Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

nie wiem co myśleć bo czasami boli mnie pęcherz wiec jestt to możliwe,że mam taka temp w pochwie 37,5???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia - trochę zastanawiające to jest :) Ja już jestem po śniadaniu i porannej kawie z mlekiem. U mnie leje jak z cebra od samego rana i nawet nie chce mi sie opuszczać wyrka. Siedzę więc w sypialni i szukam inspiracji co zrobić z jabłkami, których mam chwilowo w nadmiarze bo przywieźliśmy z ogrodu od rodziców. Mam już mus jabłkowy, gotowałam kompoty i robiłam racuszki na serku homogenizowanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja nie robiłam testu mam nieregularne i boje sie rozczarowac Ale jutro kupie i we wtorek zrobie rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielny poranek:) U nas też pogoda nieciekawa, ale jest wreszcie "czym" oddychać. Wczoraj imprezka udana, ale jeszcze trochę sobie poleżę...:P @ już nie ma w ogóle, uffffffff jaka ulga :) oby się nie pojawiła przez najbliższy rok :P nie jest mile widziana.... Wczoraj się zgadałam z ciocią, że też się starają o drugie dziecko:) i tak pomyślałyśmy że fajnie by było mieć dzieci w tym samym wieku :) oby się udało.... Aaaa...dziwne, bo śluz też już mam jakiś płodny - tak jak Kania....dużo go, dziwne, koło środy umówię się na usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Jak Wam mija niedziela?:) Teacherka fajnie by było jak byś z ciocia chodziła razem w ciązy:) dzisiaj miałam temp 37,1 ale moze to od tego pecherza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Misia:) Widzę że na forum dzisiaj pustki. A Ty masz jakies zapalenie pęcherza czy coś? Bo pytasz czy ta podwyzszona temp jest tym spowodowana. Mam nadzieję że u Ciebie to nie będzie tym spowodowane tylko fasolką:D:D z całego serca Ci tego życze:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej my juz jestesmy w gorach;) wstalam o 4 rano i zmierzylam tempke-szok...hahhaha36.1... nie bylo szans na to zeby zmierzyc o 7.30 jak zwykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja pęcherz mnie czasami boli ale nic mnie tam nie piecze przy oddawaniu moczu wiec nie wiem czym to spowodowane.I nie jest to ciągły ból tylko co jakiś czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszystkie kobitki!:)przepraszam,ze nie odzywam się ostatnio,ale jak mam chwilke to czytam po troszku co u Was:)ciesze się,że niektóre z Was odpoczeły:)ja niestety,tez nigdzie nie wyjezdzam..tylko praca,praca...mężuś też zapi.dala i cięzko u nas ze starankami..:(...według ovufr.@ miałam dostać 19.o7 i(o dziwo,1-wszy raz w życiu pojawiła sie dzień wczesniej!)no,i to chociaz dobre...poza tym imprezujemy troszkę co wekend i nie schizujemy(a,przynajmniej sie staramy)jednak od srody,jak czas pozwoli=przytulanki będą;)choc na wiele nie liczę ale WAM ŻYCZĘ OWOCNYCH STARANEK a brzuchatką zdrówka i dobrego samopoczucia życzę z całego serducha! jak mogła bym prosić którąs z Was,by wpisała mnie do tabelki przewidywana @ na 17.08. Pozdrawiam serdecznie każdą z osobna życząc miłej reszty niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nudzę się i czekam na mojego kochanego. Niedawno z nim rozmawiałam przez telefon. Jest teraz pod Poznaniem. W domu będzie po godz. 22. Ja z nudów poszłam do LIDLA i zrobiłam zakupy. Usmażyłam jabłka w cieście i najadłam się ich, że teraz mam lekką zgagę. A potem jeszcze zrobiłam sałatkę ale tylko ją spróbowałam bo najedzona jestem. Zabiorę sobie ją jutro do pracy. Oj czuję, że przybyła następna brzuchatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej HANAKALI:)ja,tez nudzę się ,bez męzusia..:( ale jeszcze godzinke ponad i bedzie:)ale narobiłas mi smaka!uwielbiam jabłka pod kazda postacią.Tak na szybcika podczytałam jeszcze wczesniejsze wpisy i tylko pozazdrościć miejsca zamieszkania.Fajnie tak wyśnic sobie ciążę=GRATULACJE!Wszystko bedzie dobrze!:)bądz optymistką!Jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję silka, czuję się dobrze. Dzisiaj w ciągu dnia kilka razy lekki ból podbrzusza, który szybko ustępuje. Mój skarbek za 3 godziny będzie w domku. Strasznie za nim tesknię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki :) Mnie owulacje przesunęła się o jedeń dzień... i rokowania słabe.Zawsze miałam dobre i bardzo dobre i d..a. Ale tego cyklu wogóle nie biorę pod uwagę. Czekam na @ Jeszcze około półtorej tygodnia.Zauważyłam,że po macy mam bardzo ładny skok temperatury :) W dniu owulacji miałam ból jajnika a na drugi dzien ból okresowy i cisza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
