Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

tak jak pisała ulęgałka,wejdź na stronę www.ovufriend.pl zaloguj się tam i rób wykresy, sprawdzaj tempkę każdego dnia, komp sam za ciebie wyliczy owulację (prawdopodobną). to pomaga. poza tym bierz kwas foliowy, olej z wiesiołka pomaga w gęstości błon śluzowych. no i nie myśl że za każdym razem jak się "przytulacie" to musi się to skończyć dzidziusiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliwka, ja mam wizytę 23 sierpnia. Muszę pójść do gina już z wynikami, zapisał mi parę badań. Ja mam już kartę ciążową, gin założył mi ją ostatnio jak bylam na wizycie chociaż dopiero zaczynam 9 tydzień ciąży. Dzisiaj troszkę fasolka dała znać o sobie, ale był to krótkotrwały delikatny ból, więc chyba się troszkę uspokoiłam. Śmiać mi się chce jak piszecie o tych bułkach z twarożkiem. Myślalam, że to tylko ja mam takie zachcianki i non stop bym je jadła. Chociaż dzisiaj wyjątkowo zjadlam troszkę mięska - pulpeciki z makaronem w sosie pomidorowym. Ale kurczaka wiem, że szybko nie tknę na pewno. Na samą myśl o kurzych udkach bierze mnie obrzydzenie. Ja już chyba pisałam, ale jeszcze raz powtórzę: termin mam na 21 marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie siedzę, jem słonecznik i znowu mnie bardziej kłuje ten jajnik.. to nie jest normalne. już nawet nie mówię o ciąży, ale ile dni może boleć jajnik? może to jakieś problemy? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mnie powinna przyjsc w srode;) zla jestem na swoje cykle... jak sie wkuze to pojde po test i zrobie raz jeszcze.. wczoraj byl skok temp. a dzisiaj mierze a tu 36.9:( tak po cichu licze,ze ten spadek to przez podroz.... wczoraj o 23.30 dopiero dotarlismy do domu... wogole jestem jakas taka inna,widze po swoim ciele...no i psychicznie tez;) wczoraj np.jak jechalismy do domu ot tak z byle czego moj cos mi powiedzial a ja sie rozplakalam.. albo straszne leki mialam caly dzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Tyśka a może będziesz miała owulację? Dorotg a który to dzisiaj dc? spróbuj zrobić jeszcze raz. Kiedy ostatnio robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi już chyba wszystkie dolegliwości minęły, mdłości już nie mam i już śpiąca tak już nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulęgałka - do owulacji daleko, dopiero ją miałam 5 dni temu (tzn tak myslę z wyglądu śluzu itp). ja mam okres ksiązkowy, więc prawie dokładnie mogę obliczyć kiedy owu. póki co to okres za 8 dni... wiecie, na serio zaczynam myśleć, że to może jakiś torbiel na jajniku, moja mama kiedyś miała kilka. boję się że może mi w genach to przeniosła (nie wiem czy można)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Ulęgałka fajnie,że mineły Ci dolegliwości:) Tyśka mnie teraz 2 tygodnie przed @ bolał jajnik codziennie myślałam że dostane przez ten ból a dostałam w 52 dc, moze przez to że pracuje jajnik przed @ to Cie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyśka a torbiela nie trzeba miec w genach każda kobieta go może mieć i wcale nie musi boleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia2889 - no to w takim razie ja się doszukuję na siłę dolegliwości, bóli itp.. pełen luz.. musze pomyśleć o czymś innym... dziś idę do psiapsiółki, urodziła 3 tyg zdrową córeczkę (a miała problemy bo 1 niedrożny jajowód a mąż słabe nasienie). pogadamy trochę, posmiejemy się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyśka pewnie idz do koleżanki to nie bedziesz tyle mysleć ;) Ja teraz jak tak długo nie dostawałam @ to już myślałam że napawde zaciążyłam tak mnie bolały piersi a nigdy przed @ mnie nie bolały ale jak widać kobieta zmienna jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) widze duzo nowych forumowiczek :) . mam nadzieje ,ze nie zapominacie o brzuchatkach :) . u nas 32 tydzien ciazy - czujemy sie dobrze - ale pogoda od tygodnia mi daje w kosc bardzo duszno :( . trzymam za Was wszystkie kciukasy &&&&&&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maya my nie zapomniałyśmy o brzuchatkach:)To brzuchatki sie nie odzywaja ;) Kochana ale ten czas leci już 32 tydzień szok:)Buziaki dla Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon2903ika
32 tydzien- dziewczyny kiedy my sie tak doczekamy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon2903ika
