Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Hej Kochane:* Jak po świętach?:)Ja się strasznie obżarłam:):P Nie miałam czasu do Was zajrzeć,bo cały czas gdzieś jeździliśmy:) Dzisiaj mam 15 dc.Przed chwilą robiłam test owu. i kreski są już prawie takie same,może już jutro będą identyczne:)To wychodzi na to,że owulację będę miała jakoś ok 19 dc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
a ja napiłam sie pepsi i mam straszliwą biegunke :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja czuję,że @ się zbliża wielkimi krokami :( A na kolację miałam już nic nie jeśc,szkoda mi było sałatki wiec wcisnęłam prawie całą a teraz mnie mdli... Od jutra dieta ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
troche mi lepiej, ja mam jeszcze sałatki jarzynowej troche, krzewuszko narobiłaś mi ochotki, więc ją wszamam , :) najwyżej znowu sie zejsram P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Od dzisiaj miała byc dieta a rano zjadłam 3 jajca czekoladowe,masakra :( Dzisiaj 29dc @ mam dostac dzisiaj albo jutro... albo mi się przesunie bo pije ziółka... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Od dzisiaj miała byc dieta a rano zjadłam 3 jajca czekoladowe,masakra :( Dzisiaj 29dc @ mam dostac dzisiaj albo jutro... albo mi się przesunie bo pije ziółka... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Od dzisiaj miała byc dieta a rano zjadłam 3 jajca czekoladowe,masakra :( Dzisiaj 29dc @ mam dostac dzisiaj albo jutro... albo mi się przesunie bo pije ziółka... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ale tutaj dzisiaj jakaś cisza, ja od wczoraj biorę clo ale źle się po nim czuje straszne bóle głowy, senność i co troszkę latam siku ale mam nadzieje ze to szybko przejdzie albo nie będę musiała długo tego brać :).A ciekawe jak tam nasze brzuchatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ale tutaj dzisiaj jakaś cisza, ja od wczoraj biorę clo ale źle się po nim czuje straszne bóle głowy, senność i co troszkę latam siku ale mam nadzieje ze to szybko przejdzie albo nie będę musiała długo tego brać :).A ciekawe jak tam nasze brzuchatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ale tutaj dzisiaj jakaś cisza, ja od wczoraj biorę clo ale źle się po nim czuje straszne bóle głowy, senność i co troszkę latam siku ale mam nadzieje ze to szybko przejdzie albo nie będę musiała długo tego brać :).A ciekawe jak tam nasze brzuchatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ale tutaj dzisiaj jakaś cisza, ja od wczoraj biorę clo ale źle się po nim czuje straszne bóle głowy, senność i co troszkę latam siku ale mam nadzieje ze to szybko przejdzie albo nie będę musiała długo tego brać :).A ciekawe jak tam nasze brzuchatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki!!! Jak tam Krzewuszko, boli Cię coś? mnie piersi tylko. Wygrzebałam dzisiaj test owulacyjny ostatni i wyszedł pozytywnie Kreska testowa w kolorze kreski kontrolnej:(, może zrobię jutro test, jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki!!! Jak tam Krzewuszko, boli Cię coś? mnie piersi tylko. Wygrzebałam dzisiaj test owulacyjny ostatni i wyszedł pozytywnie Kreska testowa w kolorze kreski kontrolnej:(, może zrobię jutro test, jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ,czy moge sie do was przylaczyc? Wchodze na rozne fora ,moze tu z wami sobie popisze,bo jakos nie mam szczescia do innych;). Ja rowniez jak wy staram sie zaciazyc,ale jakos nic z tego:(.dzisiaj dostała@;/ jestem zła i wsciekla.tego miesiaca stosowalam testy owul.mierzylam temp.od 3 miesiecy pije wiesiolek i znowu nie wyszlo.przytulanki byly u nas dzien przed owul.myslałam ,ze uda sie ale zalamka:(. Moze wasze fluidki pomoga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane:* Witaj Dorotq:) Ulęgałko Ty chyba w ciąży jesteś!!!Testy owu ponoć wcześniej wykrywają niż ciążowe...tak czytałam:) U mnie dziś 16 dc - owulacji jeszcze nie było.Kreska na teście nie jest jeszcze zbyt mocna i temp. jeszcze normalna:)Pewnie na dniach jajeczko pęknie:)W sumie dobrze,bo od dzisiaj do końca weekendu mam mojego tylko dla siebie:) Miłego dnia Wam życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Długo nie pisałam ale podczytuję Was na bieżąco :) Witam nowe dziewczyny :* ulęgałko oj chyba dziewczyny mają dobre przeczucia co do Ciebie :) ja trzymam mocno kciuki za Was kochane i za upragnione II kreseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niemożliwe ,że jestem w ciąży, tak patrzyłam n internecie kalkulator tygodnia ciąży i niby byłam bym w 5 tyg ciąży a ja żadnych objawów nie mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulęgałko nie zapomnij o mnie ja przed zrobieniem testu dwa dni wcześniej na piwie i na imprezce byłam i nawet nie podejrzewałam, że mogę być w ciąży a jak miałaś owulkę później to odejmij sobie od tych 5 tyg. jakieś 2 tak jak było w moim przypadku :) trzymam &&& :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulęgałko ciąża jak nic :) niemożliwe żeby tak długo owulacja była.Mnie nic nie dolega... trochę piersi bolą i ''mokrawo'' na dole :P Mam wrażenie jakbym miała za chwilę @ dostać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam cos takiego : od niedawna tzn. drugi cykl stosuje testy owulacyjne. W pierwszym badanym cyklu test wyszedł pozytywnie co prawdopodobnie oznaczało pik LH po czym utrzymywał się jeszcze dodatni wynik jeden dzień a następnie wynik był negatywny. W drugim cyklu tez zaobserwowałam pik LH (dwie grube krech) staraliśmy się z mężem w tym czasie. Zaniepokoiło mnie natomiast to ze po piku LH nadal utrzymują się dwie takie same kreski??? Nic z tego nie rozumiem. Doczytałam jedynie na necie ze w ciąży testy owulacyjne wychodzą pozytywnie. Czy ktoś wie coś na ten temat lub miał podobną sytuację??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobić jutro test? dzisiaj mam 30 dc ostatni stosunek był 1 kwietnia. Mnie też tylko piersi , @ powinna przyjść 15 albo znowu mi się opóźni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×