również życzę MISIA by dolegliwosci okazały się (fasolką:) KRZEWUSZKO KOCHANA,dziekuję za przepisy na ogóraski!jednak jeszcze nie robiłam(muszę poczekać na mojego dostawcę:( KRZEWUSZKO=NIE ŁAM SIĘ CZASAMI!A,może akurat trafiliscie!znam takie przypadki miłe:)pięknego urlopu Tobie życzę :) DOROTA Tobie również:) widzę,ze termin@ na 08.08 oby nie przylazła wredota!ta data dla mnie szczęśliwa oby dla Ciebie tez była:) DIORAK=za przepis na ogórki w miodzie również dziekuję-nigdy nie próbowałam jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Nick_____________Cykl______Wiek_____Termin@_____Miejscowo ć Bezikmalinowy______8________29_______01.08_______dolnolsk ie Ulęgałka___________9________29________?__________lubels kie Silka33____________2lata_____34_______17.08_______LU Kszewuszka_______7________34________09.08_______Śląsk Kania86___________6________26________09.07____podkarp/lubel< br /> Patra24___________2________25_________?_________pomorskie Natii_00___________6________22________01.04______wielkopo lska Misia2889__________5_______23________05.06_______wielkopo lska Małpka24__________3________24_______03.08_______ireland< br /> Maja8626__________8________26_______30.06_______śląsk dorotq_____________9________33_______08.08______Lubl in .śliwka____________3_________37_______27.06_______Ł ód ź Ulka90___________11_________22_______02.07______małopols ka b_a88____________1__________24_______? __________Śląsk BRZUCHATKI Nick_______Szcz,Cykl____Wiek_____T.P____Płeć_____Miejsc owość Czrnulka______1________21______04.10.12__?_______Anglia Maya10_______5________28______09.10.12__syn_____Ireland Słasica________1________28______03.10.12__?_______Mazury Ulna30__________3________28______03.11.12_ ------ syn Miłosz Biegaczka_____2_________?______24.11.12_Maksymilian_Polsk a Emachines______2________29______20.10.12__syn____Śląsk Ewuś_________4________28_________?_____syn____śląskie Miax3_________1________20______25.12.12__?______Szkocja Kamilka@______2_______29__________?____________dolnoślą skie marta2387____2lata______25_____14.01.2013____??___ Śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silka ja też dopiero będę zaprawiać.Za jakieś 2 tygodnie :) Przyjedziemy z tygodniowego urlopu a i ogórki będą tańsze :P Dorotq udanego wypoczynku :* Misiu rób teściora :* czas na następną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HANAKALI=lekkimi bólami sie nie przejmuj,tak to juz bywa(tez miałam na poczatku ciąży.i nie tylko ja:)takze głowa do góry! TEACHERKO=TO DOBRZE,MAMY JUZ PO @!I,tylko sie starać:)fajnie by było urodzic w maju!moje marzenie(ja tez z maja,moja mama i najblizsze przyjaciółki:)cicha nadzieja musi być!a,ja mam,tym bardziej że by wyszło(jak wyjdzie...)przed moimi 35 mi urodzinami:0....jeny jak czas leci.....A,jak Twoje wyniki krwi?ja po ostatnich badaniach ok,następne za 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRZEWUSZKO,ja tez za jakies 2 tyg,to razem bedziemy zaprawiać:)jeszcze mam zamówiona paprykę(długa zielona z jugosławii)pyycha:)a,gdzie na urlopik jedziecie?fajnie,a ja sie kisze w domku...dobrze ze ogródek jest9ale go zaniedbałam troche..kurna=brak czasu albo pogoda do bani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silka jedziemy ze znajomymi do Chorwacji na Riwierę Makarską :) Jeszcze tam nie byłam...już się nie mogę doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam w Makarskiej 10 lat temu. Pieknie tam jest:) Uważaj na jeżowce i ostre skały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BEZIKU=i TOBIE życzę by @ nie przylazła! nam równiez przy każdej okazji(czy ze znajomymi,rodziną..)życza dzidziusia...to juz aż przykre sie robi,pzytłaczające...ale co?każdemu tłumaczyć? nie kazdy potrafi zrozumieć taki problemy:(jedynie przyjaciele wiedzą i na szczęscie juz przestali wypytywać,co, kiedy ,jak itp.A,po południu dowiedziałam się,ze jedna ze znajomych jest z 3-cim dzieckiem w ciąży:0!a,u nich bida aż piszczy,dzieci schorowane...ona anemia i z każdym w ciaży miała komplikacje!a jednak!i co tam!zaszła,choc nie chciała(niby)ale jak sie nie chce,to chyba wiadomo co robic do jasnej chol.ry!szkoda mi tych dzieciaczków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale masz fajnie KRZEWUSZKO!pogoda murowana:)i słyszałam,że pięknie tam jest.Ja mam marzenie,by jechac do Turcji Pammukale,ale najpierw praca,obowiązki.Ale co tam,Rodzinka do nas przyjezdza z PL.i bedzie też fajnie.Tylko,juz mam nie raz dosc,bo ciagle pełna chata.No i tez ze starankami wtedy(kiepsko...)no ale TAKIE ŻYCIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KURCZE Z 5-TYM..?to już chyba przesada lekka...chyba że chciane i mają warunki,bo jak nie to głównie cierpia dzieciaczki,no ale-ja tez bym chciała mieć dużą rodzinkę:)jednak mi-nam nie pisane widocznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierzę,paru znajomych tam było i wychwalali:)nam chyba w tym roku pozostanie wypad do(tropików)koło Berlina...:( (bo najblizej,hihi:(...chyba,ze we wrzesniu do przyjaciów do Włoch,zależy od urlopów naszych niestety. wiecie co juz włóasnie sie wkurzyłam!koledzy mojego M.przyjechali,niedługo mój też bedzie,i beda dłubac przy autkach,także z wieczorku=sam na sam znów nici....aaaaa!wykończe się chyba psychicznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×