Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

ulegalko-raczej to moja psychika szwankuje....ide go zaraz wywale bo tylko bede sie nakrecala i wyszukiwala:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny włączcie sobie Polsat Cafe - cos dla nas:) program o zajsciu w ciaze np.mowia o przeszkodach w zaplodnieniu itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotq ja robilam pierwszy test w 28 dc i wyszedl negatywny. A tydz pozniej juz byly dwie krechy. Tak wiec jeszcze nic straconego. Silka sciskam mocno:-* trzymam kciuki za Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki ale mam do nadrobienia :) krzewuszko i kruszynko wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy 🌼 :D silka podziwiam cie silna babeczka jesteś ❤️ a u mnie @ sie zbliża wielkimi krokami dziś już plamienie miałam czyli dupa i rok starań minął ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! mam pytanie: czy taki mały (sorki za słowo)'glucik' zabarwiony małą ilością krwi to może być plamienie implantacyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Kasia u mnie bóli żadnych nie było...miesiączka w normie...@ trwała 4-5 dni.Długość cykli też w normie. Dorotq przytulam...w następnym sie uda i koniec! Beziku serdecznie dziękuje :) :* Ja w tym cyklu odpuściłam totalnie...nawet nie wiem który mam dzień cyklu.Na ovu wcale nie zagladam... Mam przykład z grzybkami,naczytałam się a potem ciało zrobiło mi psikusa.Wszystko siedzi w naszej głowie.Więc odpuszczam totalnie!!!!Co ma być to będzie.... Kruszynko a co tam u ciebie? Ale nas trzymasz w niepewności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Może być ale może tez być owulacyjne. Trzymam kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja latam do kibelka ciagle i sprawdzam czy nie ma @ nic mnie nie boli oprocz piersi... wolałabym dostac a nie tak czekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, silka, trzymaj się mocno! Ostatnio mało się odzywam, bo miałam tu małe trzęsienie ziemi. Powiedzieliśmy niedawno teściom o ciąży (trochę późno, ale tak wyszło :P ) i rozpętało się jakieś szaleństwo. Oczywiście w pozytywnym sensie, ale przepuszczono na mnie taki atak miłości i szczęścia, że myślałam, że nie wyrobię. Wizyty, kwiaty, telefony... Aż mnie to nieco zaczęło przerażać, bo staje się to nieco napastliwe... mam nadzieję, że się wyszumią emocje i jakoś wróci wszystko do normy. A ja od paru dni wyraźnie czuję ruchy dzidzi :) ale czad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie. W poniedziałek robiłam bete i wyszła 9800 a dzisiaj 22800 czy za mało nie urosła? Trochę panikuje bo chciałabym żeby wszystko było ok. Kurcze a tym bardziej że to pierwsza ciąża. Przepraszam ze tak Wam truje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Mycha:-) po prostu sie martwie i stad ta panika. Mam nadzieje ze nie jestescie zle ze tak Wam zawracam glowe. Buzka i dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania jakie badanie robil twoj? takie podstawowe czy to drugie ? bo wiem ze jest podstawowe i bardziej szczegolowe... musze wyslac swojego.. u mnie 33dc nadal @ nie ma ale temp.spadla na 36.6:(:( wolalabym dostac a nie sie martwic....do tego dzisiaj mamy wyjazd kurde.... to jakies zlosliwe...zawsze tak u mnie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUDIT
hej dziewczynki czytam was caly czas i staram sie byc na bierząco :) u mnie 24 dc i cos czuje że w dalszym ciagu nic z tego. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! moj odebral wyniki przez neta, tez sprawdzalam. nie wiem czy jest dobrze czy zle... tu za bardzo norm nie widac... DOROTQ to badanie bylo rozszerzone - po co robic 2 razy w razie zlego wyniku... Moj twierdzi ze raczej jest ok, ale sam nie wie. Ja patrzac na te wyniki mysle ze jest srednio... musi to obejrzec androlog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania- dzieki,ja tez myslałam ,ze jak juz to zrobic to rozszerzone u mnie nadal nic,nawet plamien;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki mycha ale bylam na tej stronie i te rormy to podstawa sama, a ja w tym badaniu mam tyle pozycji... w sumie wychodzi na to ze jest w normnie ale jest tez pozycja plemniki patologiczne i do tego interpretacji nie moge znależć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotq przytulam mocno! Musimy odpuścić totalnie... to może upragniona ciąża się pojawi ?! ehhh.... Maju nic nie trujesz! Pisz co Ci leży na serduchu :) Dzisiaj byłam u mojej przyjaciółki... której jeden z bliżniaków zmarł po dobie życia i znowu sobie popłakałyśmy...W listopadzie będzie 2 lata a pamiętam jakbyby to było wczoraj... Powiedziała mi że jak ktoś bliski z rodziny umiera to do 3 miesięcy zsyła z nieba aniołka.Tak było z jej pierwszą ciążą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Kaniu ja miałam normy podane od razu obok wyniku.... U mnie 26 dc...troche czuje cyce i delikatnie brzuch ale takiego typowego PMS nie mam... niby coś mnie boli ale nie czuje się jak na @, którą znoszę paskudnie, może to po zwiększonej dawce eythyroxu? Dzisiaj imprezka z okazji dnia nauczyciela :) wróciłam od fryzjera, wstawiłam obiad bo mój już wraca i odpoczywam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×