Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Mojego też nie ma...Jak wczoraj rano pojechał to wróci dziś w nocy... bbbuuuu i jak tu trafić w owulację :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? Ja swojemu to nie dam odpocząć po podróży. Mam ochotę na małe co nieco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki :) silka 🌼 :) ja momentami po ścianach łarze , brzuch boli , czekam na @ pewno znowu przylezie niestety wszystko na to wskazuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz,w sumie jak bym kiedys sie starała(z byłym)to kto wie jak by sie potoczyło...ale najwazniejsze(mimo wszystko)nie załuje,warto było czekac na tego jedynego,mężusia kochanego:) i nadzieja musi byc,że będziemy rodzicami.CHOC,nieraz zazdroszczę młodym zdrowym dziewczynom,mają większe szanse.Jak i młodym mężatkom:)jak np.CZAPUŚ=FAJNIE-GRATULACJE!ach,jak chciała bym sie cofnąć w czasie i znów przeżywać ten piękny dzień:);)nam za pareę dni stuknie 3 latka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HANAKALI=tez mam ochotkę!hehhe,ale co zrobić?zwerbowac po cichaczu i tak na szybkiego..?hahaha;) BEZIK SKARBIE=NIEEEE!cholerka no..:(...i te bóle straszna nasze...ja ostatnio tez umierałam ale nawet nic nie brałam przeciwbólowego bo i tak nic normalnego nie pomaga a silniejszego nie mam.Do tego tydzień byłam chora i trochę tych tabsów brałam więc juz o zołądek sie boję poza tym hormony i na zapalenie ledżwi..:(ech..sypie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam cykle 28 dniowe... tempki nie mierzę, tylko liczyłam zawsze z kalendarzyka.... wczoraj pisałam, że brak znaków owulki, ale dziś boli mnie jajnik tak jak przy owulacji... teoretycznie powinna być w piątek (14 dc), a może być jednak dziś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam koleżankę starszą ode mnie co ma syna 15 latka.Potem była w ciąży z bliżniakami.Jeden płód we wczesnej ciazy obumarł a drugi chłopczyk po porodzie zmarł. Chcieli poczekać z następnym ale okazało się,że krótko po porodzie zaszła w ciążę.Urodziła się zdrowa dziewczynka.Jak była w ciąży z nią to przyszły wyniki chłopczyka który zmarł miał wadę genetyczną.Więcej dzieci nie mogli mieć a zawsze chcieli 3.No i mają 2 dziewczynkę,która ma 3latka.Okazało się,że ją adoptowali jak miała1,5 roczku.Mało kto wie że nie jest ich bo bardzo jest podobna do jej męża i córeczki.Mała jest sliczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ,co słychać u MAŁPECZKI naszej?jak tam samopoczucie reszty dziewczynek? Ja niedługo musze zmykać,jeszcze tylko poczytam Was i nadrobie zaległości na FC-booku;)trzymajcie się dziewczynki.BUZIAKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobie kochana:):)a pęcherz tylko czasami boli moze od tego ze mało pije bo dzisiaj wypiłam cała wode i juz tak nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej SILKA :* Myślałam co tam u Ciebie, nie odzywałaś się dłuuugo. Moje wyniki hormonów ok, tarczycowe będe powtarzać w tym tygodniu, po 2miesięcznej kuracji lekami, mam nadzieję, że pomogły coś :) Zaglądaj do nas częściej kochana :) Wiecie co, myślę też często co tam u naszej Kruszynki. Teraz to już w ogóle się nie odzywa :( szkoda.... P.S. Też siedzę na FB :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki 🖐️ silka wywolalas mnie hehehe a wiec pare stron wczesniej opisalam co i jak ze mna aczkolwiek od dwoch dni przychodza mi mysli ze moglam teraz za fasolkowac ale jak tylko pojawiaja sie te mysli stram sie robic cos innego i ich nie dopuszczac do siebie tylko za kazdym razem jak ide do lazienki to patrzy na mnie test ciazowy wiec dzisiaj policzylam ze jestem w 20dc jeszcze 4 do okresu i