Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

czy 13...czy 14 W KOŃCU MUSI SIĘ UDAĆ!nadzieja umiera ostatnia!choc (niby głupie)ale prawdziwe,bo bez wiary..nie ma nic!trzeba isc do przodu,mimo dołów i złych dni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisze z telefonu.silk i oczekujaca wyyslijcie mi na maila dane kb417@wp.pl juto odezwe sie bo nie umiem z tel. Boli mnie brzuch jak na @a too jeszcze tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotek!ale to już takie bóle...?dziwne... ja Tobie wysłałam maila.Trzymaj się!nie daj się!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastresuje sie przez te @ oj...Ja,tylko czekam na dobre wiadomości!kurna..czy ja chora jestem czy jak,ale naprawdę przejmuje się Waszymi bólami,(niepowodzeniami)mój Misiu cieszy sie,że WAS mam,ale tez czasami jest poddenerwowany że ja taka,wolę popisać czy poczytac choć co u Was,i myśli może czasami że jesteście ważniejsze..?ale kto mnie zrozumie bardziej od Was?NIKT!czy sie mylę..?to,DAJCIE MI KOPA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa 22 dc i ciota , shit nawet posiewu nie zdążyłam zrobić , jak tera @ to ten cykl stracony bo w cyklach 22 dniowych owulacji nie ma :( ide spać bo zajoba dostane , do jutra skarbeńki , dzięki że jesteście , bez was bym ześwirowała, przedwczoraj była moja rodzinka i marudzenie o wnuczku a wczoraj od strony męża mama z bratem jego i dziećmi i pierdolenie cały dzień o dziecku ....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beziku tulam.... kurcze jakieś krótkie te Twoje cykle.Masz rację mogą być bezowulacyjne.... :( Pytałaś się lekarza co z tym zrobić? Może by Ci clo przepisał? na pobudzenie jajników...Ja tak miałam na początku,minimalna dawka. U mnie też kiedys rodzinka się pytała....kiedy drugie...psa sobie kupili zamiast dziecka ehhhh ręce opadają! Nagadałam i mam spokój...Teściowa też by jeszcze chciała mnieć wnuczkę :) Ma tylko 2 wnuków.Prawie 14 lat i 19 :) Brat meża rozwiedziony to my teraz pod obserwacją hehe.Kurcze przydałoby się...szczególnie po smierci teścia... mieszka blisko to by miała czym się zająć :) Silka nie umię Cię kochana poszukać :( wysłałam Ci maila z moimi danymi,będzie prosciej :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silkus wyslalam jakies zaproszenie co myslalam ze to Ty... jak to nie Ty to wysle Ci na mejla linka do mnie... tak bedzie nejlatwiej beziku przytulam mocno... wybierz sie slonko do ginekologa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki 🖐️ chwilka nieobecności i tyle nowych stron do nadrobienia! super, że takie aktywne jesteście tu! :) Silka nie mogę Cię znaleźć... ktoś ma Silkę na fb? może poszukam w Waszych znajomych? Miłego dzionka dla wszystkich 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcześniejsze 2 cykle po 26 dni były, w tym cyklu w 14 dniu byłam na monitoringu i owulacja była potwierdzona , więc chyba najlepiej bedzie jak dam sobie spokój z łażeniem po lekarzach, miłego dnia babeczki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Czesc dziewczyny, ja sie nie odzywam bo dalej zabiegana jestem. U mnie 29c i zła jestem na siebie ze tych hormonów zapomniałam w tym miesiacu bo znowu nie wiem kiedy spodziewać sie @ :-/ głupia ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silka- wysłaąłm ci zaproszenie na fb mam nadzieje ,ze to ty:) oczekujaca napisalam ci maila, zobacz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj z rana mialam takiego w**kurwa, ze cos okropngo az mi łzy polecialy a za chwilke juz mi przeszlo...hormony buzuja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekująca ja też napisałam maila :) Dorotq kiedy planujesz testować? Mnie też boli brzuch od kilku dni, ale ja nie pokładam w tym nadzieji, bo już miałam takie bóle w dwóch poprzednich cyklach. Ciekawi mnie tylko dlaczego one się pojawiły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciamisia- ja nie bede testowala @ mam dostac w poniedzialek ,wiec ten dzien zmierze tempke,jak bedzie wysoka to wtedy kupie test ktora to z was ma 26dc jak ja ,bo zapomnialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzewuszka zgadza się :) ale też fajnie najpierw się "poznać mentalnie" że tak to ujmę, a dopiero potem zobaczyć "opakowanie" -to całkiem inne doświadczenie niż w realu... wg mnie fajne doświadczenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam teraz w łazience i zauważyłam trochę sluzu płodnego... kurcze to 7dc a mąż dzisiaj pojechał i będzie dopiero w piątek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie termin może być ruchomy (27-30) więc jeszcze przez weekend będę czekać spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
YHY a mnie boli brzuch jak na @ ale napewno nie dostane w 28dc bo owulke mialam 17dc ja juz ogarnelam dokumenty- troche mi sie zeszlo -zaraz lece po mała do szkoly i dzien z bani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też miałam owulację 17tego więc spokojnie zamierzam przeczekać cały weekend :classic_cool: no ja mykam do sklepu i gotowanie mnie czeka.. i faktycznie dzień zleci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja ciut szybciej sie paskudy spodziewam... a owulke mysle ze moglam miec 16dc... tak wychodzi z testow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja zbadałam tsh i wreszcie po tej dawce mi spadło, mam 1,6 -więc chyba OK :) serce już mniej kołata....uf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×