też tak myśle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pijecie siemię lniane? ja chyba skocze do apteki po pracy i zacznę pić. podobno lepsze od wiesiołka ale w smaku paskudztwo.. ja jednak dla dobra ogółu :) nawet jak będzie okropne to będe pić. a jak !! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon2903ika
ja nie pije. tylko kw folioey łykam od miesiaca i to czasem nieregularnie. narazie probuje bez wspomagaczy, bez liczenia i mierzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki 🖐️ jestem jestem starma sie czytac na bierzaco ale czasmi nie wchodze na forum i sie nie odzywam bo postanowilam sie nie nakrecac i jakos lepiej mi ztym juz tak nie mysle o dzidzi zajelam sie innnymi sprawami tak jak mowilam odpuscilam troche ........bylam u lekarza ale nic konkretnego mi nie powiedzial wiec jak narazie spokoj sobie dalam i z lekarzami i z badaniam i z wyliczaniem co ma byc to bedzie ...... mysle ze po nowym roku znowu zaczne wedrowke do lekarzy bo ten lekarz tak powiedzial ze mam do niego przyjsc za pol roku wiec teraz staram sie wyciszyc i nie myslec tak o ciazy ....... z wami jestem caly czas mysle o was ciesze sie ze juz coraz wicej straczek zaciazylo i nowe dziewczyny do nas dolaczyly :) maya kochana 32 tc jak ten czas leci dopiero bylas w 10tc a tu juz niedlugo bedziesz tulic maluszka :) ola skarbie ty juz w 11 tc a dopiero tescior robilas dobrze ze teraz lepiej sie juz czujesz dbaj o siebie :) silka dziekuje ze o mnie pamietasz :* misia tobie tez dzieki za pamiec nie odzywam sie bo nie mam za bardzo o czym pisac nawet nie wiem ktory dzien cyklu mam wiem ze niedawno mi sie @ skonczyla :P dorotq super ze wakacje sie udaly rob tescior jeszcze raz trzymam kciuki :) monika 🌼 bezik🌼 teacherka 🌼 nati 🌼 krzewuszka 🌼 sliwka 🌼 tyska milo cie poznac 🌼 czapus 🌼 hanakali ty jestes dobrym pzrykladem na to ze sie udaje pomimo wielu przeszkod wkoncu nosisz pod serduszkiem swoje szczescie 🌼 maja 🌼 kania 🌼 patra 🌼 ulak 🌼 kasia czarnulka . slasica, ulana ,biegusia , ema , ewus, miax , kamilka , martus dziewczynki pozdrawiam was buziaki 🌼 chyba wszystkie wymienilam jak kogos pominelam przepraszam ale jest nas tak duuuzo buziaki dla kazdej trzymajcie sie co jakiczas bede dawac znac o sobie ze zyje jeszcze hehehe:P milego dnia kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mon2903ika wiesz może to i jest jakies wyjście. zdać sie na los. ja raczej chcąc ustrzelic chłopca (choć wiem że może to tylko gadanie) czekam na owulację i działam wtedy. nie oznacza to że się nie kocham z mężem :) ale w "te" dni pozwalam mu na więcej :) kwas foliowy też łykam, choć od kilku dni dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Nick_____________Cykl______Wiek_____Termin@_____Miejscowo ć Bezikmalinowy______8________29_______01.08_______dolnolsk ie Ulęgałka___________9________29________?__________lubels kie Silka33____________2lata_____34_______17.08_______LU Kszewuszka_______7________34________09.08_______Śląsk Kania86___________7________26________24.08?? ____ podk./lubel. Patra24___________2________25_________?_________pomorskie Natii_00___________6________22________01.04______wielkopo lska Misia2889__________7_______23________??_______wielko po lska Małpka24__________14_______24_______28.08_______ireland Maja8626__________9________25_______??_________śląsk dorotq_____________9________33_______08.08______Lubl in .śliwka____________3_________37_______27.06_______Ł ód ź Ulka90___________11_________22_______02.07______małopols ka b_a88____________1__________24_______? __________Śląsk teacherka________8_________23_______21.08_____wielkopolsk a BRZUCHATKI Nick_______Szcz,Cykl____Wiek_____T.P____Płeć_____Miejsc owość Czrnulka______1________21______04.10.12__?_______Anglia Maya10_______5________28______09.10.12__syn_____Ireland Słasica________1________28______03.10.12__?_______Mazury Ulna30__________3________28______03.11.12_ ------ syn Miłosz Biegaczka_____2_________?______24.11.12_Maksymilian_Polsk a Emachines______2________29______20.10.12__syn____Śląsk Ewuś_________4________28_________?_____syn____śląskie Miax3_________1________20______25.12.12__?______Szkocja Kamilka@______2_______29__________?____________dolnoślą skie marta2387____2lata______25_____14.01.2013____??___ Śląsk zmienilam ilosc cykli bo tak naprawde starmy sie 14 a od porobienia 4 wiec nie ma sie co oszukiwac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małpka przytulam mocno,odzywaj sie jak tylko znajdziesz czas i będziesz miała ochote:):)Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×