pomyslalam nie robie testow do terminu miesiaczki tak strasznie sie boje zrobic przed zeby nie powtorzyla sie ta sytuacja z przed paru miesiecy wtedy zrobilam test 4 dni przed i dzisiaj te wszytkie mysli z tym zwiazane wrocily i siedze i rycze poprostu mam gorszy dzien chyba i na wspomnienia mnie bierze eh zycie ;( czytam was ale nie pisze staram sie nie nakrecac co jakis czas sie bede odzywac potrzebuje oderwania sie od tematu moze to mi pomoze odblokowac ta blokade co uniemozliwia mi zajscie oj dziewczynki odedzwe sie jak za jakis czas nie myslcie ze o was zapomnialam jestem mylami z wami caly czas codziennie sobie mysle co tam u was :) pozdrawiam was serdecznie buziakai kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Nick_____________Cykl______Wiek_____Termin@_____Miejscowo ć Bezikmalinowy______8________29_______01.08_______dolnolsk ie Ulęgałka___________9________29________?__________lubels kie Silka33____________2lata_____34_______17.08_______LU Kszewuszka_______7________34________09.08_______Śląsk Kania86___________6________26________09.07____podkarp/lubel< br /> Patra24___________2________25_________?_________pomorskie Natii_00___________6________22________01.04______wielkopo lska Misia2889__________5_______23________05.06_______wielkopo lska Małpka24__________3________24_______03.08_______ireland< br /> Maja8626__________8________26_______30.06_______śląsk dorotq_____________9________33_______08.08______Lubl in .śliwka____________3_________37_______27.06_______Ł ód ź Ulka90___________11_________22_______02.07______małopols ka b_a88____________1__________24_______? __________Śląsk teacherka________8_________23_______21.08_____wielkopolska BRZUCHATKI Nick_______Szcz,Cykl____Wiek_____T.P____Płeć_____Miejsc owość Czrnulka______1________21______04.10.12__?_______Anglia Maya10_______5________28______09.10.12__syn_____Ireland Słasica________1________28______03.10.12__?_______Mazury Ulna30__________3________28______03.11.12_ ------ syn Miłosz Biegaczka_____2_________?______24.11.12_Maksymilian_Polsk a Emachines______2________29______20.10.12__syn____Śląsk Ewuś_________4________28_________?_____syn____śląskie Miax3_________1________20______25.12.12__?______Szkocja Kamilka@______2_______29__________?____________dolnoślą skie marta2387____2lata______25_____14.01.2013____??___ Śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wakacje, więc mam dużo czasu, wysypiam się i odpoczywam :) staram się oderwać od stresujących sytuacji i chyba mi się udało :) w ten sposób mój cykl znowu sie unormował i teraz mam jak w zegarku - 28dni. Miałam 2 miesiące przerwy w staraniach, bo nie było jak:P Teraz mam 6dc i w tym tygodniu zapisuję się na monitoring owulacji, myślę, że za tydzień w poniedziałek-wtorek będzie owu no i będziemy działać......cieszę się i jednocześnie trochę denerwuję. Jak teraz się nie uda :( to chyba mamy jakiś problem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teacherka to super że udało Ci sie oderwac od stresujących sytuacji to już duży plus:)Ja miałam tylko regularne przez rok po ciąży i w zeszłym roku jak brałam hormony na wyregulowanie to przez 6 miesiecy było okej a tak to mam nieregularne ostatni mój cykl 44 poprzedni 39.Fajnie,że masz 28 dniowe cykle:):):)Uda Wam sie teraz,życze Ci z całego serca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, wstyd sie przyznać, ale dopiero co wstałam... odsypiałam wczorajszą pobudkę na grzyby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia - tak spojrzałam w tabelkę, że jesteś w moim wieku :) a Twoje dziecko ile już ma lat ? Gdzieś przeoczyłam chyba te wpisy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×