...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) Ja wczoraj z mężem byłam w Wiśle na obiadku a potem wylądowalismy u znajomych w Rycerce Górnej.Mają tam domek nad samą rzeką i lasem :) to tylko 2 godzinki jazdy od nas.Widoki piękne.Już planujemy tam pojechac na dłużej ale w wakacje. Dorotq trzymam kciuki...oby to była fasolka :) Ja dzisiaj mam zamiar pojechać do galeri,połazić po sklepach i może też sobie kupie test i zrobię...zobaczę.... :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Czesc dziewczyny, jestem tu nowa i zupełnie zielona jeśli chodzi o objawy ciaży itp. W googlach znalazłam ta stronę i postanowiłam napisać bo wizytę u ginekologa mam dopiero w przyszłym tygodniu. Okres spóźnia mi się już tydzień, robiłam chyba z 5 testów i wszystkie pokazały wynik negatywny. Bolą mnie piersi, brodawek nawet dotknąć nie mogę, kłuje mnie podbrzusze od czasu do czasu, ostatnio byłam pewna że dostanę okres ale zamiast tego od tygodnia zalewa mnie biały jak mleko śluz... Nie wiem już co mam o tym myśleć, nie wmawiam sobie ciąży bo dopiero od niedawna się staramy. Czy to możliwe że testy mogły jeszcze nic nie wykazać? Dziękuję za każdą radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Ja mam dzisiaj 35 dc i zero objawów na @ Dorotq trzymam kciuki żeby była fasolka:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dziekuje za to trzymanie kciuków:) kurcze ,juz nie moge sie doczekac,co przyniosa kolejne dni... zobacze czy tempka jutro nadal bedzie powyzej 37...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enel
misia2889 - a masz duzo bialego sluzu? Nie wiem czy u Cieie to tez objaw na @ ale czy mialas moze wiecej krostek? Ciekawa jestem czy zanim jeszcze @ przyjdzie to czy te objawy sa? W kazdym razie 3mam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Ja zawsze miałam biały śluz przed @ ale jeden dzień, pózniej był już brązowy i @ rozkrecala się na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Ja teraz cały cykl mam kremowy sluz wiec owulacji nie miałam, bo 3 tygodnie po @ byłam u gin i powiedziała,że owulacji nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Misia jak to możliwe? Wszystko było ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kasiu :) Najlepiej zrób bete i na 100% bedziesz wiedziała na czym stoisz.... Na już w domku w galeri nic nie kupiłam...kompletnie nic nie było...testu też nie mam...więc czekam...Jeszcze 3 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) dorotq trzymam kciuki :) kurcze tez chce być już ;/ mam dylemat ostatnio bo byly o mnie walczy chce zebym do niego wrocila a za to ten moj obecny coś ostatnio kreci ale tlumaczy sie tym ze ma duzo spraw na glowie nie wiem co mam robic doradźcie mi coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natii ciężko jest cokolwiek radzić... Ale wydaje mi się że musisz się bardzo nad tym wszystkim zastanowić, czy będziesz umiala wybaczyc temu pierwszemu to że zostawił cie w tak ważnym momencie. Musisz pomyśleć ile znaczy ten z którym teraz jesteś. Pamiętaj nikt cię nie pogania. Tu chodzi o twoje życie, twoją przyszłość więc najważniejsze żebyś się dobrze nad tym wszystkim zastanowiła:) życzę Ci podjęcia tej prawidłowej decyzji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×